Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2008., 20:56   #41
Quote:
B&B kaže: Pogledaj post
Evo...tek postavljen zid, jos nema namjestaja :-)
Tako nešto si i ja planiram,ali budem ciglu malo lakirao,onako poluprozirno,i rasvjetu neku bubnuo gore.

Onak,po tvojoj slici,pobliže bi to ovako izgledalo.

maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:15   #42
Quote:
Gipsy eyes kaže: Pogledaj post
Super je šank. I mi bi radili nešto slično, pa me zanima da li ima nekih drugih uzoraka? Boja?
ovo su dvije vrste kamena, sivi s crtom po sredini i bež bez crte. ima dosta vrsta još u Gramatu samo što se brzo prodaju a treba dugo da dođe nova pošiljka iz Kine. najbolje se kod njih raspitati
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 18:00   #43
e, a kakva je procedura/komplikacija sa postavljanjem tog kamena? Naime nasao sam i ja u gramatu jedan sitni sto mi se svidja, ali dva puta koliko sam bio u gramatu nisam uspio uhvatit prodavaca da ga pitam.
Sta to kupis neko ljepilo i deri? kako s fugama?
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 17:16   #44
baš tako, kupiš ljepilo za kamen i udri
a fuge, ne znam, ja ih nisam stavljala, keljila sam jedan do drugog, vidiš na fotkama
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 00:05   #45
Vidim da, odlicno je ... ja bi onaj cak jos sitniji, kanfanar 5x2cm .... ima da uzmem godisnji slazuci ga!
Zapravo prvo cu ga stavit na sank, pa kad vidim kako je ispalo, mozda ga stavim i na jedan zid.
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 22:57   #46
Super izgleda sank samo sto mislim da ste ivice trebali pod uglom seci da se lepse spajaju!!!
nikola_vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 12:02   #47
Dekorativni kamen - slike

Ima li tko ovdje da si je nedavno dekokamenom uredio zid ili stan?
I ja bih si uredio njime, pa me zanima kako izgledaju slike toga ako tko ima.

Napikirao sam si Dekokamenov Villa za zid u dnevnoj sobi, cca. 10 kvadrata, a bojim se da ne zahebem s bojom ili izgledom, vidim po netu da se rijetko koristi za unutarnje uređenje...
Roby_Petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 13:14   #48
Quote:
Roby_Petric kaže: Pogledaj post
Ima li tko ovdje da si je nedavno dekokamenom uredio zid ili stan?
I ja bih si uredio njime, pa me zanima kako izgledaju slike toga ako tko ima.
...vidim po netu da se rijetko koristi za unutarnje uređenje...
Ja ti ne znam linkati, ali na topicu "slikice vaših stanova i sitnica za kuću" (top tema) imaš na str. 163. ;post br 4061 pa pogledaj ...usput vidi i komentare i opis rada i tako...
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 14:05   #49
Quote:
Roby_Petric kaže: Pogledaj post
Ima li tko ovdje da si je nedavno dekokamenom uredio zid ili stan?
I ja bih si uredio njime, pa me zanima kako izgledaju slike toga ako tko ima.

Napikirao sam si Dekokamenov Villa za zid u dnevnoj sobi, cca. 10 kvadrata, a bojim se da ne zahebem s bojom ili izgledom, vidim po netu da se rijetko koristi za unutarnje uređenje...
Jesi li ga vidio u živo ? Mnei on fakat nije za interijer nego više za oblaganje fasada. Ali ako imak želiš to onda biraj prvog (smeđi) ili zadnji (sivi) ovisno o ostatku namještaja.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 14:59   #50
Ja bih se ipak odlučila za pravi prirodni kamen, u pitanju je samo 10 kvadrata, rad te dođe jednako. Ovo je ipak samo gips. Pogledaj ovo

https://www.forum.hr/showthread.php?t...dolomit&page=2
Xenia 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 16:56   #51
Quote:
Roby_Petric kaže: Pogledaj post
Ima li tko ovdje da si je nedavno dekokamenom uredio zid ili stan?
I ja bih si uredio njime, pa me zanima kako izgledaju slike toga ako tko ima.

Napikirao sam si Dekokamenov Villa za zid u dnevnoj sobi, cca. 10 kvadrata, a bojim se da ne zahebem s bojom ili izgledom, vidim po netu da se rijetko koristi za unutarnje uređenje...
Ja ga nemam još postavljenog, ali planiram.
Koristi se jednako i za interijere i za eksterijere. Moji prijatelji ga imaju u stanu i izgleda odlično. Ja ću sebi staviti Velox sivi. http://www.dekokamen.hr/index2.asp?p...proizvod=VELOX
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 16:57   #52
Quote:
Roby_Petric kaže: Pogledaj post
Ima li tko ovdje da si je nedavno dekokamenom uredio zid ili stan?
I ja bih si uredio njime, pa me zanima kako izgledaju slike toga ako tko ima.

Napikirao sam si Dekokamenov Villa za zid u dnevnoj sobi, cca. 10 kvadrata, a bojim se da ne zahebem s bojom ili izgledom, vidim po netu da se rijetko koristi za unutarnje uređenje...
Ja ga nemam još postavljenog, ali planiram.
Koristi se jednako i za interijere i za eksterijere. Moji prijatelji ga imaju u stanu i izgleda odlično. Ja ću sebi staviti Velox sivi. http://www.dekokamen.hr/index2.asp?p...proizvod=VELOX
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 13:06   #53
Quote:
olivera0 kaže: Pogledaj post
Ja ga nemam još postavljenog, ali planiram.
Koristi se jednako i za interijere i za eksterijere. Moji prijatelji ga imaju u stanu i izgleda odlično. Ja ću sebi staviti Velox sivi. http://www.dekokamen.hr/index2.asp?p...proizvod=VELOX
Koji imaju, taj Villa? Ma ni sam više ne znam, danas sam ga krenuo naručiti, pa krenuo opet natrag. Imam tamno crveni namještaj, pa još razmišljam što uzeti, bojim se da z farbom ne zajebem sve, renoviram taj stan već pola godine, ovo dolazi košlag na kraju (samo da mi ne ispadne s pokvarenim vrhnjem)
Roby_Petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 15:04   #54
Quote:
Roby_Petric kaže: Pogledaj post
Koji imaju, taj Villa? Ma ni sam više ne znam, danas sam ga krenuo naručiti, pa krenuo opet natrag. Imam tamno crveni namještaj, pa još razmišljam što uzeti, bojim se da z farbom ne zajebem sve, renoviram taj stan već pola godine, ovo dolazi košlag na kraju (samo da mi ne ispadne s pokvarenim vrhnjem)
Ako dobro pretpostavljam, to planiras staviti samo na jedan zid?! Ako je tako, riskiraj i stavi jer rezultat moze biti odlican...samo, ja bi radije isto ovaj Velox stavila, puno je jednostavnije, nema fuga...ako ti bas ono ispadne katastrofa, skines i gotovo...mada mislim da se kombinacija tog sivog kamena i tamnocrvenog namjestaja savrseno nadopunjuje...osobno, imam rubin crvenu kuhinju u istom prostoru sa blagovaonicom i dnevnim, i planiram kupiti sivkastu garnituru, mozda stolice i jos koji detalj u tom smjeru...No, naravno, sve ovisi o tvom stanu, ukupnom ambijentu...savjetuj se sa partnerom, prijateljima
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 09:45   #55
Evo kod mene se u ovom trenutku upravo na jedan zid ( oko 8 m2 ) postavlja Dekokamenov Velox....tako da poželite sreću da ne otpadne sve skupa sa zida...neznam zašto ali tog se nekako plašim
Šaljem slikice kroz par dana....
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 09:53   #56
Quote:
iva11 kaže: Pogledaj post
Evo kod mene se u ovom trenutku upravo na jedan zid ( oko 8 m2 ) postavlja Dekokamenov Velox....tako da poželite sreću da ne otpadne sve skupa sa zida...neznam zašto ali tog se nekako plašim
Šaljem slikice kroz par dana....

Mislim da se nemaš čega plašiti jer je taj "kamen" predviđen i za eksterijer gdje na njega djeluju razni klimatski utjecaji, pa ako ne otpada tako lako sa pročelja kuća, neće vjerojatno ni kod tebe u unutrašnjem prostoru. Zato mirno uživaj u svom novom zidu.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 14:23   #57
Quote:
iva11 kaže: Pogledaj post
Evo kod mene se u ovom trenutku upravo na jedan zid ( oko 8 m2 ) postavlja Dekokamenov Velox....tako da poželite sreću da ne otpadne sve skupa sa zida...neznam zašto ali tog se nekako plašim
Šaljem slikice kroz par dana....
jedva čekam slikice. ja planiram postaviti bijeli na jedan zid u DB ('plazma' zid) i na jedan zid u kuhinji.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 12:39   #58
i, kaži mi molim te, pročitala sam da je taj kamen na panelima. koliki su paneli, mogu li se sjeći po potrebi?
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:19   #59
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
i, kaži mi molim te, pročitala sam da je taj kamen na panelima. koliki su paneli, mogu li se sjeći po potrebi?
Na panelima?
Kamen se prodaje po metru kvadratnom, ali u komadima, kao i prirodni kamen. Vrlo lako se reže na željenu veličinu i lijepi na zid istom metodom kao i keramičke pločice. Ovisno o modelu, može biti s fugama ili bez.

Onaj koji sam ja planirala staviti postavlja se bez fuga. I također sam ga mislila staviti samo na jedan zid, na kojem će biti plazma.
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 23:27   #60
Quote:
olivera0 kaže: Pogledaj post
Na panelima?
Kamen se prodaje po metru kvadratnom, ali u komadima, kao i prirodni kamen. Vrlo lako se reže na željenu veličinu i lijepi na zid istom metodom kao i keramičke pločice. Ovisno o modelu, može biti s fugama ili bez.

Onaj koji sam ja planirala staviti postavlja se bez fuga. I također sam ga mislila staviti samo na jedan zid, na kojem će biti plazma.

ja planiram staviti velox bijelo smeđi iz deko kamena. znači nema ovisno o modelu, model je točno određen. na linku koji si ti stavila stoji slijedeće:


"DEKO VELOX

Kamen za brzo slaganje

Model koji sadrži male, tanke i duguljaste komade kamena grupiranih na panele različitih duljina i širine otprilike 10cm. Vrlo brzo i jednostavno postavljanje na površinu bez puno kutova. Model koji se ne fugira."

pošto u splitu nema zastupnika deko kamena i ja ga nemam priliku vidjeti uživo, interesira me kakvi su to paneli. koliko dugački?
inra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.