Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2009., 21:41   #1
Uvijek ista poza

Decko i ja zajedno smo skoro 2 mjeseca i on mi je bio prvi.
Malo mi je dosadila,mislin malo i njemu (iako nije inzistirao) ta misionarska poza.Nakraju uzitak i sve ostalo bude poprilicno isti. Probala sam bit na njemu al mi nikako ne ide i neznam zasto,jednostavno "isklizi van" a htjela bi.nakraju mi dosadi pokusavat pa opet on gore..ima ko kakav savjet,ili nesto drgo,posto bilo bi mi zanimljivo malo ga i iznenadid.thanks
joan84 is offline  
Old 30.08.2009., 21:44   #2
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Decko i ja zajedno smo skoro 2 mjeseca i on mi je bio prvi.
Malo mi je dosadila,mislin malo i njemu (iako nije inzistirao) ta misionarska poza.Nakraju uzitak i sve ostalo bude poprilicno isti. Probala sam bit na njemu al mi nikako ne ide i neznam zasto,jednostavno "isklizi van" a htjela bi.nakraju mi dosadi pokusavat pa opet on gore..ima ko kakav savjet,ili nesto drgo,posto bilo bi mi zanimljivo malo ga i iznenadid.thanks

ima malog pišu.
probaj mu sjesti u krilo..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 30.08.2009., 21:44   #3
pogrjesila si pdf....misionari idu pod religiju a poze pod fotografiju mislim
AnteVoziStoju is offline  
Old 30.08.2009., 21:45   #4
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Decko i ja zajedno smo skoro 2 mjeseca i on mi je bio prvi.
Malo mi je dosadila,mislin malo i njemu (iako nije inzistirao) ta misionarska poza.Nakraju uzitak i sve ostalo bude poprilicno isti. Probala sam bit na njemu al mi nikako ne ide i neznam zasto,jednostavno "isklizi van" a htjela bi.nakraju mi dosadi pokusavat pa opet on gore..ima ko kakav savjet,ili nesto drgo,posto bilo bi mi zanimljivo malo ga i iznenadid.thanks
Pa ne postoje samo dvije poze...
Komar22 is offline  
Old 30.08.2009., 21:46   #5
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Decko i ja zajedno smo skoro 2 mjeseca i on mi je bio prvi.
Malo mi je dosadila,mislin malo i njemu (iako nije inzistirao) ta misionarska poza.Nakraju uzitak i sve ostalo bude poprilicno isti. Probala sam bit na njemu al mi nikako ne ide i neznam zasto,jednostavno "isklizi van" a htjela bi.nakraju mi dosadi pokusavat pa opet on gore..ima ko kakav savjet,ili nesto drgo,posto bilo bi mi zanimljivo malo ga i iznenadid.thanks
..google...pa trazi...ima poza na bacanje....
efos is offline  
Old 30.08.2009., 21:47   #6
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Decko i ja zajedno smo skoro 2 mjeseca i on mi je bio prvi.
Malo mi je dosadila,mislin malo i njemu (iako nije inzistirao) ta misionarska poza.Nakraju uzitak i sve ostalo bude poprilicno isti. Probala sam bit na njemu al mi nikako ne ide i neznam zasto,jednostavno "isklizi van" a htjela bi.nakraju mi dosadi pokusavat pa opet on gore..ima ko kakav savjet,ili nesto drgo,posto bilo bi mi zanimljivo malo ga i iznenadid.thanks
E to ti je zato kaj nisi upisala jahačku školu...
Komar22 is offline  
Old 30.08.2009., 21:53   #7
Ahhahaha jebote kakvo pišanje od smijeha, vama treba ko u boxu onaj trener sa strane koji će vikat nutra, van, nutra, van, nutra, primi je za sisu, nutra, van, ljubi joj vrat, ajmo sad doggy, nutra, van, nutra, van, stenji malo dušo pravi se da ti paše, a ti šta se smiješ nije ti ovo vic, ajmo brže malo. Sad za kaznu liži, ajde ajde šta gledaš liži ju!!! Pljuni vidiš da je suha, joj majmune ništa ne znaš, ajde ajde vrti malo tim jezikom neće ti otpast. Ajde sad joj ga stavi ajde spremna je. Nutra, van, nutra, van............
nemoralan is offline  
Old 30.08.2009., 21:54   #8
http://www.ebook-international.com/d...oze/index.html

evo, tu imas svasta
__________________
s fejsa na forum...
JackieDoll is offline  
Old 30.08.2009., 21:56   #9
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Ahhahaha jebote kakvo pišanje od smijeha, vama treba ko u boxu onaj trener sa strane koji će vikat nutra, van, nutra, van, nutra, primi je za sisu, nutra, van, ljubi joj vrat, ajmo sad doggy, nutra, van, nutra, van, stenji malo dušo pravi se da ti paše, a ti šta se smiješ nije ti ovo vic, ajmo brže malo. Sad za kaznu liži, ajde ajde šta gledaš liži ju!!! Pljuni vidiš da je suha, joj majmune ništa ne znaš, ajde ajde vrti malo tim jezikom neće ti otpast. Ajde sad joj ga stavi ajde spremna je. Nutra, van, nutra, van............
zalosno ali istinito, puno ljudi ima taj problem (iz moje perspektive problem, njima dobro bilo kako, glavno da se sevi. fuj)
Zoey is offline  
Old 30.08.2009., 21:58   #10
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Decko i ja zajedno smo skoro 2 mjeseca i on mi je bio prvi.
Malo mi je dosadila,mislin malo i njemu (iako nije inzistirao) ta misionarska poza.Nakraju uzitak i sve ostalo bude poprilicno isti. Probala sam bit na njemu al mi nikako ne ide i neznam zasto,jednostavno "isklizi van" a htjela bi.nakraju mi dosadi pokusavat pa opet on gore..ima ko kakav savjet,ili nesto drgo,posto bilo bi mi zanimljivo malo ga i iznenadid.thanks
pa nauci biti gore onda.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.08.2009., 22:03   #11
ajde sta pametujete, vi ste se nauceni rodili, sjetite se vas 2 mjeseca uz prvog partnera, sta ste znali. nis!

joan duso, kako ispada kad si odozgo. jel on lezi ili sjedi?, jel se ti odupires koljenima, ili "cucis" na njemu. koliki mu je, jel nakosen na neku stranu?

kako bilo, probaj da on sjedi na naslinjacu, ati sjedis na njemu, koljana na sjedalo, stopla preko ruba, tak je lakse dizat se i spustat i nac odgovarajuci ugao nabadanja
onda kad ti to dosadi obrnite polozaje ti klekni na sjedalo on nek stoji iza tebe u dogi pozu
ili ti sjedni na rub sjedala on na koljenima ispred tebe

sve prekrasne ugodne i raznolike poze
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 30.08.2009., 22:07   #12
Meni je moj gurnuo grozd u p....iip i onda ga vadio jezikom van!Probajte to!
monika_wxw is offline  
Old 30.08.2009., 22:11   #13
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Meni je moj gurnuo grozd u p....iip i onda ga vadio jezikom van!Probajte to!
Fora..
Komar22 is offline  
Old 30.08.2009., 22:17   #14
Hrabro joan. Sve smo jednom bile pocetnice, neiskusne i uplasene. A taj strah da ce decko misliti da nismo dobre u krevetu jos vise paralizira. Ali ne boj se, sve je to prolazno. Samo se ti sexaj sto vise, drugog nacina za usavrsavanje i sticanje iskustva jednostavno nema. I neka ti u seksu nista ne bude tesko. Ako on nesto zazeli udovolji mu a isto tako neka i on udovolji tebi

Septembar ti je dala par dobrih savjeta. Ja cu jos dodati da ti je jako dobra poza da se nagnes i rukama oslonis na nesto a on neka ti ga nabija zguza. Onako lijepo na stojecki. Tu mu sigurno nece ispadati van a pogled na obline tvoje guze ce ga jos dodatno paliti.

Ne boj se duso. Nisi sama, puno nas te jako dobro razumijemo
tea83 is offline  
Old 30.08.2009., 22:26   #15
ista poza, isto mjesto, isti dečko........... a jbg
ink is offline  
Old 30.08.2009., 22:30   #16
hvala na dobrim savjetima,pozz
joan84 is offline  
Old 30.08.2009., 22:34   #17
ma nema se niceg bojati, ta slatka nesigurnost pri zajednickom otkrivanju sexa je super i nitko na to lose ne gleda.... cak i ako je on iskusniji a ona ne zna, treba mu biti gust i treba ju poticati da uziva i istrazuje sex. i postat ce prava tigrica.


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.08.2009., 22:40   #18
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Meni je moj gurnuo grozd u p....iip i onda ga vadio jezikom van!Probajte to!
U p....iip?

Nisam siguran da sam shvatio...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 30.08.2009., 23:10   #19
Sex poze

http://www.sexinfo101.com/sp_index.shtml
Najbrži is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger