Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 19:24   #21
Quote:
Dare-Devil Inside kaže: Pogledaj post
Koliko je poruka na tomatu u toj tarifi??
ostala je 0.28 kn
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 21:09   #22
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
ostala je 0.28 kn

E to je onda tarifa...
Bravo tomato... jebeš ti Tele2 Apsolutne najjeftinije pozive kad je poruka 0.99kn
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:20   #23
Quote:
Dare-Devil Inside kaže: Pogledaj post

E to je onda tarifa...
Bravo tomato... jebeš ti Tele2 Apsolutne najjeftinije pozive kad je poruka 0.99kn
jeli itko primjetio da oni smanjuju cijene minute razgovora a povečavaju cijenu uspostave poziva??nije puno alo vidjeti čemo sutra šta će bit bon bon teško da če ljudi kupovati ionako imaju po par brojeva sad još i 097 2go mozda kad budu davali da se prebace u njihovu mrezu ovako tesko
ja imam 3mreze najskuplja je po meni t-mob a i posto na mnogo mjesta primjetio sam da im kixa slabi signal vip(tomato)je predobar signal tele 2 je isto na puno mjesta tapija e sad kome više odgovara
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:12   #24
replay

Quote:
k1d kaže: Pogledaj post
jeli itko primjetio da oni smanjuju cijene minute razgovora a povečavaju cijenu uspostave poziva??nije puno alo vidjeti čemo sutra šta će bit bon bon teško da če ljudi kupovati ionako imaju po par brojeva sad još i 097 2go mozda kad budu davali da se prebace u njihovu mrezu ovako tesko
ja imam 3mreze najskuplja je po meni t-mob a i posto na mnogo mjesta primjetio sam da im kixa slabi signal vip(tomato)je predobar signal tele 2 je isto na puno mjesta tapija e sad kome više odgovara
kao sto sam i rekao spustili cijenu kn/min ali digli cijenu uspostave poziva
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 15:14   #25
Quote:
k1d kaže: Pogledaj post
kao sto sam i rekao spustili cijenu kn/min ali digli cijenu uspostave poziva
i sms-a
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:57   #26
Quote:
budalo kaže: Pogledaj post
i sms-a
sad je razlika 2lp a tele2 ima nakon 1min 15 sek obracunsku jedinicu sto tomata cini sada"skupljim"
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:53   #27
Quote:
budalo kaže: Pogledaj post
i sms-a
nemoj me j...,daj mi reci ako se sječaš koliko su im bili sms a koliko su sada?jer sad je teško vidjeti pošto su bile sms
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:24   #28
Thumbs down sms

jebate ovaj tele2 ima 1kn sms u tarifi apsolutno
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:24   #29
tomato
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:46   #30
Quote:
hmore85 kaže: Pogledaj post
tomato
vidi tele2 0,20!!!!!!!
rat a???
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:05   #31
Quote:
k1d kaže: Pogledaj post
vidi tele2 0,20!!!!!!!
rat a???
da , a poruke 0,99
LEONARDA2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 21:35   #32
Quote:
LEONARDA2002 kaže: Pogledaj post
da , a poruke 0,99
to sam gore napisao to je da te forsiraju da vise pricas s time i vise trosis ali tako je svuda u svijetu ne isplatljivo im je sms-at se
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 23:12   #33
Tele2 je je jeftiniji zahvaljujući obračunskoj jedinici od 15 sec a Tomato 60 sec. Uspostava poziva im je ista.
Poruka je razlika 30 lp...
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 09:13   #34
Quote:
Dare-Devil Inside kaže: Pogledaj post
Tele2 je je jeftiniji zahvaljujući obračunskoj jedinici od 15 sec a Tomato 60 sec. Uspostava poziva im je ista.
Poruka je razlika 30 lp...
napisao gore razlika je u biti ako ne potrosis pa ona pocetna tarifa i signalu di prednjači tomato
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 14:50   #35
ne kuzim zasto ljudi pljuju po bonbonu na vise mjesta citam..
kao nije neki plus sto su free minute sam prema bonbonu.
pa eto ja ne kuzim obitelji koje međusobno puno razgovaraju, a nemaju sluzbene mobitele i jednostavno im se neda mjenjati broj. Prebacite sve ukucane i priajtelje s kojima najcesce komunicirate na bonbon i troskovi ce vam se smanjiti na minimu, em ako zagusti prema drugim mrezama nije strasno 0.70kn/min bez uspostave te 0.20kn sms, a uostalom za to moze koristiti i drugu karticu ako vam je volja no bonbon i sve poznate stavite na isti i eto rjesenja..ja imam svih 5kartica sad, ali pokusat cu se rjesit vecine, ali vip ova nova akcija, bonbon moraju ostati ostale koristim tu i tamo(zbog broja i pretplate ).
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 16:17   #36
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
ne kuzim zasto ljudi pljuju po bonbonu na vise mjesta citam..
kao nije neki plus sto su free minute sam prema bonbonu.
pa eto ja ne kuzim obitelji koje međusobno puno razgovaraju, a nemaju sluzbene mobitele i jednostavno im se neda mjenjati broj. Prebacite sve ukucane i priajtelje s kojima najcesce komunicirate na bonbon i troskovi ce vam se smanjiti na minimu, em ako zagusti prema drugim mrezama nije strasno 0.70kn/min bez uspostave te 0.20kn sms, a uostalom za to moze koristiti i drugu karticu ako vam je volja no bonbon i sve poznate stavite na isti i eto rjesenja..ja imam svih 5kartica sad, ali pokusat cu se rjesit vecine, ali vip ova nova akcija, bonbon moraju ostati ostale koristim tu i tamo(zbog broja i pretplate ).
jer se vise nikome nada pisati sms
tu i je nosenje 5 telefona iliti 2+2+1 i punjenje 5telefona ili min 3
k1d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 16:50   #37
Quote:
k1d kaže: Pogledaj post
jer se vise nikome nada pisati sms
tu i je nosenje 5 telefona iliti 2+2+1 i punjenje 5telefona ili min 3
nebitno ovo za 5kartica, nije da ih moram nosat sa sobom ili imati, stoje mi doma u mobitelu iz drugih razloga..

ionako mi nijedan mobitel do sada nije ono sta trazim, pa bi ionak kombinirao barem dva koja bi nosio sa sobom pa eto tu su dvije kartice jedna je bonbon iskljucivo zbog poziva unutar mreze druga za internet i ostalo..


uglavnom htio sam reci da je bonbon itekako isplativo imati, mi smo svi bili na dorini duze vrijeme zbog tih "free" razgovora ali uspostava poziva je tu, a posto vecina poziva je oko minutu-dvije ovo je svakako daleko isplativije.
I eto vecina nas ce se prebaciti na bonbon.
to sto je ljudima tesko mjenjati broj, nagovoriti barem najblize sto se najcesce zovu da odu na bonbon to je druga stvar. oni koji imaju sluzbeni njima se ionako neda zamarati ali ostale ne kuzim..

nije lose ni koristiti samo bonbon kome se neda zezati s dvije kartice. Naravno nema smisla ako nemate vise ljudi također u bonbonu, ali ako se uspijete dogovoriti i tih 10tak ljudi s kojima stalno pricate svi pređete na bonbon racuni se smanjuju drasticno, bez uspostave poziva, 40kn mjesecno(pogotovo ne shvacam ima dosta obitelji koji nemaju sluzbene mobitele s neogranicenom upotrebom pa koriste između sebe razlicite operatere i debelo si nabijaju racune i jednostavno se s tim pomire).
ne znam, po meni je za dosta ljudi ova tarifa odlicna, samo su ljudi lijeni ista mjenjati i to je to..
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 17:10   #38
a treba uvjerit desetak ljudi da je isplativije i neke natherati na prijenos broja-a svi skepticni ko nevina djevojka pred prvi seks.....


dubrava razumijem te.....ali to je jako jako tesko uskladiti
evo ti moj primjer:

b5702-vip broj kojeg imam vec 9 godina-njega svi znaju
-tomato-za pozive prema svima 0,24kn plus uspostava
e52-t2 koristim smile tarifu besplatni sms i internet,gps,kalendar i ostale stvari koje trebam.....

e sad ja zovem sa tomato,pisem i surfam sa t2,vip imam jer svi znaju broj.-i jer mi je s vip-a na vip besplatno....
sa zenom pricam vip-na vip jer mi je besplatno.
a mene tko treba nek zove na jedan od tri broja

u familji su mi svi na vip-u tako da sam si ja pokrio sva podrucja.....


i on topic:
tomato je jeftiniji ako se koristi za poziv i sms prema SVIM mrezam...vrlo jednostavno
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 18:33   #39
Ma jebe me se... meni je Tele2 Smiley odličan i signal je u Šibeniku jednako dobar kao od Vrhovnih bogova
A bonbon? Pa baš je problem u tom, nije tako lako prebacit čitavu ekipu na bonbon tim više što je većina mobitela zaključana na tu i tu mrežu
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 07:39   #40
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
b5702-vip broj kojeg imam vec 9 godina-njega svi znaju
-tomato-za pozive prema svima 0,24kn plus uspostava
e52-t2 koristim smile tarifu besplatni sms i internet,gps,kalendar i ostale stvari koje trebam.....
Nije tu ništa besplatno, za tomato ti treba 100 kuna, za tele2 100 kuna, vip ti je na pretplati i ako imaš opciju vip 0, mjesecno trošiš sigurno 150 kuna?
Kad to zbrojiš ispada pun k.., a da ne pricam koliko telefona moraš nositi, pa misliti koga si s kojeg boja zvao, ako ocekuješ povratni poziv..
Uglavnom zamaranje glupostima i zavaravanje samog sebe da si jeftinije prošao.
I sam sam jedno vrijeme koristio dva operatera, ali u konacnici sve se svede na isto.
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.