Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2005., 16:25   #21
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
e vis, to nije greska proizvodjaca vec kem. cistione i flizelin nije nabububrio vec se odljepio
A jel? Greška kemijske? Ajd mi to objasni... Kaj to oni naprave da se flizelin odlijepi?



Evo ti nešto za ponavljanje gradiva...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:32   #22
Quote:
Paragalactic kaže:
A jel? Greška kemijske? Ajd mi to objasni... Kaj to oni naprave da se flizelin odlijepi?

Evo ti nešto za ponavljanje gradiva... [/B]
hahah, pa di si to izvukao??
gle, problem je kaj tretiraju svu odjecu identicno.
problemi kem. cist.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:33   #23
Quote:
Cro-cutie kaže:
Da, postom. Upitat cu ga, al cini mi se da je plation $500 CAD a to je negdje izmedu 2000 - 2200 kuna. I odjela su stvarno super. Prvo mu se javis preko emailom, on ti posalje razne materijale koje bi zelio, pa onda posaljes mjere itd i stize sve za 2 tjedna.

Evo, tu sam nasla adresu kod muza:

Wongs Tailor
G-3 Hankow Center, 5-15 Hankow Road
G.P.O Box 97085 T.S.T., Kowloon, Hong Kong
Tel: 23751808, 27363770
Fax: 23170275
Email: [email protected]
Ajd meni pošaljite pare i mjere... Poslat ću vam odjelo časna pionirska!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 13:16   #24
Quote:
dodouprolazu kaže:
obicno se kosulje ne isprobavaju. Vazno je znati omjer "vrata". Nije mi se jos dogodilo da ne bi pasalo. Bio sam jednom u frci kad sam uletio u ducan i kupio kosulju (u hotelskom ducanu, ne cinite to ako ne morate) i trazio da skine etiketu i iglice jer sam morao vec biti na sastanku par katova vise u to vrijeme. U toj kosulji. Isuse koliko iglica je izvadila trajalo je duze nego da sam ju sam sivao
Kad li ju je samo stigla ispeglati?!

Inače, lijepa su odijela u Varteksu, skupa doduše, jedino da se već jednom napravi neka standardizacija veličina..
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 13:37   #25
Quote:
maristella69 kaže:
Kad li ju je samo stigla ispeglati?!

Inače, lijepa su odijela u Varteksu, skupa doduše, jedino da se već jednom napravi neka standardizacija veličina..
Nije ju peglala. Obukao sam sako gore i posluzilo je. Uostalom na sastanak takvih dimenzija je bilo gore doci bez kosulje nego u zguzvanoj (meni su kofer zagubili na aerodromu a u onoj u kojoj sam letio nekoliko sati nisam mogao ici)
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 14:48   #26
Jebiga, V.I.P. rules.

Inače, Herucov diskont ima dobrih odijela, etc. po prilično ugodnim cijenama.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 14:51   #27
Quote:
maristella69 kaže:
Jebiga, V.I.P. rules.

.
ne razumijem
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 15:11   #28
moze malo podrobniji info o Herucovom diskontu?
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 15:37   #29
U okviru tvornice Heruc, cijene ok, priliv nove robe navodno isto dobar (nekoliko puta tjedno obnavlja se asortiman), ima i dosta elegantne ženske odjeće, hlača, sakoa, suknji, balonera, čak i od antilopa, te prava koža. Plaćaš karticama, popust na cash 10 %.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 15:52   #30
mislim da kosulju ipat treba probati, pogotovo ak kosta od 300 kn nadalje. muz je probao dva od istog proizvodaca i bile su razlicite takodjer i duzina rukava moze varirati.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 18:54   #31
Cool Odijelo

Ja muški malo ovdje zaluto al šta je tu je...

Uglavnom..treba mi odijelo za maturalnu pa ako netko zna gdje uz zg naći neko ok odjelo, moderno, ne za starce, ne preskupo (do 2000 kn) nek kaže
madafaka99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 02:38   #32
Re: Odijelo

Quote:
madafaka99 kaže:
Ja muški malo ovdje zaluto al šta je tu je...

Uglavnom..treba mi odijelo za maturalnu pa ako netko zna gdje uz zg naći neko ok odjelo, moderno, ne za starce, ne preskupo (do 2000 kn) nek kaže

evo prijedlog pogledaj u benettonu bogovićeva 9
prije mjesec dana cijena je bila oko 1 365 kn nadam se da je jos uvijek
sretno s potragom
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 02:44   #33
Quote:
stiven kaže:
branimir- stara vlaška

imaš poneko solidno i u varteksu

i neznam kak se dućan zove tom u vlaškoj cca 200 metara istočno od imaportane galerije
mislim da je guess ili tako nesto, odi pogledaj, ja sam si tamo nasao odijelo po prilicno pristojnoj cijeni.
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 15:34   #34
A gdje bi bio taj GUESS ???

Zna jos tko za kakvu trgovinu??
madafaka99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 10:22   #35
pa kaj ja znam...neke elegantnije traperice - onak 'odjelastog kroja' i onaj sjajniji traper i gore bijela kosulja kratkih rukava. na sve to nonsalantno zavezana kravata, dolje neke cool cipele (moze i izglancane marte) i voila. meni je to jako elegantan a opet mladenacki look
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 10:30   #36
Quote:
debelakrava kaže:
pa kaj ja znam...neke elegantnije traperice - onak 'odjelastog kroja' i onaj sjajniji traper i gore bijela kosulja kratkih rukava. na sve to nonsalantno zavezana kravata, dolje neke cool cipele (moze i izglancane marte) i voila. meni je to jako elegantan a opet mladenacki look
je...ali cure u isto vrime sve svečanije...
pa ja ipak mislim da je to prilika za odijelo...i da neke prilike moraju ostat takve...
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 01:14   #37
ovak dečki ,ako ikako možete naći kupite si košulju crnu od sjajnijeg materijala,npr. svila,saten,il tako neki materijal,to furate bez kravate.
ili-košulju crnu normale ali koja ima sjajniji crni materijal na kragni-to je o.k. i to vam kasnije bude košulja koju možete iskoristit u raznim prigodama ( 1 moja frendica je baš spominjala kako je neki lik bio na dočeku nove godine u takvoj košulji i da je izgledao dobro (obučen ,mislim)

ako želite biti in nabavite si kravatu usku tanku od crne tanke kože

želite li biti šik nabavite ist takvu kravatu ali ljubičastu ili bordo koju nosite uz tamnu košulju i tamno odijelo


a uostalom što će vam te košulje i kravate?Meni je uvijek bilo nabolje crno odijelo ispod uski bijeli T-shirt
cranberryCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 12:59   #38
Quote:
cranberryCherry kaže:
ovak dečki ,ako ikako možete naći kupite si košulju crnu od sjajnijeg materijala,npr. svila,saten,il tako neki materijal,to furate bez kravate.
ili-košulju crnu normale ali koja ima sjajniji crni materijal na kragni-to je o.k. i to vam kasnije bude košulja koju možete iskoristit u raznim prigodama ( 1 moja frendica je baš spominjala kako je neki lik bio na dočeku nove godine u takvoj košulji i da je izgledao dobro (obučen ,mislim)

ako želite biti in nabavite si kravatu usku tanku od crne tanke kože

želite li biti šik nabavite ist takvu kravatu ali ljubičastu ili bordo koju nosite uz tamnu košulju i tamno odijelo


a uostalom što će vam te košulje i kravate?Meni je uvijek bilo nabolje crno odijelo ispod uski bijeli T-shirt
i meni je to
evo ja sam se nedavno udavala..
i tata mi je imao crno odijelo,crnu košulju i sivu kravatu-sjajnu.
a brat ljubičastu košulju i bež-žutu kravatu
super je bilo i na jednom i na drugom!!!
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 21:15   #39
e malo moje "đubre bahato" ...to je bio jedan sasvim benigni modni savjet...gle,ne znam ja kak se ti oblačiš nit ne znam što je tebi relativno normalna osoba,al znam da su meni cool dečki sa smislom za estetiku i oni koji se ne boje isfurat nešto drukčije a opet fora: tipa kravata zanimljive boje i materijala.
cranberryCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 12:46   #40
Quote:
stiven kaže:
branimir- stara vlaška

imaš poneko solidno i u varteksu

i neznam kak se dućan zove tom u vlaškoj cca 200 metara istočno od imaportane galerije
Odmah do Branimira imaš butik "Slaven".
Imaju modele ko u Branimiru, možda u nešto malo manjem broju... ali su dosta jeftiniji. Kvaliteta je ista.
Nekad je bio u Importane centru Phillipe Marten (mislim da se tako piše) ali su zatvorili. Oni su imali stvarno genijalna odijela... ne samo od vune i viskoze nego i od materijala tipa lana i sl. Ne znam di imaju druge dućane... čula sam da je negdi u Vlaškoj blizu Galerije, ali da su možda promjenili ime.
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.