Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2010., 01:06   #161
Po pravilu se zakopčava gornji gumb ako su dva ili gornja dva ako su tri.A kad se sjedne onda se otkopčaju.
Nije baš da slijedim pravila,i mene su tek naučili
Budem sendao fotku i ovdje odijela,još nije splaslo oduševljenje
(ali baš sam na fotki pogrešno zakopčan )
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 01:45   #162
Evo čak sam se potrudio zakopčat kak su me naučili
Još sam uvijek oduševljen odijelom



Sad još ozbiljno razmisljam o odijelu br.3 koje je i bilo favorit,a još jedno sivo lagano laneno bi bilo dobro.
Čekamo lipanjsko sniženje
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 01:46   #163
U potrazi sam za crnim cipelama, u Zagrebu. Ima li tko kakvu ideju gdje da pogledam. Dosad sam samo našao jedne lijepe Pradine, ali nisu mi nešto posebno.

p.s. Crni čovječe pozdrav!
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 01:58   #164
Quote:
sdavor9 kaže: Pogledaj post
zanima me da li je po bontonu ili nekom drugom pravilu muški sako obavezno zakopčati? kada u u kakvim prilikama može biti otkopčan?
kad su tri gumba onda je pravilo,redosljedom od gore prema dole: ponekad,uvijek,nikad.
mislim da kad se sjedi da onda moraju svi bit otkopcani. inace ne. ai to nisam sigurna!
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 02:31   #165
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
U potrazi sam za crnim cipelama, u Zagrebu. Ima li tko kakvu ideju gdje da pogledam. Dosad sam samo našao jedne lijepe Pradine, ali nisu mi nešto posebno.

p.s. Crni čovječe pozdrav!

Temi treba promijeniti naslov u muška odijela,klasične cipele i dodaci. Ili muška klasična obuća i odjeća. To možda Mokry može,ionako ima tema samo za tenisice,a da je posebno tema za cipele,posebno za kravate,posebno za odijela s obzirom na interes i malo muške populacije na modi bilo bi slabo posjećeno.
Eto prijedlog je da ovdje razglabamo o klasičnim cipelama,kravatama,džepnim rupčićima,odijelima i dress košuljama i da promijenimo naziv teme,pa da svi korisni savjeti i slaganje što s čim bude na jednom mjestu.

Za cipele,ne znam,eventualno Botticelli,ali nije mi to to.Osim tih Prada u Stiefelkonigu mislim da izbor nije nešto,možda Zegna ima nešto u ponudi
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 03:56   #166
Evo da podijelim čim se ispiriran pri kupnji.
Trey Songz je najčešće perfektno odjeven,ali takva odijela je baš hard to get Drake perfect Odijelo se baš fino pregiba i prati tijelo,ovako lezerno s raskopcanom kosuljom izgleda sve skupa odlično.. Čak su i hlače malo dulje što mi osobno odgovara,nisam pobornik da je rub hlača iznad cipela.




I Ralph Lauren Purple Label izgleda baš *hebeno:
Nešto ovakvo bih baš volio probat

black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 09:12   #167
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Temi treba promijeniti naslov u muška odijela,klasične cipele i dodaci. Ili muška klasična obuća i odjeća.
Da, ova tema ne obuhvaća klasičnu mušku obuću, a obzirom na mali interes ne bi bilo loše u naslov teme dodati i cipele.
Možda muška odijela i dodaci.

Lanvin s/s 2010

bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:13   #168
To Lanvin odijelo je lijepo,ali su ramena preuska i cijeli dojam je baš skinny,a jakna dugačka spram širine ramena.Kao i Dior homme,namijenjena malo višljim tipovima,a mršavima.
Mislim da bih na svojih 186 cm,trebao imat 70 kg da stanem u to odijelo i uža ramena,ovako sa 90 jako teško
Ali za mršavije muškarce te marke su idealne.

Tom Ford majstor za siluetu



Prada s/s 2010 ( ovo je to sivo koje mi je zapelo za oko),ali sličica je mala i neću vam reći gdje sam našao za kupiti online
Drugo je Dolce&Gabbana f/w 2010:

black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:47   #169
Dolce & Gabbana su uvijek odlični. Besprijekorni. Ali, treba imati malo ideje, pogotovo za dnevne kombinacije.
Proljeće 2010.

Prada je u jednom inteviewu kazala kako je njena muška kolekcija za jesen 2010 ustvari derivat ranije ženske kolekcije, pa....hmm....valja biti na oprezu.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 12:35   #170
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
To možda Mokry može
Može.

Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Da, ova tema ne obuhvaća klasičnu mušku obuću, a obzirom na mali interes ne bi bilo loše u naslov teme dodati i cipele.
Prijedlog uzet na razmatranje i usvojen.


Meni je od svega ovo lijevo najbolje:


Ostalo nije za moje godine.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 16:00   #171
Da,Prada inače ima čudne modele na revijama,u dućanu dojam bude skroz drukčiji. Recimo S/S 2010 kolekcija izgleda nosivo u odnosu na prijašnjih nekoliko godina,a jesen 2010 je opet nekakav 'izrod'.
Sviđaju mi se ovi prijedlozi od Mokry-a za tuxedo
Izgledaju baš elegantno na traperice.
Pretpostavljam da je sve D&G.
Hvala na usvojen prijedlogu
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:39   #172
Kombinacija odijelo, košulja, kravata

Nisam naisao na slicnu temu,a ako mi je slucajno promaklo molim vas uputite me linkom na temu.

Uglavnom: Malo sam glup za kombiniranje (kao vecina decki) pa me stoga zanima kako bi izgledala kombinacija crno odijelo, crna kosulja i ljubicasta kravata. Sto mislite o toj kombinaciji, js nisam isprobao , ali mislim da bi dobro izgledalo iako malo pretamno.

Hvala
Ivan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 00:04   #173
Quote:
Ivan111 kaže: Pogledaj post
Nisam naisao na slicnu temu,a ako mi je slucajno promaklo molim vas uputite me linkom na temu.

Uglavnom: Malo sam glup za kombiniranje (kao vecina decki) pa me stoga zanima kako bi izgledala kombinacija crno odijelo, crna kosulja i ljubicasta kravata. Sto mislite o toj kombinaciji, js nisam isprobao , ali mislim da bi dobro izgledalo iako malo pretamno.

Hvala
Moze bit dobro.Meni ljubičasto i crno uvijek ide ok.Ovisi je li košulja čisto jednobojna pa da kravata ima neki detalj ili ako je košulja s kojim detaljom,da je kravata jednobojna.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 18:01   #174
Na kraju sam imao tamno ljubicastu košulju, svijetlo ljubicastu kravatu i crno odijelo, meni se nije cinilo dobro, ali ljudi oko mene su rekli da odlicno izgleda
Ivan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 21:44   #175
Quote:
Ivan111 kaže: Pogledaj post
Na kraju sam imao tamno ljubicastu košulju, svijetlo ljubicastu kravatu i crno odijelo, meni se nije cinilo dobro, ali ljudi oko mene su rekli da odlicno izgleda
ovo zvuči mnogo bolje,ako ima fotka sendaj da vidimo
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 03:44   #176
Di ima povoljnih sakoa i takvih stvari za muške u Zg?
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 18:59   #177
pozdrav

ekipo pomoc molim, trebam do srijede poslovno odijelo.
S obzirom da nemam bas neka iskustva s tim, a i iskreno to bas ne volim i ne osjecam se dobro u tome pls help :-)
Visok sam (197) pa mi trebaju i oni duzi rukavi.
Koliko trebaju biti dugi rukavi zapravo?

Zanima me gdje je najbolje kupiti kakvo poslovno ali modernije odjelo a da nije puno previse para

fala unapred
stranac79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 14:31   #178
Evo ja dobio promaknuče na poslu.

To promaknuče zahtjeva svakodnevno nošenje odjela. Imam jedno u kojem sam se oženio (btw, glup potez ).
Sad trebam kupiti 1-2 za početak. I par košulja i kravata za kombinirati.

Jel može netko reči gdje sve u Splitu mogu pogledati.

Ja znam par lokacija:
Mister Mot
Koteks
Varteks - Split3


Molim da me uputite gdje još mogu pogledati.
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:53   #179
Muška odjela

Bok, inaće nisam iz Zagreba pa bi me zanimalo gdje u Zagrebu ima za kupiti muških sakoa i košulja za maturalno. Neki jeftiniji, doba recesija
__________________
“Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.”
žaluzine ^^
lol9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:10   #180
Quote:
lol9 kaže: Pogledaj post
Bok, inaće nisam iz Zagreba pa bi me zanimalo gdje u Zagrebu ima za kupiti muških sakoa i košulja za maturalno. Neki jeftiniji, doba recesija
Sve ovisi koliko jeftini. Imaš na placu i C&A je jeftiniji.
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.