Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 18:37   #21
Koji je to tocno?
To je old skool Bond ali se ne mogu niceg sjetit.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 18:51   #22
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Koji je to tocno?
To je old skool Bond ali se ne mogu niceg sjetit.
George Lazenby. Sa Kojakom kao negativcem.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 18:53   #23
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
skyfall mi je bolji od predzadnjeg ali kako je već rečeno nisam za ovaj moderni bond.izgubio je ćar(die another day je sigurno prvi u nominaciji za najlošiji komercijaliziran bond). sorry fanovi
svi od connery-a su mi izvrsni,dok mi je s moore-om isto malo podbačeno osim Spy who loved me...dok je sa daltonom licenca
još nisam naletio na nekog sa identičnim ukusom u bond-u.tako da svakome je lista drugačija
Ja bih rekao da su naši u dlaku isti. Oba Daltona su mi plafon. Connery odličan, Moore mi vukao na miscast (osim Špijuna i Samo za Tvoje Oči), a Skyfall isprao malo bljutav okus nakon Zrna Utjehe.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 18:54   #24
@Martok - Imam dojam da je to starije od mene, sta bi objasnjavalo zasto teze pamtim stare klasike
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 18:55   #25
Quote:
karlos100 kaže: Pogledaj post
Nitko ne spominje "On Her Majesty's Secret Service". Kaj sam jedini koje je to najbolji film?
Nije mi najbolji, ali mi je u vrhu Lesenby se sam zahebao kad je odustao dalje od uloge.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 18:56   #26
Šteta za taj film što nije bilo Sean Connerya u glavnoj ulozi.

Bolji je od onog mlakonje Lazenbya.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 18:58   #27
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao da su naši u dlaku isti. Oba Daltona su mi plafon. Connery odličan, Moore mi vukao na miscast (osim Špijuna i Samo za Tvoje Oči), a Skyfall isprao malo bljutav okus nakon Zrna Utjehe.
My point exactly (< Moore)

Skyfall svi hvale, nema druge nego da ga cim prije pogledam.
Pomalo mi i bed sta ga jos nisam pogledao
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:01   #28
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Šteta za taj film što nije bilo Sean Connerya u glavnoj ulozi.

Bolji je od onog mlakonje Lazenbya.
On je jedan od te neklicine koje nisam uopce vidio u toj ulozi.

Jel ko gledao Bondove sa Barry Nelsonom i David Nivenom?
Timothy Dalton je isto bio dobar.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:02   #29
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
My point exactly (< Moore)
Prava priča iza toga jest da je Lezenby odustao od uloge (publika ga je dobro prihvatila) a onda je i Connery otišao (nakon masnog čeka za još jedan film) i producenti su tražili nekog tko neće otići. Moore je ostao i predugo; gerijatrijski Bond u Pogled na Ubojstvo

Quote:
Skyfall svi hvale, nema druge nego da ga cim prije pogledam.
Pomalo mi i bed sta ga jos nisam pogledao
Tc, tc, tc...
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:04   #30
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Prava priča iza toga jest da je Lezenby odustao od uloge (publika ga je dobro prihvatila) a onda je i Connery otišao (nakon masnog čeka za još jedan film) i producenti su tražili nekog tko neće otići. Moore je ostao i predugo; gerijatrijski Bond u Pogled na Ubojstvo



Tc, tc, tc...
Tesko mi je zamisliti glumca u usponu koji odbija tako veliku ulogu, a k tome i zna koliku popularnost to donosi
Cini mi se za Connerya da on nije ni mogao vise snimat Bonda dalje, jer svaki je glumac po ugovoru imao cca 4 filma, ne?


Well, nobodys perfect
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:07   #31
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Moore je ostao i predugo; gerijatrijski Bond u Pogled na Ubojstvo
Da, ono njegovo partnerstvo s Tanyom Roberts mi je bilo perverzno.

Čovječe, mogao joj je djed biti.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:10   #32
Ma dobar je Roger Moore, pravi zajebant u filmovima (izuzev u onoj sceni kad se obuče kao klaun ).

Dr. Goodhead

Citati

A tu je i Zubo
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:21   #33
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Da, ono njegovo partnerstvo s Tanyom Roberts mi je bilo perverzno.

Čovječe, mogao joj je djed biti.
Uf, definitivno jedna od najjacih zenski u serijalu
http://pgcooper1939.files.wordpress....50-500-400.jpg

Da sam s takvim komadom, uopce mi nebi bila bitna godisnja razlika

Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ma dobar je Roger Moore, pravi zajebant u filmovima (izuzev u onoj sceni kad se obuče kao klaun ).

Dr. Goodhead

Citati

A tu je i Zubo
Taj zubo sa staklenim kljovama je najjaci
On je kolko se sjecam bio i u Addams Family kao Lurch
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 19:31   #34
Uvijek mi je bizarno bilo u Moorovim Bondovima kako uvodna scena prije najavne špice nema nikakve veze s ostatkom filma.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 20:12   #35
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Tesko mi je zamisliti glumca u usponu koji odbija tako veliku ulogu, a k tome i zna koliku popularnost to donosi
Ironično, odustao je prije nego je film krenuo u kina jer je mislio da će biti flop i da će ga mrziti jer nasljeđuje Conneryja. Film je ispao hit, a ovo drugo je ispalo tek polovično točno. Samo što se onda bilo kasno kajat jer su ovi već uhvatili Moorea da nosi serijal. Frajer je to sam priznao u razgovoru povodom obljetnice, a ovi producenti su i potvrdili. Ja sam uvijek mislio da je najuren. Dalton se trebao vratiti u GoldenEye, ali kad je vidio scenarij rekao je; ne bih, hvala

Quote:
Cini mi se za Connerya da on nije ni mogao vise snimat Bonda dalje, jer svaki je glumac po ugovoru imao cca 4 filma, ne?
Nije to onda bilo tako. Connery je imao ugovor za 5 prvih filmova i onda je otišao. Vratio se jer su mu dali milju dolara (danas bi rekli da je radio za siću ) i to samo radi love koju je kasnije uplatio u neku škotsku školu za glumu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 20:26   #36
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Skyfall svi hvale, nema druge nego da ga cim prije pogledam.
Pomalo mi i bed sta ga jos nisam pogledao
Jos ga nisi gledao Ajde to sto pre ucini pa javi utiske
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 20:27   #37
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Uvijek mi je bizarno bilo u Moorovim Bondovima kako uvodna scena prije najavne špice nema nikakve veze s ostatkom filma.
Meni se cinilo opcenito da uvodna scena rijetko kad ima veze s ostatkom filma nakon intro creditsa
Ali sta je je, treba mu se priznat njegov smisao za sarmiranje zena i humor

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ironično, odustao je prije nego je film krenuo u kina jer je mislio da će biti flop i da će ga mrziti jer nasljeđuje Conneryja. Film je ispao hit, a ovo drugo je ispalo tek polovično točno. Samo što se onda bilo kasno kajat jer su ovi već uhvatili Moorea da nosi serijal. Frajer je to sam priznao u razgovoru povodom obljetnice, a ovi producenti su i potvrdili. Ja sam uvijek mislio da je najuren. Dalton se trebao vratiti u GoldenEye, ali kad je vidio scenarij rekao je; ne bih, hvala
To je razumljivo, jer cinjenica da danas ima mnogo hejtera prema nekim filmovima pa tako i samim glumcima, tako i glumce koci pri projektima. Tako je to bilo i u proslom stoljecu, a nitko nije htio biti u sjeni nekog popularnog, i zavrsiti kao tzv. nasljednik. Pogotovo jos kad bi usljedile i mlake kritike prema doticnom.
No u svakom slucaju nije tebao odustati, bar bi se proslavio kako god da se okrene, a mnogi kasnije ispastamo u ironicnom smislu kada sagledamo situacije malo bolje.
A Dalton to na finjaka najunosniji biznis odbije jer sve musice nisu na mjestu

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Nije to onda bilo tako. Connery je imao ugovor za 5 prvih filmova i onda je otišao. Vratio se jer su mu dali milju dolara (danas bi rekli da je radio za siću ) i to samo radi love koju je kasnije uplatio u neku škotsku školu za glumu.
Aha, 5 komada po glumcu (filmova ofc )
Ja bi dosao prvi put i djabe a kamoli da mi kaj placaju

Uh, tadasnjih 1 mil.$ je kao danasnjih Robrt Downeyevih 50 mil po filmu
Sjecam se da su u 90ima filmovi koji su se smatrali hitovima i imali pristojni budjet nosili zarade glumcima od koji 200-500,000$, a i to je bilo onda za gladit bradu
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 20:29   #38
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Jos ga nisi gledao Ajde to sto pre ucini pa javi utiske
Nisam, ali valjda budem ovih dana u vec krcatom rasporedu
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 20:34   #39
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao da su naši u dlaku isti. Oba Daltona su mi plafon. Connery odličan, Moore mi vukao na miscast (osim Špijuna i Samo za Tvoje Oči), a Skyfall isprao malo bljutav okus nakon Zrna Utjehe.


ova scena:
http://www.youtube.com/watch?v=yrdVRwYZb40

možda i naj bond girl:Anya Amasova (Barbara Bach)
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 20:57   #40
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Taj zubo sa staklenim kljovama je najjaci
On je kolko se sjecam bio i u Addams Family kao Lurch
Ne, nije. U Addams Family je Lurcha glumio Carel Struycken, inače najpoznatiji po ulogama Mr. Homnna (to je onaj mutavi sluga Lwxanne Troi u Star Trek: The Next Generation) i Mai'hardua (također mutavi sluga - bodyguard Grand Nagusa Zeka u Star Trek: Deep Space Nine).

S druge strane, Richard Kiel, je, uz ulogu Zube, možda najpoznatiji po ulozi negativca u Clintovom Pale Rideru
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.