Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 12:53   #221
Nema svaka doslovce isti, al je uvijek to specifični miris i okus i nikome ne miriše na ružice.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 14:36   #222
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Nema svaka doslovce isti, al je uvijek to specifični miris i okus i nikome ne miriše na ružice.
Tako je Ali večina ih ima taj specifični erotski miris, koji te dodatno napaljuje. Ali ne znaš ti o tome ništa puno, jer ne ližeš ih ti, nego ja
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 20:12   #223
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
ja bi svoju liza, iman volju ali neman apetit brate to je dole takvi neugodnjak od okusa i mirisa da mi se prevrti u drobu.. strasno, jel' to znaci da je mala nezna oprat??? wtf !!!
Možda je neki fiziološki problem.

A možda ju samo ne pere...
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:55   #224
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Nema liza dok ne pokupis jezikom brabonjke
opra sam "brabonjke" postaje sve slađe i slađe, mljac
hvala na savjetu,
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:25   #225
Nema ljepse nego popit nektar iz cvijeta,dok mi se cijedi niz bradu i ostavlja male lokvice na plahti

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
devouring is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 22:24   #226
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Možda je neki fiziološki problem.

A možda ju samo ne pere...
A da ju njen muškarac opere dolje temeljito...onako kako se peru mačke? :lizlizliz:



Možda stvarno smrdi ako cura ima klamidiju, neku drugu beštiju ili joj njena fiziološka flora buja iz nekog razloga. Koliko sam shvatio, donjim Prostorima ne pašu baš razni gelovi i sapuni nego samo obična voda...(+ jezik )
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:56   #227
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
A da ju njen muškarac opere dolje temeljito...onako kako se peru mačke? :lizlizliz:


Teško, ako mu smrdi.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:55   #228
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Teško, ako mu smrdi.
Ah, meni se čini da je to sve relativno. Nekom muškarcu smrdi a neki će te potrgati na proste faktore zbog tog "smrada".
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:47   #229
ma ako je mlada nema problema oko smrada
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 01:12   #230
Quote:
Bubica25 kaže: Pogledaj post
Evo sad kad sam i ja napokon uspjela tako svrsiti, da napisem svoje iskustvo

1. Trebas biti uporan, barem sa mnom, trajalo je oko 15 min sigurno, ako ne i vise
2. Ako i ti tu i tamo ispustis uzdah i vidim da skroz uzivas u cinu, onda sam i ja napaljenija.
3. Nikakvo usisavanje i tome slicno.
4. Prvo me dooooobro napaliti, onda se spustiti dolje.
5. Jezikom po svuda, kako je netko rekao od supka do pupka a onda se fokusirati na klit. Kad se fokusiras na klit ostanes tamo, cim se maknes, pa ponovo pocnes, kao da pocinjes ispocetka.
6. Tempo neki nadjes i drzis ga cijelo vrijeme, nema usporavanja, eventualno ubrzati s vremenom.
7. Lizanje "u krug".
8. Ja volim i prst taman na ulazu u picku, jer kad me lize sam napaljena i zelim kurac u sebi, odnosno zelim osjetiti kako ulazi, pa onda taj prst kad samo mice lijevo desno po ulazu, radi nevjerojatnu razliku

A najbolji savjet koji ti mogu dati je RAZGOVOR. I ne samo razgovor, nego se spusti dolje, probaj nesto, i nek ti ona kaze ako valja ili ne. Tako cete otkriti sto joj pase. Tako sam ja svrsila
Lijepo opisano.
Pogotovo točka 5, ako staneš, moraš sve isponova isto kao i kod pušenja.
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 11:59   #231
Quote:
plavi69 kaže: Pogledaj post
Ja sam rođen za oralac, obožavam ga primati i davati. Izluđuju me mirisi, okusi, osjećaj glatkoće kože, svježine, napaljenosti, vrelosti, lagani drhtaji, mmmmmmmmmm. Ekipa prije je u postovima već rekla gotovo sve tako da ja nemam tu nešto više nadodati. Najbitnije je da se prati reakcija "NJE", na što kako reagira i onda se po tome voditi. Svaka cura je drugačija, ono što jednu izluđuje, drugu možda smeta tako da je svaki puta zapravo novo iskustvo. Meni je uz moje vlastito zadovoljstvo u sexu iznimno bitno da i cura bude potpuno zadovoljena, tako da potpuno zadovoljno cura predstavlja i zadovoljstvo za mene.

Ja tome pristupam ko ratnoj operaciji, imaš stratešku razinu, taktiku, manevre, ali najbitnije je pratiti njene pokrete i po njima se orijentirati. Prvo imaš 10, 15 minuta napaljivanja, maženja, brijanja, il kako već hoćeš, kreneš od usna, vrata, uha (ono lagano grickanje i puhanje u uho), lickanja i grickanja sisa (ali paziš da ne prijeđeš prebrzo na bradavice, treba ih prvo "narajcati" laganim dodirom jezika ili prstiju), a sise obožavam ko medo med, pa trbuh, pupak, pa unutrašnja strana bedara, lagano okružuješ "metu" sa svih strana, ali ju još ne napadaš, rajcaš, rajcaš i rajcaš preko gaćica, pa ih onda skineš lagano i sve tako dok ne poludi i onda pređeš na opći napad jezikom potpomognut prstima, a prstićima lagano prodireš sve dok ne ubaciš kažiprst i prstenjak i onda ih okreneš gore i nađeš ono nešto hrapavo u pici i na to se baciš, a palcem možeš pripomoć jeziku u ofenzivi na klitić. Ližeš gore, dolje, lijevo, desno, vrtiš, izvodiš vratolomije, uglavnom budi inovativan i prati njenu reakciju i prema tome se vodi.

A ja imam lošu naviku stalnog podjebavanja, ono kad vidiš da je najnapaljenija i da je blizu vrhunca, onda se lagano đentlmenski odmakneš malo na bedra ili pupak, a ona gori i j....e ti sve po spisku da se vratiš natrag, ti ju malo ignoriraš pa opet ispočetka. Tako sam jednom frendicu izluđivao, ona gotova, potoci iz nje teku, i taman kad je bila pred sam vrhunac ja se ustao i reko :"Sorry, moram na faks", i izletio iz stana, a ona se ostala bacati po krevetu. Znam, znam, gad sam Poslije mi se nije htjela dva tjedna javiti, a kad smo opet završili na mjestu zločina, uništila me, a i ja nju.

Bitno je da je mačkica čista i oprana, može imati neku frizuricu, dapače meni su frizurice fora, kad ima malo stazicu gore ili tako nešto, ali to mora biti lijepo podšišano i njegovano. I dobro je da si možda prije lizanja natrpaš usta s nekim jakim mentolom ili airwaves žvakaćama jer to onda stvara onaj jebeni osjećaj peckanja i neke sexy hladnoće na klitiću i pici. Uglavnom, kad ti ona nogama stisne glavu da više nemaš kuda mrdati i zagrize jastuk da ju susjedi ne čuju, onda znaš da si majstor i da si dobio bitku, e sad još moraš s nečim drugim slavodobitno i okončati rat.

E sad moj problem je što trenutno imam jednu "frendicu" koja ne želi niti čuti za lizing, kaže da joj se to gadi i da to neželi, i nikako ju ne mogu nagovorit
naughty , naughty
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:34   #232
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Ah, meni se čini da je to sve relativno. Nekom muškarcu smrdi a neki će te potrgati na proste faktore zbog tog "smrada".
Lijepo piše da mu smrdi, pa u njegovom slučaju nije relativno.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:55   #233
Ja obozavam kad me lize. Ali znalo je biti losih lizaca. Jedan je dobro lizao, a onda krenuo jako sisati kao da je to nesto totalno neosjetljivo i uvijek uspio ugasiti strast. Iako ae osjecam lose kritizirati, jer mislim da i ja lose pusim, jedbostavno moram reci
gornja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:57   #234
I jos me zna sputavati ako nisam sigurna kako sam obrijana, onda ai mislim bocka li ga i dode mi zao sto je uopce dolje...Ali ako se on ne buni...
gornja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:49   #235
ti, gornja, si otkrila forum jučer...
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:01   #236
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
ti, gornja, si otkrila forum jučer...
nikad nije kasno... :klap:

uvijek rado čitana ... i primjenljiva tema!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:05   #237
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
nikad nije kasno... :klap:

uvijek rado čitana ... i primjenljiva tema!
Hmmm, na čemu je ti primjenjuješ? just curious
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:25   #238
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Hmmm, na čemu je ti primjenjuješ? just curious
na sebi i drugima
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:20   #239
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
ti, gornja, si otkrila forum jučer...
pa je vidiš da se je jučer regala


brzo će da otkrije čari
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:23   #240
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
pa je vidiš da se je jučer regala


brzo će da otkrije čari
Točno tak!
gornja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger