Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 22:42   #121
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Polu pušenje?! Šta bi to bilo?

Jel pušenje ili nije... Jel bi se na sudu utvrdilo da je bio neki snošaj ili nije? XD

OT: Bez seksa ni ne smatram da sam u ikakvoj romanticnoj vezi...
Bit će da je ovo ("samo sa ga malo držala u ustima"). :klap:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=2481
To je link iz Šupendare: Enterprise.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 01:24   #122
Polupušenje, genijalno! To prvi put čujem!


Sent from my iPhone using Tapatalk
bojan56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 01:56   #123
Ne bih dozvolio da prolete mjeseci bez seksa. Nisam tinejdžer više. Može par susreta gdje međusobno ispipavamo teren, više od toga ne.

I koji je to kurac polupušenje?
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:03   #124
Ja se nikad ne poseksam na prvom, pa ni drugom dejtu. Ajd jednom se desilo na drugom
Ne zbog one gluposti 'mislit ce da sam laka', boli me k...ac za to, nego mi je to bezveze ako ne znam jos nista o njenu osim kak se zove, a mozda ni to.
Cak mi je odbojno ako navaljuje od pocetka da se poseksamo. Jedno je da pokaze da mu se svidjam i da me zeli, ali ne zuri nikud, drugo je ako mu se zuri da ga sto prije uvali. Odmah mi proradi lampica da hoce samo pojebat i odjebat, nista vise.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:31   #125
Iako sam donedavno(unutar zadnjih godinu dana) bio u seksualno problematičnom odnosu(vezi), stav danas mi je da mi je to bitna stvar. Bilo kakva razina čekanja ili spekulacija je završila direktnim ili indirektnim odjebom, koliko god mi super komunicirali, nije za očekivati da ću ja biti zadovoljan takvom vezom.


I ne mogu reći "čekao bih toliko", ili "ne bih čekao toliko". Svjesno, da mi netko kaže"prva tri mjeseca ništa od seksa", ne bih na to pristao. Osim ako ide na Antarktik raditi i vraća se za 3 mjeseca. Da to čekanje bude "spontanih" tri mjeseca, mislim da bih se zapitao gdje je problem.



Ali da te pitam, zna li ona koliko je to tebi bitno? Možda je spomenuto tokom sedam stranica, ali mislim da je stvar koju je bitno naglasiti Ok, imaš razumijevanja, recimo, ali treba znati i što/zašto čekaš
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:39   #126
naslov teme :???:

pa kaj ne cekaju seks cekaju oni koji nisu u vezi valjda

.. odnosno da dodju u vezu pa konzumiraju seks .. ja se nadam da su zato ljudi u vezi .. zbog mira u svijetu ... ne zbog moje plemenitosti .. koja je naravno neupitna
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:56   #127
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Iako sam donedavno(unutar zadnjih godinu dana) bio u seksualno problematičnom odnosu(vezi), stav danas mi je da mi je to bitna stvar. Bilo kakva razina čekanja ili spekulacija je završila direktnim ili indirektnim odjebom, koliko god mi super komunicirali, nije za očekivati da ću ja biti zadovoljan takvom vezom.


I ne mogu reći "čekao bih toliko", ili "ne bih čekao toliko". Svjesno, da mi netko kaže"prva tri mjeseca ništa od seksa", ne bih na to pristao. Osim ako ide na Antarktik raditi i vraća se za 3 mjeseca. Da to čekanje bude "spontanih" tri mjeseca, mislim da bih se zapitao gdje je problem.



Ali da te pitam, zna li ona koliko je to tebi bitno? Možda je spomenuto tokom sedam stranica, ali mislim da je stvar koju je bitno naglasiti Ok, imaš razumijevanja, recimo, ali treba znati i što/zašto čekaš
ajme rocket, nisi se nimalo promijenio, a prosle su godine.
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ja se nadam da su zato ljudi u vezi .. zbog mira u svijetu ... ne zbog moje plemenitosti .. koja je naravno neupitna
tak je, ja zbog mirau svijetu ni ne ulazim u vezu, odmah seva pa sta bude. ono, mir u svijetu i to.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:59   #128
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
tak je, ja zbog mirau svijetu ni ne ulazim u vezu, odmah seva pa sta bude. ono, mir u svijetu i to.
mir mir mir do nebaaaa
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:52   #129
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ajme rocket, nisi se nimalo promijenio, a prosle su godine.
Kak misliš?

Prije "godina" sam mislio da seks nije toliko bitna stvar. Prije cca godinu sam shvatio da mi je bitna. I da mi fali, a pogotovo u vezi. I dosad sam najmanje dva "pokušaja" razjebao isključivo zbog komplikacija oko seksa
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:24   #130
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Iako sam donedavno(unutar zadnjih godinu dana) bio u seksualno problematičnom odnosu(vezi), stav danas mi je da mi je to bitna stvar. Bilo kakva razina čekanja ili spekulacija je završila direktnim ili indirektnim odjebom, koliko god mi super komunicirali, nije za očekivati da ću ja biti zadovoljan takvom vezom.
Eto, a kod mene su veze koje su počele kao "no sex until marriage" završile sa sexom nakon nekog vremena, bez onog "marrige" na kraju. I jednom i s "marriage" na kraju. Ali nakon ohoho dobra i zla, pa suživota, pa tek onda....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:06   #131
Individualno je, vjerujem.

Veza je bila nešto gdje je seks bio problematična stavka i to sam poprilično kasno shvatio koliko je to problem, i koliko mi je to bitno(a da ne govorim o potencijalnim razlikama kada bi taj seks ipak zaživio). Odbio sam osobu s kojom sam poprilično kliknuo u komunikaciji, i online i uživo, kad sam čuo "ništa prije braka". Cijenim to, poštujem, ali ne bih se kockao s time, ne trošim samo svoje vrijeme.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:11   #132
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
naslov teme :???:

pa kaj ne cekaju seks cekaju oni koji nisu u vezi valjda

.. odnosno da dodju u vezu pa konzumiraju seks .. ja se nadam da su zato ljudi u vezi .. zbog mira u svijetu ... ne zbog moje plemenitosti .. koja je naravno neupitna
Ne moraš biti u vezi da bi imao seks čini mi se.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:46   #133
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Ne moraš biti u vezi da bi imao seks čini mi se.
Netko treba,netko ne,svakavih ljudi ima
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:41   #134
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Eto, a kod mene su veze koje su počele kao "no sex until marriage" završile sa sexom nakon nekog vremena, bez onog "marrige" na kraju. I jednom i s "marriage" na kraju. Ali nakon ohoho dobra i zla, pa suživota, pa tek onda....
pa ako si sa takvima kretao u veze, nije ni cudo da je orgazam bio proces.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:56   #135
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa ako si sa takvima kretao u veze, nije ni cudo da je orgazam bio proces.
Uvijek mi je bilo draže to polako postići s nekim nego ispravljati neke traume koje su izazvali "veliki ljubavnici" prije mene koji niti ne znaju da su žene drugačije od muškaraca.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:52   #136
Po kojem kriteriju je to veza ako nema jebanja. To se zove prijateljska veza, valjda.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 14:23   #137
Prije 7-8 mjeseci upoznao sam djevojku, preko nekih zajednickih prijatelja sa fb-a dodam je za frenda, dopisivanje ovo ono, i odemo na date, nakon prvog dejta kliknuli smo odma, viđali smo se svaki 2-3 dan, tako misec dana, tada san je pozva prvi put kod mene doma, and guess what

da bi mi priznala da je joj je to prvi put, bilo mi je cudno zbog himena, jer bila je "probijena" pa sam bio sumnjicav ali sam se uvjerio da je neiskusna u seksu jer kada god ga je bilo, a bilo je, skoro svaki put kada bi se vidjeli, bilo to u gradu, u parku, na parkiralistu, igralistu, ljuljacki za djecji vrtic... nema di nismo

ugl. sve sam sAm radio, sto se tice predigre ili kada bi bili u krevetu ona nikako da malo mrdne guzovima, da se malo ukljuci, samo legne i ceka mene da odradin "posa" ipak svršavala bi ko ludača!

Ajde kontan, djevica je bila triba joj vrimena, ali ipak vec je prošlo 6 mijeseci od prvoga puta i ona nikao da se malo aktivira, uzto nisan je tjera na pušenje, dok jedne noci ko da je vrag uša u mene, nakon dugorocnog sexa, vise nije mogla i zamolila me da stanem, sto san i napravio ali san jos bio jebeno napaljen i trazija san oralac, negodavala je, onda san joj ga doslovno ugura u usta........ my bad sry. Nakon tjedan dana rekla mi je da kod mene ljubavi nema i da smo svi muskarci isti i da trazimo samo seks, pokuša san joj objasnit da nije tako, ali uzalud... nam trud svirači!

Još mi ta mala neizlazi iz glave, iako ima dosta djevojaka u mome krugu za kojih vidin da ima potencijala za mogucu vezu, ali dvoumim se, javiti se bivšoj ili se okrenuti i ici dalje. Odkada smo prekinuli nema nikakvog kontakta ni fb, viber i ostale gluposti, mah, najbolje niti se ne javljat, ako nisan dosada niti ću. Adio golubice. pussa:

pardon skrenija sam malo s teme, ali san i da odgovor na pitanje autora
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.

Zadnje uređivanje mauzer : 05.09.2017. at 14:49.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:32   #138
Muska svinjo

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:38   #139

Bože, Petra...

To je silovanje. Dobro ti je rekla. Sad egzorcistu da istjera vraga iz tebe pa možeš nastaviti sa seksualnim životom, inače ti se crno piše.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:56   #140
sala mala, nisan to napravio ne bih nikada! (iako mi je cesto tijeralo na takav cin)

mislin da san pogrjesija podforum i da se vise asociniram na vjeru i religiju, i obavezno obratiti se egzerocistima i svečenicima hahahah
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger