Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2017., 00:10   #1961
Quote:
Eishtlinn kaže: Pogledaj post
masturbacija je definitivno drugacija nego prije. ja nakon godinu dana od operacije jos uvijek se "trazim" u ovom smislu ali i u ostalim segmentima. mislim da mi erekcije nisu ceste kao prije, a mozda je to psihicke naravi, jel neko primjetio nesto slicno kod sebe? takodjer mi je glavic puno meksi nego prije.
e i opet se vracam na ovu suhocu glavica i perutanje ,ne znam ima li potrebe otic do urologa radi toga jer nekad se ujutro probudim to stvarno bude isperutano da se bojim da cijeli ne "nestane". ja kao lubrikant za sad koristim slinu vlastitu i onda toga nestane. znaci glavic je presuh..
Ne vjerujem da to ima ikakve veze sa erekcijom. Nema nikakve logike
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 19:30   #1962
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
I kako sad drkaš?
ja sam ti isto obrezan i drkam najnormalnije na suho ali ruka ti mora ići preko glavića
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 19:34   #1963
Quote:
Eishtlinn kaže: Pogledaj post
masturbacija je definitivno drugacija nego prije. ja nakon godinu dana od operacije jos uvijek se "trazim" u ovom smislu ali i u ostalim segmentima. mislim da mi erekcije nisu ceste kao prije, a mozda je to psihicke naravi, jel neko primjetio nesto slicno kod sebe? takodjer mi je glavic puno meksi nego prije.
e i opet se vracam na ovu suhocu glavica i perutanje ,ne znam ima li potrebe otic do urologa radi toga jer nekad se ujutro probudim to stvarno bude isperutano da se bojim da cijeli ne "nestane". ja kao lubrikant za sad koristim slinu vlastitu i onda toga nestane. znaci glavic je presuh..
a ne brini oko toga, glavić i mora biti suh, sa vremenom će ti to nestati
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 03:19   #1964
Ekipa, ima netko da je nedavno radio cirkumciziju i otklanjanje frenuluma? Isao bi u zagreb kod Kapuna ili dr. Maletić. Rade li pod opcom anestezijom? Zanimaju me iskustva nakon operacije, posebno kakav je osjecaj kada se ide pisat prvi put te je li bolno? Smijemo li se kretat cim nas puste jer nisam iz zg pa bi trebo do kolodvora (taxijem bi isao ali ne moze me ostavit tocno na peronu)? Moram li strogo mirovat prva dva dana kako ne bi krvario?
Perkanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 10:07   #1965
Quote:
Perkanm kaže: Pogledaj post
Ekipa, ima netko da je nedavno radio cirkumciziju i otklanjanje frenuluma? Isao bi u zagreb kod Kapuna ili dr. Maletić. Rade li pod opcom anestezijom? Zanimaju me iskustva nakon operacije, posebno kakav je osjecaj kada se ide pisat prvi put te je li bolno? Smijemo li se kretat cim nas puste jer nisam iz zg pa bi trebo do kolodvora (taxijem bi isao ali ne moze me ostavit tocno na peronu)? Moram li strogo mirovat prva dva dana kako ne bi krvario?
Ja sam bio kod Kapuna, ali samo na uklanjanju frenuluma pa ti o tome mogu reći. Za obrezivanje nemam pojma, ali brijem da se ne radi pod općom.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:12   #1966
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ja sam bio kod Kapuna, ali samo na uklanjanju frenuluma pa ti o tome mogu reći. Za obrezivanje nemam pojma, ali brijem da se ne radi pod općom.
Ajde napisi svoj dojam posto si ipak nesto osjetio jer si pod lokalnom radio. Kako je tekao oporavak?
Perkanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:34   #1967
Quote:
Perkanm kaže: Pogledaj post
Ajde napisi svoj dojam posto si ipak nesto osjetio jer si pod lokalnom radio. Kako je tekao oporavak?
Pa da prolistaš malo temu, vidio bi gdje sam pisao.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1800
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 01:25   #1968
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Pa da prolistaš malo temu, vidio bi gdje sam pisao.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1800
Procito sam cijelu temu 3 puta, ali tnx si kopiro. Htio sam cut i neka novija iskustva. I sve zvijezde sto si vidio od anestezije ne zvuci bas privlacno. 😕 Nasao sam pdf od kbc-a Osijek gdje pise da rade u opcoj ili lokalnoj anesteziji, pa ima li netko da je radio tamo? Kakav je urolog i je li dostupan i uljudan u postoperativnom dijelu?
Perkanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:51   #1969
Quote:
Perkanm kaže: Pogledaj post
Procito sam cijelu temu 3 puta, ali tnx si kopiro. Htio sam cut i neka novija iskustva. I sve zvijezde sto si vidio od anestezije ne zvuci bas privlacno. 😕 Nasao sam pdf od kbc-a Osijek gdje pise da rade u opcoj ili lokalnoj anesteziji, pa ima li netko da je radio tamo? Kakav je urolog i je li dostupan i uljudan u postoperativnom dijelu?
Ako ćeš radit u lokalnoj anesteziji ovo ti je moj savjet da ti se ne dogodi baš takva bol ko meni: kad ti daju injekcije u pimpek stisni guzne mišiće i drži ih stisnute tak dugo dok ne završe. Ja to nisam napravio pa onda kad me piknuo u glavić sam trznuo stisnuvši guzne mišiće i cijela zdjelica mi se dignula te sam se tako još jače nabo na tu istu iglu. Ako ih stisneš prije nećeš moći trznut.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:54   #1970
I šta sad?

Pozdrav ljudi,

molim pomoć ikoga tko misli da bi mi stvarno mogao pomoći savjetom.

Imam 25 godina, prije 4 godine urolog mi je rekao da imam kratak frenulum pa sam napravio frenulotomiju (ako se tako zove), produženje frenuluma jel, no problem nije nestao. Dakle, nemam problem s navlačenjem kožice preko glavića, ni u opuštenom stanju ni u erekciji, međutim, kad se vraća nastaje kakav-takav, ali problem. Čim ja nju pustim, ona se nabora točno ispod glavića, i osjetim nekakav lagani pritisak na glavić. Mogu ja nju rukom vratim, ali ona se uvijek rola tako da onaj dio kožice na vrhu, koji visi na vrhu piše uvijek ostaje iza, sve se role a on se povlači za time... ne znam kako bi vam to drukčije laički opisao. Kao da imam viška kožice i da je ubiti taj vrh sužen nekako. Bio sam već na dva urološka pregleda, i kažu mi svi kao, hmmm pa ne izgleda tako suženo... ali ako vam stvara problem.... e sad, nisam imao seksualne odnose duže vrijeme, kad sam imao s bivšom curom, stvaralo mi je to naboravanje problem uvijek, s kondomom da i ne pričam. Kad masturbiram, kožicu ne navlačim preko glavića, već je samo centimetar, dva potežem gore dolje po površini glavića... Masturbira li itko tako? Ima li itko kakav savjet. I unaprijed vam zahvaljujem. Baš imam neki strah odlučit se za to obrezivanje. ne mogu zamislit kako je to onda, taj osjećaj, da ti je mali stalno 'vani'.... kako uopće pišaš s obrezanim?
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:18   #1971
Moje mišljenje je ako vam ne radi probleme nema potrebe ići na obrezivanje. Nikad problema nisam imao tako da ja svoju "kožicu" ne dam. Nekome više materijala za igru...

Samo jedna osoba osim mene ima pristup tom području a to kirurg nije.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 08:34   #1972
Eto, ja moram na rezidbu :-\ Fimoza je, usprkos višegodišnjoj borbi i natezanju, ipak pobijedila i više nemam izbora. Više se ne mogu normalno oprati ispod kožice što mi stvara psihičko opterećenje, a seks je bolan i više se ne mogu opustiti i uživati koliko bih trebao. Urolog je također proglasio bitku za kožicu izgubljenom i naručio me za operaciju. Kako god, idem na stol za 20-ak dana. Molim članove koji su preživjeli obrezivanje za par savjeta:
1. Mogu li se nakon operacije sam odvesti doma ili moram tražiti nekoga da me vozi?
2. Jeste li nakon rezanja koristili neka sredstva protiv bolova, i koja? Da znam unaprijed tražiti svog liječnika opće prakse da mi izda recept.
3. Nakon koliko dana ću moći normalno sjediti - pri "normalno" ne smatram "bezbolno" jer to mi je jasno da će potrajati nekoliko dana, nego "normalno" u smislu da ne poremetim šavove, da ne bi miško prokrvario dok sam na poslu.
Ne moram ni naglašavati da sam u panici i prestrašen k'o mali zeko pred svjetlima nadolazećeg automobila Hvala svima na savjetima
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:37   #1973
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Eto, ja moram na rezidbu :-\ Fimoza je, usprkos višegodišnjoj borbi i natezanju, ipak pobijedila i više nemam izbora.
...
Ne moram ni naglašavati da sam u panici i prestrašen k'o mali zeko pred svjetlima nadolazećeg automobila Hvala svima na savjetima
-- Prvo: Nema potrebe za panikom, stvar zvuči puno gore nego što je.

Ajmo dalje...

1. nakon operacije u pravilu mozes odmah doma. Možes i voziti, smo vodiš racuna da nemas neke uže hlače, trenirka je recimo ok.

2. Nista protiv bolova nije bilo potrebno.

3. Zahtijeva malo privikavanja ali mozes sjediti normalno, kako rehoh ranije, bitno da ti hlače ne pritiskaju taj dio. Povremeno ti se moze dogoditi da slucajno 'zapnes' za sav, malo krvi eventualno ali vjeruj, no big deal.

btw pisanje normalno, bez ikakve boli. Par dana pazis vise na to podrucje i to vrlo brzo dolazi na svoje.

A sad muški dalje..
frnjokul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:56   #1974
Quote:
frnjokul kaže: Pogledaj post
-- Prvo: Nema potrebe za panikom, stvar zvuči puno gore nego što je.
....
...
Ovo je najutješniji post u povijesti postova
Hvala <3
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:11   #1975
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Eto, ja moram na rezidbu :-\ Fimoza je, usprkos višegodišnjoj borbi i natezanju, ipak pobijedila i više nemam izbora. Više se ne mogu normalno oprati ispod kožice što mi stvara psihičko opterećenje, a seks je bolan i više se ne mogu opustiti i uživati koliko bih trebao. Urolog je također proglasio bitku za kožicu izgubljenom i naručio me za operaciju. Kako god, idem na stol za 20-ak dana. Molim članove koji su preživjeli obrezivanje za par savjeta:
1. Mogu li se nakon operacije sam odvesti doma ili moram tražiti nekoga da me vozi?
2. Jeste li nakon rezanja koristili neka sredstva protiv bolova, i koja? Da znam unaprijed tražiti svog liječnika opće prakse da mi izda recept.
3. Nakon koliko dana ću moći normalno sjediti - pri "normalno" ne smatram "bezbolno" jer to mi je jasno da će potrajati nekoliko dana, nego "normalno" u smislu da ne poremetim šavove, da ne bi miško prokrvario dok sam na poslu.
Ne moram ni naglašavati da sam u panici i prestrašen k'o mali zeko pred svjetlima nadolazećeg automobila Hvala svima na savjetima
Primi moje saučešće
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 19:21   #1976
Ja sam prije ovdje pisao o suhoci glavica.. suhoca je uvijek prisutna pogotovo jutro nakon tusiranja ali sam odlucio otici u dermatologa zbog toga koji mi je rekao da neutralnom kremom mazem ,i bude dobro kad to napravim. ali opterecenje je to stalno sada mazat..

imam jedan drugi problem, na jednoj strani glavica tkivo mi se kad sjedim stalno crveni u dodiru s testisima, sad ne znam jeli to crvenilo zbog testisa, ali nekad zna bit i do ljubicaste boje u tom trenju, i to mi bas predstavlja psihicki problem.
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:19   #1977
Radio sam obrezivanja prošle godine u petom mjesec. Ako je nekom potreban savjet ili ga nešto zanima neka se slobodno javi na pm
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 09:23   #1978
Quote:
frnjokul kaže: Pogledaj post
-- Prvo: Nema potrebe za panikom, stvar zvuči puno gore nego što je.
Evo mene ogoljena
Danas je tjedan dana od operacije, pa da iznesem prve dojmove - za sve dečke koji će završiti na stolu. Dakle, kako je g. frnjokul gore nabrojao, doista nije tako strašno kao što zvuči. Naravno da je nakon zahvata bilo totalno nezgodno vratiti se doma, ali kad sam se jednom skinuo u pidžamu, sve je bilo lakše. Operacija je bila u srijedu ujutro, u subotu sam već posve normalno hodao okolo. Prema uputama liječnika, dva dana sam ispirao kamilicom, nakon toga normalno tuširanje i sve. Malo se pazim kad perem glavić, naravno, ali to je sve. Nikakve analgetike nisam uzimao, nikakvim kremama nisam mazao, sve ide svojim tokom i uredno zarasta. Bolova više uopće nema, osim kod erekcije kad se šavovi zatežu. To je prilično nezgodno, ali kad počne boliti, brzo i splasne pa je to kratkotrajna neugoda.
Zapravo je najveći problem priviknuti se na novonastale uvjete kod pišanja Neobuzdani mlaz

Ništa, sad se treba mjesec dana suzdržavati od seksa (rek'o čika doktor ) i čuvati miška od šokova dok sve ne zaraste pa ćemo pomalo i on i ja učiti kako se ponašati.

Dakle - samo hrabro, uopće nije tak strašno
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:43   #1979
Bio jučer na prvom pregledu..doktorica rekla da ne treba ništa još dirati jer su sada vrućine..obrezivanje tek tamo na jesen. Ima li netko da je koristio kremu za opuštanje kože pa bar da si malo olakšam dok to ne operiram?
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 17:10   #1980
Quote:
Matt Buckner kaže: Pogledaj post
Bio jučer na prvom pregledu..doktorica rekla da ne treba ništa još dirati jer su sada vrućine..obrezivanje tek tamo na jesen. Ima li netko da je koristio kremu za opuštanje kože pa bar da si malo olakšam dok to ne operiram?
Nisam koristio ali koliko sam čitao većinom pomaže kod mlađih osoba. Sumnjam da pomaže baš kod fimoze. Ionako to riješavaš kirurški za koji mjesec pa možda i nema potrebe za kremama. Samo moje mišljenje.
Moj je odmah bio za pod nož
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger