Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2009., 09:16   #21
sad je stvarno dobra serija kad je pocela najnovija sezona (2008.)
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 13:30   #22
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
sad je stvarno dobra serija kad je pocela najnovija sezona (2008.)
slažem se..ono je bilo pomalo dosadno..ove nove epizode su zanimlive
__________________
The Joker: It's a funny world we live in. Speaking of which, do you know how I got these scars?
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 14:08   #23
IBTL

serija je okej, a za to postoji topic... čudno da nema locka nakon 8 mjeseci
__________________
"People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linnear, non-subjective viewpoint, it's actually more like a big bowl of wibbly-wobbly, timey-whimey...stuff." ~The Doctor
Forum071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 15:32   #24
serija je super pratim je od svoje sedme godine, ono sto mi je se posebno svidilo su glumci koji glume sporednu ulogu tj partnera od semira, ja ne znam je li ijedna serija imala tako lijepu postavu, ne zna se tko je od koga bolji
moj fav zbog godina je tom beck, lik predobro izgleda savrsenstvo a uz to je totalno cool lik, jedva cekam nove epizode koje za koji dan trebaju da se pocnu vrtiti na njemackom rtl-u, iza njega je gedeon za njim uzdisem otkad znam za sebe , christian oliver i rene steinke su tu negdje otprilike su slicni sto jedan nema drugi ima pa su kad sve zbrojis i oduzmes isti, johannes brandrup je isto sladak ali me je nervirala njegova uloga, a Mark Keller uopce nije moj tip a srecom kada je on glumio bila sam veoma mala pa me ni nije zanimalo.
serija je jedna od rijetkih serija u njemackoj koja je "prezivila" tolike godine, mislim da to samo govori za njenu kvalitetu. a to je li se ona svidja netkom ili ne to je druga stvar, oni koji je vole neka gledaju a oni koje nervira neka prebace na drugi kanal kad ona pocne i to je to.
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 20:00   #25
Meni je čak i ok serija. Radnja ništa posebno,onako gledljivo. Al akrobacije koje izvode s autima su odlične,u rangu s Hollywoodom,možda čak i bolje zato jer vidiš da krše prave aute a ne animacije napravljene na kompjuteru. Jedino ih malo jebe budžet,točno znaš kad će biti kaskaderska scena. Kobre naganjaju kriminalce po autoputu,jurnjava ,pucanje između lijepih novih auta-kad odjednom....na autobahnu samo neki gnojevi,passati,sierre i ostali krševi iz osamdesetih. Znaš da će ih u roku 5 sekundi sve polomit na nekom zidu,cisterni ili porazbacat po zraku. Al ne smeta.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 13:51   #26
Angry

ma sta ajde...
serija je mrak...
iako je nekad radnja ocita serija je jaka...
tako da ne pljujite ju bez razloga...
KAiserin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 14:05   #27
Pogledao dvije-tri epizode.Živa dosada. Dečki voze kao A.Senna ili N.Lauda,zločine rješavaju kao ATJ Lučko,i još netko nakon toga kaže da je CSI Miami trash.LOL.
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 14:58   #28
Ta serija je nova Dadilja. Emitira se od prvog dana emitiranja RTL-a i samo je repriziraju čim završi. Maknuli smo Dadilju, maknimo i Cobru
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:06   #29
I Magnumaa
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:11   #30
forum average iq index: 11
vbr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:21   #31
Thumbs up

meni je ben odlican...juuuj...preezgodan jeee
**dorica** is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:16   #32
katastrofa od serije.
onaj Turčin je imao 25 partnera..... ili poginuše ili odoše... samo on čisti Njemačku od kriminala na cestama.

kad se želim nasmijat pričekam scene jurnjave i uvijek, al uvijek je tu nekakva rampa na koju auto naleti i onda u slow-slow-extra slow motionu gledamo okretanje vozila i njegov pad.
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 13:44   #33
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
I Magnumaa
Magnum bi trebao sad ubrzo završit. Onda ćemo vidjet ako će krenut opet ispočetka ili će neš novo stavit umjesto njega
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 00:19   #34
dosadili su više sa uzastopnim repriziranjem..glasam da se makne napokon.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 00:20   #35
ja ću prosjedovat ispred zgrade RTLa ako stvarno Cobru ukinu .meni to tak bedasto dobra serija.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 08:21   #36
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
meni ta serija takav pozitivan trash da ju fakat gledam kad god stignem.
ej! njemački policajci sa autoceste
Pozitivan trash?
Uh, ne bih se složila. Nikako za ovaj + predznak.

Serija je dozlaboga dosadno švapsko smeće, u kojem je najvažnije da svakih par minuta eksplodira barem jedan, a poželjno je i više automobila.

Dakle, serija na malo višem nivou od teletabisa, a malo manje komplicirana od filmova Stevena Seagala.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:27   #37
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ta serija je nova Dadilja. Emitira se od prvog dana emitiranja RTL-a i samo je repriziraju čim završi. Maknuli smo Dadilju, maknimo i Cobru
Nova Dadilja??? Nemas pojma! Koliko ja znam Cobra 11 ima preko 20 sezona, a Dadilja samo 6. RTL pušta najnovije epizode Cobra 11 (iz 2009.). Posto nove epizode stizu za koji tjedan, rtl reprizira epizode iz najnovije sezone...i tako je to oduvijek bilo. Razmisli malo : Kad si zadnji put vidila one prve partnere od Semira? Sjeca li ih se itko uopce? Ovo nije nikako nova dadilja, i zbog ovakvih ljudi kao sto si ti jedva cekam kad ce se vratit Dadilja! a svi znamo da ce se vratiti (po 100 put pitam, i boli me briga sto cu biti bannan, tko je tebe postavio za moderatora?).
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:38   #38
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
(po 100 put pitam, i boli me briga sto cu biti bannan, tko je tebe postavio za moderatora?).
CIA.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:59   #39
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
Nova Dadilja??? Nemas pojma! Koliko ja znam Cobra 11 ima preko 20 sezona, a Dadilja samo 6.
Šteta što kvantiteta ne znači i kvalitetu.
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 18:31   #40
serija se snima/prikazuje od 1996 i ima 14 sezona (za sada), i dan danas je jedna od najgledanijih serija u njemackoj. a znate li vi koliko je u njemackoj bilo prije takvih serija, mislim da cinjenica da se progurala kroz sve te serije i da se jos uvijek snima govori se o njenoj kvaliteti. moze vam se ne svidjati sadrzaj serije; stalno lupanje auta, non stop se uplice njihov privatni zivot pa je stalno netko suspendovan... ali pljuvati je zato sto vam je dosadna je glupo a jos gluplje je stavljati je na razinu dadilje i teletabisa, nemojte je gledati i gotovo, sto to treba tv program biti napravljen po zelji svakog pojedinca... daj molim vas
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.