Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2014., 22:40   #1
Kako poštovat ženu?

Svi znamo da nas je onomad pravobraniteljica tužakala saboru radi par tema o žemskoj golotinji koje po njojzi vrijeđaju žene,ali i one muškarce koji poštuju žene (ovaj boldani dio mi je ).
Znači, po pravobraniteljici, ako voliš gole žene onda zapravo ne voliš žene i da bi volio žene onda ih nebi smio volit tj trebo bi bit gej (a i gejeve, po pravobranitiljeci, vrijeđamo ukoliko volimo žene) .

Pitanje je šta ta pravobraniteljica uzima, volio bi i ja malo toga.

PS:Nemoj slučajno da bi mi neki jebivjetar od topika pravio performans.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:43   #2
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Svi znamo da nas je onomad pravobraniteljica tužakala saboru radi par tema o žemskoj golotinji koje po njojzi vrijeđaju žene,ali i one muškarce koji poštuju žene (ovaj boldani dio mi je ).
Znači, po pravobraniteljici, ako voliš gole žene onda zapravo ne voliš žene i da bi volio žene onda ih nebi smio volit tj trebo bi bit gej (a i gejeve, po pravobranitiljeci, vrijeđamo zato ukoliko volimo žene) .

Pitanje je šta ta pravobraniteljica uzima, volio bi i ja malo toga.

PS:Nemoj slučajno da bi mi neki jebivjetar od topika pravio performans.
uzima plaću za jedan totalno nebitan rad.
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:44   #3
nego kolega....

jel možemo mi pravno odgovarati za svoje postove? mislim, briga mene, ako se može onda ću tek biti primitivac do srži
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:45   #4
Care,slušaj pažljivo šta govori,nemoj psovati pred njom,pamti njoj važne stvari,kupuj joj sitnice kao znakove pažnje,upitaj je ponekad kako je.....ima toga još
Tockmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:46   #5
Quote:
tokmakMO kaže: Pogledaj post
Care,slušaj pažljivo šta govori,nemoj psovati pred njom,pamti njoj važne stvari,kupuj joj sitnice kao znakove pažnje,upitaj je ponekad kako je.....ima toga još
ti si zalutao sa usamljenog srca ha pajdo?
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:47   #6
Kako poštovati ženu po naputku pravobraniteljice spolovila?
Nikako, njen arhetip su američanske babuskare koje su onomad promovirale prohibiciju.
Rezultat toga je jasan:
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:52   #7
ma kako da ih poštivam? kada ona neće da sluša? jerbo one su ravnopravne sa nama.
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:56   #8
ja poštujem samo dragog boga i sina mu isukrsta
+amen+
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:58   #9
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ja poštujem samo dragog boga i sina mu isukrsta
+amen+
Nemoj samo da ti žema ovo pročita jer bu te opet nalupala.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 00:02   #10
ja ne poštujem više nikoga. razlog tomu je bunt protiv društvenog debilizma koji se očituju raznim pravobraniteljicama, državnim službama, te općem snobizmu.

i zašto onda da poštujem ženu? pa đe su ona vremena kada je remen sve riješavao?
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 00:09   #11
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Nemoj samo da ti žema ovo pročita jer bu te opet nalupala.
neće ona ovo pročitat, ali vjerujem da će se opet naći neka dobra duša da joj skrene pozornost kako joj "suprug opet sere po fejsu i forumu"
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 00:13   #12
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
neće ona ovo pročitat, ali vjerujem da će se opet naći neka dobra duša da joj skrene pozornost kako joj "suprug opet sere po fejsu i forumu"
My lips are sealed.
Znam kak je to kad te baba lema.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 01:13   #13
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Pitanje je šta ta pravobraniteljica uzima
koga boli briga... nego, o čemu je ova tema?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 01:48   #14
Quote:
heavy metal kaže: Pogledaj post
nego kolega....

jel možemo mi pravno odgovarati za svoje postove? mislim, briga mene, ako se može onda ću tek biti primitivac do srži
Hajde. Budi.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 08:52   #15
A razvoda sve više, pravobraniteljica očito ne zna za ovo, a trebala bi:

Vodič za dobru domaćicu
Neka večera bude spremna. Planirajte unaprijed, čak i noć prije kako biste imali ukusno jelo spremno na vrijeme kad on dođe kući. Ovo je način da mu date do znanja da ste mislili o njemu i da brinete o njegovim potrebama. Većina muškaraca je gladna kad se vrate kući i mogućnost dobrog jela (posebno njegovog omiljenog) je dio tople dobrodošlice koja je neophodna.

Uredite se. Petnaest minuta se odmorite kako bi ste bili osvježeni kada on stigne. Popravite šminku, stavite mašnu u kosu i izgledajte svježe. On je upravo bio sa mnogim ljudima i umoran je.

Pripremite djecu. U nekoliko minuta operite im ruke i lica (ako su mali), očešljajte ih, ako je potrebno, promijenite im odjeću. Oni su malena blaga i on bi volio da ih vidi kako to i jesu. Umanjite svu buku. U vrijeme njegovog dolaska, eliminišite svu buku mašina u kući. Pokušajte uputiti djecu da budu tiho.

Budite sretni što ga vidite.

Pozdravite ga sa toplim smiješkom i pokažite iskrenost u vašoj želji da ga zadovoljite.

Slušajte ga. Možda imate dosta važnih stvari koje mu trebate reći, ali vrijeme njegovog dolaska nije pravo vrijeme. Pustite da on privi govori - zapamtite njegove teme za razgovor su važnije od vaših.

Dobra supruga uvijek zna svoje mjesto.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:14   #16
Da mi radi sve ovo što si nabrojala bio bi uvjeren da se jebe sastrane
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:23   #17
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Da mi radi sve ovo što si nabrojala bio bi uvjeren da se jebe sastrane

eto, i onda kažu da je ženama nemoguće ugoditi
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:30   #18
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Pitanje je šta ta pravobraniteljica uzima, volio bi i ja malo toga.
Toga ima samo po ženskim školama.

Drugo, pobrkao si dva glagola - voljeti i poštivati. I sam si, valjda nesvjesno naveo da radiš ono što i jest muškarcima prirodnije - voliš žene. Jer kako navodi seleb i galeb Kvarcni:
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ja poštujem samo dragog boga i sina mu isukrsta
+amen+
A piše u Bibliji da reče muškarcu nek voli ženu, a ženi da poštuje muškarca. Pa tko ima uši, neka čuje.



A ovaj vodič za dobru domaćicu, pa sad ako je žena domaćica i u kući, jel toliko bolesno da žena misli na svog muža, spremi mu večeru, ne izgleda kao da su je razvukla tri traktora i pregazila konjica, da mu se razveseli i priušti mu malo mira i odmora nakon posla? Da ima strpljenja i da ga sasluša umjesto da mu odmah skoči na glavu?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:44   #19
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Toga ima samo po ženskim školama.

Drugo, pobrkao si dva glagola - voljeti i poštivati. I sam si, valjda nesvjesno naveo da radiš ono što i jest muškarcima prirodnije - voliš žene.
ALi opet ostaje ono da ako želim poštovat žene (i Eugena ) moram preć u suprotni tabor, ako ostanem u ovom onda sam i dalje muška šovinistička svinja.Pravobraniteljica jasno kaže da je elementarni znak nepoštivanja i vrijeđanja žena (i onih muškaraca koji poštuju žene) dizanje kite na golu ženu



Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
A ovaj vodič za dobru domaćicu, pa sad ako je žena domaćica i u kući, jel toliko bolesno da žena misli na svog muža, spremi mu večeru, ne izgleda kao da su je razvukla tri traktora i pregazila konjica, da mu se razveseli i priušti mu malo mira i odmora nakon posla? Da ima strpljenja i da ga sasluša umjesto da mu odmah skoči na glavu?
Nije bolesno ako:

pod jedan, jebe se sa strane pa oće da ne posumLJaš

pod dva, razbila ti je auto i oće ti reć prije neg sam vidiš

pod tri, štraštila je ćitavu tvoju plaću na aljine
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 09:47   #20
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ALi opet ostaje ono da ako želim poštovat žene (i Eugena ) moram preć u suprotni tabor, ako ostanem u ovom onda sam i dalje muška šovinistička svinja.Pravobraniteljica jasno kaže da je elementarni znak nepoštivanja i vrijeđanja žena (i onih muškaraca koji poštuju žene) dizanje kite na golu ženu

Ne moraš, samo staviš rukavice i eto te.


Quote:
Nije bolesno ako:

pod jedan, jebe se sa strane pa oće da ne posumLJaš

pod dva, razbila ti je auto i oće ti reć prije neg sam vidiš

pod tri, štraštila je ćitavu tvoju plaću na aljine
Ovo ne da je bolestno, ovo je tužno.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger