Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2012., 04:33   #641
Mene zanima koliko ste platili obrezivanje u starijoj dobi i kako ste to ucinili? Sta ste dosli doktoru/ici i rekli:"Zelim imat ljepsi kurac!". Jeste obavljali kod privatnika ili drzavnog? Jel se ikome sjebalo? Je li procedura kompleksa, pa rezultati variraju s obzirom koliko je doktor iskusan?
__________________
My inferiority complex is not as good as yours.
Brojevi is offline  
Old 19.12.2012., 17:51   #642
Ja sam to učionio sa 28 g,nisam ništa platio,pokriva ti hzz troškove,naravno u koliko us razlozi medicinski,i meni je bilo neugodno kad sam išo prvi puta kod svoje doktorice da joj kažem kakav problem imam..ona mi je ljepo izašla u susret i uputila me dalje kod urologa i to je to i nakon toga sam napavio niz pregleda koji sljede prije operacije i to tije to...a sama operacija ovisi o doktoru al vjerujem da svaki doktor koji to radi je iskusan i nebi trebalo biti mjesta panici...sama operacija je neugodna i kad ti nabiju iglu anestezije u spolovilo naravano da niej ugodno...ja sam imao dvije operacije...prva operacija frenuluma koja se ispostavilo nije uspjela a druga cirkumcizija....druga mije bila daleko neugodnije i bolnija jer i traje duže...sad sam eo mjesec dana nakon operacije te i osjećam se dobro..zadovoljan sam...malo mi je ispočetka bilo sve čudno al privikneš se s vremenom i sad je sve ok..
čoče is offline  
Old 20.12.2012., 16:36   #643
obrezan sam i da sam znao da bu tak i davno prije bi to napravio

futrola mi bila premala i moro to napravit i prezadovoljan sam, ako ti doktori kazu da je sve u redu i da netrebas obrezivanje a ti ga i dalje zelis samo se lepo izlaži da imas problema kad je u erekciji da nemozes kozicu prevuc i to je to, na stolu su sigurno

kaj se tice samo operacije igle mi nisu bile problem al sam osetil dok me prvi put zarezal nije inekcija pocela djelovat jos

uglavnom prespaval sam u bolnici ujutro pregled cela delegacija i naravno par mladih sestri da i one nesto nauce...

mjesec dana nakon op zaboravi na sex makar sam ja probo vec nakon 2 tjedna al bilo je bolno

uzitak neces izgubit kao sto sam videl u nekim komentarima, dapace meni je jos bolje, a ni dame se ne bune, lepsi im je i kazu da ga bolje osjete

uglavnom nije nista strasno, ko ide sretno im bilo
JDMmile is offline  
Old 20.12.2012., 16:37   #644
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Ja sam relativno nova u seksu, 2 if ju nou aj min. Prvog se ne sjecam jer sam bila mortus deliktus, i to tri put. Drugi trenutni decko ima obrezanog, njegovog poznajem detaljno .

Pitanje za neobrezane, dali vam ga cura moze popusit bez pomoci ruku,
Molim?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 20.12.2012., 19:37   #645
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Čuo iz drugih iskustava, a i činjenica je da obrezani nisu toliko osjetljivi na podržaj kao oni neobrezani, tijelo, tj. glavić se nakon nekog vremena navikne nakon obrezivanja i više nije toliko osjetljiv.
Te priče su opće generaliziranje. Niti penis odrveni da više ništa ne osjetiš, niti bude veći, niti traješ dulje...
william1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger