Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2014., 10:01   #81
s prekidom se obično rješavam stvari koje bi me mogle podsjećati na bivše veze... tako da odmah maknem sve moguće kontakte, sve fotke i stvari povezane s tom osobom na kompu pobrišem i krenem dalje... kaj nije prisutno u životu nema potrebe navlačiti sa sobom...
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 07:00   #82
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
nikad ne bi bacala stvari radi ljubomorno podesivnog lika...niti bi radila show radi stvari

Freak
Slazem se, pao sam na njene uplakane oci kao zadnji njub.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:20   #83
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
nikad ne bi bacala stvari radi ljubomorno podesivnog lika...niti bi radila show radi stvari :roll eyes:

Freak :ka va:
Bome! Pa zar to nije stvar nekog poštovanja?
Mislim da moja Mo90Ur kombinacija ne bi podnijela takve pizdarije

Hoću reći, ako ne možeš prihvatiti to da mi je netko bio bitan prije no što smo se upoznali, a onda ..što da radimo zajedno? Pa kaj ne? Jednako je i obratno Mislim, okej, sasvim druga stvar je kada bi netko konstatno spominjao "ovo mi je iz bivše veze" .. e pa čekaj malo Ali tu se onda ne radi o toj xy slici/majici.. koječemu nego o glavi onoga s kime jesi.

Meni bi situacija u kojoj mi dečko radi kuršlus oko takvih stvari bila napad na mene i moje pravo na, kako da se izrazim? Hmm.. život. Jebemu, ne ide mi danas

Ali, da, to Moje uspomene su dio mene i back off. Tako ću i ja od tvojih
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 16:47   #84
Slike cuvam sve, na njima sam uostalom i ja.
Poklone ne.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 17:12   #85
Prije tjedan dana sam bacio sve poklone koje sam dobio od prve cure (medvjediće i gluposti), prije više od 5 godina. Ne zato što nisam imao srca do sad, nego što sam zaboravio gdje sam to ostavio
MarshalBobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 17:15   #86
Za uspjeh u novim vezama:
Napravite oltar od 12 ljubavnih romana.
Navrh stavite sva pisma i slike i zapalite.
Nakadite se dimom, uspjeh je zagarantiran.

Savjet za darivanje:
Darujte samo što se može zamjeniti u Argentuma ili na kakvom buvljaku. Tako da vaša ljubav ne može biti bačena, nego prodana.
Gull is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 19:52   #87
Ja sam mislila da se slike bivseg moraju poderati na komadice, usupati u juhu, pa u slast.
Tako se bivseg navodno "izbacuje" iz svog zivota.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:31   #88
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da se slike bivseg moraju poderati na komadice, usupati u juhu, pa u slast.
Tako se bivseg navodno "izbacuje" iz svog zivota.
To te netko prevario. Tako se voli do kraja života.
Gull is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:37   #89
Nemas pojma.
Slike su neprobavljivi materijal i zna se di ce zavrsiti prije ili kasnije, ovisno o crijevnoj aktivnosti subjekta u pitanju.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 23:47   #90
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
s prekidom se obično rješavam stvari koje bi me mogle podsjećati na bivše veze... tako da odmah maknem sve moguće kontakte, sve fotke i stvari povezane s tom osobom na kompu pobrišem i krenem dalje... kaj nije prisutno u životu nema potrebe navlačiti sa sobom...
tako je. tako i ja radim. samo sta sam poklone od zadnje bivse prije spalio onda popljuvao pa bacio u smece xD jbg
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 13:08   #91
Quote:
kri1897stina kaže: Pogledaj post
Dakle, kako i naslov kaže, čuvate li poklone od bivših?
Slike bivših?
I zašto da, zašto ne?
Ne. Što će mi? Što je bilo, bilo je. Vozi dalje.
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:33   #92
Nije baš da ih čuvam..već sam prelijena da ih bacim u koš
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 13:12   #93
Treba se svega rijesiti sto te podsjeca na prosle veze, osim ako nisi prelijen/a
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:49   #94
Quote:
markom1989 kaže: Pogledaj post
Treba se svega rijesiti sto te podsjeca na prosle veze, osim ako nisi prelijen/a
To sam i ja rekla

Btw. nigdje ne piše da :treba:.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:47   #95
Inače pobacam sve, al zadnji put sam se trampio s poslovnim suradnikom.

On se taman rastavio s ženom, a ja prekinio s curom i pita on da mu posudim kombi, pošto u njegov auto ne stane sve šta je htio pobacat, a ona nije htjela nazad i ugl. zadržao sam si finu kožnu fotelju u uredu (nema joj ni godinu dana koliko im je brak potrajao lol), ulje na platnu poznatog slikara i još par stvari, a ja njemu biciklu koju sam kupio bivšoj, ali je rekla nek si je zabijem i da neće ona smršavit zbog nikoga (btw: nikakvo mršavljenje joj nisam spominjao, već je ona to tako interpretirala kako joj odgovara)... + još neke sitnice tipa pekač kruha etc.

Zadovoljstvo trampom mene i kolege je obostrano. Fine stvari, a nikog ne podsjećaju na nikoga, jer nit sam mu ja znao ženu, nit je on moju ex curu... a šteta da izgori ko slike, donje rublje i ostalo. XD
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 19:47   #96
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Inače pobacam sve, al zadnji put sam se trampio s poslovnim suradnikom.

On se taman rastavio s ženom, a ja prekinio s curom i pita on da mu posudim kombi, pošto u njegov auto ne stane sve šta je htio pobacat, a ona nije htjela nazad i ugl. zadržao sam si finu kožnu fotelju u uredu (nema joj ni godinu dana koliko im je brak potrajao lol), ulje na platnu poznatog slikara i još par stvari, a ja njemu biciklu koju sam kupio bivšoj, ali je rekla nek si je zabijem i da neće ona smršavit zbog nikoga (btw: nikakvo mršavljenje joj nisam spominjao, već je ona to tako interpretirala kako joj odgovara)... + još neke sitnice tipa pekač kruha etc.

Zadovoljstvo trampom mene i kolege je obostrano. Fine stvari, a nikog ne podsjećaju na nikoga, jer nit sam mu ja znao ženu, nit je on moju ex curu... a šteta da izgori ko slike, donje rublje i ostalo. XD

Hahaha, odlično Kako ste vi muški ponekad simpatično jednostavni
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 04:53   #97
pff nikako, pa da imam noćne more još. sve je u trajnom delete odavno-
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 07:22   #98
Igračku na magarčića poklonila malon rođaku...

A od jednog koji mi nije ni bio momak dobila navijačku majcu jednog kluba s Kosova čuvam ju
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 07:23   #99
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Inače pobacam sve, al zadnji put sam se trampio s poslovnim suradnikom.

On se taman rastavio s ženom, a ja prekinio s curom i pita on da mu posudim kombi, pošto u njegov auto ne stane sve šta je htio pobacat, a ona nije htjela nazad i ugl. zadržao sam si finu kožnu fotelju u uredu (nema joj ni godinu dana koliko im je brak potrajao lol), ulje na platnu poznatog slikara i još par stvari, a ja njemu biciklu koju sam kupio bivšoj, ali je rekla nek si je zabijem i da neće ona smršavit zbog nikoga (btw: nikakvo mršavljenje joj nisam spominjao, već je ona to tako interpretirala kako joj odgovara)... + još neke sitnice tipa pekač kruha etc.

Zadovoljstvo trampom mene i kolege je obostrano. Fine stvari, a nikog ne podsjećaju na nikoga, jer nit sam mu ja znao ženu, nit je on moju ex curu... a šteta da izgori ko slike, donje rublje i ostalo. XD
A tuke.. odrekla se bicikle
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 09:17   #100
Ja sam sve spakirala i poslala poštom preporučeno na ime gospode roditelja od bivše sotone.

Pretpostavljam da je poštarina vrijedila svake lipe s obzirom na korelaciju između izraza njihove face i veličinu paketa.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.