Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 16:00   #4361
Quote:
Sila nečista kaže: Pogledaj post
Ja sam zaključila da je u životu najgore biti dobar ,jer će te onda svi jebat u zdrav mozak i iskorištavat te.
Nevalja bit previše dobar. To drži za sebe u svojoj nutrini i ovako nekad pomogni nekome, ali pred standardnim društvom budi cool.
Prije sam bio dobar imao sam osjećaj da sam budala.

Upisao boks, došao na 100kg, uozbiljio se, ošišao kosicu dužu na dvicu i sad me svi poštuju jebate. Neznam kad mi se zadnji put desilo da me neko iša pokopat, ismijati, narugati se. lol...svi ono promisle kad pričaju sa mnom. NISAM nikakav seljak, pristojan i dalje, već samo moje DRŽANJE daje naznaku da bi me trebao poštovat. (ljudska psiha)
Nevalja bit dobar pred svakim.
GroundZeroCro is offline  
Old 15.10.2014., 18:26   #4362
Evo vam video! https://www.youtube.com/watch?v=bYSvmzLBWF8 :klap:
deboto po bota is offline  
Old 15.10.2014., 18:59   #4363
ne znači da je biti dobar i budala isto.treba se znati postaviti.samo prema najbližim osobama treba pokazati svoju osjetljivu,plemenitu stranu i u nekoj prilici kad je potrebno priskočiti u pomoći.jer ako svi dobiju sliku o nekoj osobi da je dobra,automatski misle da mogu sve dobiti od te osobe i da će im se ona bez pogovora pokoravati.
__________________
Sometimes you have to be your own hero
Vila is offline  
Old 16.10.2014., 19:29   #4364
Ne kužim kako netko može nazivati budalama osobe koje se vole smijati i koje šire pozitivu oko sebe. Pa da normalno, trebamo svi biti ozbiljni i ne smijati se, ne zezati se, ne veseliti se... u današnje vrijeme sve je nekako manje takvih. Moja frendica je upravo takva, sretna ,nasmijana, puna pozitive, pričamo gluposti, smijemo se stalno dok smo skupa..ponekad znamo takve gluposti pričati i ponašati se kao djeca...ali nebi ju mjenjala za ništa, jer meni upravo takva osoba treba..koja mi popravi raspoloženje kad sam nesretna , s kojom se mogu smijati i kad mi nije do smjeha..a opet s kojom mogu i pričati i o ozbiljnim temama. Upravo zbog tog pričanja svakakvih gluposti i smijanja (ne mislim na nekakva ruganja i ogovaranja!) ,naše prijateljstvo dugo traje i bilo bi super kad bi još takvih prijateljica imala kao što je ona, ali kao što sam rekla nekako nema baš puno takvih osoba.
LorenaLory is offline  
Old 21.10.2014., 23:45   #4365
Quote:
GroundZeroCro kaže: Pogledaj post
Nevalja bit previše dobar. To drži za sebe u svojoj nutrini i ovako nekad pomogni nekome, ali pred standardnim društvom budi cool.
Prije sam bio dobar imao sam osjećaj da sam budala.

Upisao boks, došao na 100kg, uozbiljio se, ošišao kosicu dužu na dvicu i sad me svi poštuju jebate. Neznam kad mi se zadnji put desilo da me neko iša pokopat, ismijati, narugati se. lol...svi ono promisle kad pričaju sa mnom. NISAM nikakav seljak, pristojan i dalje, već samo moje DRŽANJE daje naznaku da bi me trebao poštovat. (ljudska psiha)
Nevalja bit dobar pred svakim.
Dobro ,to je istina,ja sam odlučila odjebat određene ljude jer san svatila da su to sve lažni prijatelji ,šta će mi takvi u životu,i mogu reći da san puno sigurnija u sebe i zadovoljnija-premda san ja uvik bila cool samo u društvu punom seljaka i ograničenih ljudi te su me oni pokušavali mijenjat,ali nisam se dala ,sad mi je bolje bez njih
Sila nečista is offline  
Old 22.10.2014., 00:31   #4366
Ne valja sa svima biti dobar, i izrazito blizak, ali imati nekog prijatelja za kojeg možeš staviti ruku u vatru da mu možeš povjeriti najdublje tajne i osjećaje, a da te taj neće iznevjeriti, to je velika vrijednost. A ova sva nazovi prijateljstva, kolege s faxa, posla, poznanici to dođe i prođe, nisu vrijedni uzrujavanja.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
velika panda is offline  
Old 24.10.2014., 19:16   #4367
Quote:
velika panda kaže: Pogledaj post
Ne valja sa svima biti dobar, i izrazito blizak, ali imati nekog prijatelja za kojeg možeš staviti ruku u vatru da mu možeš povjeriti najdublje tajne i osjećaje, a da te taj neće iznevjeriti, to je velika vrijednost. A ova sva nazovi prijateljstva, kolege s faxa, posla, poznanici to dođe i prođe, nisu vrijedni uzrujavanja.

Istina.Samo,teško je pronaći dobru prijateljicu u koju ću imati povjerenja i koja će biti uz mene unatoč okolnostima koje su promjenjive npr. uđe u vezu ili se zaposli.Nekako sve izblijedi ili ima svoj rok trajanja pa prijeđe u poznanstvo.
__________________
Sometimes you have to be your own hero

Zadnje uređivanje Vila : 24.10.2014. at 19:24.
Vila is offline  
Old 24.10.2014., 21:38   #4368
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
jeste ali barem znas da nisi djubre iliti dio te ostale mase
Ljudi, kaj je vama, definicija dobrog čovjeka, dobrog ponašanja nekog čovjeka nije "biti toliko naivan da ga pa i najgori manipulator smota oko malog prsta".
ur-faust is offline  
Old 24.10.2014., 22:18   #4369
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Ljudi, kaj je vama, definicija dobrog čovjeka, dobrog ponašanja nekog čovjeka nije "biti toliko naivan da ga pa i najgori manipulator smota oko malog prsta".
I ja sam stekla takav dojam. Na forumu ali i ovak. Naprosto obozavam kad mi netko krene objasnjavati kako je predobar pa ga svi iskoristavaju. Na moje objasnjenje kak to nije posljedica tam neke uzvisene andeoske dobrote nego obicne naivnosti redovito dobijem uvrijedeno frktanje nosom.

Sent from my Siemens C25
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Old 24.10.2014., 22:25   #4370
sad vi fino uzviseno dodajete razne "pakete" na pojam dobrota
ajmo filozofi nastavite udarati

nabijem ja vas na onu stvar

ili si dobar ili si djubre
ostalo su dodatne mane covjeka
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 24.10.2014., 22:36   #4371
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
sad vi fino uzviseno dodajete razne "pakete" na pojam dobrota
ajmo filozofi nastavite udarati

nabijem ja vas na onu stvar

ili si dobar ili si djubre
ostalo su dodatne mane covjeka
Ili si - idiot? Žrtva okolnosti možda?

Nije to dobrota nikakva nego glupost i naivnost zbog čega netko tim jadnim žrtvama vitla nemilice i kako god hoće. Naravno, lakše je živjeti u uvjerenju da je baš eto joj avaj moja sudbo - dobrota mi došla glave.
ur-faust is offline  
Old 24.10.2014., 22:44   #4372
samo bacaj ... uzalud ti

Quote:
Naravno, lakše je živjeti u uvjerenju da je baš eto joj avaj moja sudbo - dobrota mi došla glave.
tebi je mozda lakse zivjet da si uvijek u pravu
mozda da ti netko otvori vrata bi pobjegao
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 24.10.2014., 22:58   #4373
Nekima je lakše živjeti u uvjerenju da su božanski patnici nepokolebljivog morala. Uvijek je teže priznati da si jednostavno bio glup u nekom trenutku.

Inače, uvijek mi najviše alarmi prorade na one koji vole isticati to kak su dobri. I normalni. Zasad me ti alarmi nisu prevarili.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Old 24.10.2014., 23:03   #4374
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
tebi je mozda lakse zivjet da si uvijek u pravu
mozda da ti netko otvori vrata bi pobjegao
Apsolutno - meni je lakše živjet da sam uvijek u pravu. Štoviše, živim za to da sam uvijek u pravu, učili me od malih nogu "sine ako nisi u pravu zakurac si". Evo kako malo obrnute psihologijice pali, sve izlazi na vidjelo, ništa se ne može sakriti.

A vrata tek...eto susjed mi otvorio ista jučer nakon što godinama i godinama nisu. Pao sam na koljena i po sata plakao dok se ovaj skanjivao.
ur-faust is offline  
Old 24.10.2014., 23:08   #4375
evo nasli se lonac i poklopac
nije ovaj forum na kraju tako los

i nevidim tamo kakve veze ima bozanska patnja s icim no ajde ak si tako interpretiras stvari ...
a ovaj ispod tebe ajme meni ...
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 24.10.2014., 23:13   #4376
Česta pojava na forumu, čovjek se drži svoga i ne mrda, mada mu svi govore drugačije .

U praksi da, dobrica je sinonim za beskičmenjaka koji dozvoljava drugima da ga gaze ili barem naivca. Mislim da je češće ovo prvo. Naravno, to si objašnjavaju time da su dobri.

Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Inače, uvijek mi najviše alarmi prorade na one koji vole isticati to kak su dobri. I normalni. Zasad me ti alarmi nisu prevarili.
To je druga grupacija, samoprozvani dobrice, u pravilu najčešće manipulatori...
Solo761 is offline  
Old 24.10.2014., 23:24   #4377
S godinama sve manje i manje ih je . Sa 20 imao sam najmanje desetak prijatelja ,izlazili ,opijali se ,igrali nogomet ili basket po citave dane. Onda prvi poslovi i sve rijedji kontakti ,ostane ti dva,tri prijatelja koja mozes zovnuti na kafu . Onda i ti prijatelji ozene se ,dobiju dijecu ,postanu dosadni . Sjednemo na kafu a obavezno s njim mora doci i supruga koja mora pricati i hebenim pelenama i zubicima sto je meni jako dosadno . Kada se okupimo nas tri jednom u par mjeseci oni mogu biti najvise 1 sat na kafi. Tako se i s njima sve rijedje vidjam. Eh sada,meni je problem da te drugove iz djetinstva sam imao citavo vrijeme dok se svi nisu pozenili . Meni je problem upoznati nove ljude . Problem je kad si ozbiljan (ozbiljan dok se bolje ne upoznam sa ljudima kasnije mnogo opusteniji i zabavniji) ne uklapas se u sredinu u kojoj zivis u smislu da si sportski tip ,dobar prema svima ,ne pusis eh to je problem .
Moras biti klosar i bitanga i ludjak da bi te ljudi postivali ,ili bar omladina. Tako ces se sprijateljit is ostalim bitangama i eto ti prijatelja .
Kad si dobar i nemas poroka samo ce te pohvaliti neki starac ili baba i to je to . Da si pozeljan za drustvo cini se da i ne previse.
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 25.10.2014., 00:03   #4378
Ja sam u zadnjih par mjeseci napokon stekao nekoliko jako dobrih prijatelja, i radostan sam zbog toga.

Ipak, razdoblje koje je bilo prije toga je bilo puno teze, , otisao bih mozda jednom mjesecno na kavu il setnju, a sada nastojim da barem dvaput tjednu se druzim s ljudima do kojih mi je stalo i cija pomoc mi je stigla u vaznim trenucima.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 25.10.2014., 01:02   #4379
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
dobrica je sinonim za beskičmenjaka koji dozvoljava drugima da ga gaze ili barem naivca.
nemozes biti dalje od istine
ili jednostavno si upoznao krive ljude u zivotu

no zasto bi ja mjenjao tvoj stav, pa nisam ti ja mama ... ni tata ...
ali lakse je kenjarit i bit pametan
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 25.10.2014., 13:15   #4380
Pa istina je da ne treba biti naivan i dopustiti da te gaze, imala sam ja jednu takvu "prijateljicu" koju sam financirala, bilo mi je kao žao, a u biti više para imala od mene.

Ja sam takav tip da ne mogu sama nešto jesti, piti, uvijek ću počastiti druge i onda me se dograbe takvi, ona mene nikad nije pitala hoću li nešto popiti i slično, takve stvari zvuče kao sitnice, ali kad se to stalno ponavlja shvatiš.

Ali nije ona kriva, ja sam bila kriva jer sam to dopuštala. Ja ću ti kupovati jesti i piti, a ti ćeš se kurčiti i kupovati svekrvi skupe poklone, ne više...Teško prekidam odnose s ljudima, ali ovaj odnos sam s guštom...
black fairy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.