Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2023., 17:50   #1
Question Prebacivanje na drugi fakultet

Pozdrav, ove godine trebam krenuti na prvu godinu fakulteta, upisala sam ekonomski fakultet koji sam htjela u jednom gradu, no zanima me postoji li mogućnost da se prebacim na također ekononski fakultet drugoj godini samo u drugom gradu (u mojem rodnom gradu).
Zanima me ako podnesem zahtjev da se prebacim nakon prve godine hoću li moći nastaviti odmah u drugu godinu ili ću morati ponovno u prvu.

Tražila sam po internetu, ali nisam mogla naći odgovarajući odgovor, nadam se da mi možete pomoći jer se još ne razumijem te stvari.

Hvala!
malaaanaa28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2023., 22:40   #2
možeš pojasniti zašto to ne pitaš u referadi nego očekuješ odgovore od nas?

mi smo referada?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2023., 11:48   #3
Quote:
malaaanaa28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ove godine trebam krenuti na prvu godinu fakulteta, upisala sam ekonomski fakultet koji sam htjela u jednom gradu, no zanima me postoji li mogućnost da se prebacim na također ekononski fakultet drugoj godini samo u drugom gradu (u mojem rodnom gradu).
Zanima me ako podnesem zahtjev da se prebacim nakon prve godine hoću li moći nastaviti odmah u drugu godinu ili ću morati ponovno u prvu.

Tražila sam po internetu, ali nisam mogla naći odgovarajući odgovor, nadam se da mi možete pomoći jer se još ne razumijem te stvari.

Hvala!
Vjerojatno budeš mogla.
Računaj u najgorem slučaju možda bude kakvo polaganje razlike ili neće priznati sve kolegije.
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.