Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2008., 18:53   #1001
HM

MOžda je ovo pitanje i pomalo glupo, ali treba li predavat posebno papire za politologiju i posebno za novinarstvo?
Vojskinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 19:02   #1002
Gle, silovala bi printer da idem to sve printat I onda bi se konačno pogubila u silnim isprintanim papirima.
I jeste vi naučili sve godine i datume, tipa: posljednji staleški sabor u Hrvatskoj održan je godine, bla bla (1947) ili prvi politički govor na hrvatskom jeziku održao je u saboru Ivan Kukuljević Sakcinski godine, bla bla (1943.)
Mislim, znam ja to, al strah me da će do prijamnog isparit sve te godine.
_Martina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 19:38   #1003
Gle od viška glava ne boli,bolje sve naučiti neg se poslije kajati.Od povijesti najteža mi je francuska revolucija,i francuska općenito,čas republika čas carstvo,ovo ono,ma za poludit.Ljudi bazirajte se najviše na 1 i 2 svjetski rat,znam iz iskustva.Pola pitanja bude iz tog razdoblja.Pig je lagan totalno,a hrv više od pola pitanja će biti književnost,bar je prošle godine bilo!!!!!!!!
politolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:23   #1004
Uzalud se svađate kad sam ja ionako vjerojatno najzgodniji..varaždinac normalno..nas sve je apolon osobno klesao ..sretno svima na prijemnom
fix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:31   #1005
I sretno svima na prijemnom naravno,pogotovo onima koji idu drugi put,mi to možemo!!!!!!!
politolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 20:45   #1006
Quote:
fix kaže: Pogledaj post
Uzalud se svađate kad sam ja ionako vjerojatno najzgodniji..varaždinac normalno..nas sve je apolon osobno klesao ..sretno svima na prijemnom
Onda stavi svoju lijepu sliku na forum da se divimo
Inače zauvijek šuti

@politolog - francuska revolucija nije tako teška, potrebno si tih par datumčića posložit u glavi i to je to...bar meni.
_Martina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:10   #1007
Neznam sve ovo sam ok savladao,al revolucija ne ide u glavu.Ma bude do 8.7 hehe!E da dođe više i taj dan,dosta mi je ovoga učenja i svega vezanog na faks!!!!
politolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:11   #1008
Mene izluđuje gramatika iz hrvatskog. Mislim da polako odustajem, moram počet štrebat povijest.
passionfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:21   #1009
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Mene izluđuje gramatika iz hrvatskog. Mislim da polako odustajem, moram počet štrebat povijest.

Oćeš ti na politologiju ili novinarstvo?
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:26   #1010
Prošle godine iz gramatike,pitanja su bila gluposti tipa nadi pogrešno napisanu riječ,il neku rečenicu i to par primjera,možda dva pitanja iz teorije gramatike.
politolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:42   #1011
Quote:
Barbi:) kaže: Pogledaj post

Oćeš ti na politologiju ili novinarstvo?
Na novinarstvo. Bio sam već jednom prije par godina, nakon završetka srednje škole na prijemnom ali nisam prošao (nisam nešto puno ni učio). U međuvremenu sam završio jedan fax, ali mi je uvijek želja bila novinarstvo, pa sam odlučio ove godine ponovno pokušati.
passionfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:46   #1012
Quote:
politolog kaže: Pogledaj post
Prošle godine iz gramatike,pitanja su bila gluposti tipa nadi pogrešno napisanu riječ,il neku rečenicu i to par primjera,možda dva pitanja iz teorije gramatike.
Dam ruku u vatru da će i ove godine bit tako.

Pod drvetom jabuka.
Pod drvetom označava: proložnu oznaku mjesta, načina, vremena ili uzroka?
_Martina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:47   #1013
Quote:
politolog kaže: Pogledaj post
Prošle godine iz gramatike,pitanja su bila gluposti tipa nadi pogrešno napisanu riječ,il neku rečenicu i to par primjera,možda dva pitanja iz teorije gramatike.
Jel bude po 10 pitanja iz književnosti i 10 iz gramatike? Jel imaš neke primjere prijemnih od prošlih godina (da li bi bio dobar pa mi poslao mailom? [email protected])

Ja sam našao samo na forumu od faxa jedan primjer iz 2004. Inače, učim sam, ne idem na nikakve pripreme. Uzdam se "u se i u svoje kljuse"!

Čitajući vaše postove, gotovo sam siguran za jednu osobu da će upisati fax - MARTINA! Bez uvrede, ali činiš mi se punom znanja (ne kažem da si štreberica) i bezrazložno se brineš.

Kiss
passionfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:49   #1014
Quote:
_Martina_ kaže: Pogledaj post
Dam ruku u vatru da će i ove godine bit tako.

Pod drvetom jabuka.
Pod drvetom označava: proložnu oznaku mjesta, načina, vremena ili uzroka?
Meni je gramatika u onom primjeru prijemnog iz 2004 očajna
passionfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 21:57   #1015
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Jel bude po 10 pitanja iz književnosti i 10 iz gramatike? Jel imaš neke primjere prijemnih od prošlih godina (da li bi bio dobar pa mi poslao mailom?)

Ja sam našao samo na forumu od faxa jedan primjer iz 2004. Inače, učim sam, ne idem na nikakve pripreme. Uzdam se "u se i u svoje kljuse"!

Čitajući vaše postove, gotovo sam siguran za jednu osobu da će upisati fax - MARTINA! Bez uvrede, ali činiš mi se punom znanja (ne kažem da si štreberica) i bezrazložno se brineš.

Kiss
Da si bar u pravu
Najgore mi je što su cijeli moj razred, obitelj, svi profesori i ostali koje znam uvjereni da ću ja upast i stvaraju mi dodatan pritisak i mogu zamislit razočarenje njihovo ne upadnem li...i razočarenje moje jer sam uvijek svuda bila najbolja i najpametnija, al sad se susrećem s hrpom štrebera
I ja ću sad do ponoći učit i sutra se budit u 7 da naučim još četvrti razred da se ne obrukam na pripremama.
Vidiš kak je meni grozno.
A hrvatski, ako bude da prepoznaš grešku ili tako nešto, jednostavno gledaj po izgovoru, ako nešto pročitaš i čini se glupo, onda je netočno. Ja sam uvijek tako kad mi nešto nije išlo i iz hrvatskog sma uvijek imala petice.
_Martina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:23   #1016
Nemam ti nikakve primjerke,takoder se sam snalazim.sorry!!!
politolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:35   #1017
Quote:
_Martina_ kaže: Pogledaj post
Onda stavi svoju lijepu sliku na forum da se divimo
Inače zauvijek šuti

@politolog - francuska revolucija nije tako teška, potrebno si tih par datumčića posložit u glavi i to je to...bar meni.
da li njušim izazov martina? ..ne ne,.ionak budete me svi vidli na faxu.. prepoznali budete me ziher.. onak dok ulazim vrijeme uspori i svjetlost oko mene se stvori,i povjetarac u kosu..e to sam vam ja

pa i nije fr.rev. tolko teška..gora mi je hrv. pov milijon puta tolko datuma i govana..nije normalno..
fix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:45   #1018
Quote:
fix kaže: Pogledaj post
da li njušim izazov martina? ..ne ne,.ionak budete me svi vidli na faxu.. prepoznali budete me ziher.. onak dok ulazim vrijeme uspori i svjetlost oko mene se stvori,i povjetarac u kosu..e to sam vam ja

pa i nije fr.rev. tolko teška..gora mi je hrv. pov milijon puta tolko datuma i govana..nije normalno..
A đe je slika? Ništa bez tog...Baš si političar, zezaš ljude okolo
Ma hrv. povijest je dosta zaje*ana, meni najteži dio s mađarima

Baj d vej, ja sam sigurna da će wanted i barbi upast, a na faksu čim vide fixa, reći će: ma ovaj ne treba ni polagat prijemni kolko je lijep, ajmo mi njega odmah upisat tako da privučemo đevojke iz cijele hrvatske
_Martina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 22:53   #1019
..ma nisu mađari bad..nagodba,striček khuen i to je to ..tlačenje,plakanje bal balbalb i to je to.stranke malo .malo levina i amen . čim me dekanica vidi pada u komu.reko ženo,ovo tijelo nećeš imat
fix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:03   #1020
Quote:
fix kaže: Pogledaj post
..ma nisu mađari bad..nagodba,striček khuen i to je to ..tlačenje,plakanje bal balbalb i to je to.stranke malo .malo levina i amen . čim me dekanica vidi pada u komu.reko ženo,ovo tijelo nećeš imat
Uopće nisi umišljen Al ti ne vjerujem, njanjanj.
I mađari su teški, glupi i suvišni Nek postave pitanje tko je tursku proglasio bolesnikom na bosporu, te stvari znam
_Martina_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.