Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 17:04   #8581
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
sasvim logicno
Sheldon bi sada pitao: sarcasm?
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 21.10.2014., 17:29   #8582
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Sheldon bi sada pitao: sarcasm?
Ne, nego sam se i sama prepoznala u nekim situacijama. Bas tako sto Mazda. Znaš ako potegnes neke rasprave da moras povuci i konkretne poteze inace je pišanje uz vjetar.
Pa izaberes stisnuti i praviti se da ti se ne piski a popila si cisternu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota

Zadnje uređivanje Septembar : 21.10.2014. at 18:53.
Septembar is offline  
Old 22.10.2014., 11:21   #8583
Epizoda: Hladjenje

Tjednima me Supak zove, nejavljam se. Salje poruke, neodgovaram. Na ignoru je i ja se osjecam dobro i mocno. Umisljam si da ga imam u saci. U njegov grad neidem (iako svi tamo izlaze). Sa dalmosom sam provela vec sati i sati na telefonu. Neide na plazu da bi visio samnom na skypu. Postaje mi jasno da sam se ono skroz malo zatreskala. Jedva cekam da se vrati.

Jednog cetvrtka Supak zove i ostavlja srceparajucu poruku na boxu: "Cime sam ja ovo zasluzio? Bar se javi i reci mi sto sam ja to tebi napravio da me toliko mrzis. Molim te, ajde da se nadjemo veceras.. volim te. "

Slatko se nasmijem.

U subotu trebam na djevojacku, slavi se u njegovom gradu. Ali misli supendara da nije problem. Pa ja sam totalno hladna i ignoriram ga. Cak da ga i sretnem, pa sta? Preboljela sam ja njega

Dobro se provodim sa drustvom, cijelo vrijeme se dopisujem sa dalmosom. Vecer je odlicna i osjecam se dobro. Razgledam malo po disku i zapne mi pogled za jednog frajera.. ma nije.. nemoguce.. On je: za ruku vodi neku malu plavu

Samnom nikada nije izlazio po diskotekama jer: "Ici sa curom van je garancija da moram nekome zube prosetati. Znam ja da ti volis da frajeri drkaju na tebe. Ali ja to nezelim gledati. Morao bi ih sve redom poubijati" (jok, nije psihopat, ne)

Zove me, cvili mi na box i sada vodi drugu za ruku?

Srecom sam dosla svojim autom pa mogu pobjeci. Prodajem curama pricu da mi je lose i jurim kuci. Nemogu ga gledati sa drugom!

Supendara sjedi u sobi i lije suze. Sa kompa tresti Lepa Brena (!!! ) Znala sam o tebi znala sve, pala ti na grudi ledene. Tamo samo kamen kuca, tu gde ljubis koza puca. Znala sve i na sve pristala, samo jednom sam zablistala. Nije ljubav sve sto vidis, zato pazi kome zavidis.

Uspijem nekako zaspati. Sutradan me glava boli od plakanja, izgledam uzasno. Od Supka 3 poruke na mobu.

"Nije fer sto mi ovo radis"
"Tako bih te voljeo vidjeti"
"Falis mi"

Ok, dosta. Vidjela sam ga sa drugom, istu noc mi salje poruke da mu falim. Jasno mi je da taj ide preko leseva. A mozda se samo tjesi sa njom?. Ne, gotovo! Blokam ga ponovno. Whats App blokan, pozivi blokani, poruke blokane.

Ne cujem i ne vidim ga tjednima. A onda mi je rodjendan...
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 22.10.2014., 11:23   #8584
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Ne, nego sam se i sama prepoznala u nekim situacijama. Bas tako sto Mazda. Znaš ako potegnes neke rasprave da moras povuci i konkretne poteze inace je pišanje uz vjetar.
Pa izaberes stisnuti i praviti se da ti se ne piski a popila si cisternu
Ajde da i mene netko razumije

Zeno ja te volem
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 22.10.2014., 12:23   #8585
meni se ovo gadi čitati.....
deni__ is offline  
Old 22.10.2014., 12:54   #8586
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Epizoda: Hladjenje

Samnom nikada nije izlazio po diskotekama jer: "Ici sa curom van je garancija da moram nekome zube prosetati. Znam ja da ti volis da frajeri drkaju na tebe. Ali ja to nezelim gledati. Morao bi ih sve redom poubijati" (jok, nije psihopat, ne)
ah, ovaj dio je tako poznat
Maddie is online now  
Old 22.10.2014., 13:19   #8587
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
meni se ovo gadi čitati.....
ako ti se ovo gadi citati, onda lijepo otkucaj do neke druge teme koja ti nece biti gadljiva za citati..... neki nikako da shvate poantu ove teme......


BooBaby - cekamo rodjendan s kraja zadnje price i, pretpostavljam, epizodu Povratak!?

Neke od epizoda mozda nemaju urnebesno smijesne momente, ali svaka je zanimljiva na svoj nacin i savrseno docarava profil jedne (prave) Supendare i jednog (prvoklasnog) Supka iz takvih veza.

Super pises! ... cekamo nove epizode
AmarieZgb is offline  
Old 22.10.2014., 13:28   #8588
Evo, dosao kraj moje price..

Finalna Epizoda: Povratak?

Zivot je lijep. Jesen je, moje omiljeno godisnje doba. Sa dalmosom sve ide po planu. Nesluzbeno smo vec u vezi, ceka se samo dan kada ce se vratiti. Da poletimo jedno drugom u zagrljaj. Drustveni zivot mi je opet kao prije. Izgladila sam probleme sa svojima doma. Sve je odlicno, ja sam sretna

Ali zlo vreba iza svakog ugla..

Vecer prije mog rodjendana provodim doma. U pola noci me moji iznenade tortom i sampanjcem. U pidzamama sjedimo skupa na balkonu. Stizu poruke cestitke, izmedju ostalog i od dalmosa. Idila

Buka vani. Trubi netko kao lud. Pogledam dolje ali mrak je, nevidim tko je. Zvono na vratima.

Javljam se na potafon

"E mala... sretan ti rodjendan"

Sok. Da, taj glas poznam. Zasto, o zastooo?

Silazim dolje mekih koljena. Neznam o cemu razmisljam. Osjecam se kao da sam od stakla-tupa. Uvjeravam samu sebe, da sto god se sada dogodi, moram ostati jaka.

Supak me sat vremena uvjerava kako me voli, kako se promjenio i kako je sada siguran da zeli mene. Glupa supendara mu pocinje vjerovati, ali nepopusta. Idemo gore u stan. Dok sam ja otisla u kuhinju njemu po tortu on je supak na mom FB (koji je bio otvoren) promjenio status veze u "u vezi".

Ja: Sto si to uradio?
Supak: Pa neka se zna kome pripadas
Ja: Nepripadam ja nikome!
Supak: Dobro nemoj se ljutiti, samo sam htio sprijeciti da nam netko stane na put. Ovako svi znaju da si zauzeta.
Ja: Mi nismo skupa, rekla sam mozemo se poceti opet druziti, dejtat pa da vidimo
Supak: Dobro nismo, ali ovako ti nece nitko uletavati

Pricali smo satima o svemu i svacemu, ali mu nisam dopustila da me takne. Nema poljubca, nema sexa, nista! On odlazi kuci.

Prije spavanja pregledam poruke, jedna od dalmosa: "Vidim neces se zahvaliti ni na cestitki. Ali ok, sada si zauzeta zenska. Ja sam stigao u CH, ali izgleda nista od torte " (vidio je na FB)

Supendara nespava. Razmislja satima. Zao joj je dalmosa a i drag joj je. Ali ON se promjenio. Necu baciti dvije godine a da nepokusam jos ovaj zadnji puta. Nije kao prije, promjenila se situacija. Imam razloga da se nadam novom pocetku. Pojavio mi se na vratima na moj rodjendan (bez poklona naravno) i razgovarali smo o svemu. Priznao je da je kriv. MORAM jos ovaj puta pokusati.

Vikend provodimo u kinima, setamo, idemo na kave, gledamo filmove kod mene. I dalje ne dopustum fizicki kontakt. On je pazljiv, dobar, nasmijan.

Ponadam se da je stvarno doslo nase vrijeme. Polako se zblizavamo opet sve vise a ovaj puta i kicma ostaje neostecena. Tocno tjedan dana nakon mog rodjendana sve ode u kurac.

Budi me mama toga jutra da mi je moj voljeni pas lose. Boluje vec duze od srca ali terapija je do sada bila uspjesna. On jadan nemoze do zraka doci i znam da ga moram odvest uspavati. Spremam se i srce mi se lomi. Moj voljeni pas se i ovaj zadnji puta pobrinuo za mene kao sto je to cinio 12 godina. Preminuo je i postedio me tako te odluke o uspavljivanju. (znam da je ovo mnogima glupo, ali tko ima ili je imao zivotinju ce shvatiti koliko sam patila)

Slomljena srca pisem Supku poruku. Kukam sto se dogodilo. Pisem o svemu lijepom sto sam dozivjela sa svojim voljenim T.

Supak: Jbt svasta, steta.

Ok, on nema zivotinje i neocekujem da kuka skupa samnom. Ali sam barem ocekivala da ce me utjesiti malo. Ne sto mu je zao psa, nego sto zna da sam ja tuzna. A mozda je u zurbi, stres na poslu. Sigurno ce me pod pauzom nazvati.

Organiziram sve sto se u toj situaciji treba organizirati. Pijem tabletu za smirenje i zaspim. Budim se nakon 4 sata, vec je oko 5 popodne. Ocekujem da mi je zatrpan mob porukama i pozivima. Sigurno se brinuo sto se nejavljam.

NISTA

Zovem ga, nejavja se. I tako 5 puta. Oko 8 odustajem od zvanja.

Debelo poslje 23 sata zove on.

Ja: Pa gdje si ti? Zovem te cjeli dan.. (tuzno)
Supak: Eeee, hahah evo meeee, bio na tulumuuu (pijan)
Ja: Na tulumu? (Ok nemora on zaliti za mojim psom ali hej, on ode na tulum dok ja slomljena placem)
Supak: Daaa eee kako je bilo smijesno.. bla bla..
Ja: Aha..
Supak: Ljutis se nesto?
Ja: Ma, ne.. (kicma lagano pucketa)
Supak: Po sto onda zvucis tako ko posrana?
Ja: Pa nije mi bio bas neki dan..
Supak: Sto? Si bolesna? E znas sta je taj i taj napravio, budala pijana hahah
Ja: NE, tuzna sam..
Supak: Zastooo? Treba nekoga da prebijem? (smijulji se)
Ja: Pa zbog T, psa..
Supak: A da, a jos to nisi rijesila?
Ja: Ehm.. jesam.. Znas malo sam razocarana stvarno. Mislila sam da ces me malo utjesiti ili nesto..
Supak: A znam sranje je to, ali uvijek si se zalila na dlake u stanu. eto njih sada neces imati.
Ja: ..... (koja utjeha)
Supak: E ona taita je tolika kurva e ona je bla bla
Ja: (opet u stanju progovoriti) Ozbiljno? Nemam dlaka za cistit to mi je utjeha?
Supak: A u pm pa jel mi jos razgovaramo o tom "psu" (na njemackom ruzna rijec za psa, ali neznam kako se kaze to na hr)
Ja: Jbt ja sam ga voljela, bio je samnom 12 godina a ti tako nesto govoris. Imas li ti srca majke ti
Supak: A sta da ti kazem. Radjaju se i krepaju

Sto me je varao-ok
Sto mi je lomio kicmu-ok
Sto sam jela njegova govna-ok
Ali da tako nesto kaze za mog obozavanog voljenog T- e to nemoze!

Spustam slusalicu i gasim mob. Nepalim ga danima. Kad evo supka pred mojim vratima nakon dva (!!!) dana.

Nepustam ga u stan nego izlazim sa njime van. Svadjamo se, ja urlam od bijesa.

Supak: Zbog proklete bestije sada ti meni radis ovakvu scenu i nestajes danima?
Ja: Nije bestija nego moj pas!

(Edit: neke stvari su toliko bile potisnute, tako da fali ovaj detalj)
Dok je izgovarao kako sam nestala mi demonstrativno pruza mob pod nos. Ja ga nakon zadnje recenice uzimam i bacam od beton.

Supak: Jebo te on!!!

*pljas*

*plas, pljas*

*pljas*

Kada sam zamanula 5 puta se slomim. Treba mi dobrih 10 minuta da se saberem. A onda krenem najhladnijim i smireniji tonom ikada: (kao seriski upojice u filmovima)

Jedino bestija ovdje si ti. Jadan si i gadis mi se. Ti si psihopat i nista vise. Neznam sto sam ikada u tebi vidjela. Zalim te- stvarno te zalim. Gubi mi se iz zivota i nikada se vise nevracaj. Necu da te vidim, necu da te cujem. Pojavis mi se jos samo jednom na vratima zovem policiju. Svasta si mi radio, svasta sam trpila. I cak nakon svega toga jedini jadan, si samo i jedino TI.

Okrecem se i ulazim u stan. Mjenjam status veze na FB u single. Palim svijecu svom T i stavljam pored urne. Supendaru spremam u skrinju i vezem je debelim lancem, a kljucic bacam daleko daleko!

Mjesec dana se oporavljam od svega dozivljenog. A onda saljem poruku dalmosu.

Dopisujemo se dobra 3 mjeseca, ali se nevidjamo.
Jedne subote sam sama doma i zovem ga na casu vina. Pricamo satima o svemu i svacemu. Premoreni zaspimo u mom krevetu. Zagrljeni.

Moj dalmos me grli sada evo vec 7 mjeseci..
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!

Zadnje uređivanje Boo : 22.10.2014. at 13:47.
Boo is offline  
Old 22.10.2014., 13:31   #8589
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
meni se ovo gadi čitati.....
Tko te tjera?

Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
ah, ovaj dio je tako poznat
Mislim da je svakoj supendari poznat. Svi su oni isti.

Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
ako ti se ovo gadi citati, onda lijepo otkucaj do neke druge teme koja ti nece biti gadljiva za citati..... neki nikako da shvate poantu ove teme......


BooBaby - cekamo rodjendan s kraja zadnje price i, pretpostavljam, epizodu Povratak!?

Neke od epizoda mozda nemaju urnebesno smijesne momente, ali svaka je zanimljiva na svoj nacin i savrseno docarava profil jedne (prave) Supendare i jednog (prvoklasnog) Supka iz takvih veza.

Super pises! ... cekamo nove epizode
Hvala, hvala

Eto imate finalnu Epizodu. Moja prica je zavrsena
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 22.10.2014., 13:44   #8590
vi ucijeloj toj hrpi sranja imate par cvjetova, a to je gašenje moba,odlazak doma, i lomljena kičma zaraste.
Moja je bila predobra i ja sam mislio da se ovakve stvari dešavaju nekima na forumu.
onda sam ju oženio,nema gašenja moba, nema odlaska doma, uz lomljenje kičme me je i uškopila
sabahudin treći is offline  
Old 22.10.2014., 13:51   #8591
Quote:
sabahudin treći kaže: Pogledaj post
vi ucijeloj toj hrpi sranja imate par cvjetova, a to je gašenje moba,odlazak doma, i lomljena kičma zaraste.
Moja je bila predobra i ja sam mislio da se ovakve stvari dešavaju nekima na forumu.
onda sam ju oženio,nema gašenja moba, nema odlaska doma, uz lomljenje kičme me je i uškopila
daj pricu
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 22.10.2014., 14:07   #8592
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Evo, dosao kraj moje price..

Finalna Epizoda: Povratak?

Zivot je lijep. Jesen je, moje omiljeno godisnje doba. Sa dalmosom sve ide po planu. Nesluzbeno smo vec u vezi, ceka se samo dan kada ce se vratiti. Da poletimo jedno drugom u zagrljaj. Drustveni zivot mi je opet kao prije. Izgladila sam probleme sa svojima doma. Sve je odlicno, ja sam sretna

Ali zlo vreba iza svakog ugla..

Vecer prije mog rodjendana provodim doma. U pola noci me moji iznenade tortom i sampanjcem. U pidzamama sjedimo skupa na balkonu. Stizu poruke cestitke, izmedju ostalog i od dalmosa. Idila

Buka vani. Trubi netko kao lud. Pogledam dolje ali mrak je, nevidim tko je. Zvono na vratima.

Javljam se na potafon

"E mala... sretan ti rodjendan"

Sok. Da, taj glas poznam. Zasto, o zastooo?

Silazim dolje mekih koljena. Neznam o cemu razmisljam. Osjecam se kao da sam od stakla-tupa. Uvjeravam samu sebe, da sto god se sada dogodi, moram ostati jaka.

Supak me sat vremena uvjerava kako me voli, kako se promjenio i kako je sada siguran da zeli mene. Glupa supendara mu pocinje vjerovati, ali nepopusta. Idemo gore u stan. Dok sam ja otisla u kuhinju njemu po tortu on je supak na mom FB (koji je bio otvoren) promjenio status veze u "u vezi".

Ja: Sto si to uradio?
Supak: Pa neka se zna kome pripadas
Ja: Nepripadam ja nikome!
Supak: Dobro nemoj se ljutiti, samo sam htio sprijeciti da nam netko stane na put. Ovako svi znaju da si zauzeta.
Ja: Mi nismo skupa, rekla sam mozemo se poceti opet druziti, dejtat pa da vidimo
Supak: Dobro nismo, ali ovako ti nece nitko uletavati

Pricali smo satima o svemu i svacemu, ali mu nisam dopustila da me takne. Nema poljubca, nema sexa, nista! On odlazi kuci.

Prije spavanja pregledam poruke, jedna od dalmosa: "Vidim neces se zahvaliti ni na cestitki. Ali ok, sada si zauzeta zenska. Ja sam stigao u CH, ali izgleda nista od torte " (vidio je na FB)

Supendara nespava. Razmislja satima. Zao joj je dalmosa a i drag joj je. Ali ON se promjenio. Necu baciti dvije godine a da nepokusam jos ovaj zadnji puta. Nije kao prije, promjenila se situacija. Imam razloga da se nadam novom pocetku. Pojavio mi se na vratima na moj rodjendan (bez poklona naravno) i razgovarali smo o svemu. Priznao je da je kriv. MORAM jos ovaj puta pokusati.

Vikend provodimo u kinima, setamo, idemo na kave, gledamo filmove kod mene. I dalje ne dopustum fizicki kontakt. On je pazljiv, dobar, nasmijan.

Ponadam se da je stvarno doslo nase vrijeme. Polako se zblizavamo opet sve vise a ovaj puta i kicma ostaje neostecena. Tocno tjedan dana nakon mog rodjendana sve ode u kurac.

Budi me mama toga jutra da mi je moj voljeni pas lose. Boluje vec duze od srca ali terapija je do sada bila uspjesna. On jadan nemoze do zraka doci i znam da ga moram odvest uspavati. Spremam se i srce mi se lomi. Moj voljeni pas se i ovaj zadnji puta pobrinuo za mene kao sto je to cinio 12 godina. Preminuo je i postedio me tako te odluke o uspavljivanju. (znam da je ovo mnogima glupo, ali tko ima ili je imao zivotinju ce shvatiti koliko sam patila)

Slomljena srca pisem Supku poruku. Kukam sto se dogodilo. Pisem o svemu lijepom sto sam dozivjela sa svojim voljenim T.

Supak: Jbt svasta, steta.

Ok, on nema zivotinje i neocekujem da kuka skupa samnom. Ali sam barem ocekivala da ce me utjesiti malo. Ne sto mu je zao psa, nego sto zna da sam ja tuzna. A mozda je u zurbi, stres na poslu. Sigurno ce me pod pauzom nazvati.

Organiziram sve sto se u toj situaciji treba organizirati. Pijem tabletu za smirenje i zaspim. Budim se nakon 4 sata, vec je oko 5 popodne. Ocekujem da mi je zatrpan mob porukama i pozivima. Sigurno se brinuo sto se nejavljam.

NISTA

Zovem ga, nejavja se. I tako 5 puta. Oko 8 odustajem od zvanja.

Debelo poslje 23 sata zove on.

Ja: Pa gdje si ti? Zovem te cjeli dan.. (tuzno)
Supak: Eeee, hahah evo meeee, bio na tulumuuu (pijan)
Ja: Na tulumu? (Ok nemora on zaliti za mojim psom ali hej, on ode na tulum dok ja slomljena placem)
Supak: Daaa eee kako je bilo smijesno.. bla bla..
Ja: Aha..
Supak: Ljutis se nesto?
Ja: Ma, ne.. (kicma lagano pucketa)
Supak: Po sto onda zvucis tako ko posrana?
Ja: Pa nije mi bio bas neki dan..
Supak: Sto? Si bolesna? E znas sta je taj i taj napravio, budala pijana hahah
Ja: NE, tuzna sam..
Supak: Zastooo? Treba nekoga da prebijem? (smijulji se)
Ja: Pa zbog T, psa..
Supak: A da, a jos to nisi rijesila?
Ja: Ehm.. jesam.. Znas malo sam razocarana stvarno. Mislila sam da ces me malo utjesiti ili nesto..
Supak: A znam sranje je to, ali uvijek si se zalila na dlake u stanu. eto njih sada neces imati.
Ja: ..... (koja utjeha)
Supak: E ona taita je tolika kurva e ona je bla bla
Ja: (opet u stanju progovoriti) Ozbiljno? Nemam dlaka za cistit to mi je utjeha?
Supak: A u pm pa jel mi jos razgovaramo o tom "psu" (na njemackom ruzna rijec za psa, ali neznam kako se kaze to na hr)
Ja: Jbt ja sam ga voljela, bio je samnom 12 godina a ti tako nesto govoris. Imas li ti srca majke ti
Supak: A sta da ti kazem. Radjaju se i krepaju

Sto me je varao-ok
Sto mi je lomio kicmu-ok
Sto sam jela njegova govna-ok
Ali da tako nesto kaze za mog obozavanog voljenog T- e to nemoze!

Spustam slusalicu i gasim mob. Nepalim ga danima. Kad evo supka pred mojim vratima nakon dva (!!!) dana.

Nepustam ga u stan nego izlazim sa njime van. Svadjamo se, ja urlam od bijesa.

Supak: Zbog proklete bestije sada ti meni radis ovakvu scenu i nestajes danima?
Ja: Nije bestija nego moj pas!
Supak: Jebo te on!!!

*pljas*

*plas, pljas*

*pljas*

Kada sam zamanula 5 puta se slomim. Treba mi dobrih 10 minuta da se saberem. A onda krenem najhladnijim i smireniji tonom ikada: (kao seriski upojice u filmovima)

Jedino bestija ovdje si ti. Jadan si i gadis mi se. Ti si psihopat i nista vise. Neznam sto sam ikada u tebi vidjela. Zalim te- stvarno te zalim. Gubi mi se iz zivota i nikada se vise nevracaj. Necu da te vidim, necu da te cujem. Pojavis mi se jos samo jednom na vratima zovem policiju. Svasta si mi radio, svasta sam trpila. I cak nakon svega toga jedini jadan, si samo i jedino TI.

Okrecem se i ulazim u stan. Mjenjam status veze na FB u single. Palim svijecu svom T i stavljam pored urne. Supendaru spremam u skrinju i vezem je debelim lancem, a kljucic bacam daleko daleko!

Mjesec dana se oporavljam od svega dozivljenog. A onda saljem poruku dalmosu.

Dopisujemo se dobra 3 mjeseca, ali se nevidjamo.
Jedne subote sam sama doma i zovem ga na casu vina. Pricamo satima o svemu i svacemu. Premoreni zaspimo u mom krevetu. Zagrljeni.

Moj dalmos me grli sada evo vec 7 mjeseci..
Supak: A znam sranje je to, ali uvijek si se zalila na dlake u stanu. eto njih sada neces imati.

Znači ovo je vrh......

Supak: A u pm pa jel mi jos razgovaramo o tom "psu" (na njemackom ruzna rijec za psa, ali neznam kako se kaze to na hr)

Hund...da da razgovaramo.....idiote ,hahahha


Ja sam još jedan obožavatelj tvojih priča i čitam ih od prve , stvarno mi je nevjerojatno što čovjek ne vidi kada je zaljubljen ili ne želi vidjeti....od one granice pa slave do ovog..
Ja bi tog supka sa guštom prebio ko vola u kupusu
hvala ti na velikim dozama smijeha i ako dalmoš postane šupak br.2 piši ... njemu
sam2121 is offline  
Old 22.10.2014., 14:30   #8593
Kako ono bese - psihopate se, izmedju ostalog, prepoznaju i po tome sto, kao deca, uzivaju da muce zivotinje...
__________________
I too once thought I was owed something.
columna is offline  
Old 22.10.2014., 14:46   #8594
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Moj dalmos me grli sada evo vec 7 mjeseci..
Aaaaaa :klap: Baš sam za takav kraj navijala! Jako mi je drago zbog tebe, debelo si zaslužila
aritmija01 is offline  
Old 22.10.2014., 15:39   #8595
Quote:
columna kaže: Pogledaj post
Kako ono bese - psihopate se, izmedju ostalog, prepoznaju i po tome sto, kao deca, uzivaju da muce zivotinje...
psihopatska karakterna struktura, mljac
Maddie is online now  
Old 22.10.2014., 16:23   #8596
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Aaaaaa :klap: Baš sam za takav kraj navijala! Jako mi je drago zbog tebe, debelo si zaslužila
slazem se
samo mi zao sto dalmos nije jeo tortu za rodjendan, sto si ga tad sutnula
(btw status na fejsu se lako skloni i maskira, ne kuzim sto si ostavila da bude po Supkovom?)
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 22.10.2014., 16:26   #8597
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post

Okrecem se i ulazim u stan. Mjenjam status veze na FB u single. Palim svijecu svom T i stavljam pored urne. Supendaru spremam u skrinju i vezem je debelim lancem, a kljucic bacam daleko daleko!
i jeli se javio? ijednom?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 22.10.2014., 16:44   #8598
Quote:
sam2121 kaže: Pogledaj post
Supak: A znam sranje je to, ali uvijek si se zalila na dlake u stanu. eto njih sada neces imati.

Znači ovo je vrh......

Supak: A u pm pa jel mi jos razgovaramo o tom "psu" (na njemackom ruzna rijec za psa, ali neznam kako se kaze to na hr)

Hund...da da razgovaramo.....idiote ,hahahha


Ja sam još jedan obožavatelj tvojih priča i čitam ih od prve , stvarno mi je nevjerojatno što čovjek ne vidi kada je zaljubljen ili ne želi vidjeti....od one granice pa slave do ovog..
Ja bi tog supka sa guštom prebio ko vola u kupusu
hvala ti na velikim dozama smijeha i ako dalmoš postane šupak br.2 piši ... njemu
Nije Hund, neko Köter.. mozda netko zna.

Hvala vama svima

Boldano: Jezik pregrizo

Quote:
columna kaže: Pogledaj post
Kako ono bese - psihopate se, izmedju ostalog, prepoznaju i po tome sto, kao deca, uzivaju da muce zivotinje...
Bilo bi zanimljivo znati dali je tako bilo i u njegovom slucaju.

Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Aaaaaa :klap: Baš sam za takav kraj navijala! Jako mi je drago zbog tebe, debelo si zaslužila
Hvala puno, vi ste ovdje svi tako super

Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
slazem se
samo mi zao sto dalmos nije jeo tortu za rodjendan, sto si ga tad sutnula
(btw status na fejsu se lako skloni i maskira, ne kuzim sto si ostavila da bude po Supkovom?)
I meni je zao. Nedavno mi je bio rodjendan i kada mi je cestitao sam se toga opet sjetila. Ali on je najbolji decko na svijetu i nikada, ama bas NIKADA mi nije prigovorio. A ja se trudim da ga svaki dan usrecim, mozda se tako iskupim.

Hmm nisam se ovo nikada pitala. Neznam zasto nisam promjenila.

Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
i jeli se javio? ijednom?
Milion puta.

Posudi necij mob pa zove.
Zove sa skrivenog broja.
Kupuje kartice na pretplatu pa sa njih zove.

Ali dzaba, supendara se nikada nije uspjela osloboditi iz one skrinje. Hvala bogu

Ali zato imam 16 (!!!) brojeva na blok listi haha
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 22.10.2014., 16:48   #8599
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Sto me je varao-ok
Sto mi je lomio kicmu-ok
Sto sam jela njegova govna-ok
Ali da tako nesto kaze za mog obozavanog voljenog T- e to nemoze!


...
Moj dalmos me grli sada evo vec 7 mjeseci..
Ovo prvo te u potpunosti shvaćam - meni su moje životinje kao što su nekim ljudima djeca - nikako to nisu "beštije" - i ako netko ima nešto protiv može se komotno zauvijek maknuti iz mog života.

Što se tvog dalmoša tiče - i ja sam navijala za njega, baš sam sretna zbog tebe!
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 22.10.2014., 16:59   #8600
čovječe, baš sam se uživila, pa su mi sad kod te scene mijenjanja fb statusa i sirotog dalmoša koji to gleda krenule suze na oči. i kod peseka... sva sreća da sam vidjela i kraj ovoga stvarno si krvavo zaslužila dobru vezu sada.

priča jest grozna - u smislu toga što ljudi rade jedni drugima... ali je odlično napisana. Stephen King, samo zapravo.
tanveer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.