Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 20:01   #41
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Krivičnim djelom?
to bez daljnjeg.
ali svejedno ostaje i ono što sam rekla prethodno.
__________________
*
revolution is offline  
Old 06.04.2010., 20:02   #42
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
ali s obzirom je bilo na dot com, to znači da je to netko i platio?
da da, jako puno, kad registriraš domenu, opcija da se ne vide tvoji osobni podatci je punih 10 kn...
Duh_ratnika is offline  
Old 06.04.2010., 20:02   #43
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
ali s obzirom je bilo na dot com, to znači da je to netko i platio?
to opcija košta $10-$15 tako da..
ali na zahtjev policije se identitet može otkriti bez problema, osim ako nisu registrirali ukradenom kreditnom karticom i krivotvorili nešto, i cijelo vrijeme pristupali internetu iz npr. neke javne wireless mreže, a vjerojatno ako imaju imalo mozga jesu.
yeehawyaw is offline  
Old 06.04.2010., 20:02   #44
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Da ali ako policija bude tražila naručitelja tih usluga dobiti će sve podatke... sve u svemu netko je najebo...


Moš mislit.
A što ako je popis objavila osoba njemački državljanin?
Hoće li joj suditi za veleizdaju?
Kohoutek is offline  
Old 06.04.2010., 20:03   #45
Quote:
Nisam vidio popis, ti jesi?
A zašto se praviš glup? Ozbilljno?

To je neovlaštena objava službenih podataka. Pa bila na njemu dva ili pol milijuna imena.

Nego, da netko tako na net stavi bazu podataka Centra za socijalnu skrb ili zavoda za zapošljavanje pa da i ti podaci o korisnicima proračunskih sredstava postanu protuzakonito javni, prvi bi se vi koji ovdje slavodobitno komentirate objavu ovog registra zgražavali nad tim.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Old 06.04.2010., 20:03   #46
Genijalno
__________________
.
Rinnma is offline  
Old 06.04.2010., 20:04   #47
Quote:
Kohoutek kaže: Pogledaj post


Moš mislit.
A što ako je popis objavila osoba njemački državljanin?
Hoće li joj suditi za veleizdaju?
neće smijet na more doć. Sve u svemu ak dođe ima od mene cugu!
Recorder is offline  
Old 06.04.2010., 20:05   #48
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Kako?Kod nas možeš preko opće uplatnice uplatiti sve.Upišeš Pero Perić, PP 250, 10000 Zagreb.I ajde ga nađi.
Pa osim toga moći će se vidjeti gdje je i kako uplaćeno, te s koje IP adrese je uploadan registar na taj njihov server. Sve je to dostupno sa server logova i ako nisu poduzeli neke ozbiljnije mjere za prikrivanje tragova može ih se pronaći. Preporučam policiji da odmah krene u potragu jer se ti logovi prišu nakon nekog vremena (dan dva).
linkyyy is offline  
Old 06.04.2010., 20:05   #49
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
to bez daljnjeg.
ali svejedno ostaje i ono što sam rekla prethodno.
U biti imaš i pravo, sprdačina od države, sprdačina od njezinih građana a branitelji su dio jednog i drugog, tako da ova objava je sprdačina, jedino što bih ja volio da se ta sprdačina još više proširi.
NINJA 07 is offline  
Old 06.04.2010., 20:05   #50
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Nego, da netko tako na net stavi bazu podataka Centra za socijalnu skrb ili zavoda za zapošljavanje pa da i ti podaci o korisnicima proračunskih sredstava postanu protuzakonito javni, prvi bi se vi koji ovdje slavodobitno komentirate objavu ovog registra zgražavali nad tim.
Znači netko tko rata nije vidio, a kao krpelj parazira na državi isti je kao neki socijalni slučaj?
__________________
Čitam Nedjeljni komentar koji jasno kaže "tko ne misli ovako taj kleveće i laže", ljudi bez kalibra i bez ideje ufuravaju nam istine crno bijele, investicije su probile plafon troše se krediti, svuda mnogo paranoje svi su do grla u krizi, a mi bi htjeli da budemo centar svijeta... - Nedjeljni komentar, Azra (1982.)
Atomski Ali is offline  
Old 06.04.2010., 20:07   #51
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Nisam vidio popis, ti jesi?
Samo dio koji je snimljen i objavljen na Dnevniku.
Quote:
Atomski Ali kaže: Pogledaj post
A za SAD me briga zašto?
Ne treba te biti briga, ni mene nije za njih. Samo sam ti htio reći da se radi o osjetljivim podacima i da ga nijedna ozbiljna zemlja na svijetu neće objaviti.
Hollow Point is offline  
Old 06.04.2010., 20:07   #52
Eto, ima i mene...

Podaci tocni!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 06.04.2010., 20:07   #53
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
U biti imaš i pravo, sprdačina od države, sprdačina od njezinih građana a branitelji su dio jednog i drugog, tako da ova objava je sprdačina, jedino što bih ja volio da se ta sprdačina još više proširi.
drago mi je da će počinitelji završiti u zatvoru pljunuli su u lice svim hrvatskim braniteljima
frch is offline  
Old 06.04.2010., 20:07   #54
savršeno
Luu is offline  
Old 06.04.2010., 20:08   #55
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
Ne treba te biti briga, ni mene nije za njih. Samo sam ti htio reći da se radi o osjetljivim podacima i da ga nijedna ozbiljna zemlja na svijetu neće objaviti.
Je, istina. Ali nijedna ozbiljna zemlja nije u situaciji da je u najtežim vremenima pljačka X ljudi zbog lažnog statusa.
__________________
Čitam Nedjeljni komentar koji jasno kaže "tko ne misli ovako taj kleveće i laže", ljudi bez kalibra i bez ideje ufuravaju nam istine crno bijele, investicije su probile plafon troše se krediti, svuda mnogo paranoje svi su do grla u krizi, a mi bi htjeli da budemo centar svijeta... - Nedjeljni komentar, Azra (1982.)
Atomski Ali is offline  
Old 06.04.2010., 20:08   #56
Quote:
Kohoutek kaže: Pogledaj post


Moš mislit.
A što ako je popis objavila osoba njemački državljanin?
Hoće li joj suditi za veleizdaju?
Pa ako je objavio Njemački državljanin mogao bi isto imati sranja, pogotovo kad uđemo u EU. Ali nije objavio Njemački državljanin, nego neki lokalni pajdo sadobrim vezama u MORH-u (možda čak i radi tamo).
linkyyy is offline  
Old 06.04.2010., 20:10   #57
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Pa osim toga moći će se vidjeti gdje je i kako uplaćeno, te s koje IP adrese je uploadan registar na taj njihov server. Sve je to dostupno sa server logova i ako nisu poduzeli neke ozbiljnije mjere za prikrivanje tragova može ih se pronaći. Preporučam policiji da odmah krene u potragu jer se ti logovi prišu nakon nekog vremena (dan dva).
koje? stranica im je .com (comercial) dakle netko je platio za nju
frch is offline  
Old 06.04.2010., 20:10   #58
Quote:
Hollow Point kaže: Pogledaj post
i da ga nijedna ozbiljna zemlja na svijetu neće objaviti.
Ako je ovo istina znači da ne postoji šansa da ga ne objavimo.

A zašto ga Večernji i Jutarnji ne bi objavili na DVD-u?
Kruha i registara za pretraživanje.
Kohoutek is offline  
Old 06.04.2010., 20:10   #59
Nije to niko ukrao, nemojte biti naivni.

Isto kao sto "neko" nije nimalo slucajno svjedocio protiv svoje drzave na sudu u Hagu, prvo pod zastitom ali eto ne dade mu se da svjedocenje ostane tajno.
Vanjushka is offline  
Old 06.04.2010., 20:11   #60
Quote:
Atomski Ali kaže: Pogledaj post
Znači netko tko rata nije vidio, a kao krpelj parazira na državi isti je kao neki socijalni slučaj?
čekaj malo...ako Registar branitelja nije u redu, ako ga je potrebno provjeriti, revidirati, ili štajaznam, dati javnosti na uvid, pa nije li to onda RED objaviti na neki drugi način?

pa tko za njega, točnog ili netočnog snosi odgovornost? čemu ovaj "piratluk"?

i jebiga, ako je dokument tajan, onda o čemu pričamo?
__________________
*
revolution is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.