Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2012., 17:28   #1
Samci, vjerujete li u ljubav i dalje?

Dakle,
vjerojatno ste bili puno puta povrjeđeni kao i sama, no vjerujete li ipak u ljubav? I vi koji još nikada niste bili u vezama, mislite li da ćete jednoga dana naći pravu ljubav??
Ja eto nisam nikada bila u vezi, uvijek ako mi se netko i sviđa, upletu se svi mogući i to propadne, bilo je prilika i to većinom od strane onih koji mi se ne sviđaju niti malo, na ni jedan način, možda sam površna ili ne znam kakva, ali ja s takvima ne mogu biti..
Jeste li sretni dok ste sami? Meni fali samo malo više druženja, jer dok sam sa prijateljima, ništa mi ne fali, tako da, ni ne smeta me toliko, samo me muči što su svi koji su i gori od mene uspjeli nekoga naći, a ja nikako, mislim nađem nekoga, ali mi ne uspije.
Nadam se da me razumijete, i ako može tema da ostane da mi pišete svoja iskustva, znam da ima u zadnje vrijeme dosta usamljenika pa da se svi skupimo na jednom mjestu
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:31   #2
ljubomora je gadna stvar miskica cak i gori su bolji od tebe, to sigurno boli jako
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:32   #3
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
ljubomora je gadna stvar miskica cak i gori su bolji od tebe, to sigurno boli jako
Ne radi se tu o tome, meni je drago da su i takvi našli nekog
Govorim općenito!
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:34   #4
no dobro, ja sam to primjetio
uglavnom vjerujem u ljubav, ali ju ne zelim
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:34   #5
Pa ovako generalno mislim da svi vjeruju u ljubav (pa tako i ja) iako sam u sličnoj situaciji kao i ti, i ako sam na neki način prihvatio to da ću "zauvijek" biti sam; novi dan, novi ljudi, nove situacije me pokreću i daju vjeru da ipak postoji netko za mene...

E sada, da mi fali ljubav, da, normalno da fali; mislim, smatram se "normalnom" osobom koja je ubiti normalno željna ljubavi i sve što ono donosi s njom (veza, sex, prekid...)
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...

Zadnje uređivanje Lex Luthor : 08.12.2012. at 18:08.
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:36   #6
Još sam zaboravila napisati u prvom postu:''Jeli stvarno svatko na svijetu ima svoju srodnu dušu ili je nekome suđeno da bude sam?''

Btw dodo zbog čega je ne želiš?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:37   #7
ne vjerujem u ljubav i nikad je necu dati
kad upoznam ponovo neku malu zanimljivu dat cu joj paznju i to je sve

uvjek za mene biti prvo ja i ono sto ja ocu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:38   #8
Vjeruj!!!

__________________
Equi donati dentes non inspiciuntur.
Kaligula Napoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:46   #9
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
ne vjerujem u ljubav i nikad je necu dati
kad upoznam ponovo neku malu zanimljivu dat cu joj paznju i to je sve

uvjek za mene biti prvo ja i ono sto ja ocu
S ovakvim razmišljanjem ti si zadnja osoba koja bi trebala djelit savjete ljudima na US!


DA,vjerujem!
__________________
Trenutak je dovoljan da se nekog upozna, trenutak je dovoljan da se nekog zavoli, ali ni vječnost nije dovoljna da se zaboravi ono što trenutak stvori.
coup de foudre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:51   #10
Ej...evo ja te posve razumijem jer ni sama nisam nikad bila u vezi...samo nesretno zaljubljena...uvijek...nažalost shvatila sam da oduvijek negativno podcjenjujem samu sebe i da mislim da nisam dovoljno dobra za nikoga, odnosno ne za nikoga...nego za one koji mi se svide jer svi su oni meni jako zgodni. a neki su dosta i omiljeni među ženskim rodom i onda se ja povučem jer smatram da si "umišljam" njihov interes prema meni, a i strah me pomalo svega toga...a u posljednje vrijeme uviđam da si i dosta običniji i ne tako simpatični i dragi ljudi nađu nekoga...a ja dalje evo i sama....i to me sve više rastužuje, moram priznati jer se osjećam dosta usamljenom, pogotovo otkad su skoro svi moji fredndovi u vezama i onda naravno nemaju više baš vremena za kave i tako to...ali iako sam se dosta razočarala....i dalje vjerujem u ljubav...to progovara u meni onaj romantični, još optimističniji dio....ne znam hoću li ikad naći pravoga, ali eto nada umire posljednja......
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:54   #11
Ja sam prije vjerovala u svaku sitnicu, čaroliju čak, ma u sve i svašta, ali već dosta dugo, nemam vjere u ništa.. Što mi najgore od svega, sada idu ovi blagdani, prije sam ih obožavala, sada nekako nemam volje ni za to..
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:56   #12
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Ej...evo ja te posve razumijem jer ni sama nisam nikad bila u vezi...samo nesretno zaljubljena...uvijek...nažalost shvatila sam da oduvijek negativno podcjenjujem samu sebe i da mislim da nisam dovoljno dobra za nikoga, odnosno ne za nikoga...nego za one koji mi se svide jer svi su oni meni jako zgodni. a neki su dosta i omiljeni među ženskim rodom i onda se ja povučem jer smatram da si "umišljam" njihov interes prema meni, a i strah me pomalo svega toga...a u posljednje vrijeme uviđam da si i dosta običniji i ne tako simpatični i dragi ljudi nađu nekoga...a ja dalje evo i sama....i to me sve više rastužuje, moram priznati jer se osjećam dosta usamljenom, pogotovo otkad su skoro svi moji fredndovi u vezama i onda naravno nemaju više baš vremena za kave i tako to...ali iako sam se dosta razočarala....i dalje vjerujem u ljubav...to progovara u meni onaj romantični, još optimističniji dio....ne znam hoću li ikad naći pravoga, ali eto nada umire posljednja......
Drago mi je da si me razumjela, no opet žao mi je da je i tebi tako.. Potpisujem sve što si napisala, tako nekako je trebao zvučati moj post, samo si ga ti malo bolje sročila
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:59   #13
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Ja sam prije vjerovala u svaku sitnicu, čaroliju čak, ma u sve i svašta, ali već dosta dugo, nemam vjere u ništa.. Što mi najgore od svega, sada idu ovi blagdani, prije sam ih obožavala, sada nekako nemam volje ni za to..
Podebljano: pridruzujem ti se sto se ovog podebljanog tice i to nikako nije pohvalno.

Sto se ljubavi tice, mislim da nikada nisam bio voljen kad neke stvari cujem.
__________________
...dao Bog da vam sin doveo zeta kuci zbog greske 503 i 504.
Sabrepulse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:01   #14
vidis mene zanima taj dio sa blagdanima, zasto vam tako lose padaju jer ste sami ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:02   #15
A što fali biti sam sa svojoj dušom, kao da je to užas neki strašni, užasni, tužni....

Pa ja ne bih svoj mir dao za ništa, da mi po mojem stanu lijepom mirnom hoda i drami netko, da me goni lijevi desno, a za što, za koga, poradi čega???

Pa da onda imam problem, i da sam gonjen, i da rješavam tuđe drame koje to ustvari ni nisu. Pa što će mi to...

Hoću reći ja se možda jesam tako osjećao nekih ranijih i proteklih godina, ali više ne uopće, kada pogledam sve svoje poznanike koji su skoro svi pooženjeni i poudavani, pa ja sam stvarno sretan da je ipak moja filozofija života znatno napredniji oblik i u mentalnom i u praktičnom smislu dakako.

Ah da, skoro zaoravih odgovoriti na pitanje, dakle da li vjerujem "u ljubav i dalje" ili ne dalje, to "dalje" mi nije prejasan termin doduše...

Pa naravno, apsolutno da vjerujem, mislim nikada nije ni bilo da nisam vjerovao u ljubav, ali ljubav je jako zloupotrebljavan pojam u današnje vrijeme, baš zato jer vjerujem u ljubav sam odlučio biti sam kako ju ne bih izgubio. Time sam i pravi vjernik u ljubav jer ju čuvam za sebe i s njom živim svaki dan. A što ti podrazumjevaš pod pojmom ljubav, mislim da tu dolazi do te tvoje tkz. situacije, koja te zbunjuje zapravo...?
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.

Zadnje uređivanje Epic hero : 08.12.2012. at 18:11.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:07   #16
Quote:
vjerojatno ste bili puno puta povrjeđeni kao i sama, no vjerujete li ipak u ljubav?
Jasno da vjerujem!

Quote:
Jeste li sretni dok ste sami? Meni fali samo malo više druženja, jer dok sam sa prijateljima, ništa mi ne fali, tako da, ni ne smeta me toliko, samo me muči što su svi koji su i gori od mene uspjeli nekoga naći, a ja nikako, mislim nađem nekoga, ali mi ne uspije.
Sretna sam i sama..nisam usamljena..niti me muče ovi drugi što imaju nekoga.
Baš naprotiv Jedino kad me ulovi pms sam malo cmu-cma...
Čak me malo frka da sam se previše unjonjala u svoj solizam
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:09   #17
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
vidis mene zanima taj dio sa blagdanima, zasto vam tako lose padaju jer ste sami ?
Što se tiče blagdana, meni samo fali barem neko društvo, prošle godine mi je bilo odlično, padali su na vikend, i božić i nova, tako da mi ništa nije falilo, a ovako sam inače dosta usamljena, onda postanem čangrizava, nervozna itd..

Quote:
Epic hero kaže: Pogledaj post
A što fali biti sam sa svojoj dušom, kao da je to užas neki strašni, užasni, tužni....

Pa ja ne bih svoj mir dao za ništa, da mi po mojem stanu lijepom mirnom hoda i drami netko, da me goni lijevi desno, a za što, za koga, poradi čega???

Pa da onda imam problem, i da sam gonjen, i da rješavam tuđe drame koje to ustvari ni nisu. Pa što će mi to...

Hoću reći ja se možda jesam tako osjećao nekih ranijih i proteklih godina, ali više ne uopće, kada pogledam sve svoje poznanike koji su skoro svi pooženjeni i poudavani, pa ja sam stvarno sretan da je ipak moja filozofija života znatno napredniji oblik i u mentalnom i u praktičnom smislu dakako.
To sam i ja shvatila tokom godina, još kad sam vidjela kako se neki muče u vezama zbog nekog kome uopće nije stalo do te osobe i loše ju tretira, tada mi bude drago da sam sama i da imam taj svoj mir, zato se i pitam, jeli mi možda suđeno da ostanem sama? I gdje je tu ljubav uopće?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:10   #18
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Što se tiče blagdana, meni samo fali barem neko društvo, prošle godine mi je bilo odlično, padali su na vikend, i božić i nova, tako da mi ništa nije falilo, a ovako sam inače dosta usamljena, onda postanem čangrizava, nervozna itd..
a sto je sa tvojim drustvom ? nemaju vremena tolko kolko tebi treba ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:11   #19
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Ej...evo ja te posve razumijem jer ni sama nisam nikad bila u vezi...samo nesretno zaljubljena...uvijek...nažalost shvatila sam da oduvijek negativno podcjenjujem samu sebe i da mislim da nisam dovoljno dobra za nikoga, odnosno ne za nikoga...nego za one koji mi se svide jer svi su oni meni jako zgodni. a neki su dosta i omiljeni među ženskim rodom i onda se ja povučem jer smatram da si "umišljam" njihov interes prema meni, a i strah me pomalo svega toga...a u posljednje vrijeme uviđam da si i dosta običniji i ne tako simpatični i dragi ljudi nađu nekoga...a ja dalje evo i sama....i to me sve više rastužuje, moram priznati jer se osjećam dosta usamljenom, pogotovo otkad su skoro svi moji fredndovi u vezama i onda naravno nemaju više baš vremena za kave i tako to...ali iako sam se dosta razočarala....i dalje vjerujem u ljubav...to progovara u meni onaj romantični, još optimističniji dio....ne znam hoću li ikad naći pravoga, ali eto nada umire posljednja......
Ista stvar i kod mene (samo s muške strane ) i ponekad ne vidim izlaz iz svega toga...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 18:11   #20
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Čak me malo frka da sam se previše unjonjala u svoj solizam
Tog se i ja bojim, navikla sam biti sama, sad taman i da dođe neko, ja neću znat kako se postavit, ispast ću sebična itd, a zapravo ne znam funkcionirat s nekim, bila sam spremna samo jednu budalu trpit, al i to je otpalo, vidio Bog da ja to neću znat hehe
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.