Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2014., 15:09   #61
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Sve je vatra rijesila
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 11:00   #62
BubaSmrad, dobar!

Inače, morala sam se privremeno preseliti (srećom, imam kud) da pobjednem od haunted house. Moram se malo dovesti u red, onda ću se, nadam se uspješnije, nositi s ukletim stvarima
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 12:09   #63
Odlučio sam se riješiti njezinih stvari, ali iz poštovanja prema njoj nisam htio da te iste stvari završe u smeću.. Uzeo kutiju, prekopao sobu i sve što sam našao strpao u kutiju i hp expresom poslao na njezinu adresu..
Sljedeći dan panika, zove me iz Zg-a da njezini doma umiru od straha jer misle da sam poslao bombu!
Kad se vratila doma zove opet jer sad je i ona u strahu- misli da je u kutiji krepana mačka!

Da nije tužno bilo bi smiješno..

Kasnije našao još jednu njezinu majicu.. Al radije sam ju bacio u kontejner za tekstil nek da i nju šaljem.. Bar sam im malo ušparal živce..
unique666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 13:20   #64
samo ću potvrditi tezu, da nakon bivših slijedi inceneracija (figurativno). šteta predmeta ali taki je život. i propalenje dijela mozga koji je slučajno upamtio nešto o toj spodobi. opšti overal reset. bedz a brnin.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 10:08   #65
ne.

stvari s nekakvom vrijednošću, ne privatne prirode, sam poklonila.

onima kojima će koristit.

par stvari sa posvetom ostavila sa namjerom da jednom sve to skupa rastopim.

ostatak bacila.

bez upotrebe plamenobacača.

u smeće. jednostavno.
hullu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 11:16   #66
Vecinom ne...nikakve uspomene...instant brisem i micem sve sta imam od njega, od sms-a, mailova, slika do icega sto sam od njega dobila pa makar bilo ne znam kako vrijedno. Zelim sto prije maknuti sve sto me podsjeca na njega..najradje bi sebe maknula u paralelni svemir da mogu tako da mi najmanje trebaju njegove carape medju mojima
MarlenaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 11:28   #67
cuvam poklone ako su bas super i skupi i korisni

zasto bacati nesto tako vrijedno haha
Classy90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:10   #68
Šalicu koju mi je poklonila za Valentinovo još uvijek čuvam u kutiji sa ostalim sitnicama daleko od svojih očiju jer nisam takav da to završi u smeću.
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 13:02   #69
Sve stvari su završile u peći za centralno grijanje (slike, mede, privjesci, maice, torbe... i sve ostale budalaštinje jednostavno sam bacila u vatru). Zašto da čuvam stvari od prošlih veza, kad živim sadašnjost, i gledam prema budućnosti.
mmedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:07   #70
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
BubaSmrad, dobar!

Inače, morala sam se privremeno preseliti (srećom, imam kud) da pobjednem od haunted house. Moram se malo dovesti u red, onda ću se, nadam se uspješnije, nositi s ukletim stvarima
Quote:
mmedena kaže: Pogledaj post
Sve stvari su završile u peći za centralno grijanje (slike, mede, privjesci, maice, torbe... i sve ostale budalaštinje jednostavno sam bacila u vatru). Zašto da čuvam stvari od prošlih veza, kad živim sadašnjost, i gledam prema budućnosti.
Ne muče vas stvari nego to što odbijate krenut dalje.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:22   #71
čuvam, hrpu sitnica, od pisama, slika, karata za kino, koncerte, par računa ine, kad smo skoro stali na autoputu zbog rezerve ...i tako
zadnji put kad sam bila kod svojih i pretumbavala neke stvari, naletila sam na sliku gdje se goli grlimo na nudističkoj plaži..slikala nas njegova seka srce mi je zatitralo i knedlicu sam progutala, priznajem
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 01:54   #72
Bacio vecinu stvari, neke sitnice sam zaboravio negdje zabaceno u ladici, par poruka, slika itd..ali je sadasnja cura slozila show kad je naletila na te stvari, pa sam vidio da nema zajebancije pras u kontejner.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 04:34   #73
Čuvam. Sve. Kad se priča završi, čovjek je samo skup svojih sjećanja.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 18:25   #74
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
Čuvam. Sve. Kad se priča završi, čovjek je samo skup svojih sjećanja.
Ok. Nije mi to baš bistro
Pobogu zašto?
Kužim sad ako su kakve fotografije u pitanju ( njih spremiš u neki album, ladicu.... valjda ih ne držiš uramljene na vetrini) ili nešto neke velike vrijednosti ( bilo u financijskom ili emocionalnom smislu) i sve to ti priziva lijepe uspomene.

Ali baš sve?
Ono muceke, miceke, jastučiće, srčeka, osušeno cvijeće.... donji veš, umjetnička djela... nemam pojma što bi još se tu moglo naći, raspon artikala bi mogao biti poviše šarolik.
I to čuvaš i u slučaju ako veza završi katastrofom i omjer dobrih i loših uspomena je 1:3000?

Osobno ne čuvam ništa, osim par fotografija. Dvije iz razloga lijepih uspomena a ostatak da me podsjeti kakve greške više nikada ne smijem ponoviti.
Sve ostalo je pobacano i podjeljeno.

Zanima me još nešto. Kako objašnjavaš sve te stvari iz bivših veza kojima si okružen novim osobama u tvom životu? Kako one reagiraju na to?
Plava Gruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:04   #75
Iz svake veze imam ponešto i nije mi žao, lijepo se prisjetiti dobrih trenutaka i osjećaja koji s njima dolaze. Iako su te osobe davno zakopane u prošlosti i osjećaja više nema, drago mi je što imam poneke predmete. Ali, ne čuvam ih radi osobe tj bivšeg nego čisto radi trenutka kada sam dobila poklon i koliko mi je značio. Tako sam negdje sačuvala i fotografije, nekome to može biti glupo ali mene veseli što ih imam.

Ali, jedan prekid je bio gadan i od njega sam tražila sve skupocjene poklone i na kraju ih prodala i počastila sebe novom odjećom i šminkom, najbolji osjećaj ikad

Nakon svakog prekida bi spakirala te stvari u kutiju i rekla frendici da ih čuva, sve dok u potpunosti ne prebolim bivšeg i nastavim dalje. Onda mi ih ona vrati i stoje u istoj kutiji negdje na policama. Neznam kada sam zadnji put to uopće pogledala
Bukowska2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:23   #76
Uvijek su mi poklanjali knjige, ploče, CDove a to mi nema smisla bacati.
S tim da su moji prekidi završavali bez gorkog okusa u ustima tako da ne mogu biti mjerodavna jer ne znam kako bih reagirala kad bi prošla kroz buran prekid.
Pošast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:27   #77
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Bacio vecinu stvari, neke sitnice sam zaboravio negdje zabaceno u ladici, par poruka, slika itd..ali je sadasnja cura slozila show kad je naletila na te stvari, pa sam vidio da nema zajebancije pras u kontejner.
nikad ne bi bacala stvari radi ljubomorno podesivnog lika...niti bi radila show radi stvari

Freak
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:33   #78
Čuvam Ja sam mazohist

Te stvari koje imam iz bivših veza više nemaju onu težinu koju bih osjećala nakon prekida. U tom periodu kada su mi bile bolne za gledati, a jednostavno sam ih spremila u kutiju ALI! Mislim da su te stvari dobrodošle pri prebolijevanju. O, itekako. Nema prebolijevanja bez suočavanja s onime što boli Često sam znala izvaditi nešto i ostaviti to negdje u blizini. Ako bi bilo suviše teško, vratila bih natrag pa sutradan ispočetka.


Ali meni to pomaže Malo po malo. Drago mi je da nikada ništa nisam bacila
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:00   #79
Čuvam stripove, knjige i jedan cool registrator.
Ne čuvam slike jer mi ih je žena pobacala.
Ne čuvam majice jer su se potrošile.
Čuvam lijepe uspomene u glavi. To je uostalom i jedino vrijedno čuvanja.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:47   #80
Većinom ne čuvam.. Osobno ne volim nositi, gledati, neku "stvar" koju mi je poklonila osoba koja me povrijedila(imao sam skoro sve loše veze, tj. bio prevaren).. Od osoba kojima sam se razišo mirnim i iskrenim putem čuvam stvari.. Ima dosta stvari koje sam pobaco, prijatelji mi rekli jesi ti lud, ja to nebi bacio, ali meni to ne predstavlja problem.. Nisam rob stvarima.. Mislim lijepo je kad ti netko pokloni nešto, ali više volim neki lijepi trenutak u sjećanju, neko iznenađenje koje mi je pripremila, nego dobiti "fizičku" stvar:bilo narukvicu, sat, i ne znam što...
Donkeyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.