Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: Tko će prije naći curu?
Djevac 12 38.71%
Pijevac 19 61.29%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 23:18   #41
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
kad će ova "tema" pod ključ?
A zakaj? Smatram da ima legitimno pravo biti ovdje i aktivna jer pomaže mnogim djevcima od 37 godina.

Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
a zasto neb postojale?
Priča se da je to urbani mit. Ja sam tražil jednu takvu kad sam bil djevac. Na kraju našal isto djevicu za prvi put. Bilo je užasno oboma

Quote:
HubbleNaut kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da su uz to što su do u kunu jednako bogati, i do u centimetar jednako visoki i lijepi?

Ja bi svoj glas ipak dao Josipu. Ako im se obadvojici da šansa, izglednije je da će Josip okuražen iznenadnom pažnjom bolje iskoristiti situaciju. Odnosno da će sraljati u vezu i spolno općenje nego što će to Marko, koji, kako smo saznali stalno jauče za bivšom.

Drugim riječima, Josip bi trebao biti receptivniji za signale zainteresirane ženske, uz pretpostavku da je sve ostalo isto.
Mislim da si u potpunosti u pravu. Josip djevac je potencijal samo takav. Neistražein rudnik blaga, koje potencijalna udavača može "odgojiti po svome", jer on za drugo ne zna. Čak mislim da bi to u budućnosti mogla postati najpopularnija sorta muškaraca.
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Old 02.10.2014., 23:43   #42
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Mislim da si u potpunosti u pravu. Josip djevac je potencijal samo takav. Neistražein rudnik blaga, koje potencijalna udavača može "odgojiti po svome", jer on za drugo ne zna. Čak mislim da bi to u budućnosti mogla postati najpopularnija sorta muškaraca.
Štoviše; estetski, umjetnički, znanstveni, ma općedruštveni trendovi su u pravilu cikličke prirode. Ja bih rekao da je heyday muškog promiskuiteta već sad na zalasku. Kada većina s Djevaca uđe u tridesete biti će to zapravo zlatno doba za nas.

Evo, ja stavljam 5 kuna na Josipa.
HubbleNaut is offline  
Old 03.10.2014., 16:57   #43
jel ovo ima veze s ovom ovdje temom?
ray of light is offline  
Old 03.10.2014., 17:26   #44
Naravno. Svako naše djelovanje povezano je mračnim forumskim silama.
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Old 03.10.2014., 21:14   #45
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Mislim da si u potpunosti u pravu. Josip djevac je potencijal samo takav. Neistražein rudnik blaga, koje potencijalna udavača može "odgojiti po svome", jer on za drugo ne zna. Čak mislim da bi to u budućnosti mogla postati najpopularnija sorta muškaraca.
Da, citav zivot mastam o tome kako cu odgajati muskarca od 37 godina
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 03.10.2014., 21:41   #46
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Da, citav zivot mastam o tome kako cu odgajati muskarca od 37 godina
neke žene to cijeli život rade, pa što im nebi bilo lakše da imaju jednog odraslog koji brzo uči?
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Old 03.10.2014., 22:20   #47
Ako nemaju love, đaba im obojici.
Vaxxx is offline  
Old 03.10.2014., 22:27   #48
Glasah za djevca, iako bi možda pitanje u anketi moglo biti drugačije postavljeno. Ovaj drugi mrzi svijet, isfrustriran je a to se osjeća.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 03.10.2014., 22:30   #49
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Glasah za djevca, iako bi možda pitanje u anketi moglo biti drugačije postavljeno. Ovaj drugi mrzi svijet, isfrustriran je a to se osjeća.
Da bi ova anketa imala ikakvu težinu, trebaju glasati samo ženske.
Vaxxx is offline  
Old 03.10.2014., 22:42   #50
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Da bi ova anketa imala ikakvu težinu, trebaju glasati samo ženske.
Tražili smo mišljenje forumskog puka, jer ne možemo stav forumašica uzeti kao generalno razmišljanje svih žena.

Forumašice su nadžene.
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Old 03.10.2014., 23:28   #51
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Tražili smo mišljenje forumskog puka, jer ne možemo stav forumašica uzeti kao generalno razmišljanje svih žena.

Forumašice su nadžene.
A što ti točno izvodiš s ovom temom?

S jedne strane te kao zanimaju mišljenja, jer to su ti prijatelji, pa im želiš pomoći, pa bilo bi okrutno samo pustiti ljude, sve je to u dobre svrhe, bla bla bla...

A s druge strane forsiraš to kao neki natječaj, gdje je jako važno istaknuti koji od njih dvojce ima veće šanse, dehumaniziraš cijelu stvar potpuno, hvataš se za svaki komentar koji može imalo potvrditi ono u što si i sam uvjeren.

WTF?

Da pogađam, ne bi rekao da si ti jedan od njih, rekao bi da si ti obojica i da sada pokušavaš izvući da li bolje kod cura prolazi ako im kažeš da si potpuni djevac, ili da si bio s jednom curom tamo negdje u prošlom mileniju.
nemouzagrebu is offline  
Old 03.10.2014., 23:35   #52
Volim nemove postove. Uvijek brutalno iskreni i pogađaju u sridu. :klap:
Vaxxx is offline  
Old 04.10.2014., 00:31   #53
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
A što ti točno izvodiš s ovom temom?

S jedne strane te kao zanimaju mišljenja, jer to su ti prijatelji, pa im želiš pomoći, pa bilo bi okrutno samo pustiti ljude, sve je to u dobre svrhe, bla bla bla...

A s druge strane forsiraš to kao neki natječaj, gdje je jako važno istaknuti koji od njih dvojce ima veće šanse, dehumaniziraš cijelu stvar potpuno, hvataš se za svaki komentar koji može imalo potvrditi ono u što si i sam uvjeren.

WTF?

Da pogađam, ne bi rekao da si ti jedan od njih, rekao bi da si ti obojica i da sada pokušavaš izvući da li bolje kod cura prolazi ako im kažeš da si potpuni djevac, ili da si bio s jednom curom tamo negdje u prošlom mileniju.
Stvar je zapravo vrlo jednostavna. Josip i Marko nisu moji prijatelji, niti sam ja jedan od njih. Nigdje ne govorim o svojim prijateljima nego svakoga od nas stavljam u ulogu prijatelja. Ovo je hipotetska situacija u kojoj ja pokušavam saznati mišljenje što većeg broja ljudi.

Anketa nije bila zamišjena u početku, al eto forumaši tražili, pa im udobrovoljeno. Jednu sličnu raspravu smo imali u RL, o dva lika, jedan je eto postariji djevac, a drugi sjeban od bivše ljubavi, pa smo potegli tu temu. I u toj raspravi, većina je bila za to da će pijevac prije naći curu, pa eto zanimalo me mišljenje forumskog puka, a izgeda da se poklapa sa mišljenjem koje sam dobio u užem krugu ljudi.

EDIT: ak misliš da pokušavam saznati što je bolje, zašt sam u samom početku stao uz djevca, dao mu glas i brnim stav da će djevac prije naći curu. Da tražim to što ti kažeš, onda bi prodavao tu šemu. Ja ću do kraja teme braniti svoj stav da je djevac ovdje u prednosti, kao i stav da im treba pomoći ako su nam to prijatelji.
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!

Zadnje uređivanje Jazavac-K : 04.10.2014. at 00:37.
Jazavac-K is offline  
Old 04.10.2014., 10:16   #54
Pijevcu će neka domina bičem izbiti ideju da postoji jedna jedina prava ljubaF.
I djevac ima šanse ako mu se posveti neka predana socijalna radnica.
Ipak, kladim se na pijevca.
Valissa is offline  
Old 04.10.2014., 12:46   #55
Glasam za pjevca.

Veća je šansa da on shvati kako je glup što pati, ok, onda će malo mrziti sebe što si je to dopustio, nego da se nađe neka da ovog podučava.

Ako se nađe, onda je djevac na konju. Vjerojatno će mu se osladiti, a ovu će šutnuti.
rna is offline  
Old 04.10.2014., 13:19   #56
Quote:
rna kaže: Pogledaj post
Glasam za pjevca.

Veća je šansa da on shvati kako je glup što pati, ok, onda će malo mrziti sebe što si je to dopustio, nego da se nađe neka da ovog podučava.

Ako se nađe, onda je djevac na konju. Vjerojatno će mu se osladiti, a ovu će šutnuti.
Pijevca je u ranim dvadesetim ostavila cura, i njegova patnja traje već 10+ godina. Postao je patološki slučaj i patnik s kojim bi cura morala proći kompleks bivše ljubavi. Postoji li cura koja bi dobar dio veze bila bivša ljubav, dok on ne bi shvatio da bivše više nema, ako bi ikada i shvatio?
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Old 04.10.2014., 13:21   #57
Ja glasam da se oboje pridruže Hrastu. Možda tamo nađu kakvu katolkinju za jebat.
aljehin is offline  
Old 04.10.2014., 14:49   #58
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
neke žene to cijeli život rade, pa što im nebi bilo lakše da imaju jednog odraslog koji brzo uči?
Dakle taj frajer nije jebao do 37 jer mu ni jedna ne pase, ali nakon 37. je izgubio bas sve kriterije i odjednom mu pase rospijetina koja bi ga dresirala?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 04.10.2014., 15:22   #59
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Dakle taj frajer nije jebao do 37 jer mu ni jedna ne pase, ali nakon 37. je izgubio bas sve kriterije i odjednom mu pase rospijetina koja bi ga dresirala?
Kako si zaključila da mi ni jedna ne paše? Možda je bio povučen knjiški moljac, a ne seljačina koja pipka žene po birtijama. Možd nije imao hrabrosti priči ženi. Nigdje ne piše da je bio izbirljiv, eto igrom slučaja ostao djevac.
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Old 04.10.2014., 15:34   #60
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Kako si zaključila da mi ni jedna ne paše?.
Oops
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.