Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2014., 10:36   #1
Problemi s curama

Pozz ljudi, ovak imam velki problem s srećom s curama il čim već jer meni ni samom nije jasno kaj se događa, nekad imam osjećaj koda sam uklet il da mi je karma u banani. Imam 26 god, nije da nemam iskustva, bio sam sa 30-tak cura u životu, od tog spavo s njih 6, bio u 2 veze, prva 3 godine u srednjoj, druga od 23 do 4 god negdje, uglavnom ja sam tip za veze, ja nisam baš za švrljanje i te stvari, plaši me kaj mi se veze dešavaju svake prijestupne, i kaj nemam sreće općenito s curama ovak vani, bubam sad al svaku 20.-30- možda mogu vani zašprehat, ružan nisam, dapače, općenito sam bio onaj lik u osnovnoj i srednjoj kojem su cure doslovno pred noge padale, al me tad nisu baš zanimale nkj posebno, kasnije imam osjećaj koda sam izgubio to nešto, a stvarno sam pristojan i komunikativan lik, nisam sramežljiv nit retardiran u razgovorima, sve uredno bude al recimo i svaki 20. spoj s curom mi uspije, nije mi to jasno, nakraju uvijek ispadne, nisi ti moj tip, više te vidim ko frenda bla bla, zbunjen sam, u zadnjih 5 god sam dosta posegno za virtualnim spojevima i dopisivanjima što mislim da je koma, dopisujem se s curom, osjećam da joj se svidim, nadjemo se i niš nakraju ne bude. Došlo je do tog da sam posto depresivan, očajan nekak, frustriran, onak kad vidim dečke,prijatelje poznanike koji se nemogu nikak mjerist samnom fizicki i mislim ni karakterno a imaju avione od cura ja sam još zbunjeniji i ljubomoran užasno, da li itko ima sličnih iskustva?
elmatador88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 12:21   #2
Ne znam gdje da krenem, nemam toliko vremena.


Quote:
elmatador88 kaže: Pogledaj post
Pozz ljudi, ovak imam velki problem s srećom s curama il čim već jer meni ni samom nije jasno kaj se događa, nekad imam osjećaj koda sam uklet il da mi je karma u banani.
Karma is a bitch.

Quote:
Imam 26 god, nije da nemam iskustva, bio sam sa 30-tak cura u životu, od tog spavo s njih 6, bio u 2 veze, prva 3 godine u srednjoj, druga od 23 do 4 god negdje,
23 + 4 = ?

Quote:
uglavnom ja sam tip za veze, ja nisam baš za švrljanje i te stvari, plaši me kaj mi se veze dešavaju svake prijestupne
,



Imaš 26 godina i dvije veze (reko bi iza sebe, ali neću pošto iz jedne još nisi izašo, tek planiraš za koju godinu) i "misliš" da ti se događaki svake prijestupne?

Quote:
i kaj nemam sreće općenito s curama ovak vani, bubam sad al svaku 20.-30- možda mogu vani zašprehat,
Užasna nesreća. Odustani od zašprehavanja, ili upiši tečaj.

Quote:
, a stvarno sam pristojan i komunikativan lik, nisam sramežljiv nit retardiran u razgovorima, sve uredno bude al recimo i svaki 20. spoj s curom mi uspije,
Molim te reci nam na koliko si dejtova mjesečno?

Quote:
Došlo je do tog da sam posto depresivan, očajan nekak, frustriran, onak kad vidim dečke,prijatelje poznanike koji se nemogu nikak mjerist samnom fizicki i mislim ni karakterno a imaju avione od cura ja sam još zbunjeniji i ljubomoran užasno, da li itko ima sličnih iskustva?
Primjera kako depresivni, očajni i frustrirani, pritom ljubomorni likovi ne mogu naći osobu za dugotrajnu vezu?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:11   #3
Ko bira mastrubira
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:19   #4
To je zato što si postao očajan i silno želiš vezu.
Probaj naći to nešto što si imao i što su djevojke voljele.
Izbaci frustriranost i ljubomoru na tuđu sreću.
Iz svake situacije naučiš nešto o sebi , tako i iz odbijanja ili loše i propale veze.
Ljudi vole zabavne, opuštene ljude.... tako da opusti se i zabavljaj se.

Ne treba sad u ovakvoj situaciju pažnju usmjeriti na cure i veze, kad navečer legneš u krevet ... razmisli jesi li bio zadovoljan danom koji je prošao. Ako nisi zadovoljan probaj razmisliti što bi mogao promijeniti da sutrašnji dan bude bolji i da budeš zadovoljan.
Mislim da se zadovoljstvo vidi na čovjeku , pa tako osoba koja je zadovoljna svojom svakodnevicom zrači nekom pozitivnom energijom i tako privlači druge ljude.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:24   #5
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
To je zato što si postao očajan i silno želiš vezu.
Probaj naći to nešto što si imao i što su djevojke voljele.
Izbaci frustriranost i ljubomoru na tuđu sreću.
Iz svake situacije naučiš nešto o sebi , tako i iz odbijanja ili loše i propale veze.
Ljudi vole zabavne, opuštene ljude.... tako da opusti se i zabavljaj se.

Ne treba sad u ovakvoj situaciju pažnju usmjeriti na cure i veze, kad navečer legneš u krevet ... razmisli jesi li bio zadovoljan danom koji je prošao. Ako nisi zadovoljan probaj razmisliti što bi mogao promijeniti da sutrašnji dan bude bolji i da budeš zadovoljan.
Veliš da mu treba više samozadovoljstva?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:26   #6
Haha funny, sav si zbunjen jer ti cure više ne padaju pod noge kao u srednjoj. E pa pajdo moj, zrelijim curama nije bitan samo tvoj lijepuškast izgled kao klinkama, već su im bitnije neke druge kvalitete koje ti očito nemaš jer si ladio jaja na tom polju godinama pošto su se cure trudile da budu s tobom, a ne obrnuto. Znam dosta takvih propalih nogometaša i sl. tipova kojima ništa nije jasno, a ful si misle da su vrh muškarca po svim pitanjima kojeg svaka cura želi... žalosno. Postigni nešto što te izdiže od ostalih u životu (to ti automatski uklanja depru, ljubomoru i ostale uništavače "good vibe-a") pa se možda i vratiš starim stazama.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:30   #7
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
23 + 4 = ?
1. Dvajstreca
2. Dvajscetvrta
3. Dvajspeta
4. Dvajšesta = 4
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:32   #8
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
1. Dvajstreca
2. Dvajscetvrta
3. Dvajspeta
4. Dvajšesta = 4
Nek' napiše mjesece, to je još za provjeru.
U svakom slučaju, izuzetno dugo je solo.

EDIT: Ma dobro sam napisao.
Tek sa 27 bude solo.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)

Zadnje uređivanje Sves : 13.10.2014. at 13:39.
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:33   #9
Quote:
elmatador88 kaže: Pogledaj post
Imam 26 god, nije da nemam iskustva, bio sam sa 30-tak cura u životu
Ja ih s toliko nisam pričao

Ako si bio s toliko cura možda se pronio glas o tebi kao osobi koja nije za nekaj ozbiljno pa...
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:34   #10
Prvo majstore, nađi si hobi

Prestani se mjeriti s frendovima, jer bi ih mogao zbog toga lako izgubiti.

Meni izgleda da ti samo forsiraš nešto, samo da bi mogao pormjeniti "status".

Nažalost to ti ne ide tako...
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:40   #11
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Veliš da mu treba više samozadovoljstva?


-Stipe
Ccccc to bi ispalo da sam mu rekla da baci drkicu i da će mu doći osmijeh na lice i bit će zadovoljan. Nije da ne mislim da bi mu i to pomoglo ali nisam to savjetovala da se ne navuče

Smije li se ovdje pisati drkica?
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:41   #12
Quote:
elmatador88 kaže: Pogledaj post
bio sam sa 30-tak cura u životu, od tog spavo s njih 6, bio u 2 veze, prva 3 godine u srednjoj, druga od 23 do 4 god negdje, uglavnom ja sam tip za veze, ja nisam baš za švrljanje i te stvari


Quote:
i kaj nemam sreće općenito s curama ovak vani, bubam sad al svaku 20.-30- možda mogu vani zašprehat
Šta bi mi dugogodišnji soleri trebali reć...

Nemoj zašprehavat pa nećeš imat tih problema.

Quote:
Došlo je do tog da sam posto depresivan, očajan nekak, frustriran, onak kad vidim dečke,prijatelje poznanike koji se nemogu nikak mjerist samnom fizicki i mislim ni karakterno a imaju avione od cura ja sam još zbunjeniji i ljubomoran užasno, da li itko ima sličnih iskustva?
Quote:
bio sam sa 30-tak cura u životu
Strašno mi te žao.

Riješi se očaja i ljubomore, cure bježe od toga.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:42   #13
Jel se drzite glupih izracuna, ako je napisao do 4 g negdje. Onda znaci da je od 19-23 g bio u vezi 4 g, a prije toga u srednjoj do svoje 18 g.

Sad je 3 godine solo.

Pa kaj ne vidite kak je sve u komadu napisao u zurbi!

Dakle, on 4g izlazi sa curama van i nikad nista ne bude i to je njegov problem!
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:46   #14
Isuse osim toga u 4g je moguce upoznati 30tak cura, jel to problem?

Pa ja sam se naizlazila sa frajerima od 18-26g, isto tak sa 20, 30 sam se ziher zbarila, izisla van ili slicno, nisam ih sa toliko hvala Bogu spavala.

Sta ti je 30 tak cura u 4g, to je 7 cura godisnje, ne ispada niti da upozna jednu curu mjesecno. Ono daj...da ne pricam o ljetu ak ih uleti tipa 5 komada npr, ostanu mu 2 za ostatak godine za dejt, izlazak, samo jedan izlazak ili broj.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:47   #15
Tebi da se veze ne događaju svake prijestupne, od svojih 27 godina u vezi bi proveo 40 ccc
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:49   #16
Quote:
Electrolitika kaže: Pogledaj post
...
Pa kaj ne vidite kak je sve u komadu napisao u zurbi!
Možda je i to problem.

Quote:
Electrolitika kaže: Pogledaj post
Isuse osim toga ...
Javi mu se na PM.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:49   #17
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post

Tek sa 27 bude solo.
Zvučiš kao gatara

Skoro bih te pitala što da ja očekujem u sljedećoj godini ali ne daješ baš optimistične prognoze pa se dvoumim

Ma kvragu i sve... reci mi što vidiš i ako je ružno probaj malo uljepšati
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:49   #18
Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Ja ih s toliko nisam pričao
Ahahahahahah

Quote:
Ako si bio s toliko cura možda se pronio glas o tebi kao osobi koja nije za nekaj ozbiljno pa...
Ma nije to. Da je takav nebi ga gurale u frendzone. Čak naprotiv. On jest za ozbiljno, ali čini se da cure koje razabire - nisu :P
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:51   #19
Ja mislim da ste vi krivo pročitali.

Quote:
elmatador88 kaže: Pogledaj post
druga od 23 do 4 god negdje
Mislim da je htio reć "otprilike od 23. do 24. (godine)".
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:53   #20
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Tebi da se veze ne događaju svake prijestupne, od svojih 27 godina u vezi bi proveo 40 ccc
6
Ko Luka Rajić - "39 sati na dan"
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.