Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2006., 10:22   #201
vidila sam onu zadnju slikicu na m&b, zvala sam muža da ga pogleda a on je pitao jes' ti sigurna da je on down
Presladak je
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 01:25   #202
Apdejt

Evo i mene malo.
Dakle, obavili i otorinca, pregled je trajao cigle 3 minute. Najjace mi je kad me dr nesto pita a ni ne saslusa odgovor, cim sam pocela on mi reko nek ju drzim, navuko rukavicu i gurnuo joj prst u grlo onako ful, i meni su oci strcnule, a kamoli ne njoj nije siroce ni stigla zaplakat. Onda je reka da je to za vadit, nemamo sto cekat i kad sam ja krenula sa salvom od cca tristo pitanja u pola prvoga je zazvonio telefon i dr mi je mahnuo rukom da smo zavrsili i da napustim prostor A Lu je tek onda pocela plakat...
Sad je vec TRI TJEDNA zdrava pa mislim da cu pricekati ljepse dane, ...

I mi imamo grupu potpore kod psihologice iz vrtica 1x mjesecno, sve mame sa pp klincima, razlicite dijagnoze DS, CP, MR ... mi vise radimo nesto kao grupnu psihoterapiju za mame, a onda obicno ispadne da nam treba vise potpore u problemima s muzicima, nego s klincima

I mi bi ovo lito krenuli sa skidanjem pelena, ali necu bit razocarana ako ne uspijemo, za sad mi svaki put pokaze da se ukakila tako da se udara po guzi, a drugom rukom zacepi nos, valjda je to dobar znak

Tija i mi smo u maskarama bili bubamara
Trenutno se u nasem domu najvise vrti CD Cudnovate pjesmice, onaj sa spota za pomoc Down centru u Puli. Pjesmice su genijalne.

21.3. imamo vec izbukiran razlicitim aktivnostima u lokalnoj udruzi, a i okolne dane ce biti dogadjaja, kad utvrdimo tocan raspored javit cu vam.

Eto drugih novosti nemamo
e ima - Lulu je skuzila di stoje cokolade i milch schnite pa se sad sama posluzuje, morat cu promjenit lokaciju

svima
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 12:05   #203
ma nije taj nosimiseitis tako los, na taj nacin vjezba glavicu, a mene ne bole ledja od sjedenja na podu (a ruke su mi ionako u rangu boljih bodybuildera jos od Borne - on je patio od kronicnog istog )...

Quote:
vidila sam onu zadnju slikicu na m&b, zvala sam muža da ga pogleda a on je pitao jes' ti sigurna da je on down
Presladak je
Je.. je... al' da je sladak - i to je!

Lulu - cini mi se da je to sa cepljenjem nosa super, ali to ce ti iskusnije mame bolje znat'...

nego... par dana me nije htjelo pustit' na forum, jel' to cesto tak'?
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 22:32   #204
prečesto
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 22:42   #205
Quote:
Tija kaže:
prečesto
a jesi skuzila da se zarusio i m&b??
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 22:57   #206
Zona sumraka
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 22:58   #207
Drage, sretan vam Dan zena, nadam se da ste se dobro provele danas i da je palo puuuno poljubaca i poklona.
Povodom 21.3. nasa udruga u Rijeci sprema dosta toga, kad saznam tocan plan i program biti cete obavjestene.
Do tada
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 11:30   #208
Smile 21.03. Dan Sindroma Down

Rijecka udruga za sindrom Down - Rijeka 21 i Grad Rijeka, projekt Rijeka-zdravi grad, povodom 21.03. - SVJETSKOG DANA SINDROMA DOWN, organiziraju

PONEDJELJAK 20.03. u 11:00h
konferenciju za novinare svih medija u prostorijama Udruge - prvi puta u siroj javnosti predstavljanje Udruge, njenog rada, ciljeva, projekata i planova te informativnog letka o sindromu Down.

Nakon konferencije - mali domijenak za uzvanike iz Grada, Zupanije i nase dosadasnje sponzore i donatore.

UTORAK 21.03. od 17:00 do 19:00h - Otvorena vrata Udruga svima, najavili su nam se predstavnici svih ostalih udruga iz Rijeke, koje rade s osobama s posebnim potrebama, svi ostali naravno su nam srdacno dobrodosli.

CETVRTAK 23.03 u 16 i 30h predavanje u gradskoj vijecnici u Rijeci

1. izlaganje: Prikaz rada roditelja s djetetom s poteškoæama u
razvoju - rad po metodi funkcionalno uèenje i poticanje govora uz simbole

Predavaè: Mr.sc. Dinka Vukoviæ, dipl.ing., majka djeèaka sa sindromom Down iz Zagreba

2. izlaganje: Programski sadržaji rane intervencije djece sa sindromom Down

Predavaè: Silvija Pucko, prof. defektolog iz Cakovca


Svi zainteresirani su dobrodosli, mjesta ima dovoljno.

PETAK 24.03. od 17:00 do 19:00 - Otvorena vrata udruge svima

D O DJ I T E N A M S V I !!!

Svima Downicima, njihovim obiteljima, svima koji se s njima susrecu u radu i zivotu cestitamo njihov dan.
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 15:09   #209
mi nemamo ništa
ama baš ništa
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 23:49   #210
Tija ili kreni u akciju i organiziraj nesto, ili dođi k nama, pa sad si u Ri iz Zd za 2 i po sata. Ako ti treba prenoćište, no frks . Ovo predavanje 23.03. ti je ja mislim najinteresantnije, a i da se vidimo uzivo bi bilo bas dobro.

Cujem da ce i u Puli bit velika festa ili nesto slicno, ne znam jos detalje.
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 08:22   #211
ja ću napraviti feštu doma
Poklon za daunića obavezan
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 02:05   #212
21.03. Dan Sindroma Down

Trebala bi uredit moj post o rasporedu dogadjanja u Rijeci oko 21.03. ali ne znam kako to ovdi napravit pa cu ovako rec:

- dodaje se jos i SRIJEDA 22.03. od 17:00 do 19:00h biti ce otvorena vrata Udruge za gradjanstvo tj sve zainteresirane

- predavanje u CETVRTAK 23.03 pocinje u 17:00h, a ne u 16:30h kako sam prije napisala

Eto, toliko.
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 02:06   #213
??????

Eto na, sad mi na dnu ovog zadnjeg posta lipo stoji edit i skarice nacrtane, a na prijasnjim mojim postovima nema tog znaka. jel to uobicajeno tako?
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:18   #214
malo ulecem offtopic ali cini mi se da su neke mama od ovodu bile na tivi nedavno (hint: sanja, rtl) i dva mala daunica istina?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 22:22   #215
Bila je Karlina mama, nije naš redovan forumaš a detalje možeš vidjeti na karlab.blog.hr
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 22:34   #216
hmm ja sam mislila na mamu malog jakova, ali sam valjda krivo skuzila da je ona forumasica isto...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 23:56   #217
Pa je, al ne na ovom forumu nego na mameibebe
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 21:52   #218
Na Sanji je bila mama jedne Downice iz Pule, ujedno i doktorica i osnivac prvog Down centra, Branka Butorac, mislim da nije bas po forumima, nisam sigurna, a mali Downici sto su bili su isto iz Pule...

btw mi u udruzi u Rijeci danas imali konferenciju za novinare, vec smo se gledali, ali samo na lokalnoj tv KanalRi i HTV ali zupanijska panorama, pa nas ostali nisu mogli gledati
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 21:52   #219
apdejt

U četvrtak idemo na ritmiku
Ne ja, ja ću gledat, a Kori će plesat

Izvješće naravno nakon ritmike
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 21:59   #220
Ajmee bas lipo, javi obvezatno!
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.