Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2009., 01:46   #10181
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...6,4,,165629.jl

Koje su ovo brije? Frajer je tu 2 godine, i zbog odnosa kakvim bi se svaki igrač trebao odnositi prema klubu, obavezama i navijačima on će biti nagrađen simboličnim odštetnim zahtjevom, i to igrač čije neigranje se jebeno osjetilo u igri. Koji k, prodajte jebenog Calella za tih izmišljenih 7 milja a ne Vrdoljaka za simboličan iznos. Kaka je zadužio Milan puno više nego Vrdoljak Dinamo, pa evo vidimo kako mu je Milan izašao u susret - rušit će im rekord zarade na jednom igraču.
Komentari na Jutarnjem sve govore
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 05.06.2009., 01:52   #10182
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Veoma koristan, a da poboljša igru prema naprijed bio bi i reprezentativna klasa(makar i ovakav je blizu reprezentacije). Vidno je napredovao u posljednje 2 godine, osobito sad ovu posljednju.
Ma daj. Prema igri napred, on je sasvim ok za defanzivnog veznog, ima dobar šut i ofenzivan skok. Ali nazad nije dovoljno koristan, količina presječenih dodavanja mu teži prema nuli. Kad god neki glupi gol padne, pokraj njega je Vrdoljak, i tako već preko godinu dana. Lik ima ofenzivni skok, ali u defanzivnom ga nema nigdje, a kofol je defanzivni igrač. Svaka njemu čast za stav, obzirom na osobne tragedije, ali kao igrač na toj poziciji je bezveze za imalo veće dosege.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 05.06.2009., 08:36   #10183
jbt vrte se sva ziva imena i na kraju od toga nece biti nista.....zanimljivo je da konkurencija s juga spusta cijenu za nikolinu, spominje se novi ugovor..sta znaci nista od love, nista od buraza, po meni scenarij anas ide van, ahmad ostaje u rijeci najrealniji, i jos nesto, kaj nije vodstvo hajduka dalo podrsku antisi?...znaci on je slozio listu na kojoj je bio J. Buljat, mozda i Tomasov i dodje Reno Montana i sve ostaje po starom......jebena podrska.....al bude to che rum poslozio.....
jägermeister is offline  
Old 05.06.2009., 09:56   #10184
Jamal Sharbini: Najradije bih da Anas i Ahmad ostanu u Rijeci!

Quote:
– Anas treba sređen klub u kojem će dobiti pravi tretman, gdje će mu biti zajamčen normalan razvoji put, a takvoga u Hrvatskoj nema. Mislim da je takav klub moguće pronaći jedino u inozemstvu – nastavio je Jamal, koji je razočaran i odnosom »Rijeke«.
Sviđa mi se kako otac razmišlja, jedino šta opet huška Ahmada da ode u Arape (), no ovaj sad puše i na hladno... želi novi ugovor s Rijekom

btw, Gerc potpisao do 2011
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 05.06.2009., 10:18   #10185
Za Ahmada se zanimaju Palestinci(reprezentacija)?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 05.06.2009., 10:19   #10186
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Jamal Sharbini: Najradije bih da Anas i Ahmad ostanu u Rijeci!



Sviđa mi se kako otac razmišlja, jedino šta opet huška Ahmada da ode u Arape (), no ovaj sad puše i na hladno... želi novi ugovor s Rijekom

btw, Gerc potpisao do 2011
to je super ako govorimo o rijeci na kraju sezone jer na pocetku su bili sve samo ne sredjen klub...

fali rijeka da nekom pomrsi rezultate sa odlicnom skvadrom, al na pocetku sezone su bili kanta za napucavanje i ovaj drugi dio sezone je stvarno uspjeh
crotomy is offline  
Old 05.06.2009., 10:20   #10187
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Za Anasa se zanimaju Palestinci(reprezentacija)?
Joj, dosta o tim pizdarijama... tko to plasira samo, da mi je znat?
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
to je super ako govorimo o rijeci na kraju sezone jer na pocetku su bili sve samo ne sredjen klub...
istina, ovakvom kraju sezone se niti ja nisam nadao
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 05.06.2009., 10:22   #10188
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Joj, dosta o tim pizdarijama... tko to plasira samo, da mi je znat?
Mislio sam na Ahmada...

Uostalom,zašto ne?

Za našu repku stariji brat neće igrat...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 05.06.2009., 10:26   #10189
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mislio sam na Ahmada...

Uostalom,zašto ne?

Za našu repku stariji brat neće igrat...
Kaj nije on već igrao tam nekaj za njih?
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 05.06.2009., 10:27   #10190
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Za našu repku stariji brat neće igrat...
o jea, šta si nabavio kristalnu kuglu pa to znaš ili... ponavljam - gluposti.
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 05.06.2009., 10:28   #10191
odkad palestina (osim u dubravi) ima repku?...daj nebuloze
jägermeister is offline  
Old 05.06.2009., 10:29   #10192
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
odkad palestina (osim u dubravi) ima repku?...daj nebuloze
A otkad nemaju?
nero is offline  
Old 05.06.2009., 10:32   #10193
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
odkad palestina (osim u dubravi) ima repku?...daj nebuloze
imaju
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 05.06.2009., 10:33   #10194
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
A otkad nemaju?

ak imaju onda nisam nikad cuo i cudi mie da su im zidovi to dopustili al za svaki slucaj bi nazvao jolly jokera djovanija rossu da budemo sto posto sigurni....

edit: ne zovi ga da ne trosimo impulse, imaju sad citam na wikipediji
jägermeister is offline  
Old 05.06.2009., 10:34   #10195
Rosso je u svađi s Palestincima.
Sladokusac is offline  
Old 05.06.2009., 11:12   #10196
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
ak imaju onda nisam nikad cuo i cudi mie da su im zidovi to dopustili al za svaki slucaj bi nazvao jolly jokera djovanija rossu da budemo sto posto sigurni....

edit: ne zovi ga da ne trosimo impulse, imaju sad citam na wikipediji
Imaju sve sportove...

Čak je nogometni reprezentativac poginuo u Izraelskom napadu krajem 2008.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 05.06.2009., 11:21   #10197
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
ak imaju onda nisam nikad cuo i cudi mie da su im zidovi to dopustili al za svaki slucaj bi nazvao jolly jokera djovanija rossu da budemo sto posto sigurni....
Nema kaj guba zločinačka opravdavat ili ne, no u svakom slučaju:
http://www.fifa.com/associations/ass...ple/index.html
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 05.06.2009., 11:24   #10198
brijo sam da imaju ko katalonci onak selekciju neku koja tu i tmao odigra neku tekmu...o zidovima necu trosit previse rijeci....svaka rijec suvisna...
jägermeister is offline  
Old 05.06.2009., 11:44   #10199
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Nisi u pravu
Taj ugovor se stalno spominje, ali mu se nikako nudi Ne odbija ga, jer nema šta odbit, nije mu nikad ni ponuđen...
Hm.....a Križanac kaže....

- Ja sam zaista htio doći u Hajduk, razgovarao sam s ljudima u klubu, ali od njih nisam dobio nikakvu ponudu. Bio sam svjestan da bih na Poljudu zarađivao manje nego u Zenitu, na to sam bio spreman. Ali kažem, nikakva ponuda do mene nije došla, iako je činjenica da su me htjeli i da sam ja htio doći. Malo mi je to i smiješno.
pynko is offline  
Old 05.06.2009., 12:19   #10200
Quote:
pynko kaže: Pogledaj post
Hm.....a Križanac kaže....

- Ja sam zaista htio doći u Hajduk, razgovarao sam s ljudima u klubu, ali od njih nisam dobio nikakvu ponudu. Bio sam svjestan da bih na Poljudu zarađivao manje nego u Zenitu, na to sam bio spreman. Ali kažem, nikakva ponuda do mene nije došla, iako je činjenica da su me htjeli i da sam ja htio doći. Malo mi je to i smiješno.
kome on to maže oći

ako je stvarno očekiva ponudu hajduka moga je pričekat koji tjedan jer tek je sezona završila, a i moga in je (hajduku) priko svog menađera poručit da pošalju ponudu ako mu se tako žurilo riješit situaciju oko nastavka svoje karijere...

ja mu ne zamjeran šta nije doša u hajduka, al on govori već godinu dana kako žei doć u Split (sad će mu kćer ić u školu, a tia bi da ide u hrvatsku školu ), i sad kad se to tribalo ostvarit on uzme novi ugovor i napada hajduka šta nisu slali ponude...pa prijelazni rok nije ni poćea

i na kraju će doć u hajduka za dvi godine ka poluinvalid
qkac is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.