Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 10:31   #41
gledao sam ja mazdu 626,slažem se odličan auto ali nisam vidio ispod 5000e
napomena diesela ne benzinac,a remenje (oba) su zamjenjeni prije 5000km
Zasada sam jako zadovoljan,valjda će tako i ostati.
__________________
Kad te bace daleko od Save i Sljemena...
iberlauff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:29   #42
cuj, ja imam citroena (xsaru, 2003. godiste) i mozda auto i je okej, ali je postprodaja, tocnije ako imas neko pitanje ili reklamaciju u qurtzu...

ja razmisljam i da ih dam u novine...
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 01:24   #43
Question

Mogu li dugogodišnji vlasnici xantije napisati iskustva s kvalitetom interijera? Imao je kum xantiju 1.6, ali samo dvije godine, nije se stigla rasklimati (sad vozi C5).

Zanima me škripi li plastika unutra, pojavljuju li se cvrčci i slično (pogotovo kod onih primjeraka koji većinu km naprave u Zgb).

Auto navodno ina ovjes iz Xma, još dodatno poboljšan, a udobnost mi je izuzetno važna.

Kupovat ću xantiju možda krajem godine, pa zato pitam.

1.6 je slabašan (90ks), koji motor preporučujete, 1.8 ili jači? Kakva su davanja po kW?

U Oglasniku oko 5000 eura za '99. god., dobra cijena, zar ne?
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 03:20   #44
Question

Evo, da dignem temu jer me zanimaju stvari kojje sam pitao, posebice završna obrada i unutrašnjost automobila nakon desetak godina vožnje.

Vidim u Oglasniku, prilično jeftino 2000. godina, SX oprema, evo primjer:

Xantia 1.9 td 00.g. karavan sve osim kože reg. godinu dana 5600€
Xantia 1.8, 98.g., očuvan, 3250€
Xantia 1.8 16V benzin, 97.g., reg., automatska klima, metalik plava, 3300€ na ime kupca
Xantia 1.6 SX, 99.g., reg. 08/07., očuvana, 5000€

Je li doista xantia toliko lošija od passata, da košta i dva puta manje?
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 18:33   #45
Pusti završnu obradi, bolje da škripi nego da se desi kvar od 1000€.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:50   #46
Quote:
ZiggyStardust kaže: Pogledaj post
Evo, da dignem temu jer me zanimaju stvari kojje sam pitao, posebice završna obrada i unutrašnjost automobila nakon desetak godina vožnje.

Vidim u Oglasniku, prilično jeftino 2000. godina, SX oprema, evo primjer:

Xantia 1.9 td 00.g. karavan sve osim kože reg. godinu dana 5600€
Xantia 1.8, 98.g., očuvan, 3250€
Xantia 1.8 16V benzin, 97.g., reg., automatska klima, metalik plava, 3300€ na ime kupca
Xantia 1.6 SX, 99.g., reg. 08/07., očuvana, 5000€

Je li doista xantia toliko lošija od passata, da košta i dva puta manje?
a cuj, da je zavrsna obrada vrhunska, bas i nije. Iz prednje konzole nista ne skripi i ne vibrira. Skripanje se cuje iz vrata, ali nisam pokusavao to sredit. Inace sve to skupa se cuje samo na najlosijim cestama, dok u nekim normalnim uvjetima nije bed. Sva vrata se fino, uhu ugodno, zatvaraju. Osjeca se jeftinoca na plastici oko komandi ventilacije, ali obloge vrata sicevi itd su ok.
Na materijalim unutra se ne kuzi potrosenost, a sad, pasata to godiste nisam imao, pa nemogu direktno usporedjivati, ali se sjecam jedne "bolje kupiti dobrog Fiata, nego loseg Volkswagena".

Kako je trziste prepuno kojekakvih izvozenih Passata, mislim da je kupnja dobre Xantie isplativa. Na kraju krajeva, i ja sam ju kupio, ako to ikome ista znaci.
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:53   #47
da, vezano za motore ....

benzinci su ok, ali nisu bas stedljivi. 1.6 je slabasan.

sto se tice dizelasa, navodno je 1.9 TD ok, 2.1 manje ok (nemogu se sjetit zbog cega, mislim zbog sustava dovoda goriva ili tak nekaj). O HDIju nemam bas nekih informacija ...
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 15:50   #48
Quote:
tomicaX kaže: Pogledaj post
, ali se sjecam jedne "bolje kupiti dobrog Fiata, nego loseg Volkswagena".
Ma istina, to stoji, ali može se naći i dobar fiat, a i wolksvag. A i citroen, dakako.

Ne zanima me passat, spomenuh ga samo zbog usporedbe. Rado bih vozio A4 ili A6, ali preskupi su kao rabljeni, a održavanje može biti vrlo skupo.

Kako mi je važna udobnost, citroen bi mogao biti odlično rješenje. Kum je vozio xantiju dvije godine, ali jasno da se u tom razdoblju i nije stigla previše rasklimati. Sad vozi C5, isto tek dvije godine.

Za 1.6 znam da je slabašan, pogotovo s četiri osobe unutra. A još s uključenom klimom... To je 88 ks, mislim.

Koji je tvoj? Kakvi su 1.8 i 2.0. Mislim da bi to bilo optimalno. Po gradu se ne vozim mnogo, a i godišnje ne prijeđem toliko da mi treba dizel.

Eh da, i koja je godina tvoj xantia? Pretpostavljam da su zanja godišta dobra kvalitetom ('98-'00). Čitao sam i Marušićev test rabljenog, ali nije mi posebno koristan tekst.

Naime, sad vozim 206 iz 2001., a za iste novce mogu voziti dvije godine stariju xantiju. S tim da mi je 206 mali, neudoban na duljim relacijama (a takve uglavnom vozim) i ubija me vrućina u autu već na proljetnim temperaturama, a o ljetnima da ne pišem...
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 17:17   #49
1.8 16V 2000g.

potrosnja po gradu dosta velika (12-13l), ali je autoput i otvoreno umjerena.

2.0 bi ti potrosio litru vise, a ulazis i u visi rang za registraciju, ako se ne varam. 1.8 ti je sasvim dovoljan za normalnu voznju, odrzavanje nije skupo, nisam cuo da je netko imao problema sa motorom.
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:40   #50
Heh, bratić nedavno kupio merc C klase, 94., 150 ks, veli da troši 12-13l po gradu. A on ga dosta stišće.

To je dosta visoka potrošnja, no opet, ako se voziš kroz Zg gužve, onda je očekivana. Ja sam vrlo rijetko u gužvama u Zgb, vozim se ili Zagrebom oko podneva, kasno navečer, ili u malom gradu kad god. Dakle, rijetko upadnem u gužvu.

S obzirom da sam dosta na otvorenoj cesti, vjerujem da bi 1.8 bio bolji izbor od slabašnog 1.6. Koliko ks ima 1.8? Moguće da je on najbolje rješenje, pogotovo ako su davanja za 2.0 veća.

HDI je odličan motor (valjda je 2.0 ugrađivan u xantiju, isti bi trebao biti i u 406), ali su rabljeni dizelaši skupi, a mogući popravci na takvu motoru mogu biti toliko skupi pa je zapravo neisplativa kupnja dizela. Pogotovo za moje godišnje km.

Hajde, kad si već voljan pomoći, napiši mi koju i o održavanju, što se MORA održavati svake godine da se izbjegnu veći kvarovi? Pretpostavljam da je ovjes skup za održavanje.
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 01:11   #51
Vozil sam 2.0hdi 90 ks u P306, skoro 250t km. Na 130t km promijenjena remenica (ima gumene spojeve) na radilici, na 195t km kuplung, a na 210t km, dobavna pumpa goriva (u spremniku goriva). To su uglavnom bili svi kvarovi (bolje reći spadaju u potrošni materijal).
Zacrnjenje na eko testu ispod 2.0, potrošnja ulja zanemariva (Max-Min na šipki, za 15-20t km).
Meni je hdi bil OK i ne moraš ih se bojati.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 00:03   #52
Quote:
ZiggyStardust kaže: Pogledaj post
Heh, bratić nedavno kupio merc C klase, 94., 150 ks, veli da troši 12-13l po gradu. A on ga dosta stišće.

Koliko ks ima 1.8?

Hajde, kad si već voljan pomoći, napiši mi koju i o održavanju, što se MORA održavati svake godine da se izbjegnu veći kvarovi? Pretpostavljam da je ovjes skup za održavanje.
Meni su tvrdili da Xantia 1.8 16V trosi 11 po gradu. Ako samo pogledas specifikaciju koju daje proizvodjac, lijepo pise: grad - 12.4l

ima 110 konja.

a odrzavanje, kao i svaki drugi auto. Ako redovito i na vrijeme popravis stvari koje se pokvare nema problema. Cijene dijelova su umjerene (naravno, ako ih kupujes izvan ovlastenih servisa).

Hidraulika je vrlo dobra i pouzdana ako se redovito pregleda od strane covjeka koji se u nju razumije, a neke potencijalne kvarove se da preventivno rijesiti ako se ukaze potreba. Skupo je ako se ne odrzava redovito, a dijelovi se daju nabaviti i rabljeni i novi po umjerenim cijenama. Ako negdje nesto kaplje, da se predihtati, kugle treba redovito kontrolirati i dopunjavati plinom, a svakih 5 godina treba promijeniti LHM i ocistiti sustav.

Skupi su dijelovi elektrike i elektronike, pa se treba malo snac da bi se proslo jeftinije. Mehanika je ok po cijenama.

Uglavnom, ako zelis auto o kojem ne zelis razmisljati (tu prvenstveno mislim na hidrauliku), nemoj kupiti Xantiu. Ali ako imas nekog afiniteta prema rjesenjima koje hidraulicari koriste i udobnosti koje pruzaju, Xantia je ok izbor. Definitivno vrijedi te novce.

Ja sam u svoju prije godinu dana ugradio plin i vise sam vremena potrosio na skakanje po servisima da se plin dovede u red (i jos nije savrseno podesen), nego na servisiranje samog auta.

Eto, nadam se da sam pomogao.
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 01:03   #53
Možda sam se na žalost kasno uključio u temu ali bi, nadam se, kao dugogodišnji vlasnik Citroena moga o prenesti svoja iskustva.
Vozim Citroene više od 18 godina (najviše BX) i prošao sam sve i svašta sa njima.

HIDRAULIKA: Čemu se bojati hidraulike? Najčešći kvar je pad pritiska u kuglama. I po servisnoj dokumentaciji se trebaju promijeniti svake 2 do 3 godine. Ako je membrana u redu jednostavno se napune. Cijena punjenja je 100 do 150 kn i mirni ste sljedeće 2 godine. Cijena običnog amortizera cca 1000 kn pa računajte.
Redovno čišćenje filtera u rezervoaru hidrauličke tekučine svakih 6 mj. bitno produžuje cijelo stanje hidraulike. Iz iskustva znam da večina večina vlasnika ni ne zna da to postoji.

GUMENA CRIJEVA HIDRAULIKE: Odlaze zbog starosti nakon 10 ili više godina cijena u Servisu 350 kn
Od Prvog modela BX-a (1980 god.) imaju 100% pocinčani lim tako da je predrasuda o koroziji kod francuza predrasuda. Kao dokaz nudim svoj auto na uvid.

MOTOR: (benzin i diesel) I jedan i drugi su pouzdani (moj 1,6 benzinac '92 sa 250000 km još uvijek ide po autoputu preko 150 km/h). Bivši dizelaš 1,7 trošio je 6,5 po gradu, pokoj mu duši ) Ako se ne odžavaju kako treba otići če isto kao i na Mercedesu. Benzinci su veći potrošaći (10-12l) ili više po gradu. Dizeli su provjereni PSA proizvod koji porijeklo vuku još od starog Peugeota 507 (pitajte stare taxiste što misle o njima, ni jedan nije prošao manje od pola milje km ), a uz neznatne izmjene u koncepciji ubrizgavanja i danas se ugrađuju u Berlingo. Isti motori se nalaze u saxu, P 306, Xantii, P 406.
Preporučam dizelaše 1,9 TD i više.

Drugi kvarovi su u granicama normale s obzirom na pređene kilometre i održavanje. Pod ovim smatram normalo održavanje (kugle, spone, diskovi itd.)
Rezervni dijelovi novi, orginalni skupi su kao i za sva ostala vozila, ali za hiću ima jako veliki izbor rabljenih i zamjenskih. Recimo manžeta poluosovine u Citroenu cca 150 kn, ali je ista kao od Golfa II cca 45 kn .

Kad kreneš na more, staviš ženu i troje odrasle djece u auto, gepek napuniš stvarima za dva tjedna, a gepek se normalno zatvori , a auto idealno vodoravan i udoban, ne glisira kao ostali, shvatiš prednosti hidraulike i prostranosti.

Potpisujem uvijek za Xantiu ili XM. Iskreno preporučujem TD motore.

Vozio sam do sada Bubu, Yugo, Ford Sieru, Alfu, Golfa ali je jedino Citroen bio i ostao u mom srcu . BDW ovo je 4. BX kojeg trošim i imam još jedan koji uređujem za rezervu, jer ipak godime idu.
madmad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 02:33   #54
Evo što kaže Marušić – http://www.autogodine.hr/rabljeni/20...8_-155_000_km/ .

Uglavnom, ocjena dobar, ali isplativost kupnje ovisi o stanju pojedinog auta, tako da ta ocjena i ne znači mnogo, rekao bih.

Ne bavim se autima, imam odlične mehaničare opće prakse, a za ono što oni ne mogu obaviti, vozio bih ga u ovlašteni. Čini mi se kao jako isplativa kupnja. Passat i A4 toga godišta bar su dvostruko skuplji, a također mogu biti skupi za održavanje.

Vjerujem da su HDI motori dobri, ali previše je toga što se može pokvariti i biti vrlo, vrlo skupo (turbina, recimo). 1.8 bi bio optimalan, 110 ks mora biti dovoljno za taj auto.

Mnogo ti hvala, tomicaXu, na svim informacijama i savjetima
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 17:25   #55
Quote:
madmad kaže: Pogledaj post
Možda sam se na žalost kasno uključio u temu ali bi, nadam se, kao dugogodišnji vlasnik Citroena moga o prenesti svoja iskustva.
madmad, možda si se kasno uključio u raspravu za pokretača teme (i što je na kraju kupio?), ali za mene si taman na vrijeme, kupovat ću automobil tijkom ove godine, vjerojatno nakon ljeta.

Veli Marušić da je potrošnja veća zbog hidraulike, u čemu je stvar?

Nisam baš očekivao da je potrošnja visoka, automobil nije osobito težak, koliko znam.

Vidim nekoliko preporuka za dizel, ali meni stvarno nije nužan. Uostalom, 1.9 TD ima 75 ks, nije li to ipak preslabo za srednju klasu?
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:33   #56
Potrošnja je nešto veća zato jer motor stalno pogoni hidrauličku pumpu, poput one na servo volanu, pa ona uzme malo snage kad dopunjava sistem.
1.9D je oko 70ks,
1.9TD je oko 90ks
Xantia nije auto za divljanje (nema veliko ubrzanje), već za ugodnu i brzu vožnju.
90ks ti je sasvim dosta za to. Može bit problema pri pretjecanju.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:43   #57
Ziggy,
Ne vidim kako bi potrošnja trebala biti veća zbog hidraulike. Po mome trebala bi biti ne manja, već ujednačena bez obzira na optrečenje. Razlozi?
1. Motor pogoni hidrauličku pumpu koja stvara pritisak u hidraulici (do 150 bara).
Pritisak se stvara onog trenutka prije nego pumpa napravi "klik". To je onaj zvuk koji je specifičan kod Citroena sa hidraulikom. Kod normalno održavane hidraulike po Citroenovim podacima trebao bi biti između 1-2 minite između "klika". Nije zabrinjavajuče ni ako je interval oko 20-30 sek. U ovom slučaju je pao pritisak u 5. kugli koja služi kao rezervoar pritiska u slučajevima nagle potrebe za tlakom. Kod xantije je i tzv. šesta kugla koja je na zadnjoj osovini i zbog nje nema onog klasičnog propadanja zadnjeg kraja kod parkiranih modela.
Znaći da je motor jače opterećen neposredno prije "klika". To je po meni toliko zanemarivo je ako se u vožnji stvara tlak pod nešto većim obrtajima tad je i interval "klika" manji. Ako se uzme u obzir da auto sa upaljenom klimom ima konstantno veće opterečenje i veću potrošnju onda je opterečenje prilikom dopune pritiska neznatno. Da je sve i u katastrofalnom stanju potrošnja ne bi trebala biti veća ni za koji deci a kamo li za koju litru.
2. Zbog svoje konstrukcije hidraulika uvijek teži da vozilo bude u idealnom položaju., To znaći da se bilo koje opterečenje po bilo kojoj osi automobila automatski korigira i auto vraća u idealnu poziciju. Npr. stavi u gepek 5-6 vreća cementa ili 50-tak kvadrata laminata i u sekundu dvije auto se sam izravna. Zbog toga se eliminira opterečenje na motor jer se smanjuje, ispravite me ako griješim, vučno opterečenje na motor (sjetite se stojadina sa dvije osobe na zadnjoj klupi ). Znaći još jedan razlog za ujednačeniju potrošnju.

Kod "hidroaktive II" varijante još i računalo dodatno prinosi stabilizaciji automobila. Ugrađivan je u Xantiu Activa II, novije modele XM-a, a Hidroaktiv III u nove modele C5.
madmad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 00:20   #58
madmad, što je s tim klikom, pojavljuje li se on tijekom čitavog vremena vožnje? Je li glasan?

Daleko od toga da mi treba automobil za jurnjavu, ali upravo ne želim probleme pri pretjecanju, dosta sam po otvorenoj cesti s 206 60ks, pa znam kako je to kad nedostaje nekoliko ks. Ne bih htio kupiti auto, pa onda još sljedećih nekoliko godina razmišljati kako sam trebao kupiti jači.

Svakako mnogo hvala obojici na dosad napisanome, nadam se da ću se dočepati ovog auta do kraja godine
__________________
That's how IT goes, Everybody knows...
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:40   #59
Kazem ti, 110KS je optimalno. Auto ima 1250 kila i 90 konja je premalo. Ako ides na benzinca, razlika u potrosnji imedju 1.8 i 1.6 izvan grada je mala, a u gradu je 1.6, pretpostavljam, nesto stedljiviji. Isti motor u Peugeotu 406 (koji nema hidrauliku) trosi podjednako.

Klikanje nije glasno u smislu da bi smetalo, ali se cuje kad obratis pozornost i nije stalno, vec povremeno.
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:42   #60
e, da: nemoj oko volana bjesomucno traziti "kotacic" za podesavanje visine prednjih svjetala
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.