Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2012., 09:46   #41
Minči, hvala na otvorenoj temi i info.

Quote:
kader kaže: Pogledaj post
ja jedva čekam, napokon moja ljubav ima novi projekt
konačno da izlazi iz sjene
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 11:24   #42
Quote:
LeptirićŠarenić kaže: Pogledaj post
Hej djevojke,

Nisam baš najbolje razumjela, pa molim da mi neko objasni, da li će TV koja bude prikazivala ovu seriju, postavljati epizode na svoj Internet portal i da li imate namjeru da to pratite (onako bez prevoda, samo sličice )?

Iako sam uvijek imala utisak da je Murat svakoj sceni koju je odigrao posvetio dužnu pažnju, čini mi se da će se ovdje dati baš sve od sebe jer ga doživljavam kao osobu koja želi da kroz glumu društveno djeluje otvarajući teme koje su dugo bile tabu i da mu je ovo baš važno.

Što se mene tiče, ja bih je voljela pogledati ma kakva bila u cjelosti , a nadam se da će se i Turcima dopasti dovoljno da nam je sačuvaju na malim ekranima.
Ranije smo ta aktuelna prikazivanja gledali direktno, samo slike, pa su kasnije postavljane na neke kanale gde se zajedničkim snagama prevodilo, malo eng., pa na naše ...videćemo sada

I ja se toga najviše bojim, tih reakcija publike....tema je baš škakljiva, ne zbog baklava, nego zlostavljanja...al ajd, videćemo
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 20:58   #43
s turskog foruma
ekipa kompletna....da li je to zaista tako uskoro ćemo vidjeti

Tena 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 21:22   #44
e da Tena, to je taj o kojem su bugarke nagadjale, ozgur cevik, a ovaj lijevo mi bi poznat, pa sjetih se nekako - glumio hrista u kirik kanatlar -sto se mene tice, fin izbor, ali sve je to jos nepotvrdjeno...iako je kod turaka po principu, gdje ima dima, ima i vatre
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 23:04   #45
najavili su u veljači..
dali će ostatak ekipe poloviti scenarij,ako se ništa nezna.
za yildirima je bila objava na tv.
bojim se da će početak biti u proljeće.hm?


--------------------------------

a jeli to berk iz gumuš?
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 23:27   #46
tena15 hvala na posteru. ovog lijevog znam, hristo iz slomljenih krila, nije bio loš. to je bilo prije 5-6 godina (ta serija), pa se nadam da je poboljšao i performans. ovog drugog ne znam. no, uzimam sve s rezervom dok ne objavi TIM productions.

asi_demir, ne znam jel sedef bila u gumuš. bila je bahar u ezelu.

leptiriću&zora, gledanje? pa uživo preko neke stranice tipa yildiz, a moramo vidjeti imal' naznaka da će netko snimat i uploadirat na viki.com pa da se prevodi.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 23:52   #47
Berk Hakman, glumio je i u Hatirla Sevgili, sasvim solidno, on mi je drag glumac, simpa mi je baš (ovo je sad kombinacija glumaca iz Ezela i Tomris glumaca)
u siječnju počinje i neka serija koja je iz produkcije Tomris, pa se svi pitaju da li joj je bolje, ja se evo nadam da je...

Na show tv jako reklamiraju seriju, evo danas kad je bila AFK kod svake reklame išla je i najava serije, a tako je bilo i prošli petak

Serija će jako teško početi prije početka veljače,iako TIMS i ne snima puno unaprijed, to znam zbog VS, jer lani nije bilo jedne epizode jer su Halita stisla križa i to je bilo odmah na početku, tako da nisi imali nešto snimljeno unaprijed, možda dvije epizode...

Samo jedno upozorenje, TIMS jako štiti svoja autorska prava, tako da nisu dozvolili da se VS postavi na viki, s YT su brisali sve, tako da bi bilo dobro da se pripremite na sve varijante.

zoro,
kako sad izgleda Turcima što je gore, više nasilja, to je gledanost veća, a i tako se do ožujka ne mjeri gledanost

mina imate mjesec dana vremena pa bi bilo najbolje da se dogovorite tko će snimati, ima cura koje su to već radile. Moja preporuka je da imate svoju ekipu jer tako imate sve pod kontrolom jer ako vam se uvali neki neozbiljan moderator, samo problemi.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 00:10   #48
Otkud sad ova?Sto lepo ne objave ceo cast,a ne ovako da gledamo u pasulj,ne kapiram cemu tolika tajnovitost

dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 14:10   #49
izašlo na FB grupi "suskunlar dizi/backstage" koji sam ranije spominjala. vode ga turkiš adminke gonulce i još jedna plus cennet iz USA koja sve prevodi (vode i ovaj fan club za koji kažu sa ga MY odobrio http://muratyildirimfanclub.com/). one su u kontaktu sa show tv i produkcijskom kućom, a za gonulce znamo da se vidja sa MY itd. znači ja vjerujem njihovim infosima jer sve što su do sada rekle je bilo točno. pa evo kaže:

"OK I just spoke to my contact via windows live in Istanbul. She had a phone conversation this morning with SHOWTV and asked about Sedef Avci and the rest of the cast shown in some of the artwork created today.....the woman producer said that while some of the people are correct none other than Murat & Sarp are signed and sealed. We at sinematelevizyonlifestyle.com will be having a brunch on Sunday in Istanbul with the Serials Director of SHOWTV, a producer from TIMS Production, Murat's press secretary, 2 people from our website and I will be connected to the meeting portion via windows live. We will of course after this brunch fill you in on anything we can.....I also on that day have a annual prayer for my deceased parents so I will not be able to stay connected for the entire meeting.....They decided to have this meeting today so it clashes in the hour of the prayer.....but I will of course get the information that I miss afterwards.....stay safe everyone...I will also update the photo albums on Suskunlar tonight. Oh by the way both TIMS Productions and ShowTV were amazed and loved all of the creations.....

... nemam vremena sad prevoditi. ugl. su potpisali murat&sarp, nitko od ostalih imena nije potpisao, iako su neka imena točna kao potencijalni glumci. sutra se u IST dogadja radni sastanak gdje će biti i gonulce&ekipa koja održava te portale pa će se znati više. cennet će biti online uključena, ali ne do kraja sastanka jer ima komemoraciju za pokojne roditelje. svakako će ju ostali izvijestiti o ishodu, pa će pustiti u javnost ono što budu mogli.

... pa oni umjesto da snimaju, još nemaju ni kompletan cast!!!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 07.01.2012. at 14:16.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 15:15   #50
Čekaju da se Murat ugoji i ponovo zablista da bi mogli da startuju sa snimanjem serije.

Posteri su razbibriga u vrijeme dokolice, a nedostatak informacija je vjerovatno posljedica nepotpisanih ugovora, a ne neke zavjere.

Ne znam kako to ide kod njih, ali bi i bilo neozbiljno provlačiti imena koja na kraju neće završiti u projektu.

Kako bi smo se mi osjećale da se kroz nekoliko dana objavi da je Murat bio samo opcija od koje se odustalo

Ja ne znam koliko su oni osjetljivi na kritike koje dobijaju tokom snimanja serije, ali ako je takva borba za rejting (nebitno što je prolongiran, opet će ga biti), onda im sigurno nije baš svejedno.

Treba tu uklopiti štošta, a pitanje je koliko u takvoj hiperprodukciji ima raspoloživih, a dobrih glumaca koji bi mogli da zadovolje kriterije serije s jedne strane, a koliko oni s druge žele učestvovati u takvoj priči.

Uglavnom, vjerujem da ćemo sutra od ovih insajderskih izvora imati bar nešto od provjerenih infromacija u vezi sa serijom, čak i ako ne bude zvaničnog oglašavanja ljudi iz produkcije odmah pošto se sastanak održi.
LeptirićŠarenić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 15:40   #51
Magazin fanova

Jos uvijek se ne zna se tko ce sve glumiti u seriji, ali Muratovi fanovi marljivo rade kolaze.

Na linku se nalazi zbirka do sada napravljenih kolaza:

http://www.joomag.com/magazine/murat...17001325838273
Margareta7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 19:24   #52
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
izašlo na FB grupi "suskunlar dizi/backstage" koji sam ranije spominjala. vode ga turkiš adminke gonulce i još jedna plus cennet iz USA koja sve prevodi (vode i ovaj fan club za koji kažu sa ga MY odobrio http://muratyildirimfanclub.com/). one su u kontaktu sa show tv i produkcijskom kućom, a za gonulce znamo da se vidja sa MY itd. znači ja vjerujem njihovim infosima jer sve što su do sada rekle je bilo točno. pa evo kaže:

"OK I just spoke to my contact via windows live in Istanbul. She had a phone conversation this morning with SHOWTV and asked about Sedef Avci and the rest of the cast shown in some of the artwork created today.....the woman producer said that while some of the people are correct none other than Murat & Sarp are signed and sealed. We at sinematelevizyonlifestyle.com will be having a brunch on Sunday in Istanbul with the Serials Director of SHOWTV, a producer from TIMS Production, Murat's press secretary, 2 people from our website and I will be connected to the meeting portion via windows live. We will of course after this brunch fill you in on anything we can.....I also on that day have a annual prayer for my deceased parents so I will not be able to stay connected for the entire meeting.....They decided to have this meeting today so it clashes in the hour of the prayer.....but I will of course get the information that I miss afterwards.....stay safe everyone...I will also update the photo albums on Suskunlar tonight. Oh by the way both TIMS Productions and ShowTV were amazed and loved all of the creations.....

... nemam vremena sad prevoditi. ugl. su potpisali murat&sarp, nitko od ostalih imena nije potpisao, iako su neka imena točna kao potencijalni glumci. sutra se u IST dogadja radni sastanak gdje će biti i gonulce&ekipa koja održava te portale pa će se znati više. cennet će biti online uključena, ali ne do kraja sastanka jer ima komemoraciju za pokojne roditelje. svakako će ju ostali izvijestiti o ishodu, pa će pustiti u javnost ono što budu mogli.

... pa oni umjesto da snimaju, još nemaju ni kompletan cast!!!
Hvala Minka, hvala i tim vrednim devojkama iz Turske i USA, ali mi ovo privuče pažnju, pa gde taj press sekreten bio ili bila do sada...a vidim da u ovi oduševljeni njihovim kreacijama na sajtu, ali neka ih priupita da li će biti tako oduševljeni ako neko počne da snima i postavlja na neki kanal...što reče mrvica opasan taj TIMS, i ja sam morala brisati preveden film sa Halitom, Aci ask, zbog tih njihovoh blokada...velika lova u igri
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 23:39   #53
kao ni svima vama ni ja nemam blage veze vise koga ce Murat na kraju ipak glumiti,ali ja cu samo reci da jedva cekam ovu seriju i da mi nije ni najmanje bitno koga glumi Murat..tu nema puno natezanja..to je MURAT YILDIRIM,i on kad bi glumio najodvratnijeg ubojicu i zlocinca u mene bi opet bio jezik do poda kad se on nasmjesi ili baci onaj svoj pogled ... sta cu ,to je tako i gotovo
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 14:19   #54
Quote:
LeptirićŠarenić kaže: Pogledaj post
Čekaju da se Murat ugoji i ponovo zablista da bi mogli da startuju sa snimanjem serije.

Uglavnom, vjerujem da ćemo sutra od ovih insajderskih izvora imati bar nešto od provjerenih infromacija u vezi sa serijom, čak i ako ne bude zvaničnog oglašavanja ljudi iz produkcije odmah pošto se sastanak održi.
prvi bold, dodala bih i ošiša drugi bold, danas je kao taj sastanak i mene baš zanima hoće li pustiti nešto za javnost. u ovom mjesecu kreće 12(!!!) novih serija, da čovjek ne povjeruje. šta je turcima snimit, ukinit, pa opet snimat neke nove .. pis of kejk.

Quote:
Margareta7 kaže: Pogledaj post
Jos uvijek se ne zna se tko ce sve glumiti u seriji, ali Muratovi fanovi marljivo rade kolaze.

Na linku se nalazi zbirka do sada napravljenih kolaza:

http://www.joomag.com/magazine/murat...17001325838273
pa tvoj nick nije nije viđen sto godina na forumu!!! nemoj sad nestati!!! ovi kolaži, ma niču kao gljive poslije kiše ...

Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Hvala Minka, hvala i tim vrednim devojkama iz Turske i USA, ali mi ovo privuče pažnju, pa gde taj press sekreten bio ili bila do sada...a vidim da u ovi oduševljeni njihovim kreacijama na sajtu, ali neka ih priupita da li će biti tako oduševljeni ako neko počne da snima i postavlja na neki kanal...što reče mrvica opasan taj TIMS, i ja sam morala brisati preveden film sa Halitom, Aci ask, zbog tih njihovoh blokada...velika lova u igri
nema na čemu zoro, ovo boldano, uzela si mi riječi iz usta. koji crni press officer?! di se taj/ta negdje oglasio/la??? da li se uopće radi o živom čovjeku ili to spada u ono "urban myth"??? ccc ... a kako ćemo sa gedanjem-postavljanjem-prevođenjem ? ja nisam u tim vodama, u životu sam postavila 1 clip na YT ...

Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
kao ni svima vama ni ja nemam blage veze vise koga ce Murat na kraju ipak glumiti,ali ja cu samo reci da jedva cekam ovu seriju i da mi nije ni najmanje bitno koga glumi Murat..tu nema puno natezanja..to je MURAT YILDIRIM,i on kad bi glumio najodvratnijeg ubojicu i zlocinca u mene bi opet bio jezik do poda kad se on nasmjesi ili baci onaj svoj pogled ... sta cu ,to je tako i gotovo
melek/sejtan , ti kao i margareta7, nema te milijun godina!!! kako nam je bilo lijepo druženje na "asi" temi drago mi je da si se vratila taman kada MY kreće sa serijom (nadam se!). ja iskreno ne bih voljela da igra zlostavljača, ali vidjet ćemo. bilo je natpisa da će biti michael (brad pitt), no sve je nešto kao tajnovito. bez veze ako mene pitaš.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 15:23   #55
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
tena15 hvala na posteru. ovog lijevog znam, hristo iz slomljenih krila, nije bio loš. to je bilo prije 5-6 godina (ta serija), pa se nadam da je poboljšao i performans. ovog drugog ne znam. no, uzimam sve s rezervom dok ne objavi TIM productions.

asi_demir, ne znam jel sedef bila u gumuš. bila je bahar u ezelu.http://images5.fanpop.com/image/phot...03-400-320.gif

leptiriću&zora, gledanje? pa uživo preko neke stranice tipa yildiz, a moramo vidjeti imal' naznaka da će netko snimat i uploadirat na viki.com pa da se prevodi.
mina_jasmina,
mislila sam na berk hakmana
ovog muškog,čini mi se kao da je bio"berk",kasnije kao zamjenski glumac?
a dok ćekamo habere od tebe,evo još jedne slikice,naravno fotomontaže:


stvarno,zašto tolika tajnovitost.
palo mi napamet,možda ćekaju onura s,jer je on trenutno slobodan,a i ny (još nije počela snimati onu navodno novu seriju?) , se isto počela "motati" po forumima!" aaa, to bi bila prava ekipa za očevid.

------------
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:18   #56
[QUOTE

melek/sejtan , ti kao i margareta7, nema te milijun godina!!! kako nam je bilo lijepo druženje na "asi" temi drago mi je da si se vratila taman kada MY kreće sa serijom (nadam se!). ja iskreno ne bih voljela da igra zlostavljača, ali vidjet ćemo. bilo je natpisa da će biti michael (brad pitt), no sve je nešto kao tajnovito. bez veze ako mene pitaš.[/QUOTE]

abla sad sam tu i ne mislim odlazit na onako dugo ma nisam stizala na forum ali to nije bio razlog da prestanem pratiti benim askim ... jedva cekam novu seriju,da se mogu nervirati,i plaziti po ekranu kad se nasmjesi...
imam osjecaj da ce ova serija biti jaako teska,i da cemo morati izvuci sve asove iz rukava da skuzimo sta je pisac htio reci...ali to je car svega
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 20:24   #57
onaj sastanak je prošao, pa evo manji update. ugl. ništa novoga osim da se ovaj tjedan očekuje fragmani br.2 including murat & konačno potpisivanje ugovora sa cijelom postavom, nakon čega će u javnost pustiti prave informacije. ukratko, zero new info. :P

oridjidji by cennet @ suskunlar backstage group: "A quick update on the meeting from today... went well..... not everyone is signed on as of yet... should be completed this week.... once the actors/actresses are all signed the announcement will follow of the cast of the series.... The fist official trailer will debut at the end of the week and it will have Murat as one of the parties shown..... there are many rumors floating around as to who is in the series and for the life of these executives they do not understand where these rumors as starting from and why.... but of course it only helps build the excitement. They have seen all of the creations in the album and loved them all and were astonished on the creativity since very little "real" information has been made public.... they also loved the electronic magazine of the creations as well.... we proposed something to them regarding your creations and will let you know the results.... I was not asked to mention this, until we got some sort of clarification on the proposal. So we will get more information hopefully by the end of the week... I was not able to connect to the meeting as they had bad internet reception in the room they were in... plus I had a house full of people when they tried a couple of times..... so this information was passed on to me afterwards..... so stay tuned.... more info to come once everything is concrete.... they do not want to release anything until it is concrete ....."
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 10.01.2012. at 20:31.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 00:14   #58
uz svo duzno postovanje prema doticnoj, ova cennet bi se mogla zaposliti kod murata, uz njegovog managera i press secretaryja, ovo dvoje se nikad ne oglasise, a i ona isto k'o da nista nije rekla

znam da opet nista ne znamo, gdje god okrenes, egzaltirani fanovi stancaju li stancaju montaze a meni se cini da oni u produkciji imaju big time problem

ali hajde bicemo optimisticni i cekamo taj end of the week
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 00:56   #59
Sto bi bila provala da je ovo sve navlakusa i da se pojavi taj trailer sa nekom skroz drugom ekipom bez MurataA milion potencijalnih kolaza napravljeni od strane njegovih vernih fanova,jao,jao Nadam se da ce ipak ostati trio M-S-S,bas mi se dopada ta kombinacija i Sedef i Sarp su mi jako simpaticni
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 01:07   #60
ninely, press officer MY-a, posao iz snova, primaš plaću dok čekaš 1. u mjesecu, a anonimnost zagarantirana ... i tvoja i klijentova. ... uglavnom, vijesti su prazna slama. eto.

dolce, samo još to fali a čuj, barem su se fanovi ispraksali u tim photo edit software-ima kad vidim kojih i kakvih nebuloznih kolaža ima, ajme meni, nidje veze! danas nešto čitam onaj intervju sa MY kad je bio u ankari na univerzitetu, di reče da bi opet rado glumio sa svojom ženom. ja se čisto plašim sürpriz priopćenja o ženskicama u seriji. da ne ispadne sedef navlakuša

... sutra srijeda! neće valjda čekat sa trejlerom do nedjelje u ponoć?!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.