Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2005., 11:59   #1
prestanak pusenja i kilogrami

E ja stvarno ne znam gdje da postavim ovo pitanje. E posto se ovdje prica o svemu i svacemu - hajde da probam ovdje.

E ovako,

Ja sam prije ravno 3 sedmice prestala pusiti! Bravo ja! ! ! :klap:
I ide prilicno dobro ...

Ali ! Evo vec sam se udebljala 1 kg! ! !
I sto je jos najgore, nekako mi se stomak napuhao , kao da sam u 5-tom mjesecu trudnoce!

Ljudi, pomagajte molim vas! ! !

Imate li kakve savjete?
Dijete?
Vjezbe?
Bilo sta?
Samo da skinem ovu stomacinu ... i da se ne debljam vise!
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Old 18.03.2005., 12:01   #2
Pušenje i kilaža su uzročno-posljednične veze. Nema tu pomoći. U stvari ima. Počni opet pušiti.
__________________
Rezime
prometej is offline  
Old 18.03.2005., 13:10   #3
To je fora sa prestankom pušenja. Prva tri mjeseca zaboravi na vitku liniju. To je šema sa odbacivanjem otrova i još nekih pizdarija kojih se sad ne mogu sjetiti. Što da ti kažem, pij puno tekućine, džogiraj i čekaj da isteknu 3 mjeseca
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 18.03.2005., 13:11   #4
Re: prestanak pusenja i kilogrami

Quote:
Lea12 kaže:
Imate li kakve savjete?
Dijete?
Nemam dijete. Ne žuri mi se nigdje.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 18.03.2005., 13:15   #5
pusenje cini vitkijim
imala sam davno jednu naljepnicu sa tim textom na njemackom, nesto rauschten slank,,, sta li
a na slici kostur sa cigarom

a sto se tice napuhana stomaka- to moze biti tekucina, menga, ovulacija, prehlada, ostipacija... tj ne mroa imat veze sa pusenjem

kilaza- ako si umjesto da zapalis cigaru posegnula za kolacicem, il klopom opcenito,,, onda se cuvaj

moja mama je nakon 40g prestala pusiti i dobila 10kg za 3 mj
al dobro ona je teta u godinama, to ide teze tad

al opet velim,. bolje koji kilo viska nego pusenje (rece debela ja i zapalih cigar )
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 18.03.2005., 14:00   #6
Ne znam, puno ljudi veli da su se udebljali nakon prestanka pušenja, a evo moj stari lani u devetom mjesecu prestao nakon 30 godina i niš'.

Bit će da to ipak ima veze sa žderanjem. Najbolja su mi ona opravdanja kako "moraju nešto imat u rukama". Pa, uzmi motiku, jebate. Ne moraš burek imat u rukama svako pola sata.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 18.03.2005., 14:04   #7
Quote:
te@ kaže:
Ne znam, puno ljudi veli da su se udebljali nakon prestanka pušenja, a evo moj stari lani u devetom mjesecu prestao nakon 30 godina i niš'.

Bit će da to ipak ima veze sa žderanjem. Najbolja su mi ona opravdanja kako "moraju nešto imat u rukama". Pa, uzmi motiku, jebate. Ne moraš burek imat u rukama svako pola sata.
Nije problem samo u tom da "moraš nešto imati u rukama" nego je problem u tome što, kad prestaneš pušiti, zaista dobiješ i apetit. Otvore se kanali koji su bili začepljeni nikotinom. Nije to lako
__________________
Rezime
prometej is offline  
Old 18.03.2005., 14:12   #8
A da probate s nekim zvakama (onima za pusace) pa vas to zaposli?
Te su mi fore najbolje s debljanjem. Ne debljas se ako prestanes pusit nego ako pocnes jesti!
Kristina19 is offline  
Old 18.03.2005., 14:12   #9
Quote:
prometej kaže:
Otvore se kanali koji su bili začepljeni nikotinom.
ajd sad malo i o cakrama, energijama i slicno
pero

btw, ja se nisam udebljala ni grama nakon skidanja s nikotina

istina, mogla sam sama programirati sto i kako u metabolizmu, pa mozda zato
violent_femmes9 is offline  
Old 18.03.2005., 14:21   #10
Quote:
violent_femmes9 kaže:
ajd sad malo i o cakrama, energijama i slicno
pero

btw, ja se nisam udebljala ni grama nakon skidanja s nikotina

istina, mogla sam sama programirati sto i kako u metabolizmu, pa mozda zato
Drugarice, nema tu misterija. I sam sam svjedok tome. Kad sam prestao pušiti na par mjeseci, udebljao sam se par kila (i postao savršen, op.a.) Jednostavno, jelo mi se za razliku od prije kad bih (ponekad) glad mogao suzbiti ako popušim par španjuleta....

Tvoj Pero
__________________
Rezime
prometej is offline  
Old 18.03.2005., 14:23   #11
e, to je tochno.

nikotin anestezira osjecaje okusa, pa je onima koji prestanu pushiti sva namirnica pravo otkrice
magic is offline  
Old 18.03.2005., 14:23   #12
Quote:
magic kaže:
e, to je tochno.

nikotin anestezira osjecaje okusa, pa je onima koji prestanu pushiti sva namirnica pravo otkrice
Kako to misliš da je točno? Ej magic? Ali to sam ja rekao... JA PROMETEJ?!? Ne može biti točno ako sam ja rekao...ccc
__________________
Rezime
prometej is offline  
Old 18.03.2005., 14:27   #13
pripalis, udahnes, izdahnes
Vanjushka is offline  
Old 18.03.2005., 14:27   #14
Quote:
magic kaže:
e, to je tochno.

nikotin anestezira osjecaje okusa, pa je onima koji prestanu pushiti sva namirnica pravo otkrice
E, to mi i stari govori da mu hrana sad ima nekako drugačiji, bolji okus. I da napokon razaznaje mirise, do tad mu je npr. miris limuna ili miris bora bio skoro pa identičan.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 18.03.2005., 14:27   #15
Ja sam prestala prije godinu i pol dana unutar kojih sam dobila 10kg. Cigarete sam zamijenila slatkisima. Moj savjet - zamijeni ciagrete nekom fizickom aktivnoscu da ne budes 10 kg teza ma najbitnije je da se rijesis tog otrova, pluca ce ti biti zahvalna....

S R E T N O!!!!
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Old 18.03.2005., 14:30   #16
Ja znam jednu kad je prestala pusit, ostala trudna.

Sto volim ove glupe fazone
Vanjushka is offline  
Old 18.03.2005., 14:39   #17
Quote:
te@ kaže:
E, to mi i stari govori da mu hrana sad ima nekako drugačiji, bolji okus. I da napokon razaznaje mirise, do tad mu je npr. miris limuna ili miris bora bio skoro pa identičan.
ja sam pocela razlikovati parfeme

istina je, hrana postane ukusnija. ali to rezultira time da je dovoljno pojesti manje nego prije, a osjecati se zadovoljnim, zar ne?
violent_femmes9 is offline  
Old 18.03.2005., 14:44   #18
Eto što ti je žena od karaktera. Pojedeš manje i neima problema, a?
__________________
Rezime
prometej is offline  
Old 18.03.2005., 14:46   #19
Quote:
violent_femmes9 kaže:
ja sam pocela razlikovati parfeme

istina je, hrana postane ukusnija. ali to rezultira time da je dovoljno pojesti manje nego prije, a osjecati se zadovoljnim, zar ne?
Jeste, ja recimo kad mi je sex onako strahobalno dobar, ja prestanem odmah
Vanjushka is offline  
Old 18.03.2005., 14:48   #20
Quote:
prometej kaže:
Eto što ti je žena od karaktera. Pojedeš manje i neima problema, a?
ne, ja samo teoretiziram.

ja ne mogu jesti koliko hocu i kad hocu (ne zbog kila)


vanja, kad bi seks skodio zdravlju ili liniji, ja bih bila zadovoljnija s jedan put (dnevno ) kako treba, nego pet puta bezze
violent_femmes9 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.