Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 12:32   #1
idiotske reklame

jednostavno ne mogu da se ne osvrnem na reklame na nasoj televiziji,od one o prici o ivanovim carapama do zene koja u kino sa sobom nosi 2 litre perwolla!
ili ona "domacice u hrvatskoj koriste likvi" ili koji vec vrag za pranje sudja!
sjetite se jos neke retardirane reklame kod nas,ko ih samo smislja i pusta da mi je znat
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:39   #2
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
jednostavno ne mogu da se ne osvrnem na reklame na nasoj televiziji,od one o prici o ivanovim carapama do zene koja u kino sa sobom nosi 2 litre perwolla!
ili ona "domacice u hrvatskoj koriste likvi" ili koji vec vrag za pranje sudja!
sjetite se jos neke retardirane reklame kod nas,ko ih samo smislja i pusta da mi je znat

evo, pejstam sa starije teme:

reklama za karlovačko u kojoj lik glumi Isusa Krista i rastače pivu.

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:41   #3
zadnja idijotska koju vidjeh je bila o anticelulitnoj kremi koja djeluju poput lasera.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:44   #4
koja je to? nisam tu vidjela-..
ma sve u svemu strasnoooo
ili ona kad neki lik plese i treba se zateleba u njega i onda na kraju ispadne da je to neciji sin
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:46   #5
neka avonova ak se ne varam. žena se ogledava, a po njoj idu neki elektromagnetski valovi. mutavo.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:46   #6
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
zadnja idijotska koju vidjeh je bila o anticelulitnoj kremi koja djeluju poput lasera.
da, ubace jednu "naučno" zvučeću riječ, kao "laser", pa kao to povećava krediblitet najnovije mackalice... glupi smo pa ne znamo šta "laser" u stvari znači, al' ćemo im vjerovati kad nam serviraju... recimo krema koja ti nešto radi sa "DNA"??? (horor film bi bilo, da je moguće)... ili boja za kosu sa "proteinima" kašmira? hoćeš reći, proteini iz ovčijeg runa? ili iz embriona ovce?
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:56   #7
a nivein dezić s proteinima bisera?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:07   #8
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
a nivein dezić s proteinima bisera?
za ljepotu vaših pazuha

jel nekome glup dezić od jogurta?
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:08   #9
a neka boja za kosu, sa šarliz teron, di je njena boja nakon 4 tjedna ista kao i prvog dana!
da, jedino ako boja spriječava rast kose...naime, svim ljudima 4 tjedna nakon pituravanja vidi se jebeni izrast!

samo san tila reć, da većina tih reklama nije "hrvatski proizvod"! samo su sinkronizirane!
__________________
...all that I am, all that I ever was, is here in your perfect eyes, they're all I can see..
*bonita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:15   #10
Posebno su smiješne reklame za maskare... ona kojoj su "trepavice koooooooooooooooonačno dosegle zvijezde"???!!!
A tek "ljepota je kreativnost"... "maskara sa dvije četkice"... Naravno, moja kreativnost se izražava time što mi utorkom padne na pamet da bi moje trepavice trebalo da budu kratke, a guste, a srijedom treba da budu dugačke, ali rijetke, pa provedem pola sata radeći na baš tom efektu, te mi posebno trebaju dvije četkice, puke kreativnosti radi.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:16   #11
Najiritantnije su mi reklame za sredstva za čišćenje. nevjerovatno što se s njima postiže, jedan potez i sve je savršeno čisto, a u stvarnosti riljaj i žuljaj.

Posebno mi je odvratna reklama za Pur ili nešto sl. kada kaže: kao lopatica za masnoću - instinktivno mi se riga
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:18   #12
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
za ljepotu vaših pazuha

jel nekome glup dezić od jogurta?
meni.
neću se dezodorirat s nekim kiselišem pa da onda mirišim kao da se nisam prala.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:22   #13
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Posebno su smiješne reklame za maskare... ona kojoj su "trepavice koooooooooooooooonačno dosegle zvijezde"???!!!
A tek "ljepota je kreativnost"... "maskara sa dvije četkice"... Naravno, moja kreativnost se izražava time što mi utorkom padne na pamet da bi moje trepavice trebalo da budu kratke, a guste, a srijedom treba da budu dugačke, ali rijetke, pa provedem pola sata radeći na baš tom efektu, te mi posebno trebaju dvije četkice, puke kreativnosti radi.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:23   #14
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post

evo, pejstam sa starije teme:

reklama za karlovačko u kojoj lik glumi Isusa Krista i rastače pivu.

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf
pa da... djecu treba zdravo hraniti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:25   #15
A reklame za uloške i tampone svih vrsta. Šta se tu uopće ima reklamirati - to će i tako svaka žena kupiti jednom mjesečno, ne zato jer je in i super nego zato što mora. Jel misle da će reklamom povećati potražnju npr. umjesto da uzmem paketić mjesečno, odmah si uzmem 10, jer su ih tako dobro izreklamirali, pa mi dođe da ih stalno nosim
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:30   #16
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
A reklame za uloške i tampone svih vrsta. Šta se tu uopće ima reklamirati - to će i tako svaka žena kupiti jednom mjesečno, ne zato jer je in i super nego zato što mora. Jel misle da će reklamom povećati potražnju npr. umjesto da uzmem paketić mjesečno, odmah si uzmem 10, jer su ih tako dobro izreklamirali, pa mi dođe da ih stalno nosim
mozda nisi primjetila, ali postoji vise proizvodjaca higijenskih ulozaka
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:38   #17
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
A reklame za uloške i tampone svih vrsta. Šta se tu uopće ima reklamirati - to će i tako svaka žena kupiti jednom mjesečno, ne zato jer je in i super nego zato što mora. Jel misle da će reklamom povećati potražnju npr. umjesto da uzmem paketić mjesečno, odmah si uzmem 10, jer su ih tako dobro izreklamirali, pa mi dođe da ih stalno nosim
a dobro sad...tako se konkurira na tržištu! kao always su najpoznatiji ulošci, ali postoji i carefree i librese i neman pojma šta još, a jedini način da čuješ za njih su ipak reklame!
npr, ja ne koristin uloške, a od tampona sam jedino čula za ob....iako mi je par cura reklo da u dm-a imaju neki jeftniji, a jednako dobri....neman pojma kako se zovu....jer se ne reklamiraju...
__________________
...all that I am, all that I ever was, is here in your perfect eyes, they're all I can see..
*bonita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:20   #18
ima ih dosta, ali evo prvo što mi je palo na pamet kao asocijacija na ovu temu su ove sad morbidne od tele 2.
niti su mi smiješne, niti.... ne znam šta
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:20   #19
Reklame za aute u stilu, ušteda toliko i toliko.
Reklama za Pan pivo - prije je išla, frajeri pošpricaju neke cure i svima super. Super bi bilo da me neki debil tak pošprica, genijalan ulet.
I Calgon za perilice - da dvije godine lovu za Calgon mećem sa strane, mogu kupit novu perilicu, bez kamenca
mia99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:41   #20
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
mozda nisi primjetila, ali postoji vise proizvodjaca higijenskih ulozaka
Ma da, kajgod Jel i tebi Always kao da se odmaraš u svom udobnom naslonjaču?
Quote:
*bonita* kaže: Pogledaj post
iako mi je par cura reklo da u dm-a imaju neki jeftniji, a jednako dobri....neman pojma kako se zovu....jer se ne reklamiraju...
Zovu se Jessa i stoje odmah pored Ob u DM-u skupa sa svim ostalim tamponima i ulošcima na jednoj polici, tako da se i oni koji ne gledaju reklame mogu snaći i da, dobri su

OT: Meni reklame za Perwoll nisu toliko idiotske, ali samo one dvije u kojima se prikazuju oni tipovi - jednom kojem mama pere košulju, a drugom cura pere košulju. E, ta dva Sve druge reklame za Perwoll su krajnje idiotske
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.