Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2009., 16:42   #1001
Quote:
Andrey_81 kaže: Pogledaj post
Dakle, osjetim neku 'mehaničku' promjenu koja traje sekundu. Možda ovo netko nebi ni primjetio...
Ima negdje u uputstvima par redaka o tome, radi se o self testu ESP a, i manifestira se kao vibracija na pedalama ili podu, sve je u redu bez brige.
wii is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 18:19   #1002
Exclusive Tekna QQ ?

Novi QQ Tekna ?Exclusive?
Da li je netko cuo za taj model?

Navodno se pojavio na hrv trzistu i vec postoji u cjeniku cca 2 tjedna. Kazu da je neka nova, jos jaca oprema od ove prijasnje najjace.
Mora da zapaprili cijenu s tom "exluzivnom" tekna opremom.

Kamo više od kamere u rikverc i navigacije? Sta su jos mogli izmislit?
Da li postoji taj model ili je to neka patka?
sx100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 01:43   #1003
Quote:
gecmali kaže: Pogledaj post
Primjetio sam i ja i isto sam zabrijao da se radi o ESP-u,u servisu me nisu skužili i kažu da je sve OK ali ti si to bolje opisao od mene(naravno tamo se ništa nije čulo jer nije bio hladan start).
Možda nam netko od primarijusa foruma objasni što bi to moglo biti...
Pozdrav! Sličnu situaciju sam imao s više automobila koji su bili novi,nerazrađeni. Ako se čini veći broj okretaja i naravno veća brzina,smrad koji se osjeti su paljenje guma i kočnica,a posljedica je trzaj papučice.To se događa kad je ESP ugašen jer tada možete "tjerat" motor bez nekih blokada.Ono što sam ja primjetio je da se to događa većinom kod benzinaca.Nemate brige,imate nove aute pa se i oni trebaju prilagoditi.Samo lagano!
SEILON is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 10:01   #1004
Quote:
gecmali kaže: Pogledaj post
Ja sam isto ponovo memorirao kanale i sad je izgleda OK(barem je bilo pola sata koliko sam se vozio nakon toga).
Bravo za Fajfa!
I moj popizdio. Bolest se širi na sve kanale. Jedino se 'narodni' opire
Andrey_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 10:09   #1005
Quote:
wii kaže: Pogledaj post
Ima negdje u uputstvima par redaka o tome, radi se o self testu ESP a, i manifestira se kao vibracija na pedalama ili podu, sve je u redu bez brige.
Quote:
gecmali kaže: Pogledaj post
Primjetio sam i ja i isto sam zabrijao da se radi o ESP-u,u servisu me nisu skužili i kažu da je sve OK ali ti si to bolje opisao od mene(naravno tamo se ništa nije čulo jer nije bio hladan start).
Možda nam netko od primarijusa foruma objasni što bi to moglo biti...
Ok, onda smo dobro zabrijali (ESP). I ovi u servisu bi trebali pročitat upute.
Andrey_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 08:52   #1006
Quote:
Andrey_81 kaže: Pogledaj post
Ok, onda smo dobro zabrijali (ESP). I ovi u servisu bi trebali pročitat upute.
Je,kao što je wii napisao, piše u uputstvima o tome.
Evo ja se konačno dokopao uputstava na hrvatskom, do sada sam imao na njemačkom i mogao sam samo sličice gledati.
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 08:17   #1007
omam isti problem. uputstva na njemačkom. koma. kako si ti to riješio??
bombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 10:09   #1008
Quote:
bombon kaže: Pogledaj post
omam isti problem. uputstva na njemačkom. koma. kako si ti to riješio??
Prvo sam pitao u FIS-u gdje sam bio na servisu da mi nabave,kao budu nema problema pa su zaboravili.
Onda sam otišao u Eurorent na samoborskoj i tamo mi neki simpatični prodavač dao uputstva bez naplate,počastio sam ga kavom s aparata.
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 15:59   #1009
zna li tko šta znači stalno upaljena lampica žuta (nacrtan motor ) i piše kontrolno svjetloneispravnosti u radu (MI ), prešao 12000 km qashqai star 13mjeseci nikad bio na servisu
pomozite ili moram na servis . Rekli su tek na 15000 km da dođem , dali da tako vozim još 3000 km pa da im se javim . pozdrav .
DADO QQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 16:06   #1010
jel mi se ovo čini ili su zadnje 2-3 stranice samo problemi s kaškajem?
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 16:45   #1011
Quote:
^Jack^ kaže: Pogledaj post
jel mi se ovo čini ili su zadnje 2-3 stranice samo problemi s kaškajem?
čini ti se

ono sa prekidanjem stanica se događalo svima, a ne samo na QQ-u, ona stvar sa vibriranjem papučice je zbog ESP-a (neke kontrole)... Ne znam di si ti uočio te same probleme?
Melior is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 08:50   #1012
Quote:
DADO QQ kaže: Pogledaj post
zna li tko šta znači stalno upaljena lampica žuta (nacrtan motor ) i piše kontrolno svjetloneispravnosti u radu (MI ), prešao 12000 km qashqai star 13mjeseci nikad bio na servisu
pomozite ili moram na servis . Rekli su tek na 15000 km da dođem , dali da tako vozim još 3000 km pa da im se javim . pozdrav .
Vozi ga na servis! Imaš garanciju i nek izvole to sredit. Ja se tako nebi vozo ni 100, a kamoli 3000 km.
Andrey_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 09:10   #1013
imam obećanje za uputstva....
bombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 15:59   #1014
Quote:
DADO QQ kaže: Pogledaj post
zna li tko šta znači stalno upaljena lampica žuta (nacrtan motor ) i piše kontrolno svjetloneispravnosti u radu (MI ), prešao 12000 km qashqai star 13mjeseci nikad bio na servisu
pomozite ili moram na servis . Rekli su tek na 15000 km da dođem , dali da tako vozim još 3000 km pa da im se javim . pozdrav .
Da li ovo što si napisao znači da nisi bio na godišnjem servisu ?
Bez obzira na kilometražu, godišnji servis je obavezan.
Svakako vozi na servis.
__________________
Qashqai 1,6 Acenta 2009.
DMarasovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 18:46   #1015
Imam problema u nissan qasqai+2 RADIO.Na nekim stanicama prekida npr.RVG a ne prekida na NARODNOM
Marko255 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 22:25   #1016
Quote:
Marko255 kaže: Pogledaj post
Imam problema u nissan qasqai+2 RADIO.Na nekim stanicama prekida npr.RVG a ne prekida na NARODNOM
čitaj na forumu, naći ćeš odgovore za svoj problem. nije problem u qq, niti u radiju, već u radiostanicama.
qash21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:37   #1017
Quote:
wii kaže: Pogledaj post
Ukratko, bio na servisu, cifra 1400kn, napravljeno sve korektno, gledao servisera dok radi, zarotirali gume prednje->zadnje, napravili defektazu zadnjeg ovjesa i narucili nove amortizere (zadnji lijevi je mastan?), sve u 2 sata. Vrlo su strucni i ljubazni, za preporucit....
Da li su ti kod radova izmjene naplatili rad, jer imam mijenjat amortizere pod garancijom.?
ativa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 19:14   #1018
Radio

Tata mi vozi nissan qashqai+2.Pa bih pitao jel znate zašto mu radio prekida na RVG a na otvorenom ne hvala unapred
Marko255 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 19:35   #1019
Quote:
Marko255 kaže: Pogledaj post
Tata mi vozi nissan qashqai+2.Pa bih pitao jel znate zašto mu radio prekida na RVG a na otvorenom ne hvala unapred
a jebote! da ja imam qashqai pročitao bih ovu temu od početka do kraja i sve bi mi bilo jasno.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 19:51   #1020
Quote:
Marko255 kaže: Pogledaj post
Imam problema u nissan qasqai+2 RADIO.Na nekim stanicama prekida npr.RVG a ne prekida na NARODNOM
A vidiš kod mene čim se maknem iz Umaga izgubim signal od Eurostara. Moram skočiti na servis da vide u čemu je problem. Šta misliš ti o tome??
VinkoCF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.