Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2010., 20:23   #861
P.S. moj savjet je da ne prihvacate sexy djevojke sa skinutom slikom sa neta,osobe bez slika (ili ti ga privacy blocker),te razno razne ljude od kojih zaista nemate nista od njih.
Vec odvano govorim da je facebook jedno veliko sranje,i da smo na meti hakera koje se odlicno zabavljaju.
klimy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 16:47   #862
ovisna o fejsu...
Emach kikach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 13:55   #863
Quote:
snic[L]a kaže: Pogledaj post
Sve mi se cini da ti zelis nekom uc na fb al oke, imas jednu opciju di upises mail i posalju ti novi password.

ma neeee.. ok,ne moraš ti meni vjerovat,iskreno nisam to ni očekivala,znala sam da će bit ovakav bar jedan comment al ok.svejedno ti hvala,pokušat ću s tim.
melody m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 15:09   #864
e

Quote:
melody m. kaže: Pogledaj post
ma neeee.. ok,ne moraš ti meni vjerovat,iskreno nisam to ni očekivala,znala sam da će bit ovakav bar jedan comment al ok.svejedno ti hvala,pokušat ću s tim.
Pa samo ta opcija i ima,ako nitko ne koristi kako mislis uzet sifru,hakirat facebook i upast u bazu podataka je kao da sutra ameri izvrse harakri
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 22:45   #865
zna netko nekoga tko radi kao agent za Balkan na facebooku?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:10   #866
bok

djevojci mi svaki dan ubaci na profil Friend of the day, makar ona nikad ne ulazi u tu aplikaciju, kako to isključiti ?

edit: rješeno

Zadnje uređivanje Supertramp : 09.03.2010. at 09:36.
Supertramp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 14:24   #867
Danas sam se htijela ulogirati na fb...i vidim da mi je promijenjena lozinka...idem resetirati lozinku i sad na mail po novi kod kad ono i na mailu promijenjena lozinka.....molila bi za pomoć,dali se što da napraviti..unaprijed hvala
BIA33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 16:07   #868
Quote:
BIA33 kaže: Pogledaj post
Danas sam se htijela ulogirati na fb...i vidim da mi je promijenjena lozinka...idem resetirati lozinku i sad na mail po novi kod kad ono i na mailu promijenjena lozinka.....molila bi za pomoć,dali se što da napraviti..unaprijed hvala
za pocetak procitaj zadnje dvije-tri stranice ovog topika
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 20:17   #869
Dragi narodi, imam jedno posebno pitanje, naime na laptopu imam problem s pristupom www.facebook.com, jer svaki puta kada otvorim facebook stranicu, upišem svoju email adresu te lozinku nakon toga uvijek nastane skretanje u neku web stranicu:

http://kent01.justfree.com/croft.php?charset_test=%EF

Poslije toga više ne radi, pa ne znam što trebam napraviti.
Da li je to neki virus ili neki problem u facebook opciji.

Napominjem da u istom domu imam i PC gdje uopće nemam problema s pristupom www.facebook.com.

Znam da ćete mi reći da neka stalno fejsiram kod PC, ali stvarno bih volio da fejsiram i kod laptopa.
Zna li tko kakav je to uzork skretanja u drugu web stranicu tipa http://kent01.justfree.com?!?!?!?

Pomagajte mi, narodi!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 11.03.2010. at 22:29. Reason: osobni podaci
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:28   #870
FACEBOOK

Ljudi molim pomoć... Imam veliki problem... Sestra mi je ušla na moj profil face-a i pobrisala sve poruke. Ako netko zna način na koji je moguće vratit te iste poruke molio bi da mi javite... puno hvala unaprijed P.S. Nemam ih ni na mailu jer sam ih od tamo sam pobriso. Još jednom HVALA...
durex1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:29   #871
Pogledaj u smece ak postoji to na faceu pa od tam vrati nazad
frajer2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:57   #872
Quote:
frajer2 kaže: Pogledaj post
Pogledaj u smece ak postoji to na faceu pa od tam vrati nazad
ima jedino "UNDO" al kad jednom izađeš nema više ni to tako da ništa od toga treba mi neki drugi način...
durex1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 22:23   #873
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
Dragi narodi, imam jedno posebno pitanje, naime na laptopu imam problem s pristupom www.facebook.com, jer svaki puta kada otvorim facebook stranicu, upišem svoju email adresu te lozinku nakon toga uvijek nastane skretanje u neku web stranicu:

....

Poslije toga više ne radi, pa ne znam što trebam napraviti.
Da li je to neki virus ili neki problem u facebook opciji.

Napominjem da u istom domu imam i PC gdje uopće nemam problema s pristupom www.facebook.com.

Znam da ćete mi reći da neka stalno fejsiram kod PC, ali stvarno bih volio da fejsiram i kod laptopa.
Zna li tko kakav je to uzork skretanja u drugu web stranicu tipa http://kent01.justfree.com?!?!?!?

Pomagajte mi, narodi!
virus/gamad
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 11.03.2010. at 22:30.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 07:15   #874
Molim vas pomoć, nešto sam čačkala i sad sam blokirala sve slike profila svojih prijatelja, a i svoje...Kako da to odblokiram???
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 18:41   #875
Nadam se da se nece opet pogresno shvatiti ovo pitanje: kako da sakrijem broj prijatelja?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 13:48   #876
Inace se snalazim na Facebooku, ali prijateljica ima problem za koji jos nikada nisam cula...

Vec par puta je dobila uznemiravajuce poruke sa bezimenog profila bez slike i ikakvih drugih informacija; fora je u tome sto cim procita poruku i izadje iz inboxa poruka se obrise. Ima li ikakvog nacina da se blokira to brisanje da bi onda mogla i kasnije pristupiti tom profilu ili neki drugi nacin da se sazna tko salje poruke?

Hvala...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 22:39   #877
kak da na face stavim neki broj u ime ko ❼ samo 10
tony_team is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 14:41   #878
mene zanima jel postoji način da se sazna tko je osoba koja je napravila neku stranicu.
ariel_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 20:09   #879
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
prijavi da ti je facebook profil hackiran... i admini ce ti promjenit pass i poslat ga na tvoju adressu, a pocinitelja se moze nac preko ip adresee... meni su bili hackirali account al sam ga uspio nac... usao mi je tako da je prvo provalio u moj mail od kud je zatrazio pass i usao.. prijavio sam fejsu ime i prezime tipa i rekli su mi da je sredjeno s policijom.. sta god to znacilo:P
gdje to treba prijaviti?
Quote:
assassin123 kaže: Pogledaj post
NApravi taj novi mail i namjesti da ti posalje pass na taj novi mail
ma nemoj? kako to? kada staviš neku drugu adresu koja nije na tvojoj listi mail adresa na profilu onda ti facebook automatski šalje poruku kako je mail adresa nevažeća.
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
za pocetak procitaj zadnje dvije-tri stranice ovog topika
evo jesam. našla sam onaj help centar kao jedinu moguću opciju za moj problem. ispunila sam neki upitnik o privatnim podatcima i dobila poruku na mail:
Hi,

Please reply to this email to verify that you are the owner of the account that you referenced in your Facebook support inquiry. This security step must be completed before Facebook can respond to your inquiry. We apologize for any inconvenience.

If this email address is not associated with your account, please follow the link below to submit an additional contact form so that we can continue to look into the issue.

http://www.facebook.com/help/login.php

Thanks for your patience.

Thanks,
The Facebook Team

edit: sada je sve u redu zahvaljujući upitniku

Zadnje uređivanje coolinesay : 16.03.2010. at 21:13.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 18:55   #880
Moze li mi neko ovdje odgovarati na moje pitanje: kako da sakrijem broj prijatelja???

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 19.03.2010. at 21:25. Reason: micanje quotea izbrisanog posta
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.