Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2005., 22:38   #21
kako da ja znam sto je vol htjeo napisati/pisati? pitaj ga sutra kada bude online. ako ti se ne cita, nemoj
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:38   #22
Quote:
walter kaže:
Nego, jel neko spasio babu na kraju?
Toliko ipak nisam procitao
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:39   #23
Quote:
walter kaže:
Wall nije htjeo
htio
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:39   #24
Quote:
ezra kaže:
pitaj ga sutra kada bude online.
Imaš pravo, ljubezno ću ga zamoliti!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:40   #25
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:40   #26
Quote:
Sudden Sid kaže:
Toliko ipak nisam procitao
Koliko je dubok bunar, a na koliko metara si stao?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:43   #27
Quote:
walter kaže:
Koliko je dubok bunar, a na koliko metara si stao?
Ja sam stao vec kod prvog metra i nastavio levitirati u zraku. Nije mi se dalo ici do kraja
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:03   #28
Vidim ja ovdje zavladale kritike i to takve da od njih zastaje dah.

E ovog puta ću i ja Wall da te opaučim! Znam da će ovo što ću ti sada napisati biti bolno, da ćeš suze roncati i da nećeš bez polijevanja vodom doći sebi ali... sam si kriv.

Jesi ti kada čuo za Word ili neki drugi tekst procesor, speller, checker i tako to? On ti doduše neće reći jel bunar treba biti u dvorištu ili ne, gdje da staviš zarez a gdje ne ali će te upozoriti na greške u pisanju (zglbovima, Čovhjek,...). Post-ovi su jedna stvar, priče druga stvar a onim stvarima da i ne govorimo.
Rodrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 10:07   #29
ne ć ujem dobro, voda mi u uhu, ali zahvaljujem (valjda) na trudu. ovim plitkim drugarima ne preporučujem čitanje do kraja bunara, jer je za njih- predubok
a dobronamjernima da se ispričam, što u našem selu u jedinoj trgovini špecerajem nemaju taj 'world', 'spellveker' i to.pitao ja a i da imaju, nemam vremena- ja naime radim u Hrvatskoj narodnoj banci, kao šef kontrole pranja novca- a i sami dobro znate kako u HR ima puno posla za naš odjel! evo, baš me nazvalo da poderem zadnji izvještaj o Nasaderovih dvi milje maraka provizije (our little Croatian home laundromat). nemam ja vremena pisat, čitat i ispravljat, jer nažvrljam nabrzihen ispod stola, dok me guverner ne gleda i onda ghitro 'send'. a poslije poppravim nešto što mi upadne u oko, al jebi ga. ikratkovidan sam povrh svega hvala dobronamjerni (ci) ma
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 10:10   #30
Quote:
Rodrigo kaže:
ali će te upozoriti na greške u pisanju (zglbovima, Čovhjek,...). Post-ovi su jedna stvar, priče druga stvar a onim stvarima da i ne govorimo.
onim stvarima? sav sam se uzbudio!
daj, ožeži!
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 17:11   #31
Re: Kako je baba Stana spoznala da nema Boga

Quote:
Wall kaže:
u bunar spustila zadnju šunku, da je sakrije od ustaša.
Ne znam je li u ovakvoj vrsti price vazno da detalji budu uvjerljivi, kao to, primjerice, sa smjestajem bunara. Ako detalji i uvjerljivost jesu vazni, onda bi valjalo napisati da je sunku skrila od partizana.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 18:39   #32
Quote:
walter kaže:
Iz konteksta njegove priče, jel bitno gdje je bunar, ima li lokacija bunara neku posebnu svrhu unutar priče?
Da.
Baba ima bunar na SVOM dvorištu, znači to nam govori puno o babi. Izdvojit ću samo neke bitne stvari:

a) baba nije tako jako siromašna da nema uopće dvorišta i recimo živi u nekoj jadnoj otrcanoj kolibi u šikari

b) baba ne mora ići do javne parcele, što znači da se ne mora fizički puno kretati i da je moguće zato i malo deblja, a samim time i nespretnija što je jedan od mogućih uzroka zašto je uopće pala u bunar

c) baba ima kurje oči
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.