Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2005., 21:40   #21
Lucy Fair is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 21:46   #22
Vidiš Lucy kakav si kapacitet, ne možeš ni pet rundi ostati na nogama s prvakom.

Nemaš volje, nemaš snage, nemaš kondicije, nemaš jak udarac... Ti misliš da književnost čeka princeze poput tebe? Tjah, pa čak i ja ovako jak i uvježban ponekad dvojim. Vježbati, mačak, samo vježbati. A u ovakvim duelima vježbaš. Tko zna, možda sljedeći put više izdržiš.

Ova tvoja priča o bungeeu je pisana na ljigav način, ljigav u smislu da se svima želiš svidjeti. Tako i inače pišeš, previše se želiš svidjeti ljudima, kao Antonija Blaće. Jel želiš da ti neki kritičar jednog dana napiše za neku priču da kao da ju je Antonija Blaće pisala? Vidiš, bolje je da ti ja to kažem.

Dužna si mi piće.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 22:31   #23
Quote:
walter kaže:
( volio bih da se ovaj dio u kojem ja pizdim zbog bananja s borga prebaci kao zasebna tema jer ovako ispada da kvarim ovu, što mi zaista nije namjera. )
što naprave od topica, jebem li vam majku..
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 22:50   #24
nego ovako za kraj/početak:
ti si zbilja banan ili se neka tehnička pogreška potkrala?

drugim riječima, zbilja si banan??
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 22:57   #25
Quote:
walter kaže:
Ova tvoja priča o bungeeu je pisana na ljigav način, ljigav u smislu da se svima želiš svidjeti. Tako i inače pišeš, previše se želiš svidjeti ljudima, kao Antonija Blaće. Jel želiš da ti neki kritičar jednog dana napiše za neku priču da kao da ju je Antonija Blaće pisala? Vidiš, bolje je da ti ja to kažem.

Dužna si mi piće.
da stavim svoj sud, koji nema veze s BORG-om, ali ima veze s općenitošću..

vidio sam waltera i u krčmastijim nastupima, ali na ovom topicu, oličenje je "rečenica koje podbadaju, ali su prijateljske"
ako to tko može shvatiti..

drugim riječima,
dok drugi pljuju, koriste vrlo uvrijeđene i njima činjenične rečenice
dok walter pljuje, koristi se šarmom i humorom


a sasvim je malo potrebno da se Predrasuda ostavi po strani, pruži ruka, raspusti grudnjak i plati runda
ali jebiga, znam, smrdi na utopiju...
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 23:16   #26
Quote:
walter kaže:
A ti, Drenowski, šta imaš reći u svoju ombranu? I na uvredu da se svijet ne vrti oko lebowskog!!!!! To se samo krvlju može isprati!!
Cijenjeni korisnice mojeg suda, uistinu se pokazalo da vasa tvrdnja nije potpuno neutemeljena. Moguce je da se potkrala mala greskice sa strane ja. Odmah cu pokrenuti istragu o tome tko je pogrIJesio prilikom donosenja suda o okretanju svijeta. O nalazima istrage, koju cu voditi osobno, bit cete pravodobno obavijesteni.

Do onda ostaje vam da prilozite dokaz da ste zbilja banani s recenog foruma. Sve do podnosenja tog dokaza sud o svijetu koji se ne okrece oko vas stoji.

Quote:
walter kaže:
ZNAM GDJE ŽIVIŠ!!!!
Ja mogu bolje: Znam gdje pises! Ajde sad da te vidim.
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 23:59   #27
Quote:
Drenowski kaže:
Do onda ostaje vam da prilozite dokaz da ste zbilja banani s recenog foruma. Sve do podnosenja tog dokaza sud o svijetu koji se ne okrece oko vas stoji.
username: lebowski
pass: lebowski

Pa vidiš... Kako je to... Gledati puža kako hoda po ivici noža...

Banali su Malog zmaja...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 05:09   #28
Ne pada mi napamet. Lijepo ti copy/paste email koji ces dobiti od nadleznih. Molim, u tri primjerka, i znas kako to ide.

Off the record: znam da se samo bunis bunjenja radi, ali sta ne bi trebao biti ponosan ili nesto?
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 12:18   #29
Mene nikad niko nije banao...niotkuda
Osjećam se tako podcijenjenim
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 15:40   #30
Porto, PM box ti je pun. :2up:

Uglavnom, javim ti se sutra ujutro.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 16:05   #31
izgleda kako sve teče prema svom raspletu
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.