Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2011., 14:02   #3321
Quote:
mpmpmp777 kaže: Pogledaj post
opet gnjavim :P ali jel ima u hm-u u grazu uz robu i kozmetika i kolekcija za dom? tnx )
koliko ja znam, to se može kupiti samo online
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 16:05   #3322
Quote:
tascha kaže: Pogledaj post
broja 34 ja nisam vidjela hehe jeeeeeeeedva da sam našla 36 nešto.... stanje na sniženju u Zari i Mangu očajno... 95% veličina je M i L... al stvari koje nisu na sniženju- vjerujem da se tamo nađu brojevi.....
oooo nooouuu
Princess Lotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 10:23   #3323
Da li netko zna da li u Grazu ima za kupiti i gdje UGGS cizme?
violetakenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 11:49   #3324
Tko vozi cetvrtkom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 14:38   #3325
Ide li netko uskoro u Graz? Da mi kupi nešto uz proviziju u h&m-u?
ivy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 17:08   #3326
A moze li se kupiti karta u busu prije polaska ili bas moras rezervirati u agenciji ili gdje vec?
Princess Lotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 17:12   #3327
Autoturist ne vozi radnim danom?? Ne vjerujem. Ne voze nedjeljom, i ponedjeljkom, ali ostale dane su vozili sve. Možda bi bilo dobro ipak nazvati, i pitati, vjerovatno je autobus bio prazan, pa su odustali radi toga.


Quote:
Princess Lotta kaže: Pogledaj post
A moze li se kupiti karta u busu prije polaska ili bas moras rezervirati u agenciji ili gdje vec?
Nisam siguran, ali mislim da je moguće, naravno pod uvjetom da ima slobodnih mjesta. Možda bi bio problem sa usklađianjem popisa putnika na granici.

Ja uvijek idem sa Autoturistom, ima agencija u Palmotićevoj, a može se dio toga i telefonom riješiti. Koliko znam, može se i u hotelu Lavica u Samoboru sve srediti.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 22:52   #3328
mislim da je potrebno otici u agenciju, oni naprave unaprijed listu s putnicima, tako je ce vrlo tesko onda vozac raditi novu listu u autobusu ujutro... najbolje je nazvati i pitat ih... i ja uvijek idem s njima, i dosad su vozili svakim danom osim ned. i pon., i u slucajevima da nisu uspjeli popuniti bus... s obzirom da su se otvorili h&m-ovi i u hrv. (ipak je h&m jedna od glavnih razloga zasto se ide u graz ), vjerojatno je popularnost tih putovanja malo pala, pa im je teze napuniti bus bas svaki dan, svaki tjedan itd.
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 20:32   #3329
Da li se može negdje u Grazu ili u shopping centrima oko njega kupiti stručna literatura vezana uz programiranje a da je na engleskom?

Znači neki od popularnih izdavača tipa O'Reilly, Packt Publishing, Apress.

Ovo što sam vidio po dućanima u centru Graza je literatura isključivo na njemačkom.

Hvala
Toom_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 22:14   #3330
heej jel zna možda netko dali ima u kojem shooping centru ili centru graza dućan forever21???
tnx
mpmpmp777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 00:40   #3331
ima u Seiersbergu neki Forever... al mislim da nije 21, nego 18
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 00:52   #3332
hvalaaa idem sutra pa ćemo vidjet šta je to )
mpmpmp777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 00:57   #3333
sretno! stvarno nisam sigurna jel to to, znam da je Forever 100%, ali koji - to ne znam... u prizemlju je, to sam isto prilicno sigurna... (mozda pomogne )
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 13:44   #3334
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
sretno! stvarno nisam sigurna jel to to, znam da je Forever 100%, ali koji - to ne znam... u prizemlju je, to sam isto prilicno sigurna... (mozda pomogne )
http://www.shoppingcityseiersberg.at...orever-18/show
Toom_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 13:52   #3335
e da da, na to sam mislila... ipak nije 21...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:15   #3336
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
e da da, na to sam mislila... ipak nije 21...
tri godine više-manje, neće nitko primijetiti
Toom_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:35   #3337
Hellou ))

Pruža mi se prilika da odem u Graz u 9 mjesec. kolko sam ovjde popratila,največa su sniženja tek iza Nove godine pa ne znam koliko mi se isplati ići.
Ja sam inaće iz Splita,dali je jedina mogučnost da odem do tamo da prvo idem do Zagreba pa onda do Graza ili ima direktno destinacija Split-Graz?
Ako ima kolika je cjena karte ?
I još nešto ; ja i 2 prijateljice smo mislile ostat 2-3 dana,čitala sam po forumu da je polazak u pola 5 i da se odma vrača navečer u Zagreb ,pa neznam koliko bi uspile to iskombinirat .

Molim vas odgovorite jer me stvarno ovo zanima.

Hvala.
sweet_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 11:57   #3338
Quote:
sweet_89 kaže: Pogledaj post
Hellou ))

Pruža mi se prilika da odem u Graz u 9 mjesec. kolko sam ovjde popratila,največa su sniženja tek iza Nove godine pa ne znam koliko mi se isplati ići.
Ja sam inaće iz Splita,dali je jedina mogučnost da odem do tamo da prvo idem do Zagreba pa onda do Graza ili ima direktno destinacija Split-Graz?
Ako ima kolika je cjena karte ?
I još nešto ; ja i 2 prijateljice smo mislile ostat 2-3 dana,čitala sam po forumu da je polazak u pola 5 i da se odma vrača navečer u Zagreb ,pa neznam koliko bi uspile to iskombinirat .

Molim vas odgovorite jer me stvarno ovo zanima.

Hvala.
najbolje ti je nazvati autobusni kolodvor i raspitati bas za graz s povratnom kartom. Mi idemo ovako u graz kao na jednodnevni izlet i kosta nas 100kn.
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 16:49   #3339
Quote:
love_peace222 kaže: Pogledaj post
najbolje ti je nazvati autobusni kolodvor i raspitati bas za graz s povratnom kartom. Mi idemo ovako u graz kao na jednodnevni izlet i kosta nas 100kn.

Ee hvala,znam da je vama u Zagrebu to puno bliže i isplativije .
Nazvat ću pa ću vidit šta će mi oni reći.

I koje je najbolje vrijeme za shooping gore ? iza Nove godine ili ?
sweet_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 18:59   #3340
Quote:
sweet_89 kaže: Pogledaj post
Ee hvala,znam da je vama u Zagrebu to puno bliže i isplativije .
Nazvat ću pa ću vidit šta će mi oni reći.

I koje je najbolje vrijeme za shooping gore ? iza Nove godine ili ?
mislim najviše ćeš profitirati ako odeš taman iza 1.1, ili sredina 7 mjeseca, ali dobro se prođe i sredinom 12 jer tada već počinju sniženja te je izbor veći, ak niš odi sredinom 12 po poklone za božić, a ako si ništa ne nađeš uvijek ti ostaje šetnja sa kuhanim vinom i wurst( kobasica) po lijepom grazu- bolje je okićen nego većina naših gradova
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.