Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2005., 14:21   #1
Smjena

Quote:
Wall kaže:
u svrhu potpore forumašu & moderatoru Elysiumu
podržavam ideju da odeš sa MLK, za dobrobit vlastitog pisanja. sigurno će bit više priča, kad se tegobna palica mukotrpnog
'MODERIRANJA' ukloni s teškog puta ka Muzama i Umjetnosti.


Main Entry: mod·er·ate

1 a : avoiding extremes of behavior or expression : observing reasonable limits
b : CALM, TEMPERATE
2 a : tending toward the mean or average amount or dimension
b : having average or less than average quality : MEDIOCRE
3 : professing or characterized by political or social beliefs that
are not extreme
4 : limited in scope or effect
5 : not expensive : reasonable or low in price

AA 1:
A. IZBJEGAVANJE EKSTREMNOG PONAŠANJA ILI IZRIČAJA
B. SMIREN, MIRAN, UMJEREN
AA2:
SREDNJELINIJSKI, PROSJEČAN,PROSJEČNE KVALITETE (MEDIOCRE=MEDIOKRITET!!!!
AA3:
NEEKSTREMAN U POLITIČKIM ILI DRUŠTVENIM UVJERENJIMA, BILO DA IH ISKAZUJE ILI POSJEDUJE
AA4:
OGRANIČEN U RASPONU ILI UČINKU, DJELOVANJU!!!!!!!

AA5:
JEFTIN, NISKOVRIJEDAN, NISKE CIJENE


toliko o porijeklu riječi MODERATOR, MODERATE, MODERIRANJE
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 14:22   #2
Ako ima više nezadovoljnih mojim radom, prihvatit ću sugestiju i dati ostavku
Molim samo, ako je to slučaj i mišljenje i drugih a ne samo Walla, da ujedno i predložite novog čovjeka koji bi se brinuo za "vaš" MLK


Elysium
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 14:28   #3
Elysiume, Porto se povukao nakon BHD-ovih provokacija, a BHD je vrhunski provokator.

Odlazak Porta je bio težak odlazak za MLK.

A ti ako već padaš, padni od ruke junaka, a ne od nekog jebivjetra.
__________________
Njegova Svetost I.L ikona IMF-a

Anticionist - ban na politici još uvijek nije maknut. Da cionisti mogu prodavati propagandu!
Tajanstveni Jahać is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 14:33   #4
sve je regularno..
prozvao me gdje sam se ogriješio, očito je da je čovjek od principa, pa mu mogu najmanje jednako tako uzvratiti.

kaže da sam loš moderator.
ako i ostali to potvrde, doista se nema svrhe zadržavati.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 14:42   #5
Jebote Vol, koji je tebi milokliz? Jel' ti neophodno imati neprijatelja? Ne možeš bez toga funkcionirati? Aj' sad i mene nazovi Walterovim pijunom?
Elysium je dobar tip i odličan moderator. Meni eventualno fali malo više mogućnosti zajebancije s njegove strane ali razumijem i njegovu ulogu, on mora moderirati. I čini ti krajnje savjesno i dobro.
Zato Vol, ne seri...
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 14:50   #6
Quote:
prometej kaže:
Jebote Vol, koji je tebi milokliz? Jel' ti neophodno imati neprijatelja? Ne možeš bez toga funkcionirati? Aj' sad i mene nazovi Walterovim pijunom?
Elysium je dobar tip i odličan moderator. Meni eventualno fali malo više mogućnosti zajebancije s njegove strane ali razumijem i njegovu ulogu, on mora moderirati. I čini ti krajnje savjesno i dobro.
Zato Vol, ne seri...
herostrate, pa zar tako
e, da! a gdje ti je podrška I.L. legendi IMF-a
osim toga, jel' čitaš dovoljno MLK? znam, da nije ko druženja, škuribande i to, nema atraktivnih pičaka, osim dvije (al ima pićkica..... )


exhibit A.
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=95171
exhibit B.
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=95214
exhibit C.
https://www.forum.hr/showthread.php?s...5&pagenumber=3

ali, vrhunski exhibit D ipak.
https://www.forum.hr/showthread.php?s...5&pagenumber=6
https://www.forum.hr/showthread.php?s...5&pagenumber=8

ali, gle čuda!? na ovom topicu uz školovanog klerikalca Gnothija, stranu i ljestve držao mu Elysium, a na istoj strani Prometej slavni bijaše?

cornix cornicis.....vrana vrani oči ne vadi.
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 14:56   #7
Quote:
Wall kaže:
herostrate, pa zar tako
e, da! a gdje ti je podrška I.L. legendi IMF-a
osim toga, jel' čitaš dovoljno MLK? znam, da nije ko druženja, škuribande i to, nema atraktivnih pičaka, osim dvije (al ima pićkica..... )
Jebe mi se za I.L a i ne znam tko je to...
MLK ne čitam dovoljno ali ipak dovoljno da znam da je Elysium savjestan moderator (u jebate, napravimo od moderatora vrhunaravno biće)...
Aj' Wall primiri, pusti Elysiuma tim više što je razlog svađe sasvim druga tema. A ja nemam ništa protiv tebe, meni si simpa samo da ne pjeniš i kad treba i kad ne treba...ja ti kao neprijatelj ne trebam
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 15:17   #8
moj prijedlog za moderatora

Quote:
prometej kaže:
Jebe mi se za I.L a i ne znam tko je to...
MLK ne čitam dovoljno ali ipak dovoljno da znam da je Elysium savjestan moderator (u jebate, napravimo od moderatora vrhunaravno biće)...
Aj' Wall primiri, pusti Elysiuma tim više što je razlog svađe sasvim druga tema. A ja nemam ništa protiv tebe, meni si simpa samo da ne pjeniš i kad treba i kad ne treba...ja ti kao neprijatelj ne trebam
uuuuuuu, kakva prikrivena prijetnja, prijatelju bivši Herostrate!? dalek put prevalismo s jedne obale do druge.

ali, da moja svađa ne bude potpuno nekonstruktivna, evo ja predlažem tebe za moderatora na MLK- pametan si, imaš guščje pero (Elysiumov zaštitni znak), čovjek si od Riechi i pera, gundulićevskoga derzhania. ovo ne zajebavam. Osmana ne voljeh, ali ga odnedavno barem shtujem, otkad neuk nabasah na Pavličićeva Koraljna vrata.
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 15:22   #9
Re: moj prijedlog za moderatora

Quote:
Wall kaže:
uuuuuuu, kakva prikrivena prijetnja, prijatelju bivši Herostrate!? dalek put prevalismo s jedne obale do druge.

ali, da moja svađa ne bude potpuno nekonstruktivna, evo ja predlažem tebe za moderatora na MLK- pametan si, imaš guščje pero (Elysiumov zaštitni znak), čovjek si od Riechi i pera, gundulićevskoga derzhania. ovo ne zajebavam. Osmana ne voljeh, ali ga odnedavno barem shtujem, otkad neuk nabasah na Pavličićeva Koraljna vrata.
Čuj prijetnja? Aj' pobogu primiri, imaš potencijal samo ga usmjeri kako treba. Ovaj zaokret ka predlaganju mene ti nije trebao mada, ne može ti se poreći da zvučiš kao da si finio školu dubrovačke diplomacije
A ja, ja bih evenutalno mogao moderirati viceve. Ako i to

Nego Wall, dosta pizdarija, aj' sad lijepo pruži Elysiumu ruku i da ovu svađu arhiviramo.....
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:06   #10
diplomacija Dubrovačke republike na djelu

Quote:
prometej kaže:
Čuj prijetnja? Aj' pobogu primiri, imaš potencijal samo ga usmjeri kako treba. Ovaj zaokret ka predlaganju mene ti nije trebao mada, ne može ti se poreći da zvučiš kao da si finio školu dubrovačke diplomacije
A ja, ja bih evenutalno mogao moderirati viceve. Ako i to

Nego Wall, dosta pizdarija, aj' sad lijepo pruži Elysiumu ruku i da ovu svađu arhiviramo.....
napisah prekrasan pomirljiv tekst, al crna ga hudba cyber-spejsa odnese. dal prst Sudbine il Providnosti to bijaše, znak neki da ipak smisleno i u istom tonu nastavim? pa eto.

ovo za viceve ti vjerujem, jer tamo tvoja djeva placebo moderira, odatle valjda i bolećivost spram slabijih i slabašnih moderatora. to je ljudski, to razumijem.

za moderiranje, posredovanje između dviju neravnopravnih strana lukavo dubrovački nudiš svoje diplomatske vještine i kvalitete, al ljubazno bih otklonio. jer sjeti me to onijeh dana Dubrovačke republike, kad Mletačkoj nuđaste svekoliko svašta, a u vrieme isto s Turcima šurovaste i Mlečanima o glavi radiste! o aoriste, jebem te!

još manje mi prihvatljivo koska tvoja o 'potencijalu' eventualnom mojem - prihvatljiva je, jer jopeta razvodnjava suštinu stvari, a to bez tvojeg potankog iščitavanja geneze ove bure u čaši vode- nemoguće je.

možda, da kost si pružio (bacio? na pravu stranu, zapjenjenom moderatoru ovđe, još bi se dalo to i progucat. pa i savjet da ruku mu pružim (a ne nuđaše njemu isto?). ja ruku bih i pružio, al ugrist će, bojim se!

nego, in medias (t)res - ova jadna finta s prozirnim nuđenjem ostavke koju ja ne tražih (ako pažljivo iščitaš, on ponudio, ja prihvatio, obrazlažuć' zašto mislim da bi trebao)...... slabašan je to dribling među rajom koja finte kuži.

Elysium naime, najsretniji bijaše kad Ruka Božja dade mu Moderatorsko žezlo i Mojsijev štap, kojim učinit u svačijem postu može crticu svoju il znak -ovdje bijaše Moderator, u šarenim slovima, dobrohotno blagosiljuć, placet svoj stavljajuć, il blago kažiprstom mašuć no-no na zločeste upise).

ja, na primjeru primjera, nikad se takve časti prihvatit ne bih mogo- u vlastite malešne mogućnosti sumnjati bih uvijek činio. u vlastiti 'sveta vodica' film nikad se ufurat ne bih znao. pameti nit načitanosti nemam dovoljno, da s visoka dubokomisleće postove stavljam (tipa' ibis redibis .....hoćes...nećeš u ratu poginut..zarez po volji stavi pitijski). pa onda, smiren nisam. nit umjeren. nit Mudar. nihilist sam. znam da boga nema (pa kako bih boga svoga nekom ja pokazao?)

daklem, finta s 'ostavkom' i javnim glasanjem u Saboru (pardon, IMF kokošinjcu) prozirna je bandićevska ljiga. i poslije v.pavić-bandić. a naizgled neutralan ton i onda 'bratski i demokratski' (jer, ako neće mali anđeli, možda će mali đavoli......

bandićevska je to finta na djelu, a raja će popušit. al jebe mi se. ja ne pušim!
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:33   #11
Re: diplomacija Dubrovačke republike na djelu

Quote:
Wall kaže:
napisah prekrasan pomirljiv tekst, al crna ga hudba cyber-spejsa odnese. dal prst Sudbine il Providnosti to bijaše, znak neki da ipak smisleno i u istom tonu nastavim? pa eto.

ovo za viceve ti vjerujem, jer tamo tvoja djeva placebo moderira, odatle valjda i bolećivost spram slabijih i slabašnih moderatora. to je ljudski, to razumijem.

za moderiranje, posredovanje između dviju neravnopravnih strana lukavo dubrovački nudiš svoje diplomatske vještine i kvalitete, al ljubazno bih otklonio. jer sjeti me to onijeh dana Dubrovačke republike, kad Mletačkoj nuđaste svekoliko svašta, a u vrieme isto s Turcima šurovaste i Mlečanima o glavi radiste! o aoriste, jebem te!

još manje mi prihvatljivo koska tvoja o 'potencijalu' eventualnom mojem - prihvatljiva je, jer jopeta razvodnjava suštinu stvari, a to bez tvojeg potankog iščitavanja geneze ove bure u čaši vode- nemoguće je.

možda, da kost si pružio (bacio? na pravu stranu, zapjenjenom moderatoru ovđe, još bi se dalo to i progucat. pa i savjet da ruku mu pružim (a ne nuđaše njemu isto?). ja ruku bih i pružio, al ugrist će, bojim se!

nego, in medias (t)res - ova jadna finta s prozirnim nuđenjem ostavke koju ja ne tražih (ako pažljivo iščitaš, on ponudio, ja prihvatio, obrazlažuć' zašto mislim da bi trebao)...... slabašan je to dribling među rajom koja finte kuži.

Elysium naime, najsretniji bijaše kad Ruka Božja dade mu Moderatorsko žezlo i Mojsijev štap, kojim učinit u svačijem postu može crticu svoju il znak -ovdje bijaše Moderator, u šarenim slovima, dobrohotno blagosiljuć, placet svoj stavljajuć, il blago kažiprstom mašuć no-no na zločeste upise).

ja, na primjeru primjera, nikad se takve časti prihvatit ne bih mogo- u vlastite malešne mogućnosti sumnjati bih uvijek činio. u vlastiti 'sveta vodica' film nikad se ufurat ne bih znao. pameti nit načitanosti nemam dovoljno, da s visoka dubokomisleće postove stavljam (tipa' ibis redibis .....hoćes...nećeš u ratu poginut..zarez po volji stavi pitijski). pa onda, smiren nisam. nit umjeren. nit Mudar. nihilist sam. znam da boga nema (pa kako bih boga svoga nekom ja pokazao?)

daklem, finta s 'ostavkom' i javnim glasanjem u Saboru (pardon, IMF kokošinjcu) prozirna je bandićevska ljiga. i poslije v.pavić-bandić. a naizgled neutralan ton i onda 'bratski i demokratski' (jer, ako neće mali anđeli, možda će mali đavoli......

bandićevska je to finta na djelu, a raja će popušit. al jebe mi se. ja ne pušim!

 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:33   #12
ŠTo je ezra? I ti bi se svadila? I tebi Elysium omrznuo?

Wall srećo, kako imaš volje pobogu? )
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:36   #13
Quote:
prometej kaže:
ŠTo je ezra? I ti bi se svadila? I tebi Elysium omrznuo?

Wall srećo, kako imaš volje pobogu? )
kao, neutralka..ima i za jednog i za drugog za/protiv. ali ovo zadnje što je vol rekao mi je .

eto, (za sad) toliko
 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:41   #14
shvatili smo Wall..
ne trebaš dalje, mislim da je dovoljno..

imaš PM, ako mi imaš što za reći

ovdje nek ljudi donesu svoju odluku, pa nek naprave promjene kako oni misle da je najbolje
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:52   #15
Elyisiume, jel red na MLK - u? Je. Jesi li postao mediokritet moderirajuci? Po meni, nisi.
To je to
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 17:01   #16
Ajde, bar se neki qrac dešava.
Osobno, na Wallovoj sam strani jer je i mene ely par put nepotrebno gnjavio mičuči mi postove i sl. Nakon takvih sranja izgubih volju za piskaranjem na MLK-u pa ste ostali uskraćeni za pokoju priču…..patite . Inače. Mislim da se na mlk-u okuplja pristojna i kulturna čeljad pa nek tako i ostane. Ely je stasao u solidnog moderatora i mislim da nema potrebe ga se mijenja. Valjda ga je prošla furka na moć ( buahahahaha )Moje je skromno mišljenje da bi moderator tu trebao biti isključivo kao redar za prostote,flejmanje, flodanje i štatigajaznamštasvene. Pohvalno je da se čovjek zalaže ali zna se ( ne hdz ) nego da ništa pretjerano ne valja. Ponekad je dobro zažmiriti i napraviti se lud. Treba imati feelinga za takve stvari…..
ala šu, finite pa gremo dalje piskarati
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:38   #17
Ajde rajo popušite koji džojnt, vidim da vam treba .
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:29   #18
iskreno, otkako sam forumaš i moderator, ne vidjeh na MLK-u prometnijeg dana od ovog!
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:34   #19
da, kako je danas to sve puklo...
 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:43   #20
Nisam jos dovoljno dugo ovdje da svakoga znam i da bih stigla sve sto se ovdje pise i procitati. Medjutim, ja mislim da se ovdje katkada malo pretjeruje, pogotovo s pogledom na medjusobno dopisivanje, ili bolje receno dobacivanjem svakakvih rijeci, sto me veoma rastuzi. Osobno imam utisak da se Elysium kao moderator trudi da bude fer prema svakome, sto sam tek nedavno ponovo mogla primijetiti u vezi s nekim komentarom kojim sam se zaista osjecala uvrijedjena. Medjutim, nakon sto sam citala njegov komentar, nakon malo vremena razmisljanje o svemu, postalo mi je jasno da to i nije bas lako, nalaziti se vise-manje izmedju dviju stolica... ili dviju fronta... nekako nezahvalan je taj zadatak. Osim toga, i to jeste sada sasvim subjektivno, sto s mene licno tice, s pocetka, otkada sam ovdje sa svojim KAPLJICAMA, Elysium mi je sasvim nesebicno tu i tamo ispravio neku gresku koju sam napravila, odnosno me ukazao na neke greske koje se odnose na gramatiku, cemu sam mu od srca zahvalna. JER nije mu zadatak kao moderator da igra forumasima lektora... Dakle, za meni je Elysium prije svega dobar covjek i pravedan u svojoj funkciji kao moderator na ovom forumu... Ali eto, to je tek moje osobno mislöjenje... Pozdrav svima, M.H.Svabica
__________________
MOJE KAPLJICE
M.H.Svabica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.