Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2007., 19:27   #1
kako se odljubiti? rastrgan sam!

Evo, pišem baš sada kada je najjadnije osjećam. OK, imam 26 godina, ona je moja frendica. Dok si zaljubljen nadaš se.... no to je živi očaj i toliko besmisleno. Rijetko se viđam s njom, no vidio sam se danas s njom i shvatio da sam u nju zaljubljen ko zadnji kreten. Ona zna za to, zna sve, zna i previše. No ne želim joj to više ni spominjati, niti išta jer ona ne želi ništa sa mnom i ne želim sjebati bar taj površni frendšip. Poznamo se koje 3 godine. Ona je zaljubljena u nekog drugog, no koliko znam nije ništa od toga ispalo, no bojim je se pitati i ne želim je išta pitati jer ako je završila s njime ili sa bilo kime drugim ne znam kako bih to podnio i da li bih uopće. A možda i je sa nekime. Znam samo da se osjećam grozno i postavljam si vječito pitanje zašto nemam sreće u JEBENOJ LJUBAVI?! Osjećam se kao da me guši. Što je najgore cura je toliko ok i tak draga i sve, a ja koliko god to ne htio sam zaljubljen u nju ko kreten. Ona to zna i nosi se ok sa time. No ja se ne nosim više nikako s ničim. Osjećam se pregrozno i ne znam što da radim.
Povrh svega jučer sam se po prvi put počeo opasno žvaliti, ljubakati i natezati sa svojom best frendicom nakon 8 godina druženja. Neka fino još i taj odnos sjebem i moje sranje zvano "život" će biti potpuno.
Kako da se odljubim od ove? Nemojte mi samo spominjati izlaske jer mi je nakon svakog izlaska još gore. Toliko je volim, a te emocije me izjedaju, ubijaju, cijeli život mi nema smisla i danas je gledam tako kako sjedi kraj mene i priča, a ja ju tupo gledam, a zapravo bih se plakao i derao od muke. Samo bih je zagrlio i izljubio i nikada više pustio. Grozno... ne želim se ovako osjećati... a zbilja nikada nisam imao sreće u ljubavi, no ovo je već previše. Ubija me u pojam to što me zbilja nitko nikada nije bio u stanju voljeti kako sam ja mogao voljeti, a nju volim i što je još gore, ona je zbilja draga, pametna i dobra cura i mislim da bih se slagao s njom, ali ne... ne i ne! I bez brige... viđam je AKO mjesečno jedanput, no i to mi ne pomaže vidim jer se ne mogu odljubiti.
Da, volim je, osjećam se jadno i eto. Da se mogu ovaj tren odljubiti prodao bih i pola svog mozga (sa onim dijelom koji još imalo valja).
Čemu tolike emocije prema nekome tko ne osjeća isto? Čemu moram toliko patiti? Nisam više klinjo i znam da mi valjda nećete reći ništa što ja već i sam ne znam, no moram se negdje izjadati, isplakati i ispucati ovaj tren jer da to ne napravim valjda bih se bacio kroz prozor
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:35   #2
Ti se zapravo ne želiš odljubit od nje, u tom je stvar, vjerojatno se još uvijek nadaš nečemu... Da želiš, za početak bi prekinuo svaki kontakt, maknio se od nje, prestao ju viđat, štagod, dok to ne uradiš, teško da ćeš se tek tako sam od sebe odljubit Mislim da je to najbolje za početak, da se ne čuješ s njom i da ne znaš ništa vezano za nju...
I znam, teško je prihvatit to da nekog koga toliko voliš ne osjeća isto prema tebi, ne znam zašto tako mora bit, ali proći će, jednom...
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:39   #3
Kao prvo nemoj se bacit kroz prozor.
A zašto ne popričaš sa njom o vašoj mogućoj vezi, možda će na kraju bit nešto od toga.
Probaj se zaljubit u drugu frendicu pa možda zaboraviš ovu prvu. Znam da nije jednostavno al probaj nekak ne mislit na nju.
Trotter IT Co is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:49   #4
Dokle god to osjećam i nemrem se prestati nadati.
Ma ne želi biti sa mnom. Sve je to već raspravljeno. Smatra me frendom, oće me za frenda i ništ više. Da je išta moguće, već bi bilo.
No to ne znači da je zato meni lakše što sam svjestan svoje usrane situacije. Stvar je u tome da me vlastite emocije prema njoj ubijaju i da se ne mogu nositi sa njima.
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:54   #5
Da, da, kužim te..
A zašto se stvarno ne makneš od nje, ono prestaneš družit, viđat i sve ostalo... pa bar dok te ne prođe to... Ne misliš da će ti tako bit lakše s vremenom?
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:58   #6
^^ da je moglo vec bi bilo.. evo opet se ja javljam... ja sam godinu dana bila oke sa svojim prijateljem i stvarno smo bili super i kad sam saznala da mu se svidam dala sam mu do znanja da imam momka i da ne mogu biti sa njime u vezi.. bio je ocajan kao i ti sada.. no ako je cura iti malo pametna mozda i pristane na vezu s tobom ukoliko zna da je ti poznajes.. naveo si da je vidas jednom mjesecno. zbog cega tako malo? jel to stvar drugog drustva ili ne zivite u istom gradu? ja sam odlucila biti s ovim nakon sta sam realno sagledala situaciju i sta mi nudi veza.. odusevila sam se!
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:58   #7
eto jedan savjet iz iskustva
znam kako ti je i meni se desilo da sam se zatelebala ko kretenusa u jednog tipa kojega nisam mogla imati
tako da sam svjesna da je najgore kad ti sve te emocije nisu uzvracene,sjebano je to i boli
a nema nekakvog brzopoteznog rjesenja ali "vrijeme ti zbilja lijeci sve rane" znam da je klisej,ali je istina
kao prvo se moras maknuti sto dalje od nje
i biti ce ti s vremenom lakse,zaboravit ces ju i manje ce te smetati njezina nazocnost
ali za sada se makni sto dalje od nje i zaokupiraj se nekim drugim stvarima ili si pronadji neki novi "predmet zudnje"
__________________
Tko hoce pronadje nacin
tko nece pronadje izgovor:)
Ruzna i debela:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:00   #8
inace... ja sam ti dala ono savjet sta se same nade tiče.. no izgleda da ocito nema nista da uspije kod vas.. valjda.. ako stvarno nema nece ti bit problem odljubit jer je ionako rijetko vidas.. umjesto jednom mjesecno neka to bude 1 u tri mjeseca.. i svakako okupiraj zivot necim drugim da ne mislis na nju. bit ce ti puno lakse! posveti se nekim drugim stvarima koje si odbacio.. klisej ali djeluje
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:09   #9
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Evo, pišem baš sada kada je najjadnije osjećam. OK, imam 26 godina, ona je moja frendica. Dok si zaljubljen nadaš se.... no to je živi očaj i toliko besmisleno. Rijetko se viđam s njom, no vidio sam se danas s njom i shvatio da sam u nju zaljubljen ko zadnji kreten. Ona zna za to, zna sve, zna i previše. No ne želim joj to više ni spominjati, niti išta jer ona ne želi ništa sa mnom i ne želim sjebati bar taj površni frendšip. Poznamo se koje 3 godine. Ona je zaljubljena u nekog drugog, no koliko znam nije ništa od toga ispalo, no bojim je se pitati i ne želim je išta pitati jer ako je završila s njime ili sa bilo kime drugim ne znam kako bih to podnio i da li bih uopće. A možda i je sa nekime. Znam samo da se osjećam grozno i postavljam si vječito pitanje zašto nemam sreće u JEBENOJ LJUBAVI?! Osjećam se kao da me guši. Što je najgore cura je toliko ok i tak draga i sve, a ja koliko god to ne htio sam zaljubljen u nju ko kreten. Ona to zna i nosi se ok sa time. No ja se ne nosim više nikako s ničim. Osjećam se pregrozno i ne znam što da radim.
Povrh svega jučer sam se po prvi put počeo opasno žvaliti, ljubakati i natezati sa svojom best frendicom nakon 8 godina druženja. Neka fino još i taj odnos sjebem i moje sranje zvano "život" će biti potpuno.
Kako da se odljubim od ove? Nemojte mi samo spominjati izlaske jer mi je nakon svakog izlaska još gore. Toliko je volim, a te emocije me izjedaju, ubijaju, cijeli život mi nema smisla i danas je gledam tako kako sjedi kraj mene i priča, a ja ju tupo gledam, a zapravo bih se plakao i derao od muke. Samo bih je zagrlio i izljubio i nikada više pustio. Grozno... ne želim se ovako osjećati... a zbilja nikada nisam imao sreće u ljubavi, no ovo je već previše. Ubija me u pojam to što me zbilja nitko nikada nije bio u stanju voljeti kako sam ja mogao voljeti, a nju volim i što je još gore, ona je zbilja draga, pametna i dobra cura i mislim da bih se slagao s njom, ali ne... ne i ne! I bez brige... viđam je AKO mjesečno jedanput, no i to mi ne pomaže vidim jer se ne mogu odljubiti.
Da, volim je, osjećam se jadno i eto. Da se mogu ovaj tren odljubiti prodao bih i pola svog mozga (sa onim dijelom koji još imalo valja).
Čemu tolike emocije prema nekome tko ne osjeća isto? Čemu moram toliko patiti? Nisam više klinjo i znam da mi valjda nećete reći ništa što ja već i sam ne znam, no moram se negdje izjadati, isplakati i ispucati ovaj tren jer da to ne napravim valjda bih se bacio kroz prozor
Situacija je vrlo jednostavna, bila bi jos jednostavnija da se ti ne zvalis sa svojom best frendicom. U svakom slucaju, trebas napravit sranje. To je moj debilni prijedlog. Dakle, zovi tu u koju si zatreskan na cugu i onda, kad ti se svidi trenutak, uvali joj jezicinu. Nakon toga ces ili dobit samar i veliki odjeb i neces ju nikad vise vidjet, ili cete se nastavit ljubit.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:15   #10
Pa i okupiram se drugim stvarima, no zadnjih dana iako je nisam vidio me to još jače primilo i bio sam sav u komi... još je i vidio danas. Ne znam, možda zbilja da se još rijeđe viđam s njome, ali opet gdje to sve u mome životu vodi!? Zar se moram micati od svake u koju se zaljubim?
Da mislim da postoji bar mala šansa nešt bih probao, no nema je. Eto, nekome drugome se na kraju posreći. Meni se nikad nije, a ovo sada mi je već i previše.
Na kraju kak sam sav zbunjen joj umjesto komplimenata dijelim još i uvrede.... haha, da... ali ne, ništa od svega toga... znam samo kako se osjećam i to je jedino što trenutno znam i jednostavno više u svom životu ne vidim nikakvo svjetlo na kraju tunela. Toliko sa osamljen i kada mi se to desilo da sam se zaljubio mislio sam da ima neke šanse jer je cura zbilja sve što bih ikada želio- draga, hoće pomoći, dobra, pomalo i djetinjasta, smirena, ne dramatizira oko ničega....... ne znam više... to sam joj priznao negdje oko Nove godine... a traje mi otrpije to... sada je već evo peti mjesec, a meni je sve gore samo zato jer je volim, jer je ne mogu prestati voljeti iako je viđam skoro nikad i jer ako doznam da je sa nekime će me to dotuč do kraja.
I više nisam dosta pametan. Ulovio bih se za zadnju slamku da si pomognem, no slamke su potrošene i ja tonem.
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:17   #11
Quote:
Kex Doomlich kaže: Pogledaj post
Situacija je vrlo jednostavna, bila bi jos jednostavnija da se ti ne zvalis sa svojom best frendicom. U svakom slucaju, trebas napravit sranje. To je moj debilni prijedlog. Dakle, zovi tu u koju si zatreskan na cugu i onda, kad ti se svidi trenutak, uvali joj jezicinu. Nakon toga ces ili dobit samar i veliki odjeb i neces ju nikad vise vidjet, ili cete se nastavit ljubit.

Ne mogu joj takvo nešto napravit jer mi je čak i predraga da joj i to napravim iako ne bi bila loša ideja u nekoj drugoj situaciji. Frendovi smo i tako bih napravio generalno sranje i valjda je više nikad ne bih niti vidio, a i ne bih imao hrabrosti za takvu glupost da sam ne znam kako pijan.
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 22:04   #12
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ne mogu joj takvo nešto napravit jer mi je čak i predraga da joj i to napravim iako ne bi bila loša ideja u nekoj drugoj situaciji. Frendovi smo i tako bih napravio generalno sranje i valjda je više nikad ne bih niti vidio, a i ne bih imao hrabrosti za takvu glupost da sam ne znam kako pijan.


" Očigledno je veoma teško kad čovijek voli nekoga tko ga više ne voli, ali je neusporedivo teže kad vas voli osoba koju vi više ne volite !!"
__________________
.. uživajte u svom svakom trenutku .. ispunite se ljubavlju .. živite je u svakoj svojoj stanici ..
Šumska_Jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 22:13   #13
Jesi probo s čekićem po glavi?
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:32   #14
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Jesi probo s čekićem po glavi?
Dajte ljudi, čovjek traži neki pametan savjet, a ne isfrustrirana sranja.

Vjerojantno ti nitko ne će moći dati najbolji savjet što da napraviš jer nitko od nas nije ti i nije u tvojoj koži, pa koliko god se mi trudili pomoći, jebiga to nije to.

Iako muškarci nisu vični razgovoru, ipak... možda bi bilo dobro umjesto da tupim pogledom slušaš što ona govori, da jednostavno ti kažeš što ti je na duši. Ako ti je prava prijateljica, ne ćeš je izgubiti. Tko zna, žene su prilično komplicirane, možda se i u njenoj glavi nešto mota vezan za tebe, samo što se ne usudi išta reći.


Javi što se dalje događa i samo hrabro, što imaš izgubiti ako razgovaraš s njom?! Koliko vidim ni sad baš nemaš ništa od tog vašeg prijateljstva.
Rapifen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:44   #15
znaš u čemu je stvar...dokle god ona zna da potajno patiš za njom i da ne želiš nijednu drugu osim nje, neće te ni pogledat....situacija bi se bitno promijenila, kada bi ti prilikom vašeg sljedećeg susreta, onako nonšalantno rekao kako si jučer bio s nekom, nazovimo ju Petrom, na kavi, da je curka simpa bla bla....vjeruj mi da će ju to bocnut i da će nekako reagirat!!! ne kažem da joj trebaš lagat, al to su one "white lies" koje život čine slađim/gorim

a ako se stvarno želiš odljubit, što sumnjam, moraš se maknut od nje i počet živjet život znajući da nje nema...strašno to zvuči, znam, ali stvarno nema druge....

bit će sve okej...ono što te ne ubije, učini te jačim....klišej, ali istinit...
__________________
laži bilo što, samo da se nešto mašta....
LLami is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 02:39   #16
Moj glas ide za rjesenje koje su ponudili Kex i onda ako se ne razvije situacija na zeljeni nacin prvi post od dainty.
Ima ipak nesto u onoj 'daleko od oka...'.
Al& is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 05:14   #17
Hvala na savjetima.
Rapifen, ona zna već i predobro da sam ja zaljubljen u nju i to smo sve raspravili. Ovo jučer me ubilo. I prije sam je znao viđati, no bilo je nekako lakše i ne znam što me jučer toliko udrlo. Cijelu noć sam je sada sanjao da bude još gore i ne mogu si nikako pomoći. Da mi se bar to nije nikad desilo.... da se bar nisam nikad zaljubio u nju. Nemam jednostavno više vremena, niti živaca, niti volje za ljubavne patnje, a do sada mi je najgore..........
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 12:34   #18
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima.
Rapifen, ona zna već i predobro da sam ja zaljubljen u nju i to smo sve raspravili. Ovo jučer me ubilo. I prije sam je znao viđati, no bilo je nekako lakše i ne znam što me jučer toliko udrlo. Cijelu noć sam je sada sanjao da bude još gore i ne mogu si nikako pomoći. Da mi se bar to nije nikad desilo.... da se bar nisam nikad zaljubio u nju. Nemam jednostavno više vremena, niti živaca, niti volje za ljubavne patnje, a do sada mi je najgore..........
e prijatelju bio sam u istoj situaciji,možda čak i goroj jer smo bili najbolji prijatelji.znam točno kako ti je.
nisam mogao lagati ni sebi ni njoj tako da sam joj priznao sve ali kako kaže ona pisma "NIJE HTJELA" i ja san joj rekao da se ne možemo više vidjat,i dalje mi je draga a otada je prošlo sigurno 2 i po godine.ja mislim da ti je to jedino što možeš napravit.nažalost...
Stoned In Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 12:57   #19
i ja sam bila u sličnoj situaciji,i jedino što mogu reći daleko od oka daleko od srca (baš kao i većina drugih ovdje). mislim da ti je najbolje se skroz maknuti,to ja radim,još mi je teško,jučer sam ga sanjala,al eto živim dalje i vidim da sam zanimljiva i drugima,a polako (al uistinu polako) i drugi meni.i danas se nekad uhvatim kak sam u komi a da ne pričam kad se vani vidimo,al mi je barem malo lakše-s vremenom će valjda popustit,no uvijek će mi ostat u glavi kao moja prva prava ljubav (iako on nije djelio moje osjećaje...)

a šta je s tom frendicom s kojom si se ljubakao-ima tu kakvih interesa,otkud to ?
tramica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 13:21   #20
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima.
Rapifen, ona zna već i predobro da sam ja zaljubljen u nju i to smo sve raspravili. Ovo jučer me ubilo. I prije sam je znao viđati, no bilo je nekako lakše i ne znam što me jučer toliko udrlo. Cijelu noć sam je sada sanjao da bude još gore i ne mogu si nikako pomoći. Da mi se bar to nije nikad desilo.... da se bar nisam nikad zaljubio u nju. Nemam jednostavno više vremena, niti živaca, niti volje za ljubavne patnje, a do sada mi je najgore..........
joj ti ja_a pa o ljubavi i zaljubljenosti se ne raspravlja, nije to dogovor o tome što ćete jesti uz sarmu i kaj ćete od mesa baciti na roštilj...

nema tu velike govorancije, možda je ona u istim govnima kao i ti...rekao si da joj se sviđao jedan dečko koji ne trza na nju

i zamisli si da tebi sad dođe neka ljeva poznanica i ide raspravljati s tobom koliko je zaljubljena u tebe ................

brijem da ju ne bi ni malo doživio

daj poduzmi nešto, posudi si neke romantične filmove (za inspiraciju), zašprehaj ju, NASMIJAVAJ JU, nemoj ju vrijeđati, halo!!!

poduzmi sve što je u tvojoj moći da ju dobiješ, kao prvo odustani od stava zašto su sve moje ljubavi osuđene na prokletstvo? jadan ja, ajme majko kojeg si baksuza rodila isl!

ti bi najrađe da cura koju ne zanimaš na taj način počne tebe osvajati, ma namoj, pa di si to vidio???

sreća prati hrabre!!! budi muško, poduzmi nešto (nemaj joj uvalit jezičinu kad ju sljedeći put vidiš, molim te )

i ako na kraju svega ništa od toga ne bude ta će te opsesija proći sama od sebe, jer si znao da si nešto pokušao
prune is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.