Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 09:14   #1
Višeplodna trudnoća

Bok svima!
Imam problem, a htjela bi saznati više mišljenja.
Stara sam 39 godina, a u drugoj polovici prošle godine dogodila mi se višeplodna trudnoća koju sam u 7. tjednu morala prekinuti iz zdravstvenih razloga. Nakon prekida trudnoće nisam mirovala niti uzimala nikakvu terapiju, bolova nije bilo, krvarenje je bilo obilno i trajalo je..., Nakon toga sam imala jednu menstruaciju??, pa ju opet nisam dobila dva i pol mjeseca, da bi se sada ustabilila.
Sada 7 mjeseci nakon prekida trudnoće u donjem dijelu trbuha pojavili su se bolovi i grčevi slični trudovima.
Papa test je uredan. UZV nalaz pokazuje tvorbu na jajniku, oplođena stanica na jajniku koja raste, (vanmaternična trudnoća?),maternica oštećena uslijed abortusa, neravna, odebljana s bilokularnom tvorbom na stijenci.
Posjetila sam više liječnika i svaki mi preporuča drugu terapiju i rješenje, koji se u suštini bitno razlikuju. Predlažu mi operaciju uz u svrhu vađenja spomenutog jajnika, a moguće i maternice.
Molim vas ako netko ima slična iskustva da ih iznese, pa da usporedim, a također bi htjela čuti može li mi netko preporučiti nekog privatnog ginekologa ili polikliniku sa suvremenim i dobrim dijagnostičkim uređajima i iskusnim liječnikom, kako bih mogla donijeti konačnu odluku što da učinim.
Poliklinika Vili, Eljuga ili?

Unaprijed hvala svima!
Plavi trnac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.