Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 15:54   #3701
Quote:
Tea323 kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva sa Subrina Recept protiv ispadanja kose šamponom?
Odgovorit ću sama sebi nakon mjesec dana korištenja jako sam ugodno iznenađena, inače imam rekla bih zahtjevnu kosu, bojana i prirodno suha i jako sklona perutanju, primjetila sam da mi manje ispada i pri pranju i četkanju, ugodnog je mirisa, pri šamponiranju kosu kao da i omekša, što mi se s ostalim šamponima; izuzev john friede nije događalo. preporučam
Old 19.09.2017., 23:42   #3702
Quote:
Tea323 kaže: Pogledaj post
Odgovorit ću sama sebi nakon mjesec dana korištenja jako sam ugodno iznenađena, inače imam rekla bih zahtjevnu kosu, bojana i prirodno suha i jako sklona perutanju, primjetila sam da mi manje ispada i pri pranju i četkanju, ugodnog je mirisa, pri šamponiranju kosu kao da i omekša, što mi se s ostalim šamponima; izuzev john friede nije događalo. preporučam
Meni je isto bio super...no sad imam nekih drugih problema pa tražim neki što blaži. LAngelica ima sličan, više biljnih ekstrakta u sastavu.
Je li itko isprobao Apivitine šampone? Zanima me kopriva njihova sa propolisom. 85% tvrde da su sastojci prirodni. 125,00 kuna im je 250ml (koliko vidim u webshopu) a do kraja mjeseca imaju 30% popusta u jednoj od ljekarni
catys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:03   #3703
ovi samponi protiv sijede kose, djeluje li to sta?!

npr: http://www.tiande.hr/proizvod/21315-...e-kose-420-ml/
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:29   #3704
Baš su me zainteresirali oni šamponi što imaju nešto micelarno u nazivu (a valjda i u sastavu).
Inače mi je micelarna otopina za čišćenje kože najveće otkriće u životu, pa sam se ponadala da će tako biti i za šampon. Uglavnom, nisam ga kupila jer u sastavu ima silikona, doduše pri samom kraju popisa, ali ja silikone nikako ne smijem stavljati na kosu jer je užasno tanka. I nisu baš jeftini... no svejedno već me tjednima kopka taj micelarni šampon.
Probao itko??
missm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.