Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 14:36   #9721
nez, meni je tijesto najbitnije na pizzi. pecivo na burgeru, kruh kod sendvica.
ali tamo nam nije tolko dobro tijesto a samo zbog njega smo isli probat.
ukusi su razliciti.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 22.09.2017., 17:48   #9722
tijesto u o'hari meni zadnji put (otkad su prešli na napolitanu) jest bilo definitivno žilavo, truda treba za sažvakat , no opet i vrlo ukusno. hm.
DeeJay Dee is offline  
Old 23.09.2017., 10:08   #9723
Bradati-kosati pizzaiol u O hari ostavlja dlake u tijestu. Vjerojatno je gazdin sin a za njega "higijenska pravila" ne vrijede. Pljuca po cijelom osoblju posebice po svom pomocniku. Pizza prolazna ali ono kaj sam uocio je da vlasnik mora promjeniti odnos prema svom sinu i ne dozvoliti mu da se onako uzasno ponasa.
Jurica Dulic is offline  
Old 24.09.2017., 19:40   #9724
Quote:
Jurica Dulic kaže: Pogledaj post
Bradati-kosati pizzaiol u O hari ostavlja dlake u tijestu. Vjerojatno je gazdin sin a za njega "higijenska pravila" ne vrijede. Pljuca po cijelom osoblju posebice po svom pomocniku. Pizza prolazna ali ono kaj sam uocio je da vlasnik mora promjeniti odnos prema svom sinu i ne dozvoliti mu da se onako uzasno ponasa.
JEdan od ovih?
https://www.facebook.com/oharazagreb...356104/?type=3
Pablo is offline  
Old 25.09.2017., 12:14   #9725
Preporuka za Pizzeriu u zapadnom djelu Zagreba? -uvjeti: da je pizza dosta velika i fina, da su normalne cijene i da ih ne radi bradati pizzajol koji ostavlja dlake u tijestu. Hvala.
EarthExplorer is offline  
Old 25.09.2017., 12:32   #9726
A daaaaaaaj... Pa kako ne zelis dlake u tijestu? ✌
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 25.09.2017., 12:35   #9727
Quote:
Jurica Dulic kaže: Pogledaj post
Bradati-kosati pizzaiol u O hari ostavlja dlake u tijestu. Vjerojatno je gazdin sin a za njega "higijenska pravila" ne vrijede. Pljuca po cijelom osoblju posebice po svom pomocniku. Pizza prolazna ali ono kaj sam uocio je da vlasnik mora promjeniti odnos prema svom sinu i ne dozvoliti mu da se onako uzasno ponasa.
grozno....jeste reklamirali...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 25.09.2017., 14:30   #9728
Quote:
EarthExplorer kaže: Pogledaj post
Preporuka za Pizzeriu u zapadnom djelu Zagreba? -uvjeti: da je pizza dosta velika i fina, da su normalne cijene i da ih ne radi bradati pizzajol koji ostavlja dlake u tijestu. Hvala.
Zapad je slab glede vrhunskih pizzerija, zato O'Hara toliko i dominira. Od dobrih spomenuo bih Spizzu, San Pietro, Pizza bar te, ak se Trešnjevka broji pod zapad, Karijolu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 25.09.2017., 15:34   #9729
Karijola zasad omiljena. Nisam imao sreću probati O Haru. Imam namjeru.
Uvijek istok is offline  
Old 26.09.2017., 07:34   #9730
meni je san pietro isto vrlo dobra, moram reći
kvalitetni sastojci, nešto tanje tijesto, nema kamena u želucu poslije
ma.nx is offline  
Old 26.09.2017., 07:52   #9731
Quote:
EarthExplorer kaže: Pogledaj post
Preporuka za Pizzeriu u zapadnom djelu Zagreba? -uvjeti: da je pizza dosta velika i fina, da su normalne cijene i da ih ne radi bradati pizzajol koji ostavlja dlake u tijestu. Hvala.
Probaj Olimpik pizzu, ugodno ćeš se iznenaditi..
Henry Miller is online now  
Old 26.09.2017., 08:22   #9732
Bas gledam cjenik San Pietra i cijene su ok, jedina mana sta nemaju klasicnu pizzu od tune u ponudi nego samo nekakvu "Tuncuni" od tune i incuna, a incune ne volim, a i maslinovo ulje stavljaju na tu pizzu, a to je isto upitno kakve je kvalitete
EarthExplorer is offline  
Old 26.09.2017., 11:28   #9733
Sinoć prvi put bila u Karijoli, fantastično
Fino, mekano, tanko tijesto, sastojci odlični i ima ih dosta, te nema one težine u želucu kao nakon većine.
Ja nisam velikih gabarita i nikad ne mogu pojesti cijelu pizzu pa je meni mala bila baš taman



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 26.09.2017., 11:36   #9734
uveli su male pizze u karijoli? nisam dugo bila....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 26.09.2017., 16:58   #9735


Narucili prije par dana i kasnili su 40 minuta... kazu da se jos navikavaju i sve to, ali sat i 40 cekat pizzu...
dje-CAk is offline  
Old 27.09.2017., 07:38   #9736
Quote:
EarthExplorer kaže: Pogledaj post
Bas gledam cjenik San Pietra i cijene su ok, jedina mana sta nemaju klasicnu pizzu od tune u ponudi nego samo nekakvu "Tuncuni" od tune i incuna, a incune ne volim, a i maslinovo ulje stavljaju na tu pizzu, a to je isto upitno kakve je kvalitete
Jučer sam jeo pizzu iz San Pietra. Priličan pad kvalitete u odnosu na ranije. Tijesto skroz tanko, ali žilavo, kada se ohladi kao da se žvače đon od cipele.
Henry Miller is online now  
Old 27.09.2017., 13:39   #9737
Jel jeo neko u Pizzerii Dvojka u Zg? Jel im valjaju meksicka piletina sa rizom i njoki sa 4 sira ? Hvala.
EarthExplorer is offline  
Old 01.10.2017., 14:05   #9738
EarthExplorer, ja sam jela njoke s 4 sira, jako su fini, ali porcija baš nije obilata. U Dvojki mi je najfinija crna pizza (s aktivnim ugljenom).
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Old 01.10.2017., 20:09   #9739
O'Hara - dragi jeo onu sa špekom crne slavonske svinje, a ja Šumska vila - mozzarella di bufala (tražila umjesto fior di latte koja je u original verziji), sirovi vrganji, bučino ulje, rikula, grana padano.

Moja je bila odlična, a nezakoniti je i svojom bio super zadovoljan. Tijesto vrhunsko!
Magenta123 is online now  
Old 01.10.2017., 21:59   #9740
Verona Due. Drugi put da sam tu na pizzi i ovaj put mi je bila i bolja. Ugodan ambijent, osoblje ljubazno, parking odmah ispred, malo igraliste za djecu i stvarno dobra i obilna pizza. Preporuka.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.