Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Pogledaj rezultate ankete: Uslijed novog poreza i svih nameta u hrvatskim kladionicama:
Kladim se k'o i lani, isključivo u domaćim kladama 7 15.91%
Osjetno sam smanjio broj listića/manje ulažem 12 27.27%
Prešao sam/ planiram prijeći na strane kladionice 13 29.55%
Prestao sam s klađenjem 7 15.91%
Dodam 3 para floorballa od 1.01, jako sam mudar 5 11.36%
Sve sam prokockao, nemam s čim igrati 10 22.73%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 19:40   #7661
Tondela-braga trenutno je 1:0. Domaci odma na pocetku dobili crveni. Zanimljivo je to sto su proslu sezonu igrali zadnje kolo, bragi nije trebalo, a tondeli je za ostanak u ligi bila dovoljna taman pobjeda od dva razlike kako je i zavrsila tekma. Jel bilo sve posteno ko zna al bas da ce danas braga izgubit...hmmm...
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:15   #7662
Preokrenula braga. Odlicno.
Kad sam vec dobro raspolozen...marseille vise od 3,5 zuta. Iznenadilo bi me da ne prode. Da je 4,5 ne bi igrao.
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:41   #7663
Nist od kartona na marseillu. Steta. Spojio sam sa kartonima na fiorentinu i valenciu koji su prosli.
Smanjit cu malo aktivnost na forumu dok se ne ukljuci vise ljudi. Nema mi smisla vise ovo da sam sa sobom pricam pozz
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:58   #7664
A što ćeš propali su svi kockari pa nema niko ništa za napisati...ja u zadnje vrime čak i odigran kokoji listić ali to je većinom onako na totalni blef osim hnl-a koji koliko toliko pratin a ovo ostalo nabadan onako bezveze
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:01   #7665
Ma kladi se hrpa ljudi ali nece nist ovdje napisat pogledaj neke druge stranice i forume pa ces vidjet da je aktivnost dosta dobra. Valjda ce i ovdje opet bit ok.
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:05   #7666
Ma neman pojma, lani san pratija i neke druge stranice pa ni to bila bogzna kakva aktivnost, nekako ljudi to sve više igraju ka loto bez neke potrebe za raspravom i zajebancijom

Ali ako oćeš da oživimo pdf samo reci i ja ću zamahnuti čarobnim štapićem i riješiti problem
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tags
18+

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.