Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 22:49   #6181
Quote:
el commadante kaže: Pogledaj post
Je, mi polja ionako možemo zaboraviti, ako ih rusi uzmu pod račun manje će se platiti iz proračuna tj naših đepova.

Ili možda misliš da će Plenković vratiti INAu u naše ruke pa da ćemo svi uživati blagodati plina iz Sirije?
Ako je INA imala vlasnicke udjele u naftnom polju u Siriji, tada je i drzava vlasnik tih udjela sukladno postotku vlasnistva u INA-i. Polja ne bismo trebali zaboraviti jer ona ne bi smjela imati nikakve veze sa Agrokorom. Drzava nema vlasnickih udjelau Agrokoru.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:05   #6182
Eto došlo vrijeme mandarina i kupim ih u Konzumu, Lidlu i još ponegdje. Sve odreda zadnje smeće, polutrule i osušene, tko zna koliko dugo negdje u hladnjači stoje i čekaju da ih uvale nekim narodima trećeg reda. Očito kolektivno dogovaraju uvoz i kupuju od istih nepoštenjaka.

Svi ti lanci su zadnje smeće da ne kažem g*vna, uvaljuju nam smeće udruženo i koordinirano bez da trepnu, zajedno sa veledistributerima.

Srdačno se nadam da dolazi novo doba gfdje će svi oni propasti kao što analitičari najavljuju, a stasati će neki novi, pošteniji kanali. Npr na Amazon svaki dobavljač ima hrpu ocjena i ako prodaje lošu robu kupci ga naprosto pokopaju i više nitko neće kupiti od njega.

Vrijeme je da narod počinje dobivati protuvrijednost za svoj teško stečeni novac. Što se mene tiče neka propadnu i Lidl i Konzum i Spar, neće biti nikakve štete osim za vlasnike.
rolandus is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:39   #6183
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/i...---490129.html
Dali je taj lik totalni kreten koji živi svoj film ili je užasno bezobrazan!
Ni jedno ni drugo. Izgleda da se tu igraju igre koje nitko od nas ne zna. Sve što čujemo i pročitamo nije potpuno točno. Najebat i platit ćemo naravno mi građani i vjerojatno nikad nećemo saznati koje su se to interesne skupine međusobno pokačile oko Agrokora.
Kerefek76 is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:39   #6184
Todoric je kazu totalno prolupao. Prica sam sa sobom, ne vjeruje nikome, zamislja da ga zele ubiti. Totalna psihijatrija.
Old Jučer, 17:49   #6185
Tko kaže?
I meni se čini da su ovo igre.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:52   #6186
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Todoric je kazu totalno prolupao. Prica sam sa sobom, ne vjeruje nikome, zamislja da ga zele ubiti. Totalna psihijatrija.
Baljezgaju pizdarije.
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:14   #6187
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Eto došlo vrijeme mandarina i kupim ih u Konzumu, Lidlu i još ponegdje. Sve odreda zadnje smeće, polutrule i osušene, tko zna koliko dugo negdje u hladnjači stoje i čekaju da ih uvale nekim narodima trećeg reda. Očito kolektivno dogovaraju uvoz i kupuju od istih nepoštenjaka.

Svi ti lanci su zadnje smeće da ne kažem g*vna, uvaljuju nam smeće udruženo i koordinirano bez da trepnu, zajedno sa veledistributerima.

Srdačno se nadam da dolazi novo doba gfdje će svi oni propasti kao što analitičari najavljuju, a stasati će neki novi, pošteniji kanali. Npr na Amazon svaki dobavljač ima hrpu ocjena i ako prodaje lošu robu kupci ga naprosto pokopaju i više nitko neće kupiti od njega.

Vrijeme je da narod počinje dobivati protuvrijednost za svoj teško stečeni novac. Što se mene tiče neka propadnu i Lidl i Konzum i Spar, neće biti nikakve štete osim za vlasnike.
nece propasti...
evo, bila je Billa koja je nudila malo kvalitetniju robu, pa gdje je danas?

sto se tice odjece, bio je Marks & Spencer, pa je i on otisao, i prepustio mjesto H&M-u..

dakle, gradjani RH gledaju samo da je sto jeftinije, pa makar jeli djubrivo, a ovih par koji paze sto jedu, njih ima dovoljno da imas 2-3 male Bio&Bio trgovine za cijeli ZG
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:28   #6188
građani RH ne gledaju jer se uzdaju u institucije, a kad progledaju kupuju na placu
Odgovori s citatom
Old Danas, 07:33   #6189
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Nije ugodno biti duzan Rusima.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:35   #6190
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Ako je INA imala vlasnicke udjele u naftnom polju u Siriji, tada je i drzava vlasnik tih udjela sukladno postotku vlasnistva u INA-i. Polja ne bismo trebali zaboraviti jer ona ne bi smjela imati nikakve veze sa Agrokorom. Drzava nema vlasnickih udjelau Agrokoru.
Postoji sitan problem: u sirijskom ratu otvoreno naoruzavamo i podupiremo vehabijske teroriste, a protiv smo legalne vlade.Od koje očekujemo povratak plinskih polja???

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.