Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2013., 23:07   #1701
Meni je kod tog šampona bilo učinka kad sam ga koristila u kombinaciji sa regeneratorom , isto za ravnanje od balee.
__________________
✽2.7.2010. - M ✽
orGinaLna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 12:11   #1702
Malo mi se ne da kopati po temi( lijena sam ofc ) pa bi vas molila za preporuku dobrog šampona za volumen drogerijskog ranga? Nisam ih još nikad koristila pa da probam malo kako to djeluje hhhh
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:26   #1703
ja sam koristila običan šampon i balein regenerator za ravnanje kose i bila sam skoro speglana
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 18:26   #1704
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
Malo mi se ne da kopati po temi( lijena sam ofc ) pa bi vas molila za preporuku dobrog šampona za volumen drogerijskog ranga? Nisam ih još nikad koristila pa da probam malo kako to djeluje hhhh
meni je za volumen dobar ovaj :



koristila sam ga u kombinaciji s istim regeneratorom i bio mi je ok. sprej nisam probala.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:21   #1705
Ja koristim od Schaume sampon i regenerator za ravnjanje. Ima ga za kupit samo u Mulleru. Rezultati su se poceli vidjet nakon par upotreba. Sad po zimi i vlagi ostajem na njemu. Ali ja jos stavim na opranu kosu u sredstvo za ravnjanje jer nema tog sampona koji ce moju kosu odrzat ravnom kada je vlazno.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:25   #1706
Ovaj mi nije loš:

yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:32   #1707
Hy
Već nekih dva mjeseca koristim šampon od fitovala (žuti) i zaustavio mi je ispadanje. E sad kada potrošim ovaj do kraja napravila bih pauzu od njega. Čini mi se da bi mi na duge staze mogao isušiti kosu.
Kupila bih Kloraneov šampon od zobi. Dali ga je netko probao?
Pošto sam počela koristiti djevičansko kokosovo ulje koje stavljam prije pranja, zanima me dali će mi dobro oprati kosu? Naravno zbog ulja poslije drugog šamponiranja ostavim šampon 2min na glavi radi djelovanja.
Imam tanku sa malo sušim vrhovima...

To je ovaj...
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 04:32   #1708
Cure, koristite li Philip Kingsley šampone?

Dali je koja od vas probala Pureology šampone?
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 04:36   #1709
Obično su linije za ravnanje kose one na kojima piše smoth, gotovo svi proizvođači imaju bar jednu takvu liniju. Naravno, ne možeš sad očekivati neki drastični efekt ali pomažu, pogotovo ako koristiš šampon , masku i serum koji imaju zajednički cilj.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:16   #1710
Mislim da regenerator ima puno veću ulogu što se tiče ravnanja kose.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:29   #1711
je li ijedna probala klorane liniju papirus?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:40   #1712
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Mislim da regenerator ima puno veću ulogu što se tiče ravnanja kose.
kod mene da sigurno. ja regenerator za ravnanje kose koristim po ljeti, pustim da se sama osuši i super mi je
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:58   #1713
^^ blago tebi, ja ne mogu bez pegle ništa, jedino me frizer može isfenirati na ravno a da to liči na nešto (pod uvjetom da nema vlage vani). Tako da sam odustala od tih proizvoda za ravnanje, pa su mi šamponi uglavnom namjenjeni problemima s vlasištem (za masnu kosu, za brži rast kose i sl.), a regeneratori i maske za njegu ostatka kose (suha, ispucala) i na kraju nešto za zaštitu od topline.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 12:14   #1714
TRAŽIM ŠAMPON

Imam perut , kosa mi je poslije sušenja jako suha , i nije nešto sjajna i mekana.
možete mi preporučiti šampon ? Head and shoulders sam probala i on mi stvara perut , sada koristim syos i nisam oduševljena. neznam koji ću šampon. sada ću da kupim sredstvo za zaštitu od toplote pa se nadam da će mi od toga kad sušim biti bolja kosa. i da kosa mi je nekad malo masna. mislila sam da uzmem ovaj šampon ; http://www.google.ba/imgres?hl=bs&sa...9,r:0,s:0,i:78 , prije sam ga koristila , neznam stvarno. ako imate neki dobar sampon protiv peruti , da je sjajna i meka kosa od njega , stavite u kom. i MISLILA SAM DA PROBAM DJEČIJI JONSONS BABY ŠAMPON ..
Hana868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 13:50   #1715
Hana868 - perut, masnoća vlasišta, suha kosa bez sjaja; teško da ćeš za sve probleme naći riješenje u jednom proizvodu. Ako imaš perut koja nije samo reakcija na proizvod, teško da ćeš je se riješiti samo prelaskom na baby šampon, prvo ju moraš "izliječiti" odnosno staviti pod kontrolu. A za suhu i kosu bez sjaja probaj koristiti regenerator za sjaj, ali stavljaj ga u maloj količini i što dalje od dtjemena da ti ne zamasti i oteža kosu.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 17:11   #1716
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Hy
Već nekih dva mjeseca koristim šampon od fitovala (žuti) i zaustavio mi je ispadanje. E sad kada potrošim ovaj do kraja napravila bih pauzu od njega. Čini mi se da bi mi na duge staze mogao isušiti kosu.
Kupila bih Kloraneov šampon od zobi. Dali ga je netko probao?
Pošto sam počela koristiti djevičansko kokosovo ulje koje stavljam prije pranja, zanima me dali će mi dobro oprati kosu? Naravno zbog ulja poslije drugog šamponiranja ostavim šampon 2min na glavi radi djelovanja.
Imam tanku sa malo sušim vrhovima...

To je ovaj...
Ja sam probala nekoliko kloranovih sampona, mislim da sam i ovaj koji spominjes, i svi su mi ok, ali ipak je najbolji onaj za plavu kosu sa kamilicom.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 11:46   #1717
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Ja sam probala nekoliko kloranovih sampona, mislim da sam i ovaj koji spominjes, i svi su mi ok, ali ipak je najbolji onaj za plavu kosu sa kamilicom.
Hvala ti na odgovoru. Mislim da ću prvo ovaj probati, ali ću morati ja i kamilicu probati
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 18:27   #1718
Oba dva su predobra za tu smješnu cenu, a najviše sam zadovoljan od ovaj prvi, jer kosa mi ne opada, sve manje i manje, još sam dobio one mlade vlasi, a što je najbitnije me vlasište ne svrbi kao od ostalih iz iste firme, dobro nisam sve vrste probao, dosad samo kokos i kopriva pa me vlasište svrbilo ko da sam pun švenaca. Ovaj šampon je zaista prirodan iako ima parfem navodno prirodni, ipak pod toplom vodom zadira onaj miris o češnjaka, ali ne ostaje na kosi uopće, to me uvjerava u njegovu prirodnost.








A što se tiče ovaj od kamilice na bazi kamiličnog mljeka one daje odličan sjaj i mekoću, tako da nema potrebe od dodatnih maski a uopće se kosa ne masti prekomjerno, miris je prekrasan.

Mislim da ova dva neću promjeniti i da promjenim znam da imam na što vratiti se.
peacemakerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 19:44   #1719
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru. Mislim da ću prvo ovaj probati, ali ću morati ja i kamilicu probati
probaj prvo pitati za testere u ljekarnama, a ako ih nemaju, imaš za kupiti mini putna pakiranja tih kloranovih šampona po ljekarnama i dođu ti oko 7 kn. radije prvo kupi to malo pakiranje da probaš, nego da odmah daš 50kn za veliko. imala sam taj od zobi, stvarno umiri vlasište i nema svrbeža i iritacija, ali mi je od njega kosa bila jače raspršena nego inače što mi se nije sviđalo. ako ti treba volumena, onda ti to neće biti minus.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 17:05   #1720
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
probaj prvo pitati za testere u ljekarnama, a ako ih nemaju, imaš za kupiti mini putna pakiranja tih kloranovih šampona po ljekarnama i dođu ti oko 7 kn. radije prvo kupi to malo pakiranje da probaš, nego da odmah daš 50kn za veliko. imala sam taj od zobi, stvarno umiri vlasište i nema svrbeža i iritacija, ali mi je od njega kosa bila jače raspršena nego inače što mi se nije sviđalo. ako ti treba volumena, onda ti to neće biti minus.
Hvala ti na informaciji
Malo volumena mi neće škoditi
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.