Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2016., 11:15   #421
Zna tko je li moguće upisati Poslovnu Ekonomiju na EFOS i odmah se prebaciti na Poslovnu ekonomiju - EFZG? Recimo znam da je moguće sa Pravnih fakulteta se tako prebacivati gdje se samo navede razlog prebacivanja (npr. osobni) i odobre prebacivanje.
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 22:21   #422
Jel ide netko na upis u cetvrtak?
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 19:44   #423
Može li mi netko reći je li težak smjer marketing i kakav je u usporedbi s poslovnom informatikom? Znači tipa predmeta, profesora itd? Hvala unaprijed
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 16:10   #424
Lijep pozdrav!
Kako ide postupak prebacivanja na efzg iz efos, jučer sam se upisao, jel se plaća izvanredno i jel ima polaganja razlika ispita prilikom upisa tj premjesta mislim da se razlikuju po tom pitanju ne zelim da mi propadne godina uzalud unaprijed hvala svima na odgovorima
__________________
Usluga crtanja po Vašoj želji, svi dogovori preko PM i Mail.
v.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 19:30   #425
Kolege, ima li netko ovdje sa strucnog studija, smjer racunovodstvo, da prodaje knjige za prvu godinu?
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 21:55   #426
Pozdrav,evo ove godine krećem na efos,smjer poslovna informatika(izvanredni).Zanima me da li postoje kakve razlike izmedu izvanrednog i redovnog studija(osim placanja) u predmetima i opcenito?
ex1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 21:01   #427
Quote:
ex1997 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,evo ove godine krećem na efos,smjer poslovna informatika(izvanredni).Zanima me da li postoje kakve razlike izmedu izvanrednog i redovnog studija(osim placanja) u predmetima i opcenito?
Koliko ja znam, prvu godinu svi imaju jednako sve.. Tek se na drugoj godini bira smjer i tek onda možeš upisati PI..
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 14:30   #428
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, prvu godinu svi imaju jednako sve.. Tek se na drugoj godini bira smjer i tek onda možeš upisati PI..
A ostale pogodnosti? Npr. zdravstveno
ex1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 16:29   #429
Quote:
ex1997 kaže: Pogledaj post
A ostale pogodnosti? Npr. zdravstveno
Kao izvanredan nemaš nikakve pogodnosti. Ja sam prvi faks studirala izvanredno, prijavila sam se na burzu i imala zdravstveno kao nezaposlena osoba. Iksicu imaš, ali nemaš sredstva na njoj tako da ti ne vrijedi. Koristila sam ju samo za kupnju karte u busu jer kao izvanredan nisam imala pravo na subvenciju od grada.

Sve si plaćaš sam, nemaš pravo na ništa. Jedino što imaš pravo koliko hoćeš puta izaći na ispit, a redovni ima tri izlaska i komisiju.
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:44   #430
kad pocinju predavanja, nista nema jos na stranici...
mike lowrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 09:10   #431
Pozdrav! Pošto je prva godina preddiplomskog studija za sve jednaka po kolegijima može li netko dati informaciju gdje se može nabaviti literatura ili neke skripte za polaganje ispita. Pošto sam izvanredan student tek upisan nemam obveze predavanja. I da li je istina da ne mogu izaći na ispit prije 2.mjeseca 2017.?
drvokljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 11:36   #432
Bok

Kod upisa na diplomski studij se predaju papiri za redovni i izvanredni smjer s preporukom profesora, ako je prosjek manji od 3,5. Jel zna netko jel se i za redovne i za izvanredne mora predati original preporuka ili se za jedan smjer može predati original, a za drugi kopija?
ftppuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 15:47   #433
Prodaje li netko Karicevu knjigu Ekonomika poduzeća? 2006g. izdanje.
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:30   #434
Quote:
drvokljuc kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Pošto je prva godina preddiplomskog studija za sve jednaka po kolegijima može li netko dati informaciju gdje se može nabaviti literatura ili neke skripte za polaganje ispita. Pošto sam izvanredan student tek upisan nemam obveze predavanja. I da li je istina da ne mogu izaći na ispit prije 2.mjeseca 2017.?
Učlani se u aktualnu grupu efosa na facebooku, tamo ces pronaci ljude koji prodaju knjige, stavljaju skripte itd.
Sto se tice polaganja ispita na stranici svakog kolegija imas informacije kad su ispitni rokovi neki su prije a neki kasnije ali tako je i redovnima.
Opcenito kad polazu redovni na efosu polazu i izvanredni. S tim da imas i kolokvije na vecini kolegija kao izvanredni student.
fiona99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:31   #435
Imam jedno pitanje, nadam se da ce mi netko znati odgovorit prije nego se raspitam u referadi. Naime, zanima me kad zavrsim preddiplomski studij kao izvanredan student imam li se pravo prijaviti za redovni diplomski studij?
Stvarno mi je bitno ako netko zna?
fiona99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:45   #436
Quote:
fiona99 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, nadam se da ce mi netko znati odgovorit prije nego se raspitam u referadi. Naime, zanima me kad zavrsim preddiplomski studij kao izvanredan student imam li se pravo prijaviti za redovni diplomski studij?
Stvarno mi je bitno ako netko zna?
Ovisi o prosjeku ocjena. Ako imaš iznad 3,6 čini mi se onda možeš
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 16:58   #437
Mislim da treba jači prosjek ali nisam siguran, najbolje nazvati referadu.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 18:46   #438
Ima li netko skriptu iz osnova ekonomske teorije ( počela ekonomije )?
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 02:11   #439
Pozdrav svima, imam pitanja u vezi s DM:

Zna li netko je li za EFOS potrebno pisati izborni predmet na državnoj maturi, ili samo tri obavezna - matematika, hrvatski, engleski?

Je li dovoljna osnovna razina za sva tri predmeta ili uvjetuju višu razinu za neki od njih?

Hvala unaprijed!
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 08:09   #440
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam pitanja u vezi s DM:

Zna li netko je li za EFOS potrebno pisati izborni predmet na državnoj maturi, ili samo tri obavezna - matematika, hrvatski, engleski?

Je li dovoljna osnovna razina za sva tri predmeta ili uvjetuju višu razinu za neki od njih?

Hvala unaprijed!
https://www.postani-student.hr/Ucilista/Nositelji.aspx#
sve piše, nema izbornih predmeta kao zahtjev studija
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.