Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 09:25   #661
Quote:
anatis kaže: Pogledaj post
Imam xs zimsku jaknu od manga i ok mi je osim malo u ramenima steže dok dignem ruke, ali mi zapravo dobro stoji pa da bi mi veća veličina bila prevelika u struku i prsima. Pa se zato dvoumim za ovaj kaput...
Imam 54 kg i 168 sam visoka... Pomoć

Iste sam težine i visine i od Manga imam 3 kaputa u XS veličini.
Jenom sam uzela i S radi usporedbe, ali mi XS puno bolje stoji.
Da uzimam ovaj tvoj kaput, uzela bih XS jer mi djeluje dosta veliko.
Ali ja mam uska ramena pa to uzmi u obzir.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:31   #662
Ja imam oko 168 cm i oko 60 kg pa uzimam XS
Ako nemaš prebujne grudi, mislim da ti je XS ok..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:40   #663
Hvala cure na savjetima! Naručila sam xs pa javim dok stigne
anatis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:25   #664
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ja imam oko 168 cm i oko 60 kg pa uzimam XS
Ako nemaš prebujne grudi, mislim da ti je XS ok..
Ili malo jaču ruku Ja sam i visina i težina kao ti, ali su im modeli za tanke ručice i nema šanse da mi xs bude dobar. A nije da sam rambo, samo imam mrvicu jači biceps

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:55   #665
Jel ima netko ove cizme?
https://shop.mango.com/hr/women/shoe...rio;42,342,442

Moze recenzija, ko ih ima?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:48   #666
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
Jel isprobao netko ovaj povrat u dućanu za online narudžbe?
Hej, nisam pokušavala vratiti u trgovinu, ali sam naručivala nešto s regularnog manga prošli tjedan i kada je stiglo, na onom papiru za povrat koji bude u paketu, piše da stvari nije moguće zamijeniti niti vratiti u trgovine u Hrvatskoj.
majathebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:12   #667
Jel možda netko vidio ove negdje u dućanu? Pokazuje da ih nema , al svejedno da provjerim ovdje, pošto tražilica često ne radi?
Baš su mi
https://shop.mango.com/hr/women/shoe...;Botas_botines
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:02   #668
12.9. sam prvi put narucila nesto s Manga i to Outleta i dobila samo onaj jedan mail gdje Mango javlja da mi je posiljka na putu. Citajuci postove ovdje sam tek maloprije shvatila da moram kliknuti na "query order status" pa sam to i napravila da bih vidjela da je paket navodno od 13.9. u Hrvatskom Leskovcu i da jos nije predano na prijevoz u Rijeku.. je li to normalno? Je li jos netko imao problema ovakvih? Znam da je Overseas u Rijeci katastrofa, ali ovo cak nije ni doslo do Rijeke jos hahah
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:26   #669
Quote:
BlueMissy kaže: Pogledaj post
12.9. sam prvi put narucila nesto s Manga i to Outleta i dobila samo onaj jedan mail gdje Mango javlja da mi je posiljka na putu. Citajuci postove ovdje sam tek maloprije shvatila da moram kliknuti na "query order status" pa sam to i napravila da bih vidjela da je paket navodno od 13.9. u Hrvatskom Leskovcu i da jos nije predano na prijevoz u Rijeku.. je li to normalno? Je li jos netko imao problema ovakvih? Znam da je Overseas u Rijeci katastrofa, ali ovo cak nije ni doslo do Rijeke jos hahah
Meni isto stoji da je od 13.9. u Hrvatskom Leskovcu a narucila sam 12.9. u 23.30 pa mi se to cini nemoguce.
Prijateljica je imala istu situaciju pa je zivkala Oversease, oni su tvrdili da nisu jos primili paket a njon je pokazivalo da je kod njih, za 3, 4 dana ga je dobila pa se ne zivciram jos.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:14   #670
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Meni isto stoji da je od 13.9. u Hrvatskom Leskovcu a narucila sam 12.9. u 23.30 pa mi se to cini nemoguce.
Prijateljica je imala istu situaciju pa je zivkala Oversease, oni su tvrdili da nisu jos primili paket a njon je pokazivalo da je kod njih, za 3, 4 dana ga je dobila pa se ne zivciram jos.
Ajde dobro, vidjet cemo sta ce biti. Strpljen - spasen
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:52   #671
ma samo je zaprimljena najava posiljke, nije paket mogao u 24h doci do hr. leskovca. inace, tek kad dodje do njih dobijete poruku o isporuci
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:05   #672
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Meni su javili da to znači da pošiljatelj nije posao paket, a Mango je javio 13. da je poslao.. tko tu koga mulja..

Edit: Nakon što sam i ja stavila isporuku u PON dobila sam mail da dostavljaju bla bla u pon.. vagana večeras... ne kužim...?!
Došlo danas..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:30   #673
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Znači da bi ti moglo danas doći. Meni iz overseasa pošalji dan prije sms da će sutra dostaviti, a obično i taj dan dođe još jedan sa vremenom u kojem će doći dostava.

Mene je mango/outlet totalno razmazio sa popustima, imam osjećaj da više ne znam otići u shopping centar i kupiti nešto po punoj cijeni. Skoro. Stvarno se da uloviti super stvari. Npr. upravo nosim kožnu jaknu, kupljena početkom ljeta i to kasno navečer došla na početak sniženja i prodao se moj broj, da bi ju ujutro lovila po cijelom gradu ( tj. zvala ; ) ) i nađem je u Areni. Cijena 899 kuna, platila 299 kn. Koža, mekana, lijepa, san snova. Vrijedi i više nego sam platila. Mislim da mi je ovo najbolji ulov do sada od njih.
Ova:http://www.cromoda.com/kozne-bajkers...senih-iz-manga
Deveta jakna, crna. Jedva našla neki link.
Zaključak, možeš uloviti super stvari.
Doslo mi je tek danas i nazalost kako sam se i bojala, sakoici su mi mali
Sad ni sama nisam ziher prodati ih ili ih vracati u mango, najrade bi se zamjenila s nekim tko treba manji broj
Slicno smo radili u grupama na fbu prosle godine nakon shopinga zivota. eh da je to bar jos aktivno

Stvarno istina, da se cuda uloviti na snizenjima

Kaput koji sam trazila sam uspjela naci u avenue mallu ali mi je predugacak i pojede me tako da nista od njega i necu ga ni loviti na snizenju ako uopce bude tamo na proljece snizen


Nisam imala srece ovaj put sa mangom
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:21   #674
Curke ako netko narucuje sa mango outleta, imam narudzbu za 100 kn pa bi se pridruzila ako je moguce
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:30   #675
Znači za Mango još uvijek dostavlja Overseas? Izbjegavam naručivanje dok je tako. Znate li za koga oni još dostavljaju?
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:35   #676
Quote:
Bam Bee kaže: Pogledaj post
Znači za Mango još uvijek dostavlja Overseas? Izbjegavam naručivanje dok je tako. Znate li za koga oni još dostavljaju?
Da,overseas...
Ja evo čamim doma i cekam mango posljku koju bi mi trebali dostaviti danas popodne...
Iskreno, iznenadila bih se da sve prodje glatko i bez problema
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:00   #677
Ja imam 30ak narudzbi s Manga i nikad dosad nisam imala ama bas nikakav problem. Di vas zezaju?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:10   #678
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ja imam 30ak narudzbi s Manga i nikad dosad nisam imala ama bas nikakav problem. Di vas zezaju?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ma nije to sad ne znam kakvo zezanje i natezanje, al uvijek je bar neka sitnica mimo "dogovora"...
Npr. Prosli put sam preusmjerila posiljku u shop (u neki od auro domusa).. ja na poslu, zvoni mi mobitel, dostavljac mi kaze: izadjite, ispred kuce sam vam... ja mu objasnjavam da nema nikog doma jer sam jos dan ranije preusmjerila posiljku, on kaze da mu centrala nije javila...
Jednom su mi posali mail da mogu preuzeti posiljku u auro domusu, posiljke nigdje, dosla je tek 2 dana od maila, dostavljac ju je valjda vozao sa sobom jer mu nije shop bio u blizini
Jednom je receno da ce mi dostavljac doci izmedju 8 i 12 prijepodne, dosao je u pola 9 navecer taj dan...
I tako...
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:19   #679
Je li tko narucio ovo jaknu (biker jakna brusena koza bordo boje iz Outleta)? Kakva je uzivo?

https://www.mangooutlet.com/hr/women...etas4,304;Piel
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:20   #680
Eh evo da javim, stiglo maloprije. Prvi puta da nije bilo problema s dostavom - javili da ce biti dostavljeno 11-14 h.. a mene dostavljacica zove vec u 13.30! Ne mogu vjerovati da sam ovo dozivjela
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.