Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 11:39   #701
Meni isporučuju na posao, stavila sam kao primatelja naziv firme i u zagradi svoje ime, i nemam stvarno nikakvih problema s dostavom. Očito prema firmama imaju više obzira, nego prema privatnim osobama.

A u zadnje vrijeme sam počela preusmjeravati na OEX shop (prvenstveno zato što mi se zna dogoditi na sa sobom nemam dovoljno love za platiti) i to mi je isto ok. Kad dobijem poruku da je stiglo, navratim poslije posla i pokupim bez problema...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:41   #702
ne radim u firmi i ne mogu u bilo koje doba na poslu preuzeti paket.

a "najblizi" oex shop mi je daleko i totalno van bilo koje rute kojom obicno idem.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:20   #703
mislite da su mi dostavili paket...?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:50   #704
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Meni isporučuju na posao, stavila sam kao primatelja naziv firme i u zagradi svoje ime, i nemam stvarno nikakvih problema s dostavom.
tako i ja radim, nikad nikakvih problema, uvijek nazovu, poštuju vrijeme...
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:54   #705
blago vama.
kao sto rekoh, ne mogu na poslu primati pakete.
ali sam zato uvijek jedan dio dana doma jer radim u smjenama. evo sad idem na posao. i uzalud sam cekala cijelo jutro.
novi agent mi je rekao da paket opet nije utovaren u kombi nego cami na skladistu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:17   #706
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
blago vama.
kao sto rekoh, ne mogu na poslu primati pakete.
ali sam zato uvijek jedan dio dana doma jer radim u smjenama. evo sad idem na posao. i uzalud sam cekala cijelo jutro.
novi agent mi je rekao da paket opet nije utovaren u kombi nego cami na skladistu.
Prestrašno...
I potpisujem tvoj navod "pa to je osnovna bolest hrvata: svi bi zgrtali puno love, a nitko ne bi radio/placao zaposlenike da rade kako treba."

Ja i moja lošija polovica isto čekamo paket, baš me zanima kako će ovaj put avantura završiti. No uglavnom bude ovako: najave mailom da će doći popodne, ja "prebacim" za sutra jer popodne nisam doma i on svejedno dođe popodne Mislim, čemu onda ta opcija?
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:21   #707
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mislite da su mi dostavili paket...?
Ček Frupy, jel te sad zeznuo DPD ili Overseas?
Ako ti išta znači kod mene u kvartu DPD stalno dolazi u isto vrijeme, očito smo im između 11:30 - 13:30 na ruti i ako znam da u to vrijeme neću biti doma, bez problema paket preusmjerim na svekrvu ili kod muža u firmu. I stvarno se toga drže. Ako je i kod tebe tako, dogovori da ti dostave onaj dan koji si ti slobodna u to vrijeme kad operiraju tvojim kvartom.
Jel imaš na poslu nekakvu portu? Možda možeš tamo naručiti.
Ja sam od Manga odustala djelomično isto zbog Overseasa. Jednostavno mi se više nije dalo s njim zaj... Zadnjih nekoliko paketa sam preusmjeravala u Auro domus poslovnicu (koja mi je stvarno blizu) i tako je jedino funkcioniralo. Inače uopće nisu poštovali one moje promjene termina dostave. Muža su par put izigrali kad je naručio mobitel i na kraju mobitel ostavili u OEX shopu udaljenom 5 km, tvrdeći da ne postoji bliže, a meni bez problema u kvart! Toliko su mi se zamjerili da sam sve za sve Mango narudžbe birala plaćanje pouzećem. U tom slučaju mi je bilo svejedno ode li paket natrag pošiljatelju zbog njihove loše organizacije.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:57   #708
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
U dpd-u, odnosno njihovim kooperantima su strašni uvjeti rada (dosta šaljem preko njih pa sam si dobra s dpd-ovcima). Obujam posla im se u zadnjih par godina povećao za 90%, a broj ljudi je ostao isti. Sad su povećali cijene slanje preko aukcija za duplo u nadi da će ljudi bar manje slati pakete kad su si već toliko dostava natovaili na vrat.
Dečki nemaju vremena za gablec nego jedu u kombijima, rade po 12 sati i sl. Onda su počeli davat otkaze pa im se sad događa da im se javljaju samo stariji ljudi kojima treba sto godina da nauče kako funkcionira onaj aparatić i tako. I još dodaš faktor kiše u Zagrebu i kako se tada vozi i ne stignu ništa.
Ja poludim kada provedem cijeli dan doma čekajući da pokupi paket, a on se samo ne pojavi pa onda sljedeći dan opet ne mogu ništa nego buljit kroz prozor kad će on doći.
Meni je jasno da je uglavnom problem u politici poslovanja firme, a ne u samim dostavljačima ali kvragu ne možeš ostavit paket na hodniku jer se nemaš vremena vraćat a prethodno nisi nikoga nazvao ni obavijestio da paket stiže.

Sinoć opet mail od Overseasa o novoj dostavi danas, opet nitko nije došao i nitko se ne javlja na telefon.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:16   #709
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ček Frupy, jel te sad zeznuo DPD ili Overseas?
Ako ti išta znači kod mene u kvartu DPD stalno dolazi u isto vrijeme, očito smo im između 11:30 - 13:30 na ruti i ako znam da u to vrijeme neću biti doma, bez problema paket preusmjerim na svekrvu ili kod muža u firmu. I stvarno se toga drže. Ako je i kod tebe tako, dogovori da ti dostave onaj dan koji si ti slobodna u to vrijeme kad operiraju tvojim kvartom.
dpd.
upravo ovo sam i napravila - 5 puta dosad!!
dakle, bila sam slobodna po 5-6 sati i oni nisu bili u stanju dostaviti prokleti paket.
ja sam im inace "na ruti" izmedju 11 i 13 (tako su mi rekli svaki put kad sam uspjela dobiti call centar), a ovaj tjedan sam svaki dan bila doma u to vrijeme i nista.
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Sinoć opet mail od Overseasa o novoj dostavi danas, opet nitko nije došao i nitko se ne javlja na telefon.
upravo to su i meni radili s mango paketima, svaki bozji put u zadnjih godinu dana.

odustala sam, ne da mi se vise natezati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:07   #710
Vidim da jako puno vas ima problema s Overseasom... a žalite li se onda nekome? Od 4 puta koliko sam naručivala s Manga - 4 puta natezanja i živciranja zbog njih. I zadnji put sam poslala mail Mangu s pritužbom. Čak su i odgovorili, ispričali se i rekli da će istražiti slučaj. I opet ću ako će biti problema. Nekako se nadam da će ih zamijenti ako se dovoljno ljudi bude žalilo.

Dajte se žalite.

Sad čekam dostavu s Boohoo-a. Zna li netko tko to dostavlja?
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:11   #711
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Vidim da jako puno vas ima problema s Overseasom... a žalite li se onda nekome? Od 4 puta koliko sam naručivala s Manga - 4 puta natezanja i živciranja zbog njih. I zadnji put sam poslala mail Mangu s pritužbom. Čak su i odgovorili, ispričali se i rekli da će istražiti slučaj. I opet ću ako će biti problema. Nekako se nadam da će ih zamijenti ako se dovoljno ljudi bude žalilo.

Dajte se žalite.
a kome da se zalim?

ja ih maltretiram mailovima i pozivima i jasno izrazim negodovanje dostavljacu kad se napokon udostoji pojaviti.
ne znam sto vise od toga mogu napraviti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:46   #712
Stvarno ne očekujem ne znam kakvu ljubaznost, ali ovi iz Overseasa su stvarno izuzetno bezobrazni, pa pogledajte im samo ocjenu na Google, toliko recenzija, a ocjena nedovoljan, mislim da to sve govori. Mi imamo u kvartu njihovog dostavljača kojem ne smiješ ništa reći, jer bi se odmah svađao s tobom, ma hvala i doviđenja, da ne bih trošila svoje vrijeme i živce na takve. Mango volim, ali mu se vraćam kad promijene politiku poslovanja po pitanju dostave, jer da, od toliko pritužbi to se sad već tiče i njih, a ne samo Overseasa, sumnjam da u ovih par godina već nisu dobili dojavu o čemu se radi.

Za razliku od DPD kojima stvarno svaka čast i uopće mi je nepojmljivo staviti ih u isti kontekst, jer su i više nego ljubazni, barem prema mom dosadašnjem iskustvu.
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:32   #713
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
tako i ja radim, nikad nikakvih problema, uvijek nazovu, poštuju vrijeme...
Ja isto. Stalno nešto naručujem, ne dostavljaju mi samo Mango.. ono, barem jednom- dva puta tjedno mi nešto dovoze, a nekad i češće i često si promjenim malo na posao malo kod kuće da mi dovezu, par puta sam i u njihovu bazu da si sama dođem po to dok nisam znala kad ću se vratiti s puta itd... i nikad problema.. i jako su ljubazni i dragi dečki, i cura koja radi u bazi.

Quote:
Bam Bee kaže: Pogledaj post

Za razliku od DPD kojima stvarno svaka čast i uopće mi je nepojmljivo staviti ih u isti kontekst, jer su i više nego ljubazni, barem prema mom dosadašnjem iskustvu.
Ja i za dpd imam pohvalu, iako mi oni jako rijetko nešto dostave, ali bio je jedan slučaj, bila je zima, užasno puno snijega, mećava doslovno, na cesti led, ja na vrhu u oblacima u brdima, tu ima jako puno snijega uvijek i ne čiste redovno jer nije glavna ulica, a oni su mi točno u pet poslijepodne dostavili paket koji je već bio plaćen preko neta, dakle samo mi ga je donio, a mogao je odgodit dan dva, bila je zima, i mrkli mrak već u to vrijeme, stvarno abnormalni uvjeti na cesti i vremenski...
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 07:38   #714
Ja sam na otoku i sve pohvale Overseasu!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 08:33   #715
Ja sam se preporodila od kad prebacujem dostave na posao, svi mi ispoštuju rokove i dogovoreno vrijeme, nazovu me na mob prije nego dođu, jednom me dečko iz Overseasa čekao na parkingu dobrih 15min - njega sam i pohvalila na onaj njihov mail. I prestala sam se živicirati i očekivati pakete zaljepljena za kauč. Kad dođe - dođe (počela sam plaćati pouzećem i to mi je isto psihološki preporod)....
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 08:41   #716
I ja sam među nezadovoljnima
Moj dostavljač je samoinicijativno vratio Mangu nekoliko paketa kad me nije bilo kod kuće da preuzmem paket iako sam prebacila dostavu na drugi termin ili preusmjerila u OEX
Na telefon se nitko ne javlja i ne odgovara na mailove
Nažalost ne mogu primati pakete na poslu


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:42   #717
bacila pogled na temu, kad ono tema overseas )
sva sreća da sam nabasala jer sam do sad smatrala da možda i pretjerujem hehe

nakon komatozne dostave prebacili smo se na moj posao koji ima portu, urudžbeni i zbilja nije atomska fizika dostaviti paket
do zadnjeg puta (kada opet) nije dostavljen paket JER nema korisnika na toj adresi

zbilja izgubim volju naručivati kada se sjetim natezanja s dostavom..al ajd, bar mi je sad lakše da si ne brijem da ludujem bezveze
itapita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:16   #718
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
uspjela sam mailom doci do nekog glavonje iz dpd-a, odgovorio mi je i navodno ce mi danas do 12 paket biti dostavljen.
imaju jos sat i pol. tik tak.
Sretno. Ja kad sam tražila mail od nadređenog, lik mi je ni pet ni šest hladno dao mail - od kolege. To sam tek kasniej saznala. Ovaj je najavljivao isto dotave koje nisu došle. JAKO ružno i frustirajuće lekanje paketa 10 dana.. Pogotovo jer je bila grupna narudžba i osjećala sam se grozno kak stalno govorim - još nije došao paket, kao da muljam..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:42   #719
Je li itko uspio "natjerati" Mango Outlet da plate troskove postarine zbog faulty itema?
Nevjerojatni su. Poslali su kaput s greskom, i to poprilicnom!
Poslikala sam gresku, listic HP-a s troskovima povrata i par puta im poslala mail da pokriju postarinu.
Svaki put dobijem neki genericki mail koji nema veze s onim sto sam ih pitala. Btw, takav genericki odgovor sam dobila puno puta, neovisno o problemu.

Jucer su mi uplatili povat novaca za robu, danas sjelo na racun. Troskove postarine nisu uplatili. To dodje naknadno ili ih moram gnjaviti 100 puta mailom?
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:51   #720
Quote:
green_eyes kaže: Pogledaj post
Je li itko uspio "natjerati" Mango Outlet da plate troskove postarine zbog faulty itema?
Nevjerojatni su. Poslali su kaput s greskom, i to poprilicnom!
Poslikala sam gresku, listic HP-a s troskovima povrata i par puta im poslala mail da pokriju postarinu.
Svaki put dobijem neki genericki mail koji nema veze s onim sto sam ih pitala. Btw, takav genericki odgovor sam dobila puno puta, neovisno o problemu.

Jucer su mi uplatili povat novaca za robu, danas sjelo na racun. Troskove postarine nisu uplatili. To dodje naknadno ili ih moram gnjaviti 100 puta mailom?
Moraš ih gnjaviti više puta da ti vrate poštarinu, tako sam ih ja i vratili su mi ju 10-tak dana nakon povrata novaca za robu.
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.