Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2015., 16:16   #81
Quote:
twinser kaže: Pogledaj post
Vidim da nije nitko tražio Ice Water Filter za Blombergov frižider........ Zanima me jel netko koristi frižider KQD1360X u kojeg ide famozni filter pod šifrom 487496100 .....eh sad jadna mi majka jer na ebayu svi ti filteri kostaju 50 ili više dolara, sve me strah pitati naše servisere poznajuci nasu logiku ebay puta deset........a kazu da se mjenja svakih 6 mjeseci, majko mila pa frižider bi me koštao više nego HRT pretplata hehehe.......ima li netko neki dobar izvor tih filtera ili ide kemijanje na croatistanski način ?
Imam frižider 18 mjeseci, pijem vodu i ne mijenjam filter.

Javit ću ti kad crknem.

Malo sam se zamislila, možda gljive unutra već rastu, našla sam ovo http://www.allmyfilters.com/filtres-...-kwb1330x.html, dva filtera za 45 GBP
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:07   #82
Hvala na odgovoru ali moj je skroz drugi tip, no nema veze ako naletim na nesto povoljno javim.......inače sam već dva puta prao i ispuhivao komporesorom jer voda pocne curiti tankim mlazom i pola litre jedva za minutu iscuri, u tom je problem.......pa bi ga ipak nakon dvije godine htio zamjeniti........
twinser is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:56   #83
Thumbs up

Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
ja sve aparate imam blomberg...napa, perilica suđa, ploča za kuhanje i ugradbena pećnica...zadovoljna sam i dizajnom i cijenom i garancijom...a i pokazali su se super...koristim ih već par mjeseci i nemam zamjerki...lijepo i funkcionalno! i da, servis je dostupan bez problema
e možeš mi reći koji servis radi ? Hvala
bakze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 14:32   #84
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
pa ne znam baš...
ja imam sve, baš sve aparate blomberg već 6,5g., a vešmašina je i starija
slažem se, i ja sve imam već 5 godina i sve radi super...
jedino mi je na pećnici prsnulo unutarnje staklo, i tu se pojavio problem nabavke rez. dijelova - naime dolaze iz Turske, i čekala sam 2 mjeseca da dođe u servis, a zatim još mjesec dana jer to jedno jedino (!!!) koje su naručili je imalo na sebi oštećenje, vjerojatno od rukovanja.

Quote:
bakze kaže: Pogledaj post
e možeš mi reći koji servis radi ? Hvala
Servis je Pušić, Vodnjanska 26, Zg.
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 19:13   #85
Quote:
bakze kaže: Pogledaj post
e možeš mi reći koji servis radi ? Hvala
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post


Servis je Pušić, Vodnjanska 26, Zg.
ja sam uvijek zvala Hustu iz samobora
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 14:38   #86
Ja sam nezadovoljna s Blomberg hladnjakom i napom, napa slabo vuce, skoro nista a po snazi je jako medu jacima, a hladnjak riknula elektronika brzo i onda cekanje rezervnih dijelova se oduzilo, a vani vrucina... Ne bi vise nikad njihovo nista kupila
petroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 20:37   #87
Pozdrav svima!
Nova sam na ovoj temi, pa vas sve pozdravljam (ako jos netko prati temu)..
Molim pomoć...
Imam Blombergovu kondenzacijsku sušilicu rublja TKF845156c50 od 2012. Super suši, ja zadovoljna sve ove godine. Međutim, zadnjih par tjedana primjetila sam da mi veš smrdi po ustajaloj vodi (iako ona osuši sve lijepo do kraja, miris je tu), i da imam vode dole na filteru. Kad otvorim donja vratašca, izvadim "kutiju" sa filterom, iscuri voda. Nekako smatram da voda uopće ne bi tu trebala ni biti.
Ima li tko pojma što je to, ili je imao sličan problem?
Hvala!
Mama Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.