Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 09:34   #4901
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Kako da sakrijem aktivnost od određene osobe? Da li je moguće namjestiti da netko ne vidi da sam trenutno na mreži
Nažalost, ne
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:43   #4902
I kad isključim chat gdje bude ona zelena točkica ili kako već znam da se vidi aktivnost tj.da piše u sekundama,minutama. Baš sam mislila da postoji neki način kontroliranja aktivnosti.

Nisam mjesecima koristila fb,upalila sam ga nazad zbog nečega i sad nekak mislim da ću ga opet izgasit
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 02:59   #4903
Može mi objasnit netko fenomen plaćeni oglas,a u mom slučaju ja ga nisam platilaa prikazuje se koda je plaćen
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:12   #4904
Nisi ti ništa platila, nego je neka stranica (evo npr. Snickers) platila da se tebi taj oglas prikazuje. Plaćena reklama.

A može li meni netko reći što znače srca na statusima? Dakle status koji sadrži samo srce. Danas je 23.3., guglao sam ljudi su to radili kad je bilo protiv raka dojke ali to je bilo u siječnju.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:43   #4905
Hej draga možeš li staviti ❤ na svoj FB zid,bez komentara,samo srce,zatim pošalji ovu poruku svojim ženskim kontaktima.Neka se žene prisjete da je ovo tjedan prevencije raka dojke! ❤
Opipajte svoje cike!!! 💗💗💗💗
Držite prst na poruci i stisnite proslijedi.


To sam danas dobila ne znam koliko puta na messenger. Valjda su to ta srca.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:33   #4906
Opet dokazano koliko nas fejs svih kontrolira...
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 02:19   #4907
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Nisi ti ništa platila, nego je neka stranica (evo npr. Snickers) platila da se tebi taj oglas prikazuje. Plaćena reklama.

A može li meni netko reći što znače srca na statusima? Dakle status koji sadrži samo srce. Danas je 23.3., guglao sam ljudi su to radili kad je bilo protiv raka dojke ali to je bilo u siječnju.
Zanimljivo.Pa ovaj i tog datuma je navodno isto.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:37   #4908
Može li uredništvo/rukovodstvo Facebooka potajno čitati naše privatne poruke ?
Imaju li oni alata čeprkati po našim face-računima..?
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:41   #4909
Naravno. Oni mogu sve.


Zašto mi zahtjeve za porukom ne pokazuje nigdje nego tek kad uđem u detalje vidim da mi je netko tko mi nije prijatelj poslao poruku?
Već mi se nekoliko puta dogodilo da mi netko tako pošalje poruku i vidim je tek tjedna kasnije kad baš ulazim u poruke.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:39   #4910
Oni smatraju da onaj tko ti nije prijatelj nebi te smio svakodnevno gnaviti sa porukama. Naprimjer da si slavna osoba i pišu ti osobe koje nisu u friend listi. I na mobu ili na kompu bi ti bilo to iritirajuče da te svakodnevno bipka ili javlja notifikaciju.
Pa su to sredili tako da ti vidis zahtjeve, hrpu njih kada pogledas nego da dobis 100 zahtjeva kao notifikaciju. Mada bi ja to bolje riješio, da nek ljudi biraju kako žele i kako žele ograničiti obavjesti. Barem da nek javi u odredenom vremenu dana koliko imam zahtjeva za poruke.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:52   #4911
A zašto nekim ljudima koji mi nisu na listi, poruka odmah bude isporučena, a drugima pak ne? Piše samo poslano..otkud znam da je zalutala među zahtjevima/ili ju osoba izbrisala, ili ta osoba trenutno uopće nije na fejsu pa time poruka ni ne može biti isporučena ?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 16:31   #4912
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Oni smatraju da onaj tko ti nije prijatelj nebi te smio svakodnevno gnaviti sa porukama. Naprimjer da si slavna osoba i pišu ti osobe koje nisu u friend listi. I na mobu ili na kompu bi ti bilo to iritirajuče da te svakodnevno bipka ili javlja notifikaciju.
Pa su to sredili tako da ti vidis zahtjeve, hrpu njih kada pogledas nego da dobis 100 zahtjeva kao notifikaciju. Mada bi ja to bolje riješio, da nek ljudi biraju kako žele i kako žele ograničiti obavjesti. Barem da nek javi u odredenom vremenu dana koliko imam zahtjeva za poruke.
Ma ovo je glupo. Primim poruku ali ne vidim da je dosla. I prosla baba s kolacima.
Ili napravi da radi kako spada ili stavi opcije pa nek ljudi biraju.
Ako smatraju da me netko tko mi nije prijatelj ne bi trebao gnjaviti porukama nek onda stave da mogu blokirati poruke potpuno i rijesena stvar. Ili ako mi netko posalje poruku nek bude notifikacija kao i od prijatelja kad bude.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:56   #4913
Idu mi na živce obavjesti na messengeru kada je nekome rođendan.
Dosta mi je da to vidim u obavjestima unutar fb aplikacije.
I još me obavještava kada sam propustio nekome rođendan.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:17   #4914
Ispravak datuma rođenja ?

Trebao bi ispraviti krivo napisani datum rođenja u facebook ali nikako da pronađem tu mogućnost.
Imam neke upute gdje piše da otvorim podešavanja te klik na informacije ali ja nigdje ne vidim te informacije (sve sam živo pretražio)
Ima li ko da zna
palenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 13:26   #4915
Ako si prije mijenjao, mislim da ne možeš opet.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:15   #4916
Nisam nikad mjenjao
Gdje je taj link informacije nigdje da ga nađem
palenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 02:00   #4917
https://s17.postimg.org/cwwzqkjqn/Untitled.png
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 08:18   #4918
Da ne prikazuje obavijest ?

Svaki puta kad promjenim sliku profila svim mojim prijateljima prikaže tu sliku uz obavijest da sam je promijenio
Ali ja ne želim da ikome prikazuje tu sliku i obavijest
U postavkama ima jedan link obavijesti ali ne vidim nigdje gdje bi to mogao isključiti
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 14:33   #4919
Nisam neki korisnik FB-a, ono...100-tinjak prijatelja, chat jednom tjedno.
U prosjeku sam dobivao 1 zahtjev za prijateljstvo mjesečno, uglavnom od ljudi koje dobro ili površno poznajem.
U zadnje vrijeme (10-ak dana) dobivam 50-ak zahtjeva DNEVNO ???
Većinom su to Abu-Hamza looking gentlemen, ali ima dosta žena (ili pedera) koje bi blebetale ili slale slike u šlafroku i kajjaznam.
Koji je to q???
To je neka globalna pošast ili je samo mene zakačilo?
Žena i klinci nemaju tih problema.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:58   #4920
https://s14.postimg.org/zchb20a5d/Untitled.png

Sto znaci ovo ubrojavanje na chatu?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.