Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2008., 18:52   #21
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
RTL je u Hrvatskoj od prvog dana krenuo sa svojim najjačim adutima i full programom.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 12:52   #22
Everybody, shut the fuck up.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 13:19   #23
Jel mi neko moze objasniti kako se na ovom forumu prijavljuje spam? Hvala

NEWSFLASH
Nestala test slika FOX-a Trenutno nema nicega na 32. kanalu. Nadam se da ce kada se vrate imati mnogo jaci signal.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:24   #24
Ma, nemojmo se obazirati na njega, lik samo provocira, a moderatori će nadam se znati sankcionirati ovo.

OT:

Možda to što je nestala test slika znaći da ljudi nešto rade. Pa sutra ujutro osvane logo
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:32   #25
Kad bi barem kod nas došao FOX!
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:56   #26
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ma, nemojmo se obazirati na njega, lik samo provocira, a moderatori će nadam se znati sankcionirati ovo.

OT:

Možda to što je nestala test slika znaći da ljudi nešto rade. Pa sutra ujutro osvane logo
nista.....evo ponovo se vratila test slika u istom izdanju sa istim signalom bice bzv ako bude ovako los signal....mada ja imam BBM, preko kojeg je slika svih kanala odlicna, al svejedno bi se trebalo pozabaviti ovime
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:06   #27
Ja se samo nadam da će se ubrzo pojaviti signal i na satelitu. Srpski FOX prije nego što je krenuo zemaljski je imao zakupljeno mjesto na satelitu, pa smo ga svi mogli pratiti od samog starta.

p.s. ja sam cijelo vrijeme mislio da ti imaš Extra TV ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:08   #28
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
Kad bi barem kod nas došao FOX!
Pa velika je vjerojatnost da će i doći uskoro. Murdochu je naše tržište posebno interesantno, i sumnjam da će samo tako odustati.

Iako ja navijam da prije svega kod nas dođe njemačko-skandinavska ProSiebenSat.1 grupa
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:14   #29
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ja se samo nadam da će se ubrzo pojaviti signal i na satelitu. Srpski FOX prije nego što je krenuo zemaljski je imao zakupljeno mjesto na satelitu, pa smo ga svi mogli pratiti od samog starta.

p.s. ja sam cijelo vrijeme mislio da ti imaš Extra TV ...
Ma kakav extra tv dosta mi je sto moram koristiti njihov internet jer (jos uvijek) nema alternative
BBM mi je odlican.....i kada je u pitanju izbor kanala (po meni najbolji izbor u CG) i kad je u pitanju kvalitet slike i stabilnost signala (i po najvecoj kisi i grmljavini signal je stabilan i ne gubi se) i kad je u pitanju cijena
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:15   #30
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Pa velika je vjerojatnost da će i doći uskoro. Murdochu je naše tržište posebno interesantno, i sumnjam da će samo tako odustati.

Iako ja navijam da prije svega kod nas dođe njemačko-skandinavska ProSiebenSat.1 grupa
I ja mislim da bi se vise usrecili sa ProSiebenSat.1. grupom nego sa FOXom
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:23   #31
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
BBM mi je odlican.....
Da, čuo sam jako puno pozitivnih stvari o BBM-u. Između ostalog znam jednog lika sa Total TV foruma [Crnogorac isto] koji se stalno prijeti Totalovcima ukoliko mu ne uvedu RTL i NOVU TV u ponudu da će prijeći na BBM. Haha, lik je car

Niti meni se ne sviđa baš niti naš MAX TV [hrvatska verzija Extra TV-a], nisu loši programi ali kada se navučeš na čari satelitske onda teško prelaziš na ovakvo što ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:30   #32
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, čuo sam jako puno pozitivnih stvari o BBM-u. Između ostalog znam jednog lika sa Total TV foruma [Crnogorac isto] koji se stalno prijeti Totalovcima ukoliko mu ne uvedu RTL i NOVU TV u ponudu da će prijeći na BBM. Haha, lik je car

Niti meni se ne sviđa baš niti naš MAX TV [hrvatska verzija Extra TV-a], nisu loši programi ali kada se navučeš na čari satelitske onda teško prelaziš na ovakvo što ...
E pa zato je meni i BBm bolji.....zato sto ima manje vise sve ono sto u totalu vrijedi+ima hrvate....zato su mi sjajni
A gle imao sam i ja satelitsku prije nego li sam imao kablovsku.....doduse nikad nijesam imao motor, pa je to bilo poprilicno ogranicenje imat samo 2 satelita (HB i Astra) al u vrijeme dok sam se jos i trudio da pratim stalno uploade i ubacujem kljuceve, sa svojim Matrixom i Copernikusom sam otvarao francuze (TPS, multivision) na HB-u, nizozemce na 19......naravno to je sve bilo prije 2-3 godine kad je sve to bilo dostupno. Kako se pojavila potreba za nabavljanjem nove sat opreme (novog CAMa, resivera itd) tako sam ja izgubio volju za zajebavanjem sa svim tim....i sad sam zadovoljan sa ovim sto imam. Kad tome jos dodam i internet sa kojeg sve i svasta skidam sasvim dovoljno za mnene
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 23:46   #33
ej mozda je malo off ali vidim da spominjete satelitsku pa reko da pitam planiram nabavljati digitalni resiver pa me zanima da li cu npr. moci gledati rts,pink,b92,in,atlas i ostale strane programe kao sto ih gledaju ljudi u maticnim drzavama ili neko sat izdanje posto znam da postoji rts sat itd.
i ima li ijedan strani program(national geographic,discoveryitd) titl???
cd-rom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 17:11   #34
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ma, nemojmo se obazirati na njega, lik samo provocira, a moderatori će nadam se znati sankcionirati ovo.
Ne provociram niti mi je to namjera. Po čemu je ovo provokacija, majko mila... Imam pravo na mišljenje (na promotorstvo naravno ne, niti to radim, ali na mišljenje da).



Ajde imam pitanje koje me muči u vezi crnogorskog tv tržišta...
Koji je razlog tolikog interesa za ulazak novih televizija na to tržište ako je prilično maleno (a 5 je samo komercijalnih tv) a JOŠ cobras kaže da nema peoplemetra? Kako će opstati i Fox i Pro i Pink i In i Atlas + 2 RTCG?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 01:29   #35
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
...doduse nikad nijesam imao motor, pa je to bilo poprilicno ogranicenje imat samo 2 satelita (HB i Astra)
Nemam niti ja motor. Ja imam dva tanjura doma, na jednom sam stavio Astru, Hotbird i Eutelsat W2, a na drugom mi je Intelsat od Digi TV-a, i to mi je čist dovoljno. Tu imaš oko 100tinjak domaćih ex-yu kanala i strani lokalizirani na hrvatski/srpski + mali milijon stranih. Koristim cardsharing tako da se sa ključevima uopće ne zamaram - sve je tu.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 01:31   #36
Quote:
cd-rom kaže: Pogledaj post
pa me zanima da li cu npr. moci gledati rts,pink,b92,in,atlas i
Crnogorski kanal IN ces tesko moci gledati jer ga nema na satelitu. Ali ostale nabrojane kanale hoces ukoliko kupiš srpski Total TV paket.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:45   #37
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Nemam niti ja motor. Ja imam dva tanjura doma, na jednom sam stavio Astru, Hotbird i Eutelsat W2, a na drugom mi je Intelsat od Digi TV-a, i to mi je čist dovoljno. Tu imaš oko 100tinjak domaćih ex-yu kanala i strani lokalizirani na hrvatski/srpski + mali milijon stranih. Koristim cardsharing tako da se sa ključevima uopće ne zamaram - sve je tu.
Ah dobro....CS je druga stvar. Zato nemam uslova
Ma mene bi najvise trenutno zanimali arapski sateliti i mbc programi koji su mi fantasticni....ko zna....jednog dana
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:15   #38
a dobro planiram uzimati dva satelita,jedan za astru a drugi za hotbird,4 lnb-a ili lnt-a (nisam siguran sta je to).
i cujem da se cesto kanali kodiraju i svako malo traziti kljuc.pa je li svaki kanal tako (discovery npr. me zanima)
i koliko kanala to radi.sa ova dva satelita koliko mogu hvatati kanala.bice fiksni odnosno nece se moci pomjerati a planiram uzeti i digitalni resiver.puno pitanja ali nadam se da cete mi pomoci
cd-rom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 17:44   #39
Ne znam što će ti 4 LNB-a ako misliš hvatati samo Astru i Hotbird. Također, na navedena dva satelita gotovo pa i nema ex-yu kanala, imaš HRT koji je zakodiran, CMC, Z1 i RTS SAT i to je to. Dakle, ništa od Discovery-a sa našim titlom. Za to trebaš okrenuti antenu na Intelsat kako bi gledao DIGI TV, ili pak na Eutelsat w2 kako bi gledao Total TV paket. Za DIGI TV trenutačno postoje ključevi, i tamo ćeš moći od naših kanala gledati RTL, NovuTV, z1, otv, cmc, dm sat, rts1, rts2, galaskija tv, b92, pa zatim strane lokalizirane kanale na hrvatski i srpski tipa National Geographic, National Geographic Wild, Discovery, Viasat Explorer, Viasat History, TV1000, Zone Reality, Zone Romantica, HBO Adria, Travel Channel, SportKlub Hrvatska, Eurosport1&2 .. itd...
Sa druge strane u Total TV-u imaš daleko daleko veću ponudu ex-yu kanala [bez hrvatskih] ali za njega ključevi trenutačno ne postoje, a može se jedino gledati preko cardsharinga ili original kartice. Pa ako nemaš jedno od to dvoje, nemoj ni pokušavat.

Aj sad da ne offtopičkaramo ovdje više o satelitskim antenama. Ako te još šta zanima pitaj u DIGI TV temi i 100% će ti netko odgovoriti. Ako nitko drugi - budem ja
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 12:38   #40
Evo, došao nam je i taj 1.6 ... bude li štogod danas od FOX-a?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.