Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 18:55   #1
Razlike u obrazovanju...

zanima me dali ljubav moze opstati ako su razliciti stupnjevi obrazovanja. ja sam prodavacica u ducanu a decko mi je upravo diplomirao na medicini. strah me da nas taj jaz nebi udaljio. da mu nebi postalo dosadno pricati samnom. on ce uci u drugaciji krug ljudi, necemo vise imat zajednicke teme i interese. on kaze da me voli, i skupa smo 2 god. glupo mi je to njemu spominjati da ne misli da sam nesigurna, i da ga to jos vise ne odbije.
molim savjet!
wiba is offline  
Old 05.09.2008., 19:01   #2
Kakav savjet? Kako biti siguran da vrijediš dovoljno? Ajde molim te, ako vrijediš kao osoba, onda vrijediš!

A kad smo kod obrazovanja, a da bi svi uzusi na ljesu bili zadovoljeni , kakvo ti je seksualno obrazovanje? Jesi li mu tu dobra i dovoljna?!? I još važnije, što vam srca kažu?

I.. i.... kakva vam je komunikacija? Razumijete li se dobro? Osjećate li se potpuno?
Deedy is offline  
Old 05.09.2008., 19:02   #3
uhuhuh opako....
pa cuj....imao sam prilike vidjeti slicne situacije...samo nije u pitanju bila veza nego prijateljstvo.Znam ljude koji su zajedno odrasli i onda kad je jedan od njih nastavio sa školovanjem jednostavno se malo uzdigao i na neki nacin se vidilo da nas je poceo smatrat onako ispod svog nivoa...kao da mu je smjenso raspravit ili pricat nesto konkretno s nama osim "e super je dan" i tako....
Cini mi se da ce se ta vasa razlika sve vise vidjet...jer jednostavno nisi na nekom intelektualnom nivou...o cemu bi ste mogli razgovarat ako ne o tome kako je tesko na poslu bilo i kako je lijep dan i eventualno dobar je rucak....
batori is offline  
Old 05.09.2008., 19:03   #4
meni su tetak i tetka isto tako - ona radi u ducanu a on je kirurg pa su vec ozenjeni 19 godina

tako da mislim da nema veze - a ako ja budem u toj situaciji meni nebi niti malo smetalo
fishbowl is offline  
Old 05.09.2008., 19:07   #5
slažem se s DDijem, sve se svodi na tvoje karakterne (i sexualne ) kvalitete, tako da ne mora značiti....

iako iskreno, znam puno njih kojima je (na njihovu žalost i gubitak) ipak ''značilo''...
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 05.09.2008., 19:08   #6
pa komunikacija nam je za sad super, ali vec vidim da ima neke drugacije fore, nove frendove, malo pomalo osjecam se iskljucena iz svega. za sad kaze da je zadovoljen :P

@batori
pa i ja znam za slicne slucajeve zato neznam po cemu smo on i ja posebni. ipak su druga vremena. nema nade kod tebe za mene, ha?

strah me da kad ga pitaju za mene tko sam i sto sam da se ne posrami... mozda vec i je al neznam...
wiba is offline  
Old 05.09.2008., 19:10   #7
Quote:
wiba kaže: Pogledaj post
pa komunikacija nam je za sad super, ali vec vidim da ima neke drugacije fore, nove frendove, malo pomalo osjecam se iskljucena iz svega. za sad kaze da je zadovoljen :P

@batori
pa i ja znam za slicne slucajeve zato neznam po cemu smo on i ja posebni. ipak su druga vremena. nema nade kod tebe za mene, ha?

strah me da kad ga pitaju za mene tko sam i sto sam da se ne posrami... mozda vec i je al neznam...
žalosno, ali istinito.....većini ljudi koje znam (a koji su visoko obrazovani) neugodno je kraj sebe imati konobara/konobaricu, prodavača/prodavačicu i sl.
pretpostavljam da je taj osjećaj neugodnosti prisutan i kod one dr.strane....
žalosno, ali je uglavnom fakat.
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 05.09.2008., 19:12   #8
Quote:
wiba kaže: Pogledaj post
pa komunikacija nam je za sad super, ali vec vidim da ima neke drugacije fore, nove frendove, malo pomalo osjecam se iskljucena iz svega. za sad kaze da je zadovoljen :P

@batori
pa i ja znam za slicne slucajeve zato neznam po cemu smo on i ja posebni. ipak su druga vremena. nema nade kod tebe za mene, ha?

strah me da kad ga pitaju za mene tko sam i sto sam da se ne posrami... mozda vec i je al neznam...
Auu, znaš što je tvoj cilj? Samopouzdanje, a ne frikin dućan. Poradi na njemu kako god znaš, ako ne znaš bolje- glumi! Jer budeš li tako krhka i na van kao u razmišljanjima, to baš nije privlačno... odaje nesigurnost u sebe i svoje mogućnosti kao osobe, a to baš nije na cijeni...

Samo naprijed, digni glavu, nema tu iznad- ispod razine,,,, razina je tamo gdje ju ti postaviš u svojoj glavi.
Deedy is offline  
Old 05.09.2008., 19:12   #9
mislim da to ne bi sam po sebi trebao bit problem , barem ne toliki da ce bit poguban za vasu vezu.
samo ti njega voli kao do sada i uzivaj.
ako je odabrao tebe, znaci da za njega imas dovoljno vrijednosti. a ako se s vremenom promjeni i postane drugaciji, mislim da to sigurno nece bit samo zato jer ti radis u ducanu, promjenio bi se i da radis u banci.
nemoj se time opterecivat, uzvajte!!
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 05.09.2008., 19:14   #10
Quote:
wiba kaže: Pogledaj post
zanima me dali ljubav moze opstati ako su razliciti stupnjevi obrazovanja. ja sam prodavacica u ducanu a decko mi je upravo diplomirao na medicini. strah me da nas taj jaz nebi udaljio. da mu nebi postalo dosadno pricati samnom. on ce uci u drugaciji krug ljudi, necemo vise imat zajednicke teme i interese. on kaze da me voli, i skupa smo 2 god. glupo mi je to njemu spominjati da ne misli da sam nesigurna, i da ga to jos vise ne odbije.
molim savjet!
pa cuj
postoji samo jedan nacin da ostanete zajedno
a to je da on specijalizira ginekologiju
edi_bosanceros is offline  
Old 05.09.2008., 19:17   #11
Quote:
wiba kaže: Pogledaj post
pa komunikacija nam je za sad super, ali vec vidim da ima neke drugacije fore, nove frendove, malo pomalo osjecam se iskljucena iz svega. za sad kaze da je zadovoljen :P

strah me da kad ga pitaju za mene tko sam i sto sam da se ne posrami... mozda vec i je al neznam...
Pa i mene bi bilo strah iste stvari na tvom mjestu. Nisi mi rekla kakvog ste fizičkog izgleda jedno i dugo jer i to je važno:Znam sad će me svi napast ali ja poznajem bračni par u kojem je muž liječnik i ružan je i debeo ,a ona je bila prodavačica dok se za njega nije udala(sad je domaćica) i krasotica neviđena.
Imaju dvoje djece i dobar brak.
On se s njom ponekad našali na račun njene inteligencije, jednom joj je rekao da plati stjuardesi piće u avionu, ali inače nije loše.
Sad možeš li se ti pronaći u svemu tome ja ne znam ali znam sigurno jedno , a to je da ako sama budeš osjećala nervozu i nesigurnost sama ćeš potkopat vašu vezu to ti garantiram.
Beatrix Kiddo is offline  
Old 05.09.2008., 19:18   #12
hvala vam ljudi, bas digne samopouzdanje!! ja se nadam da cemo mi biti ti koji su uspjeli. iako mislim da ce to ovisit o njemu vise nego o meni. samo me strah da se jednoga dana ne osvrne na svoj zivot i da pozali, jer je umjesto mene mogao imati neku visokoobrazovanu zenu.
wiba is offline  
Old 05.09.2008., 19:23   #13
Quote:
wiba kaže: Pogledaj post
hvala vam ljudi, bas digne samopouzdanje!! ja se nadam da cemo mi biti ti koji su uspjeli. iako mislim da ce to ovisit o njemu vise nego o meni. samo me strah da se jednoga dana ne osvrne na svoj zivot i da pozali, jer je umjesto mene mogao imati neku visokoobrazovanu zenu.
nemoj ovo više nikad ponovit, da meni moja cura veli da me nije vrijedna jer sam ja više obrazovan od nje rekao bi joj otiđi, ne jer nije vrijedna nego jer je glupa, to je najveća glupost kaj možeš reć, pa zaljubljuješ se u osobu, ne u obrazovanje
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 05.09.2008., 19:24   #14
@wiba;
Da ti nije možda muž ili momak(doktor) išao u Tursku na seminar pa te malo strah da će tamo naći neku doktoricu?
Skroz dobronamjerno te pitam,nemoj zamjerit;-)
jaje_harambasa is offline  
Old 05.09.2008., 19:25   #15
Quote:
wiba kaže: Pogledaj post
hvala vam ljudi, bas digne samopouzdanje!! ja se nadam da cemo mi biti ti koji su uspjeli. iako mislim da ce to ovisit o njemu vise nego o meni. samo me strah da se jednoga dana ne osvrne na svoj zivot i da pozali, jer je umjesto mene mogao imati neku visokoobrazovanu zenu.
A kakva mu korist od visokoobrazovane žene ako je tuka.
Ja sam isto visokoobrazovana, a dečko mi nije pa živimo normalnim životima i poštujemo jedno drugo maksimalno.
Kakve zapravo obrazovanje ima veze s kvalitetom neke osobe.
Samo se nemoj predati vlastitim kompleksima i sve će biti u redu.
Beatrix Kiddo is offline  
Old 05.09.2008., 19:27   #16
@ wiba: Koju visokoobrazovanu ženu?

Vesnu Girardi- Jurkić
http://regionalexpress.hr/images/upl...im_nalazom.JPG

ili
Marinu Matulović- Dropulić?
http://www.index.hr/images2/dropulicrusenjeveklika.jpg

The thing is: obje su cijenjene i poštovane kod muževa jer vrijede kao osobe, te vole i cijene sebe (pripazi na to!!!), a ne zbog ljepote ili statusa.
Deedy is offline  
Old 05.09.2008., 19:27   #17
nije isao, i toga nije da se ne bojim al da me prevari il ode moze se desit svima, al bili bi mi gore da tu nade neku novu samo zato jer je bolje obrazovana il na boljem radnom mjsetu...

stvar je u tome sto svi dobe krila s vremenom, a osjecam da su njemu lagano pocela rast..
wiba is offline  
Old 05.09.2008., 19:28   #18
da, puno ovisi o tvom ponasanju i toj nesigurnosti.
ako te voli, on ce trcat tebi bila ti prodavacica ili sto drugo, znaci potrudi se da ga zadrzis i ostavi tu nesigurnost iza sebe.
a to hoce li te nastavit volit mislim da ne bi trebalo presudit to da si ti to sto jesi, ako i bi, e pa onda i bolje, tip je napuhanko i jos puno toga sto ne zelim pisat.
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 05.09.2008., 19:28   #19
pa nebi se cura zabrinula da vec ta stvar nije psotala ocita...

znaci dajete jojs laznu nadu u ovom slucaju...al ok...sta sad...
batori is offline  
Old 05.09.2008., 19:31   #20
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
@ wiba: Koju visokoobrazovanu ženu?

Vesnu Girardi- Jurkić
http://regionalexpress.hr/images/upl...im_nalazom.JPG

ili
Marinu Matulović- Dropulić?
http://www.index.hr/images2/dropulicrusenjeveklika.jpg

The thing is: obje su cijenjene i poštovane kod muževa jer vrijede kao osobe, te vole i cijene sebe (pripazi na to!!!), a ne zbog ljepote ili statusa.
otišao si u off, za ovu drugu se kladim da je još više poštovana jer vrijedi milijune
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger