Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2009., 12:49   #61
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kakav značaj u seksualnom odnosu ima gutanje sperme osim muškarčevo ponižavanje žene i želja za dominacijom, na što one dobrovoljno padaju. Šta su sve žene spremna radi ljubavi
a ti nisi pobornik oralnog sexa uopće ili?
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 12:50   #62
Quote:
schmetterlinge kaže: Pogledaj post
a ti nisi pobornik oralnog sexa uopće ili?
A kakve veze ima jedno s drugim?
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 12:54   #63
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A kakve veze ima jedno s drugim?
pa kažeš da gutanje sperme nema značaj u seksualnom odnosu... a kakav značaj ima pružanje oralnog sexa? jel i to smatraš samo udovoljavanjem partneru? razlika u gutanju žene i muškarca je samo u količini, izlučuju oboje

s tim da ženska ak neće progutat barem ima kaj ispljunut
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 12:57   #64
odmah progutam, tako da ne znam kakv je okus i miris.
valjda bi trebalo promuckat u ustima.
__________________
bezobrazno me uzmi, zaljepi za sebe, nema šanse da se odljepim od tebe
Creed80 is offline  
Old 29.04.2009., 13:00   #65
Quote:
Creed80 kaže: Pogledaj post
odmah progutam, tako da ne znam kakv je okus i miris.
valjda bi trebalo promuckat u ustima.
i ne osjećaš se poniženo pritom?

schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 13:06   #66
Quote:
schmetterlinge kaže: Pogledaj post
pa kažeš da gutanje sperme nema značaj u seksualnom odnosu... a kakav značaj ima pružanje oralnog sexa? jel i to smatraš samo udovoljavanjem partneru? razlika u gutanju žene i muškarca je samo u količini, izlučuju oboje
Oralni sex igra jako veliku ulogu i za jednog i za drugog partnera za vrijeme seksualnog čina. Dok muškarčevo svršavanje u usta je samo iživljavanje. Ja bi to izjednačio sa zlostavljanjem žena
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 13:07   #67
Quote:
schmetterlinge kaže: Pogledaj post
i ne osjećaš se poniženo pritom?

Mnoge žene ne osjećaju se poniženo ni kad ih muškarac udari, već misle kako su to zaslužile, što naravno nije objektivno mjerilo
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 13:09   #68
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Oralni sex igra jako veliku ulogu i za jednog i za drugog partnera za vrijeme seskualnog čina. Dok muškarčevo svršavanje u usta je samo iživljavanje. Ja bi to izjednačio sa zlostavljanjem žena
mogla bi ja sad tupit i uvjeravat, ti bi radio isto, ni ti ni ja ne bi promijenili mišljenje, zato kao što sperma nema uvijek isti OKUS, nemaju ni svi ljudi isti UKUS
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 13:10   #69
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A kakve veze ima jedno s drugim?
Nikakve ! Dajem ti za pravo ! Mozes imati oralni sex i kada dolazi do svrsavanja jednostavno to pobrises maramicom .

ne moras nista u sexu ako to ne zelis ! Ali zbilja postoji ona cuvena da sperma koja je puna hormona daje dobar ten.

Sada ko me se guta neka guta,probala zaklaelase nikada vise pa makar vise nikada ne pipnula jednog muskarca.
Bljak ,ne volim uopste !

Zadnje uređivanje colibri : 29.04.2009. at 13:10. Reason: uredjivanje
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 13:12   #70
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Mnoge žene ne osjećaju se poniženo ni kad ih muškarac udari, već misle kako su to zaslužile, što naravno nije objektivno mjerilo
to su sad već krajnosti, možemo okrenut i isto reć za muškarce koji vole da ih žene udare i vole se osjećat poniženo

srećom, nemam takvih sklonosti, pa nema potrebe ulazit u raspravu

btw. oftopik smo malo
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 13:14   #71
Quote:
schmetterlinge kaže: Pogledaj post
i ne osjećaš se poniženo pritom?

ne

volim to, a lijepo mi je vidjet, kada je on zbog toga sretan, i uziva u tome.
__________________
bezobrazno me uzmi, zaljepi za sebe, nema šanse da se odljepim od tebe
Creed80 is offline  
Old 29.04.2009., 13:14   #72
Quote:
colibri kaže: Pogledaj post
Ali zbilja postoji ona cuvena da sperma koja je puna hormona daje dobar ten.
!
Mislim da poanta nije u gutanju iste, već da je odlična, recimo za isušivanje akni, kao oni clerasil gelovi, tak nekaj.
Monica. is offline  
Old 29.04.2009., 13:14   #73
Quote:
colibri kaže: Pogledaj post
ne moras nista u sexu ako to ne zelis !
Istina, mada i to ponekad nije tako. Gotovo svaki muškarac voli da mu žena poliže spermu, njemu to ne smeta a pri tom će se osjećati superiorniji. U slučaju da žena to ne želi, muškarac će ju nagovarati, pa čak i zaprijetiti da će ju ostaviti ukoliko mu samo tu "sitnicu" ne udovolji. Neke padaju i na to...
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 13:15   #74
Quote:
colibri kaže: Pogledaj post
Nikakve ! Dajem ti za pravo ! Mozes imati oralni sex i kada dolazi do svrsavanja jednostavno to pobrises maramicom .

ne moras nista u sexu ako to ne zelis ! Ali zbilja postoji ona cuvena da sperma koja je puna hormona daje dobar ten.

Sada ko me se guta neka guta,probala zaklaelase nikada vise pa makar vise nikada ne pipnula jednog muskarca.
Bljak ,ne volim uopste !
samo sam htjela istaknut da i bez "namjernog" gutanja dolazi do izmjene tjelesnih tekućina i okusa u tragovima..

a naravno - svakome po želji, tko voli nek izvoli
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 13:17   #75
Quote:
schmetterlinge kaže: Pogledaj post
to su sad već krajnosti, možemo okrenut i isto reć za muškarce koji vole da ih žene udare i vole se osjećat poniženo

srećom, nemam takvih sklonosti, pa nema potrebe ulazit u raspravu

btw. oftopik smo malo
Nisu krajnosti, već granice do koijh smo spremni ići. Ali da je i jedno i drugo ponižavajuće, jest
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 13:18   #76
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Istina, mada i to ponekad nije tako. Gotovo svaki muškarac voli da mu žena poliže spermu, njemu to ne smeta a pri tom će se osjećati superiorniji. U slučaju da žena to ne želi, muškarac će ju nagovarati, pa čak i zaprijetiti da će ju ostaviti ukoliko mu samo tu "sitnicu" ne udovolji. Neke padaju i na to...
Zac, fakat nekad zapneš, pa jebemu sve što dvoje ljudi rade dobrovoljno s voljom zasigurno nije ponižavajuće, a takvih je tu puno.

Nego, malo na temu , pimpek u ustima volim, ali spermu ne, jednostavno mi se onda
Monica. is offline  
Old 29.04.2009., 13:19   #77
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nisu krajnosti, već granice do koijh smo spremni ići. Ali da je i jedno i drugo ponižavajuće, jest
sam si si dao odgovor - granice do kojih smo spremni ići
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 13:21   #78
Quote:
schmetterlinge kaže: Pogledaj post
sam si si dao odgovor - granice do kojih smo spremni ići
Nisam ni govorio o prisili, žene to rade dobrovoljno.
Sve što hoću reći, da ima xy primjera u kojima se žena više žrtvuje od muškarca, pa tako i u sexu a sve radi ljubavi
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 13:25   #79
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Zac, fakat nekad zapneš, pa jebemu sve što dvoje ljudi rade dobrovoljno s voljom zasigurno nije ponižavajuće, a takvih je tu puno.
E da, ja sam 30 godina zapeo čitajući horoskopski znak ovan, a ono u 31. saznam da sam ipak bik. Stvarno znam nekad zapeti
zeljko_ri is offline  
Old 29.04.2009., 13:27   #80
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
E da, ja sam 30 godina zapeo čitajući horoskopski znak ovan, a ono u 31. saznam da sam ipak bik. Stvarno znam nekad zapeti
ja sam ipak još uvijek ovan, valjda
Monica. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger