Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2004., 03:37   #1
Oštri rubovi

Pogledala je moj prsten i rekla kiselim glasom – lijepo. Odgurnula je moju ruku nakon desetinke sekunde. Zaručnički prsten s tri lijepa briljanta. Zaručnički prsten čovjeka kojeg volim. Obiteljsko zlato čovjeka kojeg volim. Prsten kojem se veselim. Promijenila je temu.

Prijateljica joj je donijela bižu; skakala je, ljubila je. Oduševljeno mi pokazala. Divno, rekla sam. Prekrasne su. Izgrlila je dvije cure i rekla – kako ste lijepe, predivno izgledate, joj, imaš nove naušnice, daj da vidim. Suuuuuper suuuu!!!

Pričala sam joj šalu. Na pol je ustala i prenijela štapiće na susjedni stol. Rekla sam – ništa me ona ne sluša. Obratila se nekom nepoznatom tipu koji joj je došao čestitati rođendan i rekla – slušam je....cccc. I šarmantno mu se nasmijala.

Magistrirala sam – lijepo, rekla je. I izgrlila je sa srdačnim osmijehom ljude koji su ušli u kafić. Razgovor s njima trajao je, a onda sam morala ići. Ok, rekla je.

Trudna sam – super, rekla je. I okrenula mi leđa koja su se pretvorila u golemi zid iza kojeg sam zaplakala. Bijesno se okrenula, pažljivo osmotrila tko sve gleda i ugurala me je u najmračniji haustor, među smeće i rekla autoritativno. Daj se sredi, sister.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 10:32   #2
Smooth & Rough

Sister je svom društvu rekla 'ah moj brat je lud'. Znam da nije primijetila da sam blizu. Koji je to kompliment bio. Najveći. Kad želim osjetiti da imam obitelj pokušam prizvati to popodne. I svoj outsiderski status u toj njenoj klapi kojoj nisam pripadao i njenog dečka koji mi se nije sviđao. To za dečka joj nikada nisam rekao. Sama je skužila da je luzer i ostavila ga. Hrabra žena. Inače.

Puno kasnije doznao sam da imam brata starog 5-6 godina. Dugo je trebalo da ga upoznam. Njegovu mamu nisam nikada upoznao. Sad je već momčić i ne znam točno kad mu je rođendan. Sramim se toga.
__________________
Sada je na vama red da povežete ove dvije paradigme: 'sutra ujutro ćemo o tome razgovarati'; 'ipak ne morate zbog toga ostati budni cijelu noć'.
RobiKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 17:14   #3
Ziher su je zamijenili u bolnici

(to meni brat uvijek govori kad se koljemo)

Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.